Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Ξέρεις φοβάμαι λίγο μήπως γίνει χαβρα με τους συγγενείς. Είναι μικρά τα δίκλινα ή έχουν περιθώριο;

Γενικα ολα τα δωματια ειναι μικρα απο οτι ειδα! Και τα τρικλινα! Μονοκλινο δεν ειδα! Ενταξει μη τρελενεσαι 3 μερες ειναι και δε μπορεις να φανταστεις ποσο γρηγορα περνανε! Αν εχει κοσμο η θα κλεινεις το πυρεξ η θα λες τις μαιες να περνουν το παιδι! Εμεις ειχαμε βαλει και το διαχωριστικο γιατι η αλλη κοπελα εκανε αντλησεις επειδη το μωρο ηταν στη λαμπα για να μην την βλεπει ο αντρας μου και ντρεπετε! Επισης ουτε εγω ουτε εκεινη επιτρεψαμε σε συνοδους και επισκεπτες να χρησιμοποιησουν το μπανιο στο δωματιο! Αυτο ηταν μονο για μας, οι αλλοι πηγεναν εξω! Γενικα δεν ειχα κανενα προβλημα και πιστευω οτι ωραιο ειναι να εχεις λιγη παρεα απο αλλη μια νεα μανουλα! Επισης σιγουρα θα σου βγουνε και αλλα χρηματα παραπανω απο αυτα που υπολογιζεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Diavolitsa said:

Γενικα ολα τα δωματια ειναι μικρα απο οτι ειδα! Και τα τρικλινα! Μονοκλινο δεν ειδα! Ενταξει μη τρελενεσαι 3 μερες ειναι και δε μπορεις να φανταστεις ποσο γρηγορα περνανε! Αν εχει κοσμο η θα κλεινεις το πυρεξ η θα λες τις μαιες να περνουν το παιδι! Εμεις ειχαμε βαλει και το διαχωριστικο γιατι η αλλη κοπελα εκανε αντλησεις επειδη το μωρο ηταν στη λαμπα για να μην την βλεπει ο αντρας μου και ντρεπετε! Επισης ουτε εγω ουτε εκεινη επιτρεψαμε σε συνοδους και επισκεπτες να χρησιμοποιησουν το μπανιο στο δωματιο! Αυτο ηταν μονο για μας, οι αλλοι πηγεναν εξω! Γενικα δεν ειχα κανενα προβλημα και πιστευω οτι ωραιο ειναι να εχεις λιγη παρεα απο αλλη μια νεα μανουλα! Επισης σιγουρα θα σου βγουνε και αλλα χρηματα παραπανω απο αυτα που υπολογιζεις!

Εσένα σου πήγανε παραπάνω από ότι σου είχανε πει για το δίκλινο; Γιατί απ ότι ρώτησα και άλλες κοπέλες δεν τους βγήκε κάτι έξτρα αλλά δεν ξέρω κιόλας πως το έχει κάθε μια στο νου της. 


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Εσένα σου πήγανε παραπάνω από ότι σου είχανε πει για το δίκλινο; Γιατί απ ότι ρώτησα και άλλες κοπέλες δεν τους βγήκε κάτι έξτρα αλλά δεν ξέρω κιόλας πως το έχει κάθε μια στο νου της. 

Οχι 1260 μου ειχανε πει τοσο πληρωσα! Αλλα θελει αλλα 100 ο αναισθησιολογος και γυρω στο 100αρικο δωσαμε και για κατι προαιρετικες εξετασεις για το μπεμπακι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diavolitsa said:

Οχι 1260 μου ειχανε πει τοσο πληρωσα! Αλλα θελει αλλα 100 ο αναισθησιολογος και γυρω στο 100αρικο δωσαμε και για κατι προαιρετικες εξετασεις για το μπεμπακι!

Α ναι είναι ενήμερη για αυτά αλλά ειμαι τούβλο χαχαχαχα. Είναι το πρώτο μου και πάω στα τυφλά. Σ ευχαριστώ για την ενημέρωση. Πόσο είναι το δικό σου; Να το χαίρεσαι κιόλας.


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Α ναι είναι ενήμερη για αυτά αλλά ειμαι τούβλο χαχαχαχα. Είναι το πρώτο μου και πάω στα τυφλά. Σ ευχαριστώ για την ενημέρωση. Πόσο είναι το δικό σου; Να το χαίρεσαι κιόλας.

Κ μενα το πρωτο μου ειναι :) ειμαστε τωρα 4,5 μηνων!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rinaki88 είπε:

Α ναι είναι ενήμερη για αυτά αλλά ειμαι τούβλο χαχαχαχα. Είναι το πρώτο μου και πάω στα τυφλά. Σ ευχαριστώ για την ενημέρωση. Πόσο είναι το δικό σου; Να το χαίρεσαι κιόλας.

Αααα έχει πιο χαμηλές τιμές στη Λάρισα απότι στην Αθήνα, εγώ για τρίκλινο καισαρική θα δώσω το λιγότερο 1810€.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 said:

Αααα έχει πιο χαμηλές τιμές στη Λάρισα απότι στην Αθήνα, εγώ για τρίκλινο καισαρική θα δώσω το λιγότερο 1810€.

Καλημέρα Κατερινάκι. Ναι γι αυτό συζητάω και για μονοκλινο. Με τις τιμές της Αθήνας ούτε καν. Μονοκλινο φυσιολογικό μου είπανε 1500. Οπότε δεν είναι κάτι τραγικό. Βλέποντας και κάνοντας . 

 

Just now, Diavolitsa said:

Κ μενα το πρωτο μου ειναι :) ειμαστε τωρα 4,5 μηνων!

Να σου ζήσει καλή μου. Γερό και καλοτυχο. Ήθελα να σε ρωτήσω. Έχεις ιδέα αν υπάρχει τράπεζα βλαστοκυττάρων; Παλαιότερα ήξερα ότι είχε αλλά δεν ξέρω αν ισχύει πλέον.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Καλημέρα Κατερινάκι. Ναι γι αυτό συζητάω και για μονοκλινο. Με τις τιμές της Αθήνας ούτε καν. Μονοκλινο φυσιολογικό μου είπανε 1500. Οπότε δεν είναι κάτι τραγικό. Βλέποντας και κάνοντας . 

 

Να σου ζήσει καλή μου. Γερό και καλοτυχο. Ήθελα να σε ρωτήσω. Έχεις ιδέα αν υπάρχει τράπεζα βλαστοκυττάρων; Παλαιότερα ήξερα ότι είχε αλλά δεν ξέρω αν ισχύει πλέον.

Σ'ευχαριστω πολυ! Με το καλο να παρεις και το δικο σου αγκαλια! Δεν εχω ιδεα! Δεν το εψαξα καθολου αυτο το θεμα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Καλημέρα Κατερινάκι. Ναι γι αυτό συζητάω και για μονοκλινο. Με τις τιμές της Αθήνας ούτε καν. Μονοκλινο φυσιολογικό μου είπανε 1500. Οπότε δεν είναι κάτι τραγικό. Βλέποντας και κάνοντας . 

 

Να σου ζήσει καλή μου. Γερό και καλοτυχο. Ήθελα να σε ρωτήσω. Έχεις ιδέα αν υπάρχει τράπεζα βλαστοκυττάρων; Παλαιότερα ήξερα ότι είχε αλλά δεν ξέρω αν ισχύει πλέον.

Καλημέρα κοριτσακι μου!! Τότε εννοείται να πάρεις μονοκλινο, κ εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση σου.Αλλα εδώ στην Αθήνα είναι απλησίαστες οι τιμές.


 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια παμε λαρισα να γεννησουμε εχει καλες τιμες:grin:!χαχαχα!

Εγω στο γαια αθηνα για 3κλινο 1250 ευρω.σχετικα νομιζω καλα λεφτα ειναι σε συγκριση με τα μαιευτηρια της αθηνας.

πρίν από 24 λεπτά , Rinaki88 είπε:

Καλημέρα Κατερινάκι. Ναι γι αυτό συζητάω και για μονοκλινο. Με τις τιμές της Αθήνας ούτε καν. Μονοκλινο φυσιολογικό μου είπανε 1500. Οπότε δεν είναι κάτι τραγικό. Βλέποντας και κάνοντας . 

 

Να σου ζήσει καλή μου. Γερό και καλοτυχο. Ήθελα να σε ρωτήσω. Έχεις ιδέα αν υπάρχει τράπεζα βλαστοκυττάρων; Παλαιότερα ήξερα ότι είχε αλλά δεν ξέρω αν ισχύει πλέον.

@Rinaki88 καλη τιμη ειναι για μονοκλινο και αν ειναι μικρη διαφορα με το δικλινο τοτε κι εγω θα σκεφτομουν την ιδεα του μονοκλινου.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Katerina 88 @Mar.da  Κοριτσαρες ελάτε όλες Λάρισα να γεννησετε. Θα κάνουμε κοιτώνα με μέλη του φόρουμ να μιλάμε κιόλας. Χαχαχαχαχα. 

Η αλήθεια είναι ότι σε σύγκριση με τις τιμές της Αθήνας είναι πολύ καλύτερα. Έτσι όπως έχει η κατάσταση δεν σκέφτομαι το οικονομικό τόσο αλλά το να μην γίνεται χαμός γιατί στην νύφη μου που γέννησε στο νοσοκομείο ήταν  σκέτη χαβρα και ρε παιδί μου είναι στιγμες που θέλεις την ησυχία σου αυτές.

  • Μου αρέσει 3

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μια ερώτηση!!Τα παγωτά και οι τούρτες επιτρέπονται??

Just now, Rinaki88 είπε:

@Katerina 88 @Mar.da  Κοριτσαρες ελάτε όλες Λάρισα να γεννησετε. Θα κάνουμε κοιτώνα με μέλη του φόρουμ να μιλάμε κιόλας. Χαχαχαχαχα. 

Η αλήθεια είναι ότι σε σύγκριση με τις τιμές της Αθήνας είναι πολύ καλύτερα. Έτσι όπως έχει η κατάσταση δεν σκέφτομαι το οικονομικό τόσο αλλά το να μην γίνεται χαμός γιατί στην νύφη μου που γέννησε στο νοσοκομείο ήταν  σκέτη χαβρα και ρε παιδί μου είναι στιγμες που θέλεις την ησυχία σου αυτές.

Έρχομαι αγάπη!!!Κ είναι κ πιο ωραία η Λάρισα κ θα έχουμε κ παρέα!!! Τώρα γύρισα από τον γιατρό, όλα καλά ευτυχώς και σε 2 εβδομάδες έχουμε β επιπέδου!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

@Katerina 88 @Mar.da  Κοριτσαρες ελάτε όλες Λάρισα να γεννησετε. Θα κάνουμε κοιτώνα με μέλη του φόρουμ να μιλάμε κιόλας. Χαχαχαχαχα. 

Η αλήθεια είναι ότι σε σύγκριση με τις τιμές της Αθήνας είναι πολύ καλύτερα. Έτσι όπως έχει η κατάσταση δεν σκέφτομαι το οικονομικό τόσο αλλά το να μην γίνεται χαμός γιατί στην νύφη μου που γέννησε στο νοσοκομείο ήταν  σκέτη χαβρα και ρε παιδί μου είναι στιγμες που θέλεις την ησυχία σου αυτές.

Φανταζεσαι?μονο για μελη!θα λεει εξω η πτερυγα:-D!στο γαια εχουν αυστηρους κανονισμους ευτυχως οποτε πιστευω δεν θα εχουμε θεμα.

Just now, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια μου μια ερώτηση!!Τα παγωτά και οι τούρτες επιτρέπονται??

Έρχομαι αγάπη!!!Κ είναι κ πιο ωραία η Λάρισα κ θα έχουμε κ παρέα!!! Τώρα γύρισα από τον γιατρό, όλα καλά ευτυχώς και σε 2 εβδομάδες έχουμε β επιπέδου!!

Μπραβο κατερινακι!!αντε κανονιστε το εκδρομικον《προσεχως μανουλες αυγουστου》:grin:!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 said:

Κορίτσια μου μια ερώτηση!!Τα παγωτά και οι τούρτες επιτρέπονται??

Έρχομαι αγάπη!!!Κ είναι κ πιο ωραία η Λάρισα κ θα έχουμε κ παρέα!!! Τώρα γύρισα από τον γιατρό, όλα καλά ευτυχώς και σε 2 εβδομάδες έχουμε β επιπέδου!!

Χαχαχαχα. Άντε και μετά στο Βόλο να το βρεξουμε με τσίπουρα. 

Τέλεια γλυκούλα. Με το καλό και η β' επιπέδου. Για τις συσπάσεις που έλεγες σου έδωσε τίποτε; Εμένα μου έδωσε Vasclor προληπτικά.

Just now, Mar.da said:

Φανταζεσαι?μονο για μελη!θα λεει εξω η πτερυγα:-D!στο γαια εχουν αυστηρους κανονισμους ευτυχως οποτε πιστευω δεν θα εχουμε θεμα.

Μπραβο κατερινακι!!αντε κανονιστε το εκδρομικον《προσεχως μανουλες αυγουστου》:grin:!!

Ναι ναι να το κανονίσουμε. Χαχαχα. Πλάκα θα είχε!!!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...