Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

πρίν από 50 λεπτά , gmnth03 είπε:

εμενα στο δικο μου, μου ειχε πει 2500 με 2700 , και βγηκε 3270 . τι στο καλο μετρουσε? νομιζω μεγαλη αποκλιση

Σε ποια εβδομάδα; Σοβαρά τώρα;;;


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, moustokoulouro είπε:

Σε ποια εβδομάδα; Σοβαρά τώρα;;;

36  εβδομαδων γεννησα ακριβως ,  αρα δυο  μερες πριν που ειχα παει για να κανονισω τη καισαρικη

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Κορίτσια, μετά από έντονη καούρα έφαγα λίγο μήλο και ηρέμησα κάπως. Δε χάνετε κάτι να το δοκιμάσετε κι εσείς γι αυτό το αναφέρω :rolleyes::-P

για τη καουρα που ειχατε πει και ξεχασα να σας γραψω, θα ηθελα να δοκιμασετε ,   παξιμαδι , βρειτε κανενα μαλακο, οπως ειναι κυθηρων, εγω παιρνω του λιντλ,  που ειναι σε διαφανο σακουλακι και κιτρινα γραμματα,  καθε μπουκια τη μασας εικοσι φορες , και μολις αναμειχθει καλα με το σαλιο , την καταπινετε. 

με το μηλο  , το ειχα δοκιμασει σε μορφη κομποστας , το εβραζα δηλαδη.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gmnth03 είπε:

36  εβδομαδων γεννησα ακριβως ,  αρα δυο  μερες πριν που ειχα παει για να κανονισω τη καισαρικη

για τη καουρα που ειχατε πει και ξεχασα να σας γραψω, θα ηθελα να δοκιμασετε ,   παξιμαδι , βρειτε κανενα μαλακο, οπως ειναι κυθηρων, εγω παιρνω του λιντλ,  που ειναι σε διαφανο σακουλακι και κιτρινα γραμματα,  καθε μπουκια τη μασας εικοσι φορες , και μολις αναμειχθει καλα με το σαλιο , την καταπινετε. 

με το μηλο  , το ειχα δοκιμασει σε μορφη κομποστας , το εβραζα δηλαδη.

Τελικά δε με κράτησε και πολύ το μήλο, αλλά τουλάχιστον έκανε προσωρινή "κατάσβεση" χαχαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Τελικά δε με κράτησε και πολύ το μήλο, αλλά τουλάχιστον έκανε προσωρινή "κατάσβεση" χαχαχαχαχαχα 

XAXA Καλλοοοοο !!δοκιμασε και πατατα βραστη , κανει την ιδια δουλεια με το παξιμαδι. ( γιατρος μου το ειχε πει, επειδη εχω χρονια γαστριτιδα και οισοφαγιτιδα)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gmnth03 είπε:

XAXA Καλλοοοοο !!δοκιμασε και πατατα βραστη , κανει την ιδια δουλεια με το παξιμαδι. ( γιατρος μου το ειχε πει, επειδη εχω χρονια γαστριτιδα και οισοφαγιτιδα)

Θα το δοκιμάσω εννοείται!!! Νιώθω ότι υποφέρω κάθε φορά.... Προς το παρόν δοκίμασα να συνέλθω με σοκολατόπιτα χαχαχχχα 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Θα το δοκιμάσω εννοείται!!! Νιώθω ότι υποφέρω κάθε φορά.... Προς το παρόν δοκίμασα να συνέλθω με σοκολατόπιτα χαχαχχχα 

:grin: εισαι φοβερη !!!!!!!!  υπομονη λιγο ακομα εμεινε !!! στο μικρο , δεν ειχα καουρες , ειχα πολυ πονο χαμηλα , πεθαινα δεν μπορουσα να κουνηθω , και λες και εβγαλα κανενα παιδι πεντε κιλα, ειχα ομως με τη χολη θεμα , οτι ετρωγα πρασινο , εκανα εμετους . με το που γεννησα ομως , μου περασε αμεσως.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@moustokoulouroέλα να πέφτουν στοιχήματα χαχαχαχαχαχα 

On 23/11/2019 at 6:51 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Nektarinaki 3/12 κορίτσι  (21 /11/19)

 @Dimutrul 4/12 κορίτσι 

 

@Rita❤️❤️❤️4/12 κορίτσι

@gallikou6/12 κορίτσι 

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι (Μητέρα) 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι (Ιασώ) 

@fionita 10/12

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο (Μητέρα

@An.thi 18/12 κορίτσι 

@moustokoulouro 18/12 κορίτσι (Ιασώ) 

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

@martjem 27/12 αγόρι και κορίτσι (Ιασώ) 

@Blue-entry 28/12 αγόρι

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΧρυσαΜ είπε:

@moustokoulouroέλα να πέφτουν στοιχήματα χαχαχαχαχαχα 

 

Η γιαγιά λέει 2/12 η μαμά δε ξέρει αλλά σε ζυγό αριθμό ποντάρει , ο άντρας μου λέει 3/12 ο μπαμπάς μου 5/12 .. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , moustokoulouro είπε:

Εγώ μπαίνω και ξανα μπαίνω να δω αν

θα γεννήσω εγώ ή η @An.thi πρώτη ... χαχα

Χαχα! Εγώ τίποτα προς το παρόν. Διαστολή 2, μωρό αρκετά κάτω. Μια σύσπαση.. Ο γιατρός μου έδωσε καμία βδομάδα.. Θα δείξει. Τώρα πονάω λίγο σαν πόνους περιόδου, αλλά μπορεί να είναι κι απ' την εξέταση. Με είχε και στην κορδέλα πόση ώρα να δει αν θα κάνω κι άλλη σύσπαση και πιαστηκα!!

Εγώ σήμερα έφαγα τα πρώτα μελομακάρονα! Και φυσικά μετά είχα καούρα!!!!

Αφού έκανα ότι δουλειά σπιτιού υπάρχει χθες σήμερα ξεκίνησα και περπάτημα! Άντε να δούμε! Μου φαίνεται απίστευτο που δεν γέννησα ακόμα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, An.thi είπε:

Χαχα! Εγώ τίποτα προς το παρόν. Διαστολή 2, μωρό αρκετά κάτω. Μια σύσπαση.. Ο γιατρός μου έδωσε καμία βδομάδα.. Θα δείξει. Τώρα πονάω λίγο σαν πόνους περιόδου, αλλά μπορεί να είναι κι απ' την εξέταση. Με είχε και στην κορδέλα πόση ώρα να δει αν θα κάνω κι άλλη σύσπαση και πιαστηκα!!

Εγώ σήμερα έφαγα τα πρώτα μελομακάρονα! Και φυσικά μετά είχα καούρα!!!!

Αφού έκανα ότι δουλειά σπιτιού υπάρχει χθες σήμερα ξεκίνησα και περπάτημα! Άντε να δούμε! Μου φαίνεται απίστευτο που δεν γέννησα ακόμα! 

Απίστευτο πραγματικα

ειχες και περιδεση τρομάρα σου ...χαχα

Λες να φτάσεις 39-40 να γελάμε; Ποσα κιλά στην έβγαλε; 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

Απίστευτο πραγματικα

ειχες και περιδεση τρομάρα σου ...χαχα

Λες να φτάσεις 39-40 να γελάμε; Ποσα κιλά στην έβγαλε; 

Γύρω στα 3 κ κάτι λίγο μου είπε. 

Τι ράμμα έκανες του λέω σήμερα; Και μου είπε πάλι καλά που το είχαμε, γιατί ο τράχηλος σου είναι πολύ μαλακός. Έως τώρα με κρατούσαν και τα φάρμακα πιστεύω και η ξεκούραση.. Σήμερα που περπάτησα πιάστηκαν τα πόδια μου, τόσο καιρό που είχα να περπατήσω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εμενα κοριτσια!!!

Πηγαμε σημερα στον γιατρο. Διαστολη καθολου. Με εξετασε κ απο κατω κ μου ειπε οτι ο τραχηλος εχει μαλακωσει αρκετα. Συνεχιζουμε πολυ περπατημα κ μου προτεινε να κανω κ καθισματα στο σπιτι. Εσεις ππυ εχετε εμπειρια αν ειναι μαλακος ο τραχηλος αλλα δεν εχεις διαστολη ποσο γρηγορα προχωραει το θεμα;;

Τωρα ξαναπαμε Τριτη να δουμε πως παει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...