Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Κουδουνίστρα είπε:

Έχω τρομερές καούρες και επίσης αρρώστησα και είμαι με πονόλαιμο, κρυάδες και υδρώνω σαν τρελή στον ύπνο μου...ολα μου φταίνε...:(

και μενα ξαναρχισε πονολαιμος και γενικα δεν εχω πολυ ενεργια...ελπιζω να μην αναιβασω πυρετο παλι στο 90...μια βδομαδα εμεινε...εγω πινω ζεστο νερο με λεμονι και μελι..εφαγα και ενα deponακι...εσυ εισαι καλυτερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Dimutrul said:

και μενα ξαναρχισε πονολαιμος και γενικα δεν εχω πολυ ενεργια...ελπιζω να μην αναιβασω πυρετο παλι στο 90...μια βδομαδα εμεινε...εγω πινω ζεστο νερο με λεμονι και μελι..εφαγα και ενα deponακι...εσυ εισαι καλυτερα?

Σας ευχαριστώ πολύ βρε κοπελες για τη συμπαρασταση...ο πονόλαιμος έχει ψιλο υποχωρήσει αν και αισθάνομαι τον λαιμό μου ακόμα λες και πέρασε τσουγκρανα...  η μόνη θερμοκρασία που είχα ήταν στα 37 που δεν θεωρείται πυρετος. Γενικά πηρα 2 Panadol απο χτες και συνεχίζω και ιδρώνω σαν τρελή :( 

Μελάκι αρκετό τρώω για να μαλακώσει ο λαιμός και χαμομηλάκια. Περαστικά και σε εσένα βρε κορίτσι μου @Dimutrul

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Κουδουνίστρα @Dimutrul Περαστικα κορίτσια❤

@ΧρυσαΜ κι εγω πολυ αυπνια.χθες κοιμηθηκα στις 5κ30 τοπρωι! Ευτυχως ειμαστε πολλες γιατι νομιζα οτι μονο εγω εχω θεμα με τον υπνο.

@Αννούλαααα Πολυ χαρηκα που δεν ηταν τιποτα τελικα! Τζαμπα αγχωθηκες!

@moustokoulouro εγω κατι ειχα πει για σεξ αλλα δεν το κοβω να υλοποιειται. Πολυ δυσκολο το σπορ σ αυτη τη φαση χαχαχα

 

Εγω κοριτσια την Παρασκευη μπαινω στην 39η εβδομαδα και θα παω στον γιατρο. Ειπε θα με εξετασει κ απο κατω να δει τον τραχηλο. Γενικα δεν νιωθω κατι το ιδιαιτερο απο πονακια κ συσπασεις και η αληθεια ειναι οτι αγχωνομαι λιγο γιατι περναει ο καιρος και το κοβω να παω με προκληση στο τελος. Εντωμεταξυ ηθελα να σας ρωτησω, ο καρδιοτοκογραφος ειναι υποχρεωτικος να γινεται; Εγω δεν εχω κανει κατι τετοιο μεχρι τωρα.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, gallikou said:

@Κουδουνίστρα @Dimutrul Περαστικα κορίτσια❤

@ΧρυσαΜ κι εγω πολυ αυπνια.χθες κοιμηθηκα στις 5κ30 τοπρωι! Ευτυχως ειμαστε πολλες γιατι νομιζα οτι μονο εγω εχω θεμα με τον υπνο.

@Αννούλαααα Πολυ χαρηκα που δεν ηταν τιποτα τελικα! Τζαμπα αγχωθηκες!

@moustokoulouro εγω κατι ειχα πει για σεξ αλλα δεν το κοβω να υλοποιειται. Πολυ δυσκολο το σπορ σ αυτη τη φαση χαχαχα

 

Εγω κοριτσια την Παρασκευη μπαινω στην 39η εβδομαδα και θα παω στον γιατρο. Ειπε θα με εξετασει κ απο κατω να δει τον τραχηλο. Γενικα δεν νιωθω κατι το ιδιαιτερο απο πονακια κ συσπασεις και η αληθεια ειναι οτι αγχωνομαι λιγο γιατι περναει ο καιρος και το κοβω να παω με προκληση στο τελος. Εντωμεταξυ ηθελα να σας ρωτησω, ο καρδιοτοκογραφος ειναι υποχρεωτικος να γινεται; Εγω δεν εχω κανει κατι τετοιο μεχρι τωρα.

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Καλά έτσι όπως διάβασα το μηνυμά σου είναι σα να μιλάω εγώ...δεν έχω ούτε πόνους μονο κάτι μικρά πετρώματα σαν αυτά που ανέφερες σε προηγούμενο μήνυμα...ο γιατρός μου είπε θα με βλέπει κάθε 15 μέρες και το επόμενο ραντεβού μας είναι στην εβδομάδα 39 :lol:

Καρδιοτοκογράφο έτυχε να κάνω γιατι πριν 2 εβδομάδες δεν "άκουγα" το μωρο και έτρεξα στο ιασώ αργα το βραδυ. Αλλά ομολογώ πως ο γιατρός μου δεν αγχωνεται καθώλου και δεν μου εχει αναφέρει καν να παω να κανω καρδιοτοκογράφημα...όπως καταλαβαίνεις δεν είσαι μόνη σου :lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gallikou είπε:

@Κουδουνίστρα @Dimutrul Περαστικα κορίτσια❤

@ΧρυσαΜ κι εγω πολυ αυπνια.χθες κοιμηθηκα στις 5κ30 τοπρωι! Ευτυχως ειμαστε πολλες γιατι νομιζα οτι μονο εγω εχω θεμα με τον υπνο.

@Αννούλαααα Πολυ χαρηκα που δεν ηταν τιποτα τελικα! Τζαμπα αγχωθηκες!

@moustokoulouro εγω κατι ειχα πει για σεξ αλλα δεν το κοβω να υλοποιειται. Πολυ δυσκολο το σπορ σ αυτη τη φαση χαχαχα

 

Εγω κοριτσια την Παρασκευη μπαινω στην 39η εβδομαδα και θα παω στον γιατρο. Ειπε θα με εξετασει κ απο κατω να δει τον τραχηλο. Γενικα δεν νιωθω κατι το ιδιαιτερο απο πονακια κ συσπασεις και η αληθεια ειναι οτι αγχωνομαι λιγο γιατι περναει ο καιρος και το κοβω να παω με προκληση στο τελος. Εντωμεταξυ ηθελα να σας ρωτησω, ο καρδιοτοκογραφος ειναι υποχρεωτικος να γινεται; Εγω δεν εχω κανει κατι τετοιο μεχρι τωρα.

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου...Η αλήθεια είναι ότι φοβήθηκα αρκετά... Εγώ την Κυριακή  θα είμαι 39... χέρι μου έβαλε κ ακόμα τίποτα... κ μάλλον θα μου ξανά βάλει δυστυχώς... άντε να δούμε πότε θα κάνουν την εμφάνισή τους.... Εγώ από τότε που μπήκα στον μήνα μου καρδιοτοκογραφημα  κάνω κάθε βδομάδα... Τώρα δεν μου είπε μόνο για την άλλη εβδομάδα... Ίσως γιατί είναι η τελευταία...Δεν ξέρω αν πρέπει όλες να το κάνουμε...Ίσως ο κάθε γιατρός  λειτουργεί διαφορετικά;;; Όσο για σεξ εμείς έχουμε να κάνουμε από την αρχή...το έχουμε ξεχάσει το άθλημα... Τώρα μας είχε πει στον 9ο... Αλλά είχα μύκητες στις εξετάσεις...Τώρα τελείωσα την θεραπεία...οπότε δεν κάναμε κάτι...Μήπως κ βοηθούσε κιολας... Τέλος πάντων με έχει φάει το περπάτημα...

  • Μου αρέσει 3

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Καλά έτσι όπως διάβασα το μηνυμά σου είναι σα να μιλάω εγώ...δεν έχω ούτε πόνους μονο κάτι μικρά πετρώματα σαν αυτά που ανέφερες σε προηγούμενο μήνυμα...ο γιατρός μου είπε θα με βλέπει κάθε 15 μέρες και το επόμενο ραντεβού μας είναι στην εβδομάδα 39 :lol:

Καρδιοτοκογράφο έτυχε να κάνω γιατι πριν 2 εβδομάδες δεν "άκουγα" το μωρο και έτρεξα στο ιασώ αργα το βραδυ. Αλλά ομολογώ πως ο γιατρός μου δεν αγχωνεται καθώλου και δεν μου εχει αναφέρει καν να παω να κανω καρδιοτοκογράφημα...όπως καταλαβαίνεις δεν είσαι μόνη σου :lol:

Α ενταξει γιατι διαβαζα που λετε ολες οτι κανατε καρδιοτοκογραφο κ απορησα που ο δικος μου δεν μου το εχει αναφερει καν.

Just now, Αννούλαααα είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου...Η αλήθεια είναι ότι φοβήθηκα αρκετά... Εγώ την Κυριακή  θα είμαι 39... χέρι μου έβαλε κ ακόμα τίποτα... κ μάλλον θα μου ξανά βάλει δυστυχώς... άντε να δούμε πότε θα κάνουν την εμφάνισή τους.... Εγώ από τότε που μπήκα στον μήνα μου καρδιοτοκογραφημα  κάνω κάθε βδομάδα... Τώρα δεν μου είπε μόνο για την άλλη εβδομάδα... Ίσως γιατί είναι η τελευταία...Δεν ξέρω αν πρέπει όλες να το κάνουμε...Ίσως ο κάθε γιατρός  λειτουργεί διαφορετικά;;; Όσο για σεξ εμείς έχουμε να κάνουμε από την αρχή...το έχουμε ξεχάσει το άθλημα... Τώρα μας είχε πει στον 9ο... Αλλά είχα μύκητες στις εξετάσεις...Τώρα τελείωσα την θεραπεία...οπότε δεν κάναμε κάτι...Μήπως κ βοηθούσε κιολας... Τέλος πάντων με έχει φάει το περπάτημα...

Ειμαστε πολλες τελικα χαχα!! Αντε να δουμε ποτε θα παρουν την αποφαση τα ζουζουνακια μας! Οσο για το περπατημα μην τα συζητας. Εχω ξεποδαριαστει μια ωρα την μερα!! Εχω κ ενα αγχος τωρα που θα παω να με εξετασει απο κατω. Σκεφτομαι τι κ πως κ καπως μου ερχεται αλλα τι να κανουμε; Αντε να δουμε!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, gallikou είπε:

Α ενταξει γιατι διαβαζα που λετε ολες οτι κανατε καρδιοτοκογραφο κ απορησα που ο δικος μου δεν μου το εχει αναφερει καν.

Ειμαστε πολλες τελικα χαχα!! Αντε να δουμε ποτε θα παρουν την αποφαση τα ζουζουνακια μας! Οσο για το περπατημα μην τα συζητας. Εχω ξεποδαριαστει μια ωρα την μερα!! Εχω κ ενα αγχος τωρα που θα παω να με εξετασει απο κατω. Σκεφτομαι τι κ πως κ καπως μου ερχεται αλλα τι να κανουμε; Αντε να δουμε!!

Δεν είναι κάτι φοβερό η εξέταση από κάτω. Εξαρτάται κι απ' το χέρι βέβαια. Εμένα ο γιατρός μου βάζει μπόλικο τζελ, από αυτό που χρησιμοποιεί στον υπέρηχο και δεν πονάει σχεδόν καθόλου. Είναι λίγο άβολο.. αλλά ο δικός μου χαμηλώνει κ το φως, ίσως και για να μην νιώσει άβολα ο άντρας μου. Όλα μια ιδέα είναι..

Από αύριο ξεκινάω κι εγώ περπάτημα..και φουλ δουλειές γιατί βαρέθηκα, βαρυνα και δεν αντέχω άλλο..

Ακόμα περιμένουμε πάντως την επόμενη γεννά βρε κορίτσια! (。♡‿♡。)(。♡‿♡。)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κουδουνίστρα είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ βρε κοπελες για τη συμπαρασταση...ο πονόλαιμος έχει ψιλο υποχωρήσει αν και αισθάνομαι τον λαιμό μου ακόμα λες και πέρασε τσουγκρανα...  η μόνη θερμοκρασία που είχα ήταν στα 37 που δεν θεωρείται πυρετος. Γενικά πηρα 2 Panadol απο χτες και συνεχίζω και ιδρώνω σαν τρελή :( 

Μελάκι αρκετό τρώω για να μαλακώσει ο λαιμός και χαμομηλάκια. Περαστικά και σε εσένα βρε κορίτσι μου @Dimutrul

Παναντολ είσαι σίγουρη ότι κάνει; ρώτησες το γιατρό σου; εμένα δε με άφηνε να πάρω 

πρίν από 8 λεπτά , gallikou είπε:

@Κουδουνίστρα @Dimutrul Περαστικα κορίτσια❤

@ΧρυσαΜ κι εγω πολυ αυπνια.χθες κοιμηθηκα στις 5κ30 τοπρωι! Ευτυχως ειμαστε πολλες γιατι νομιζα οτι μονο εγω εχω θεμα με τον υπνο.

@Αννούλαααα Πολυ χαρηκα που δεν ηταν τιποτα τελικα! Τζαμπα αγχωθηκες!

@moustokoulouro εγω κατι ειχα πει για σεξ αλλα δεν το κοβω να υλοποιειται. Πολυ δυσκολο το σπορ σ αυτη τη φαση χαχαχα

 

Εγω κοριτσια την Παρασκευη μπαινω στην 39η εβδομαδα και θα παω στον γιατρο. Ειπε θα με εξετασει κ απο κατω να δει τον τραχηλο. Γενικα δεν νιωθω κατι το ιδιαιτερο απο πονακια κ συσπασεις και η αληθεια ειναι οτι αγχωνομαι λιγο γιατι περναει ο καιρος και το κοβω να παω με προκληση στο τελος. Εντωμεταξυ ηθελα να σας ρωτησω, ο καρδιοτοκογραφος ειναι υποχρεωτικος να γινεται; Εγω δεν εχω κανει κατι τετοιο μεχρι τωρα.

Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου δεν έκανα πριν τη γέννα, τώρα μού είπε να πάω. Λογικά δεν είναι υποχρεωτικό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου...Η αλήθεια είναι ότι φοβήθηκα αρκετά... Εγώ την Κυριακή  θα είμαι 39... χέρι μου έβαλε κ ακόμα τίποτα... κ μάλλον θα μου ξανά βάλει δυστυχώς... άντε να δούμε πότε θα κάνουν την εμφάνισή τους.... Εγώ από τότε που μπήκα στον μήνα μου καρδιοτοκογραφημα  κάνω κάθε βδομάδα... Τώρα δεν μου είπε μόνο για την άλλη εβδομάδα... Ίσως γιατί είναι η τελευταία...Δεν ξέρω αν πρέπει όλες να το κάνουμε...Ίσως ο κάθε γιατρός  λειτουργεί διαφορετικά;;; Όσο για σεξ εμείς έχουμε να κάνουμε από την αρχή...το έχουμε ξεχάσει το άθλημα... Τώρα μας είχε πει στον 9ο... Αλλά είχα μύκητες στις εξετάσεις...Τώρα τελείωσα την θεραπεία...οπότε δεν κάναμε κάτι...Μήπως κ βοηθούσε κιολας... Τέλος πάντων με έχει φάει το περπάτημα...

Καλά δε βοηθάει πάντα, μην αγχώνεσαι χχαχα :-P

πρίν από 21 λεπτά , An.thi είπε:

Δεν είναι κάτι φοβερό η εξέταση από κάτω. Εξαρτάται κι απ' το χέρι βέβαια. Εμένα ο γιατρός μου βάζει μπόλικο τζελ, από αυτό που χρησιμοποιεί στον υπέρηχο και δεν πονάει σχεδόν καθόλου. Είναι λίγο άβολο.. αλλά ο δικός μου χαμηλώνει κ το φως, ίσως και για να μην νιώσει άβολα ο άντρας μου. Όλα μια ιδέα είναι..

Από αύριο ξεκινάω κι εγώ περπάτημα..και φουλ δουλειές γιατί βαρέθηκα, βαρυνα και δεν αντέχω άλλο..

Ακόμα περιμένουμε πάντως την επόμενη γεννά βρε κορίτσια! (。♡‿♡。)(。♡‿♡。)

Αντεεε με το καλό θα περιμένουμε χαχαχ

Λογικά αν αρχίσεις από αύριο δουλειές κλπ μέσα στο σουκου θα έχουμε μωράκι, ίσως και το πρώτο του Δεκεμβρίου!!! 

Να χαίρεσαι και το παιδάκι σου, απ ο, τι κατάλαβα είχε γενέθλια!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Καλά δε βοηθάει πάντα, μην αγχώνεσαι χχαχα :-P

Αντεεε με το καλό θα περιμένουμε χαχαχ

Λογικά αν αρχίσεις από αύριο δουλειές κλπ μέσα στο σουκου θα έχουμε μωράκι, ίσως και το πρώτο του Δεκεμβρίου!!! 

Να χαίρεσαι και το παιδάκι σου, απ ο, τι κατάλαβα είχε γενέθλια!!!! 

Καλημέρα κορίτσι! Σε ευχαριστώ πολύ! Κι εσύ με το καλό! Ναι στις 27 έχει γενέθλια ο γιοκας μου. Και ήθελα πολύ να περάσουν! :) Σήμερα 37+1, φτου ξελευθερια! Χαχα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, An.thi είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Σε ευχαριστώ πολύ! Κι εσύ με το καλό! Ναι στις 27 έχει γενέθλια ο γιοκας μου. Και ήθελα πολύ να περάσουν! :) Σήμερα 37+1, φτου ξελευθερια! Χαχα!

Καλημέρα! Είδες που αγχωνοσουν, πέρασε ο καιρός :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, An.thi είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Σε ευχαριστώ πολύ! Κι εσύ με το καλό! Ναι στις 27 έχει γενέθλια ο γιοκας μου. Και ήθελα πολύ να περάσουν! :) Σήμερα 37+1, φτου ξελευθερια! Χαχα!

Άντε!!!!!!!

Μπορεις να γεννήσεις πλέον!

Πως είσαι; Αισθάνεσαι έτοιμη;

8 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου...Η αλήθεια είναι ότι φοβήθηκα αρκετά... Εγώ την Κυριακή  θα είμαι 39... χέρι μου έβαλε κ ακόμα τίποτα... κ μάλλον θα μου ξανά βάλει δυστυχώς... άντε να δούμε πότε θα κάνουν την εμφάνισή τους.... Εγώ από τότε που μπήκα στον μήνα μου καρδιοτοκογραφημα  κάνω κάθε βδομάδα... Τώρα δεν μου είπε μόνο για την άλλη εβδομάδα... Ίσως γιατί είναι η τελευταία...Δεν ξέρω αν πρέπει όλες να το κάνουμε...Ίσως ο κάθε γιατρός  λειτουργεί διαφορετικά;;; Όσο για σεξ εμείς έχουμε να κάνουμε από την αρχή...το έχουμε ξεχάσει το άθλημα... Τώρα μας είχε πει στον 9ο... Αλλά είχα μύκητες στις εξετάσεις...Τώρα τελείωσα την θεραπεία...οπότε δεν κάναμε κάτι...Μήπως κ βοηθούσε κιολας... Τέλος πάντων με έχει φάει το περπάτημα...

Ποτε ξανα πας γιατρό;;

8 ώρες πρίν, gallikou είπε:

Α ενταξει γιατι διαβαζα που λετε ολες οτι κανατε καρδιοτοκογραφο κ απορησα που ο δικος μου δεν μου το εχει αναφερει καν.

Ειμαστε πολλες τελικα χαχα!! Αντε να δουμε ποτε θα παρουν την αποφαση τα ζουζουνακια μας! Οσο για το περπατημα μην τα συζητας. Εχω ξεποδαριαστει μια ωρα την μερα!! Εχω κ ενα αγχος τωρα που θα παω να με εξετασει απο κατω. Σκεφτομαι τι κ πως κ καπως μου ερχεται αλλα τι να κανουμε; Αντε να δουμε!!

Ούτε εμενα μου έχει κάνει ακόμα. 
Ισως σήμερα 

 

καλημέρα καλημέρα! Έχω ντοκ σήμερα κι ελπίζω να μου πει ότι είμαστε κοντά! 

  • Μου αρέσει 4

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

Άντε!!!!!!!

Μπορεις να γεννήσεις πλέον!

Πως είσαι; Αισθάνεσαι έτοιμη;

Ποτε ξανα πας γιατρό;;

Ούτε εμενα μου έχει κάνει ακόμα. 
Ισως σήμερα 

 

καλημέρα καλημέρα! Έχω ντοκ σήμερα κι ελπίζω να μου πει ότι είμαστε κοντά! 

Καλημέρα, καλημέρα!! Έτοιμη νιώθω! Αν και τώρα που ξέρω, είμαι πιο υποψιασμένη από την πρώτη φορά, αλλά οκ, τελευταία φορά θα είναι, έτσι λέω. Αύριο έχω γιατρό! 

Άντε κι εσένα ελπίζω να σου πει ότι κοντεύεις! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

Άντε!!!!!!!

Μπορεις να γεννήσεις πλέον!

Πως είσαι; Αισθάνεσαι έτοιμη;

Ποτε ξανα πας γιατρό;;

Ούτε εμενα μου έχει κάνει ακόμα. 
Ισως σήμερα 

 

καλημέρα καλημέρα! Έχω ντοκ σήμερα κι ελπίζω να μου πει ότι είμαστε κοντά! 

Και φαντάζεσαι να σού πει ότι γέννας ή να σπάσουν τα νερά πριν πας στο γιατρό; χαχχαχ 

Καλά αποτελέσματα!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...