Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      α ίσως αλλάζω μήνα γι αυτό τα ειχα! ειμαι καλύτερα με έπιασε το ντεπόν! μου είπε η μαια βέβαια πως αν νιώσω πάλι κάτι διαφορετικό από δω κ πέρα να τους πάρω τηλ ! και με ρώτησε πόσες φορες μέσα στη μέρα τα νιώθω αυτά τα πονάκια !

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

Μανουλες Νοεμβρίου 2019


Recommended Posts

15 ώρες πρίν, Go.m είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες...

Εχθές ακούσαμε την καρδούλα μας, περιττό να σας πω ότι τρελάθηκα. Είμαι σίγουρη ότι με νιώθετε!!! Έχουμε περίπου σε 10 μέρες πάλι υπέρηχο να δούμε πως προχωράμε. 

Για τις αναγουλες κ τον εμετό μου έδωσε η γιατρός κάτι υποθετα αλλά για την ώρα μου είναι άχρηστα. Εύχομαι να μην μου επιστρέψουν οι εμετοί. Πραγματικά με έβγαζαν off  ολη την μέρα. Επίσης μου είπε να πίνω τσάι με τζίντζερ, βοηθάει αρκετά. 

@Vassia13 καλά κάνεις τότε κ παίρνεις αναρρωτικες να είσαι χαλαρή. Θα συμφωνήσω απόλυτα με τις μέρες που δεν περνάνε! Το ίδιο λέω κ εγώ συνέχεια. 

@Κατερίνα!!! & @NitsaElenitsa84 Καλώς ήρθατε στην παρέα μας!!!! 

Φιλια πολλά σε ολες!!!

 

Τι ωραία! Φυσικά και σε νιώθουμε!!! Απίστευτη εμπειρία! Ειδικά για μας που θα γίνουμε 1η φορά μανουλες!

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 766
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα και καλη Κυριακη σε ολες! Πως ειστε; 

Με την @Vassia13  ξεκινησαμε την μυστικη ομαδουλα στο fb. 

Οποια θελει μου στελνει πμ με το ονομα της στο fb να την προσθεσω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Εγώ όπως ξαναείπα έχω τραβήξει βιντεάκι και την ακούω κατά διαστήματα να χαίρομαι μόνη μου.

Εχθές έβαλα τα κλάμματα από τη συγκίνηση!! Έχω κατεβάσει το application  Ovia pregnancy και μέσα σε όλα τα άλμα δείχνει τα χεράκια και τα ποδαράκια σε τι μέγεθος είναι σε σχέση με το τελικό. Κι ενώ μέχρι τώρα ήταν άδειο, χθες πρόσεξα μία κουκιδίτσα και έβαλα τα κλάμματα!!!

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα!!

Εγώ όπως ξαναείπα έχω τραβήξει βιντεάκι και την ακούω κατά διαστήματα να χαίρομαι μόνη μου.

Εχθές έβαλα τα κλάμματα από τη συγκίνηση!! Έχω κατεβάσει το application  Ovia pregnancy και μέσα σε όλα τα άλμα δείχνει τα χεράκια και τα ποδαράκια σε τι μέγεθος είναι σε σχέση με το τελικό. Κι ενώ μέχρι τώρα ήταν άδειο, χθες πρόσεξα μία κουκιδίτσα και έβαλα τα κλάμματα!!!

Μπραβο κοριτσι μου!!!! 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα!!

Εγώ όπως ξαναείπα έχω τραβήξει βιντεάκι και την ακούω κατά διαστήματα να χαίρομαι μόνη μου.

Εχθές έβαλα τα κλάμματα από τη συγκίνηση!! Έχω κατεβάσει το application  Ovia pregnancy και μέσα σε όλα τα άλμα δείχνει τα χεράκια και τα ποδαράκια σε τι μέγεθος είναι σε σχέση με το τελικό. Κι ενώ μέχρι τώρα ήταν άδειο, χθες πρόσεξα μία κουκιδίτσα και έβαλα τα κλάμματα!!!

Την κατέβασα και εγώ την εφαρμογή... Όντως συγκινητική!!:)


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, mlpoumlpou είπε:

Καλημερα και καλη Κυριακη σε ολες! Πως ειστε; 

Με την @Vassia13  ξεκινησαμε την μυστικη ομαδουλα στο fb. 

Οποια θελει μου στελνει πμ με το ονομα της στο fb να την προσθεσω

Ηρθε και @Clue στην fbπαρεουλα μας!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα! 17/2 τελευταία περίοδος, την Τετάρτη έχω ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο. Ο γιατρός μου είναι στο Ιασώ αλλά επειδή είναι πολλά τα χρήματα σκέφτομαι από τώρα να του πω ότι έχω στο μυαλό μου κ το Έλενα. Ελπίζω να μου δώσει αντικειμενική συμβουλή. Με το καλό εύχομαι σε όλες!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα ! Πως είστε ? Πως τα πάτε ? Εγώ μπήκα 9η εβδομάδα πήγα την προηγούμενη εβδομάδα και είδα το μωράκι ! Το ακούσαμε κιόλας ! Τώρα περιμένω να πάω για την αυχενική διαφάνεια σε 2 εβδομάδες ! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Μαρίνα13 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα! 17/2 τελευταία περίοδος, την Τετάρτη έχω ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο. Ο γιατρός μου είναι στο Ιασώ αλλά επειδή είναι πολλά τα χρήματα σκέφτομαι από τώρα να του πω ότι έχω στο μυαλό μου κ το Έλενα. Ελπίζω να μου δώσει αντικειμενική συμβουλή. Με το καλό εύχομαι σε όλες!!

Καλως την 16/2 ειχα εγω τελευταια περιοδο!!! Με το καλο!!!

5 ώρες πρίν, Amelie.l είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Πως είστε ? Πως τα πάτε ? Εγώ μπήκα 9η εβδομάδα πήγα την προηγούμενη εβδομάδα και είδα το μωράκι ! Το ακούσαμε κιόλας ! Τώρα περιμένω να πάω για την αυχενική διαφάνεια σε 2 εβδομάδες ! 

Ποσο γλυκια προσμονη!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Μαρίνα13 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα! 17/2 τελευταία περίοδος, την Τετάρτη έχω ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο. Ο γιατρός μου είναι στο Ιασώ αλλά επειδή είναι πολλά τα χρήματα σκέφτομαι από τώρα να του πω ότι έχω στο μυαλό μου κ το Έλενα. Ελπίζω να μου δώσει αντικειμενική συμβουλή. Με το καλό εύχομαι σε όλες!!

Καλώς μας ήρθες!!! Όλα να πάνε καλά!! Με το καλό!!!

5 ώρες πρίν, Amelie.l είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Πως είστε ? Πως τα πάτε ? Εγώ μπήκα 9η εβδομάδα πήγα την προηγούμενη εβδομάδα και είδα το μωράκι ! Το ακούσαμε κιόλας ! Τώρα περιμένω να πάω για την αυχενική διαφάνεια σε 2 εβδομάδες ! 

Καλημέρα! Μπήκα σήμερα στην 9η και εγώ! Εγώ έχω ραντεβού την άλλη βδομάδα για υπέρηχο και μετά από 2 για αυχενική!!! 

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα και καλό μήνα!

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι

Σκέφτεστε να συνεχίσετε με τον γυναικολόγο σας που σας παρακολουθουσε πριν, για τοκετό;

Ρωτώ γιατί για μένα τουλάχιστον ήταν κάτι ξαφνικό, και τελικά ίσως δεν θέλω να συνεχίσω με τον γιατρό μου για διάφορους λόγους

Και τώρα μπήκα σε διαδικασία να ρωτάω δεξιά και αριστερά για γιατρό

Έχουμε καιρό βέβαια μπροστά μας, αλλά δεν είναι και κάτι για να μείνει την τελευταία στιγμή

On 30/3/2019 at 8:20 ΜΜ, mlpoumlpou είπε:

Κορίτσια μου αν θελετε να τα λεμε και απο fb οσες εχουν στειλτε μου πμ το ονομα σας να φτιαξω μυστικη ομαδα. 

Υπερ τελεια νεα!!! Ανυπομονω στω εναν υπερηχο βρε κοριτσια...

Καλησπέρα!

Κι εγώ το ίδιο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NitsaElenitsa84 είπε:

Καλή εβδομάδα και καλό μήνα!

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι

Σκέφτεστε να συνεχίσετε με τον γυναικολόγο σας που σας παρακολουθουσε πριν, για τοκετό;

Ρωτώ γιατί για μένα τουλάχιστον ήταν κάτι ξαφνικό, και τελικά ίσως δεν θέλω να συνεχίσω με τον γιατρό μου για διάφορους λόγους

Και τώρα μπήκα σε διαδικασία να ρωτάω δεξιά και αριστερά για γιατρό

Έχουμε καιρό βέβαια μπροστά μας, αλλά δεν είναι και κάτι για να μείνει την τελευταία στιγμή

Καλησπέρα!

Κι εγώ το ίδιο!

Αν μένεις στην Αθήνα μπορώ να σου προτείνω τον δικό μου! Ιδιώτης , οικονομικός, και είναι στο Λητώ!

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vassia13 είπε:

Αν μένεις στην Αθήνα μπορώ να σου προτείνω τον δικό μου! Ιδιώτης , οικονομικός, και είναι στο Λητώ!

Σε ευχαριστώ πολύ

Και ο δικός μου στο Λητώ και το Μητέρα είναι αλλά προσανατολίζομαι προς δημόσιο μαιευτήριο..

☺️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...