Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

1 hour ago, katerinakk είπε:

μεταφορικά...απο την κλεισουρα...εχω βαρεθει να καθομαι.. είναι και οι ορμόνες..ολα μαζι. τουλάχιστον κανω μαθήματα οδήγησης Και ξεφευγω λιγακι. 

Πάλι καλά έχεις να ασχολείσαι με κάτι... Και εγώ από Σεπτέμβρη έχω φουλ πρόγραμμα.... Από που είσαι;;; καλή επιτυχία στα μαθήματα οδήγησης.... Να προσέχεις πολύ... Και να μην τρομάζεις με τους βλακιες στο δρόμο!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

υποφέρω απο πονοκεφάλους εσεις; αν ναι τι κάνετε γιαυτο;; επίσης αν πειναω και δεν φαω αμεσως με πιάνει τρελός πόνος χαμηλα και εννοειται Και στο στομάχι. δεν ειχα χρονο 2ωρες να φαω και ειλικρινά με επιασε ενας φοβερος πονος... 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, katerinakk είπε:

σε ευχαριστώ τοσο πολυ για ολα. απο Βολο. εσυ;

Aπο Αθήνα είμαι! 

πρίν από 13 λεπτά , katerinakk είπε:

υποφέρω απο πονοκεφάλους εσεις; αν ναι τι κάνετε γιαυτο;; επίσης αν πειναω και δεν φαω αμεσως με πιάνει τρελός πόνος χαμηλα και εννοειται Και στο στομάχι. δεν ειχα χρονο 2ωρες να φαω και ειλικρινά με επιασε ενας φοβερος πονος... 

0

 

πρίν από 13 λεπτά , katerinakk είπε:

υποφέρω απο πονοκεφάλους εσεις; αν ναι τι κάνετε γιαυτο;; επίσης αν πειναω και δεν φαω αμεσως με πιάνει τρελός πόνος χαμηλα και εννοειται Και στο στομάχι. δεν ειχα χρονο 2ωρες να φαω και ειλικρινά με επιασε ενας φοβερος πονος... 

Οταν με πιάνει πονοκέφαλος ξαπλώνω χαλαρώνω και αν δε μου περάσει πίνω ένα ντεπον προσπαθώ να το αποφεύγω αλλά σε σπάνια περίπτωση θα πιω! Εγώ αν πονάω και δε φάω εκεινη την ώρα απλά μετά μιυ κόβετε η όρεξη... Ρώτα το γιατρό για αυτό τον πόνο... Και μην αγχώνεσαι.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κοριτσι μου μακαρι να ημασταν πιο κοντα ναι . εγω είμαι στις μανουλες Απριλίου αλλα μου αρεσε εδω η παρεούλα σας. το πρωτο σου παιδακι; αν σε εχω ξανα ρωτήσει τοτε αρχιζει η αμνησία χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinakk είπε:

αχ κοριτσι μου μακαρι να ημασταν πιο κοντα ναι . εγω είμαι στις μανουλες Απριλίου αλλα μου αρεσε εδω η παρεούλα σας. το πρωτο σου παιδακι; αν σε εχω ξανα ρωτήσει τοτε αρχιζει η αμνησία χαχαχα 

Απριλίου ε;;; μια χαρά άρα είσαι λίγο πιο μετά από εμας!!! Τέλεια αντεε με το καλό... Εμένα είναι το πρώτο και είμαι από εξωσωματική!!! Είναι ένα δύσκολο ταξίδι αλλά τα καταφέραμε!!!! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σε όλες μας!!!! Και εσένα το πρώτο ε;;;; 

Link to comment
Share on other sites

σου εύχομαι ολα θα πάνε τελεια!! να ειναι ολα ευλογημενα!! ναι ειμαι στην 7η εβδομάδα τωρα μπηκα. Ναι το πρώτο και εμενα.  και εχω πολύ αγχος.. προσπαθω να ηρεμω βέβαια.  Είμαι και φρεσκοπαντρεμενη και είμαι χαρούμενη που ήρθαν ολα με την σειρα τους 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinakk είπε:

σου εύχομαι ολα θα πάνε τελεια!! να ειναι ολα ευλογημενα!! ναι ειμαι στην 7η εβδομάδα τωρα μπηκα. Ναι το πρώτο και εμενα.  και εχω πολύ αγχος.. προσπαθω να ηρεμω βέβαια.  Είμαι και φρεσκοπαντρεμενη και είμαι χαρούμενη που ήρθαν ολα με την σειρα τους 

Ολα να ναι και σε εσένα ευλογημενα!!!! Εύχομαι ότι καλύτερο... Να σου έρχονται πάντα στη ζωή σου όλα όπως τα σχεδιάζεις!!!! Να μην αγχώνεσαι... Χαλαρή και απόλαυσε το κάθε λεπτό της εγκυμοσύνης σου!!!!! Λογικά θα είσαι και μικρούλα ε; πόσο χρονών είσαι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου! Εγώ σας διαβάζω όταν μπορώ αλλά δυσκολεύομαι να γράφω λόγω της κατάστασής μου.. έχει κλείσει καμιά για α επιπέδου; Εμένα δε μου είπε ακόμη τίποτα. Αύριο μπαίνω στην ένατη.

  • Μου αρέσει 1

V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nackt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Εγώ σας διαβάζω όταν μπορώ αλλά δυσκολεύομαι να γράφω λόγω της κατάστασής μου.. έχει κλείσει καμιά για α επιπέδου; Εμένα δε μου είπε ακόμη τίποτα. Αύριο μπαίνω στην ένατη.

Εμείς πάμε ακριβώς μαζί.. Βασικά με μια μέρα διαφορά... Έμεινα μου έχει πει ραντεβού στις 2 του μήνα και μια σημαντική εξέταση στις 16. Τώρα τι να πω.... 

Just now, katerinakk είπε:

ευχαριστώ πολυ!! ναι ειμαι 22 (22μισο χαχαχα) 

Είδες που σε κατάλαβα.... Εγώ 29!!!! Όλα καλά θα πάνε... Να μην αγχώνεσαι!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nackt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Εγώ σας διαβάζω όταν μπορώ αλλά δυσκολεύομαι να γράφω λόγω της κατάστασής μου.. έχει κλείσει καμιά για α επιπέδου; Εμένα δε μου είπε ακόμη τίποτα. Αύριο μπαίνω στην ένατη.

Καλησπέρα!  εγώ είμαι 9 εβδ και 3 ημερών και μου είχε πει για τις 15 Σεπτεμβρίου χωρίς να κλείσουμε κάτι. Έχω πάλι  ραντεβού  την Τρίτη και αν όλα είναι καλά μάλλον θα το κλείσουμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

Καλησπέρα!  εγώ είμαι 9 εβδ και 3 ημερών και μου είχε πει για τις 15 Σεπτεμβρίου χωρίς να κλείσουμε κάτι. Έχω πάλι  ραντεβού  την Τρίτη και αν όλα είναι καλά μάλλον θα το κλείσουμε. 

Αυτή την εξέταση πρέπει να την κλίσεις δεν στην κάνει ο γιατρός σου;  έτσι μου είχε πει κ εμένα 15.. Αλλά το κοίταζα και είναι Κυριακή αν δε κάνω λάθος... Οπότε στο επόμενο ραντεβού θα ξεκαθαρίσει το πράγμα.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...