Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι εννοείται πως θα σταματήσουμε το φιλισιν μόλις ξεκινήσουμε τις βιταμίνες,δλδ από βδομάδα .Μέχρι τότε παίρνουμε φιλισιν και μολερς,καλό κάνουν έτσι κ αλλιώς.Θα πω στον γιατρό να μου γράψει και εξετάσεις για βιταμίνες,να δω αν έχω έλλειψη από κάτι. Πάντως κάτι πανάκριβες βιταμίνες που είδα,τύπου ovamax, fertilimax κτλ,φαίνονται πολύ καλές,αλλά η τιμή τους είναι απαγορευτική για εμάς 

      Πωπω λες να μην βοηθήσουν σε τπτ?Διάβασα και εδώ στο φόρουμ διάφορα ποστ και έχει κοπέλες που τις βοήθησαν τα ινοφερτ..τι να πω,μακάρι να με βοηθησουν και μένα,έτσι κ αλλιώς θαύματα δεν περιμένω .Θα παραγγείλω και q10.Αυτο βοηθάει μόνο εμάς η και τους άντρες?

      Ο ενδοκρινολογος έδωσε και στον άντρα μου Q10, ίδια δόση, 400mg/μέρα, της Smile πήραμε και εμείς που είναι σχετικά οικονομικές. Επίσης στην ποιότητα των ωαρίων, σίγουρα σε περίπτωση πολυκυστικων αλλά και χωρίς όπως εγώ, βοηθάει μικρή δόση τύπου glucophage, και ο γυναικολόγος και ο ενδοκρινολογος μου τα σύστησαν, τα έκοψα όταν έμεινα έγκυος γιατί δεν είχα θέμα με το σακχαρο αλλά ο γυναικολόγος μου είχε πει ότι μπορούσα και να τα συνεχίσω.

      Από βιταμίνες μετά τις ακριβές για κάποιο διάστημα έψαξα για πιο οικονομική λύση και πήρα και εγώ τις wellwoman γιατί δεν έχουν ιώδιο που λόγω θυροειδη δεν κάνει και έχουν σχεδόν τα ίδια συστατικά με τις fertilimax κλπ

υποκοριστικό Δανάη - Σταυρούλα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 39 λεπτά , Georgia-kepe είπε:

Γειά σας πρόκειται να βαφτίσουμε την μικρή μας μέσα στο καλοκαίρι με τα ονόματα Δανάη - Σταυρούλα. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο υποκοριστικό?! 

Σας ευχαριστώ!

δυσκολο να συνδυαστουν αυτα τα δυο . το Δαναη ειναι πολυ ωραιο γιατι να το χαλασεις? για συνδοιασμο μονο Σαννη μου ερχετε .!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli_ είπε:

@Mamacita Alina το αγαπημένο σου θέμα, έλα να δώσεις τα φώτα σου.

Κορίτσι μου κι εγώ συμφωνώ το Δανάη είναι από τα αγαπημένα μου!! Μην το χαλάσεις!

Στα δύσκολα με έριξες χαχαχα.

Κορίτσια μου ωραίο το Δανάη εννοειται αλλά αφού η μανούλα θέλει υποκοριστικό δε βοηθάμε ιδιαίτερα έτσι. Κι εγώ το σκέφτηκα ότι το Δανάη είναι υπέροχο (ήθελα κι εγώ να το επιλέξω τόσο πολύ) αλλά θα προσπαθήσω να της δώσω κάποια ιδέα άμα μου έρθει γιατί είναι και δύσκολο να υπάρξει συνδιασμός...

Για να δούμε...

Μου έρχονται μόνο τα Δαναήλα, Δανούλα. 

Με το καλό η βάπτιση σας και να το χαίρεστε όπως και να το πείτε το αστεράκι σας!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κορίτσια! και συγνωμη αν δεν απαντησα αμεσα... και εγω το Δαναη θελω να κρατησουμε μονο αλλα ειναι δυσκολο γιατι το δευτερο ονομα ηταν της οικογενειας κ το πρωτο η επιλογη μας... αν εβρισκα κατι καλο σε συνδιασμο ισως κατι να γινόταν... παντως κ εμένα το Δανάη μαρέσει πάρα πάρα πολύ...

On 26/5/2019 at 10:13 ΠΜ, Angela123 είπε:

Τι λες για το Ροδουλα;

πιο πολυ απο το ροδανθη μου κανει...

On 26/5/2019 at 9:03 ΠΜ, Mamacita Alina είπε:

Στα δύσκολα με έριξες χαχαχα.

Κορίτσια μου ωραίο το Δανάη εννοειται αλλά αφού η μανούλα θέλει υποκοριστικό δε βοηθάμε ιδιαίτερα έτσι. Κι εγώ το σκέφτηκα ότι το Δανάη είναι υπέροχο (ήθελα κι εγώ να το επιλέξω τόσο πολύ) αλλά θα προσπαθήσω να της δώσω κάποια ιδέα άμα μου έρθει γιατί είναι και δύσκολο να υπάρξει συνδιασμός...

Για να δούμε...

Μου έρχονται μόνο τα Δαναήλα, Δανούλα. 

Με το καλό η βάπτιση σας και να το χαίρεστε όπως και να το πείτε το αστεράκι σας!!

έτσι κ έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia-kepe είπε:

καλησπερα κορίτσια! και συγνωμη αν δεν απαντησα αμεσα... και εγω το Δαναη θελω να κρατησουμε μονο αλλα ειναι δυσκολο γιατι το δευτερο ονομα ηταν της οικογενειας κ το πρωτο η επιλογη μας... αν εβρισκα κατι καλο σε συνδιασμο ισως κατι να γινόταν... παντως κ εμένα το Δανάη μαρέσει πάρα πάρα πολύ...

πιο πολυ απο το ροδανθη μου κανει...

έτσι κ έτσι...

Κορίτσι μου λες ότι το Δανάη είναι η επιλογή σας. Άρα το επέλεξε λογικά και ο σύζυγός και του αρέσει. Οπότε αφού το θες τόσο και ο σύζυγός εξίσου το επέλεξε δεν είναι ανάγκη να το συνδυάσεις. Μπορείς να βγάλεις και τα δύο ονόματα αφού θέλετε να τιμήσετε και το όνομα της οικογένειας να τα γιορτάζει και τα δύο, άλλα να το φωνάζετε Δανάη που σας αρέσει και το επιλέξατε και οι δύο. :)

Το κακό θα είναι όταν του ενός είναι η επιλογή το ένα και του άλλου το άλλο, εκεί τρέχα γυρεύε... :/ 

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...