Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Επιλογη καροτσιού


Recommended Posts

Καλησπερα!!θα γινω μανουλα των μαϊο πρωτη φορ και ειμαι σε διλημμα ποιας μαρκας καροτσι ειναι καταλληλο για εμας!!καταρχην πειτε μου την γνωμη σας να διαλεξω κατι σε 3-1;αξιζει;ειμαι αναμεσα σε καποιες μαρκες αλλα δεν εχω ιδεα δεν θα θελα κατι πανακριβο αλλα κατι μετριο σε τιμη για να επιζησει απο το ταλιμπανακι μου και για το επομενο!!εχετε να μ πειτε γνωμες για kikkaboo,bebestars,justbaby?εγω ειμαι αναμεσα στα inglessina και pegperego!!επισης σημερα ανακαλυψα τα tuttis και παραλολουθησα και βιντεο μ φανηκαν αρκετα safe!!ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!Εγώ το igglessina έχω πάρει κι έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη!Το σύστημα 3-1 είναι πολύ βολικό, αλλά να ξέρεις ότι το πορτ μπεμπέ θα το χρησιμοποιήσεις 3-4 μήνες και το κάθισμα αυτοκινήτου το πολύ ένα χρόνο, και θα έχεις δώσει γύρω στα 800€ για όλα.Οπότε δεν ξέρω αν αξίζει.

Το καροτσάκι επειδή θα το χρησιμοποιήσεις περισσότερο, κοίτα να πάρεις ένα ποιοτικό για να αντέξει στο χρόνο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@sunshine83 αυτο σκεφτομαι μηπως τελικα να επαιρνα μοναχα το καροτσι και το καθισμα..γενναμε μάιο και το πορτμπεμπε δεν ξερω κατα ποσο θα με βολευε μιας κ θα μας πιασει καλοκαιρι μετα και ισως το παιδακι να ζεστενεται..ευχαριστω πολυ παντως..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Barbarita1890 είπε:

@sunshine83 αυτο σκεφτομαι μηπως τελικα να επαιρνα μοναχα το καροτσι και το καθισμα..γενναμε μάιο και το πορτμπεμπε δεν ξερω κατα ποσο θα με βολευε μιας κ θα μας πιασει καλοκαιρι μετα και ισως το παιδακι να ζεστενεται..ευχαριστω πολυ παντως..

Καλημέρα.. 

Το πορτμπεμπε το χρησιμοποιείς αναγκαστικά το πρώτο 3-6μηνο γιατι το μωρό είναι σαν ζελεδακι και πρέπει να έχει καλή υποστήριξη η σπονδυλική του στήλη... Εγώ το χρησιμοποίησα 3μηνο η χρήση του από κει και πέρα ήταν βοηθητικό κρεβατάκι για να κοιμάται π. Χ. Στο μπαλκονι το μωρό να περνάει καθαρό αέρα και τετοια


age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εγώ στην αρχη χρησιμοποιούσα το πορτμπεμπε μέσα στο σπίτι.εξω πότε! Δεν με βόλεψε και μέσα στο σπίτι μονο τον πρώτο μήνα.. θα σου πρότεινα ανεξάρτητα την μάρκα να πάρεις ένα μικρό καρότσι! Εγώ δεν το πρόσεξα αυτό και επειδή έχουμε μικρό αυτοκίνητο δεν χωράει και κάθε φορά έχουμε πρόβλημα στις μετακινήσεις! Βέβαια είναι πολύ άνετο στην βόλτα! Το κάθισμα του αυτοκινήτου με έχει βολεψει παρά πολύ! Με αυτό την πηγαίνω παντού προς το παρών που είναι μωράκι ακόμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, αστα είπε:

Καλημέρα.. 

Το πορτμπεμπε το χρησιμοποιείς αναγκαστικά το πρώτο 3-6μηνο γιατι το μωρό είναι σαν ζελεδακι και πρέπει να έχει καλή υποστήριξη η σπονδυλική του στήλη... Εγώ το χρησιμοποίησα 3μηνο η χρήση του από κει και πέρα ήταν βοηθητικό κρεβατάκι για να κοιμάται π. Χ. Στο μπαλκονι το μωρό να περνάει καθαρό αέρα και τετοια

Για την επιλογή κοριτσιού... 

-αν κίνησαι περισσοτερο με αυτοκίνητό.... Επέλεξε ένα καροτσι το οποίο κλείνει εύκολα και πιάνει λίγο χώρο 

-αν κάνεις μεγάλες αποστάσεις σε χάλια δρόμους όπως π.χ. Εγώ... 5 χιλιόμετρα το λιγότερο την μέρα.... Να έχει μεγάλες ρόδες και αναρτήσεις 

-αν θα το ανεβαζεις καθημερινά από σκαλιά... Να είναι ελαφρυ

Σε συμβουλεύω το τελευταίο που πρέπει να κοιτάξεις είναι το ντιζάιν... Πρώτο επέλεξε τα χαρακτηριστικά που σου ταιριάζουν 

Το δικό μου είναι οικονομικό και γερό αλλά δε μπορώ να στο προτείνω γιατί το έφερα από Γερμανία 

Just now, αστα είπε:

Για την επιλογή κοριτσιού... 

-αν κίνησαι περισσοτερο με αυτοκίνητό.... Επέλεξε ένα καροτσι το οποίο κλείνει εύκολα και πιάνει λίγο χώρο 

-αν κάνεις μεγάλες αποστάσεις σε χάλια δρόμους όπως π.χ. Εγώ... 5 χιλιόμετρα το λιγότερο την μέρα.... Να έχει μεγάλες ρόδες και αναρτήσεις 

-αν θα το ανεβαζεις καθημερινά από σκαλιά... Να είναι ελαφρυ

Σε συμβουλεύω το τελευταίο που πρέπει να κοιτάξεις είναι το ντιζάιν... Πρώτο επέλεξε τα χαρακτηριστικά που σου ταιριάζουν 

Το δικό μου είναι οικονομικό και γερό αλλά δε μπορώ να στο προτείνω γιατί το έφερα από Γερμανία 

Α επίσης όχι με τρεις ρόδες! 


age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...