Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

      Νομίζω ότι ξεκινάει την 31η, αν θυμάμαι καλά.Πως είσαι τώρα? Πέρασε ο πόνος?

Μανουλες Νοεμβρίου 2019


Recommended Posts

Just now, Muffin είπε:

Ποσο εισαι???:) Δεν πηγα ακομη, την αλλη Τριτη εχω ραντεβου και πολυ αγχος μαζι γιατι για μενα θα ειναι η πρωτη φορα και δεν ξερω τι θα αντιμετωπισω.! Συνηθως, τα επαρχιακα νοσοκομεια ειναι σε καλυτερη κατασταση απο αυτα των μεγαλων πολεων. Η αληθεια ειναι οτι η οικονομικη κατασταση ειναι τετοια, που καταλαβαινω απολυτα γιατι τα ζευγαρια επιλεγουν τα δημοσια νοσοκομεια. Υπαρχουν βεβαια και αυτοι που  κριτικαρουν αυτους που επιλεγουν τα δημοσια αλλα κ εγω δεν θα μασουσα καθολου!!! 

Τώρα μπήκαμε στην 8η βδομάδα!!! Κι εγώ έχω την άλλη Τρίτη πάλι ραντεβού. Θα περιμένουμε τα νέα σου. Από συμπτώματα πως πας;; εχεις αγχος;;; κι εγώ έχω τέτοιους γύρω μου που μου λένε εσύ γιατί όχι κλινική οι άλλες ήταν καλύτερες που πηγαν κ διαφορα τετοια κ οι μισές από αυτές τις αλλες πήγαν να γεννήσουν με δανεικά σε κλινική γτ δεν ήθελαν νοσοκομείο κ τους κακοπεφτε. Από την στιγμή που μπορώ να γεννήσω και να με καλύψει η ασφάλεια μου γιατί όχι. Οι γιατροί που έχουμε εμείς εδώ στο νοσοκομείο είναι εξαιρετικοί κ έχουν πολλοί καλές κριτικές.  Δεν κρινω καμία με την επιλογή της κ που θα νιώθει άνετα αλλά εγώ τουλάχιστον δεν θα διαθέσω τόσο λεφτά Αφού μπορώ να τα γλυτώσω. 

  • Μου αρέσει 3

4A0zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 766
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Go.m είπε:

Τώρα μπήκαμε στην 8η βδομάδα!!! Κι εγώ έχω την άλλη Τρίτη πάλι ραντεβού. Θα περιμένουμε τα νέα σου. Από συμπτώματα πως πας;; εχεις αγχος;;; κι εγώ έχω τέτοιους γύρω μου που μου λένε εσύ γιατί όχι κλινική οι άλλες ήταν καλύτερες που πηγαν κ διαφορα τετοια κ οι μισές από αυτές τις αλλες πήγαν να γεννήσουν με δανεικά σε κλινική γτ δεν ήθελαν νοσοκομείο κ τους κακοπεφτε. Από την στιγμή που μπορώ να γεννήσω και να με καλύψει η ασφάλεια μου γιατί όχι. Οι γιατροί που έχουμε εμείς εδώ στο νοσοκομείο είναι εξαιρετικοί κ έχουν πολλοί καλές κριτικές.  Δεν κρινω καμία με την επιλογή της κ που θα νιώθει άνετα αλλά εγώ τουλάχιστον δεν θα διαθέσω τόσο λεφτά Αφού μπορώ να τα γλυτώσω. 

Ξέρω κ εγω κάποιες κοπέλες που πήγαν με δανεικά σε κλινική γιατί "ντεποντουσαν" να πάνε σε δημόσιο. Εγώ είμαι μονίμως με χαλασμένο στομάχι αλλά δεν κάνω εμετό ευτυχώς. Εσύ; Α, μαζί έχουμε ραντεβού την άλλη εβδομάδα!!! Μακάρι να πάνε ολα καλα για όλες μας!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Amelie.l είπε:

Κοριτσια για πείτε νοσοκομείο που θα γεννήσει η κάθε μία.? Εγώ προς το παρών πάω σε έναν γιατρό που είναι στο Ιασώ ...το σκέφτομαι για το αττικό όμως ! 

Μητέρα

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Amelie.l είπε:

Κοριτσια για πείτε νοσοκομείο που θα γεννήσει η κάθε μία.? Εγώ προς το παρών πάω σε έναν γιατρό που είναι στο Ιασώ ...το σκέφτομαι για το αττικό όμως ! 

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας έχασα! Πόσα γράψατε σε λίγες ώρες??? Εγώ θα γεννήσω στο Λητώ! Είμαι 9 εβδομάδων και 1ημερας!  Το στήθος μου με χαρακωνει και κάθε πρωί με το που ξυπνάω κάνω εκκένωση! Εχθές έκανα 8! Δεν θέλω να τρώω γλυκά... Εσείς πώς τα πάτε?? Ελάτε και στο fb βρε κορίτσια να κάνουμε εκεί κουβέντα που μπαίνουμε πιο συχνά!! 


ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Vassia13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σας έχασα! Πόσα γράψατε σε λίγες ώρες??? Εγώ θα γεννήσω στο Λητώ! Είμαι 9 εβδομάδων και 1ημερας!  Το στήθος μου με χαρακωνει και κάθε πρωί με το που ξυπνάω κάνω εκκένωση! Εχθές έκανα 8! Δεν θέλω να τρώω γλυκά... Εσείς πώς τα πάτε?? Ελάτε και στο fb βρε κορίτσια να κάνουμε εκεί κουβέντα που μπαίνουμε πιο συχνά!! 

@Go.m

@Karol

@Katerina88

@NitsaElenitsa84

@Κατερίνα Α

@Κατερίνα!!!

@Μαρίνα13

@Annita33

@Farmakotriftena

@Νεφελακι

@Skinoth

@ΚατεριναΣκ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ! Είμαι έξι εβδομάδων έγκυος και ενώ είχα αναγουλες τις προηγούμενες μερες συνήθως το απόγευμα από εχθές δεν έχω και έχω αγχωθεί αρκετά. Εσείς έχετε κάθε μέρα συμπτώματα ; Εμένα με έχει πιάσει τέτοιο άγχος που πλέον δε καταλαβαίνω τι νιώθω ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joann είπε:

Γεια σας κορίτσια ! Είμαι έξι εβδομάδων έγκυος και ενώ είχα αναγουλες τις προηγούμενες μερες συνήθως το απόγευμα από εχθές δεν έχω και έχω αγχωθεί αρκετά. Εσείς έχετε κάθε μέρα συμπτώματα ; Εμένα με έχει πιάσει τέτοιο άγχος που πλέον δε καταλαβαίνω τι νιώθω ...

Καλως ηρθες!!! Εισαι απτις τυχερες!!! Απολαυσε το!!! Εχεις παει γιατρο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, mlpoumlpou είπε:

Καλως ηρθες!!! Εισαι απτις τυχερες!!! Απολαυσε το!!! Εχεις παει γιατρο;

Δεν έχω πάει ακόμα θα πάω σε μια εβδομάδα. Να σου πω την αλήθεια τυχερή θα ένιωθα αν είχα αναγουλες εμετούς και από όλα. Ειχα μια παλλινδρομη στο παρελθόν στην 7η και φοβάμαι μήπως ξανασυμβεί....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joann είπε:

Δεν έχω πάει ακόμα θα πάω σε μια εβδομάδα. Να σου πω την αλήθεια τυχερή θα ένιωθα αν είχα αναγουλες εμετούς και από όλα. Ειχα μια παλλινδρομη στο παρελθόν στην 7η και φοβάμαι μήπως ξανασυμβεί....

Ευχομαι να πανε ολα καλα!!! Να μας πανε ολα καλα!!!εγω ειμαι 6&3 και την παρασκευη θα παω για τον πρωτο υπερηχο. Δεν αντεχω αλλο. Ανυπομονω!!!! Αν θες στειλε μου πμ το ονομα σου αν εχεις fb. Να τα λεμε κ απο εκει. Εχω φτιαξει μυστικη ομαδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, mlpoumlpou είπε:

Ευχομαι να πανε ολα καλα!!! Να μας πανε ολα καλα!!!εγω ειμαι 6&3 και την παρασκευη θα παω για τον πρωτο υπερηχο. Δεν αντεχω αλλο. Ανυπομονω!!!! Αν θες στειλε μου πμ το ονομα σου αν εχεις fb. Να τα λεμε κ απο εκει. Εχω φτιαξει μυστικη ομαδα.

Το ίδιο είμαστε 6 και 4 εγώ και θα πάω για υπέρηχο την άλλη Τετάρτη. Αμήν κοριτσάκι μου να μας πάνε όλα καλά! Δυστυχώς δεν έχω fb.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joann είπε:

Δεν έχω πάει ακόμα θα πάω σε μια εβδομάδα. Να σου πω την αλήθεια τυχερή θα ένιωθα αν είχα αναγουλες εμετούς και από όλα. Ειχα μια παλλινδρομη στο παρελθόν στην 7η και φοβάμαι μήπως ξανασυμβεί....

Η αλήθεια είναι ότι είμαστε μαζόχες όλες και θέλουμε αναγούλες κτλ για να καταλαβαίνουμε ότι πάει καλά η εγκυμοσύνη μας. Όμως όλα μέσα στο μυαλό είναι. Μια χαρά κυλούν και εγκυμοσύνες χωρίς καθόλου συμπτώματα και είναι και τυχερές εκείνες που έχουν μια τέτοια κύηση! Εγώ είμαι στη 13η και τώρα κάπως έχω αρχίσει σιγά σιγά να στρωνω!

Στο fb πως βρεθήκατε;

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είμαστε μαζόχες όλες και θέλουμε αναγούλες κτλ για να καταλαβαίνουμε ότι πάει καλά η εγκυμοσύνη μας. Όμως όλα μέσα στο μυαλό είναι. Μια χαρά κυλούν και εγκυμοσύνες χωρίς καθόλου συμπτώματα και είναι και τυχερές εκείνες που έχουν μια τέτοια κύηση! Εγώ είμαι στη 13η και τώρα κάπως έχω αρχίσει σιγά σιγά να στρωνω!

Στο fb πως βρεθήκατε;

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις ! Εγώ δεν έχω fb!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είμαστε μαζόχες όλες και θέλουμε αναγούλες κτλ για να καταλαβαίνουμε ότι πάει καλά η εγκυμοσύνη μας. Όμως όλα μέσα στο μυαλό είναι. Μια χαρά κυλούν και εγκυμοσύνες χωρίς καθόλου συμπτώματα και είναι και τυχερές εκείνες που έχουν μια τέτοια κύηση! Εγώ είμαι στη 13η και τώρα κάπως έχω αρχίσει σιγά σιγά να στρωνω!

Στο fb πως βρεθήκατε;

Εφτιαξα εγω μια μυστικη ομαδα. Αν εχεις fb και θελεις στειλε μου το ονομα σου πμ να σε προσθεσω. 

@Vassia13 & @Clue

Ειμαστε αυτη την στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

17 hours ago, Go.m said:

Τώρα μπήκαμε στην 8η βδομάδα!!! Κι εγώ έχω την άλλη Τρίτη πάλι ραντεβού. Θα περιμένουμε τα νέα σου. Από συμπτώματα πως πας;; εχεις αγχος;;; κι εγώ έχω τέτοιους γύρω μου που μου λένε εσύ γιατί όχι κλινική οι άλλες ήταν καλύτερες που πηγαν κ διαφορα τετοια κ οι μισές από αυτές τις αλλες πήγαν να γεννήσουν με δανεικά σε κλινική γτ δεν ήθελαν νοσοκομείο κ τους κακοπεφτε. Από την στιγμή που μπορώ να γεννήσω και να με καλύψει η ασφάλεια μου γιατί όχι. Οι γιατροί που έχουμε εμείς εδώ στο νοσοκομείο είναι εξαιρετικοί κ έχουν πολλοί καλές κριτικές.  Δεν κρινω καμία με την επιλογή της κ που θα νιώθει άνετα αλλά εγώ τουλάχιστον δεν θα διαθέσω τόσο λεφτά Αφού μπορώ να τα γλυτώσω. 

Εγώ όταν είπα στη μαμά μου ότι σκέφτομαι να πάω στην εφημερία, μου είπε "σιγά μη γεννήσεις και στο διάδρομο!"

9 hours ago, Amelie.l said:

Κοριτσια για πείτε νοσοκομείο που θα γεννήσει η κάθε μία.? Εγώ προς το παρών πάω σε έναν γιατρό που είναι στο Ιασώ ...το σκέφτομαι για το αττικό όμως ! 

Λέω να γεννήσω στο Έλενα.

12 minutes ago, Joann said:

Γεια σας κορίτσια ! Είμαι έξι εβδομάδων έγκυος και ενώ είχα αναγουλες τις προηγούμενες μερες συνήθως το απόγευμα από εχθές δεν έχω και έχω αγχωθεί αρκετά. Εσείς έχετε κάθε μέρα συμπτώματα ; Εμένα με έχει πιάσει τέτοιο άγχος που πλέον δε καταλαβαίνω τι νιώθω ...

Δεν είναι κάθε μέρα το ίδιο έντονα τα συμπτώματα πάντως. Δε χρειάζεται να αγχώνεσαι. Εγώ χθες έκανα 3 εμετούς και σήμερα μόνο 1. Και γενικά σήμερα νιώθω λίγο καλύτερα. Μέχρι να κλείσω 7 εβδομάδες ήταν μία έτσι μία αλλιώς και είχα περισσότερες αναγούλες όταν πιεζόμουν και σχεδόν τίποτα όταν ήμουν χαλαρή στο σπίτι. Από την 8η και μετά είναι πιο έντονα και πιο συχνά.

Just now, Farmakotriftena said:

Η αλήθεια είναι ότι είμαστε μαζόχες όλες και θέλουμε αναγούλες κτλ για να καταλαβαίνουμε ότι πάει καλά η εγκυμοσύνη μας. Όμως όλα μέσα στο μυαλό είναι. Μια χαρά κυλούν και εγκυμοσύνες χωρίς καθόλου συμπτώματα και είναι και τυχερές εκείνες που έχουν μια τέτοια κύηση! Εγώ είμαι στη 13η και τώρα κάπως έχω αρχίσει σιγά σιγά να στρωνω!

Στο fb πως βρεθήκατε;

Άκυρα τελικα τα Navatac. Στην αρχή είχαν βοηθήσει αλλά πλέον με πιάνει ναυτία και όταν τα σκέφτομαι... Άσε που δεν βλέπω σε αυτή τη φάση διαφορά. Τα σταμάτησα.

  • Λυπημένη/-ος 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...