Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, AMAL04 είπε:

Εξαιτίας της εξωσωματικής δεν παίρνεις ενέσιμα που αυξανουν τη ροή του αίματος;;; ... Μήπως αυτες όπως σου είπε και η Μυρτώ επιβαρύνουν την κατάσταση;;  εκανες κάτι βαρύ και ζορίστηκες η ηταν ξαφνικό;;;; όπως μας έγραψε και η Μυρτώ;;; προσευχή σου στο Θεό κ θα δεις όλα θα πάνε καλά!!!! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και όλα θα φτιάξουν!!!! Περιμένουμε οπωσδήποτε νέα σου αύριο.... 

όχι δεν παιρνω τπτ ούτε έκανα κάτι έντονο,  πραγματικά ήταν τελείως ξαφνικό! δεν ξέρω τι να πω, μακάρι να μην είναι κάτι αλλά δεν μπορώ να είμαι αισιοδοξη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ALEX210 είπε:

Στο ιδιωτικό παίρνεις εκεί την ώρα φωτογραφίες,DVD,Κ σε φωτοτυπία τις μετρήσεις..το Papp a σε 2 μέρες το πολύ..μίλησα με την μαία μου σε 1 εβδ μ είπε βγαίνουν τυπικά λένε 2 εβδ

Ααα...μια χαρά..... Οπότε και εσύ πήγαινε νωρίτερα να την πάρεις.... Καλά αποτελέσματα!!!!! 

Just now, teta2 είπε:

όχι δεν παιρνω τπτ ούτε έκανα κάτι έντονο,  πραγματικά ήταν τελείως ξαφνικό! δεν ξέρω τι να πω, μακάρι να μην είναι κάτι αλλά δεν μπορώ να είμαι αισιοδοξη..

Έχεις 1000 δικιά.... Σου είπε τώρα να μείνεις ακίνητη;;;; δεν μπορείς να τον βρεις και αυτόν τώρα στο ιατρείο ε;;;; εμένα με τα ζόρια μου σταμάτησε σήμερα την κορτιζόνη... Παίρνω από τον Ιούνιο που είχαν ξεκινήσει όλα και 2  ενέσιμα και utrogestan... Γιαυτό στο είπα πριν.... Τωρα αν δε σου πε να πας σε κάποιο γυναικολόγικο νοσοκομείο κάνε λίγο υπομονή....  Έχε πίστη!!! Δεν έχει τελειώσει τπτ ακόμα... Είδες τι είπε η κοπέλα πριν... Το ίδιο λέει έπαθε και είναι καλα τώρα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

όχι δεν παιρνω τπτ ούτε έκανα κάτι έντονο,  πραγματικά ήταν τελείως ξαφνικό! δεν ξέρω τι να πω, μακάρι να μην είναι κάτι αλλά δεν μπορώ να είμαι αισιοδοξη..

Κοίταξε ξέρω ποσο δύσκολο είναι. Έχω δυο αποβολές πριν την τωρινή εγκυμοσύνη κ σε πληροφορώ οτι τότε είχα ίσα όσα ένα σκούπισμα αίμα. Κ τωρα είχα κ εγω κομμάτια κ πηγματα κ τα παντα που σε τρομάζουν αφόρητα!! Εκει που θελω να καταλήξω είναι οτι μια αιμορραγία μπορεί να σημαίνει πολλά όχι απαραίτητα το κακό. Ποσών εβδομάδων εισαι;; Στο προηγούμενο ραντεβού μου με τον γιατρό είχα μια συζήτηση για τις αιμορραγίες κ μου εξηγούσε οτι κ όσο πιο μεγάλη η κύηση τοσο πιο πολύ το αίμα λόγω του μεγαλύτερου μεγέθους της μήτρας, των αγγείων κτλ... 

Just now, teta2 είπε:

όχι δεν παιρνω τπτ ούτε έκανα κάτι έντονο,  πραγματικά ήταν τελείως ξαφνικό! δεν ξέρω τι να πω, μακάρι να μην είναι κάτι αλλά δεν μπορώ να είμαι αισιοδοξη..

 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Murtw.st είπε:

Βρε κορίτσια εχει αρχίσει καμία να ψωνίζει πράγματα; Εγω σκεφτόμουν δειλά δειλά σεντονακια, κανα φορμάκι κτλ... ευτυχώς απο έπιπλα έχω τα βασικά ήδη. Αλλα έχω το εξής ερώτημα! Άντε κ μου είπαν κοριτσάκι, λάθη γίνονται πολύ συχνά! Δεν λέω να τα πάρω ροζ όλα σε καμία περίπτωση, αλλα λίγο πιο τσαχπίνικα του κοριτσιού θα είναι!! Μηπως να κάτσω στα αυγά μου τωρα; 

Καλησπέρα...και συγγνώμη που μπαίνω σφήνα στη συζήτηση εγώ είμαι μανουλα Ιανουάριου με ΠΗΤ  1/1/2020 Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις λιγο ή ότι παρεις να κάνει και για τα δυο φύλα. Εμένα στην αυχενική μου είπαν οτι ειναι κοριτσάκι και στη β'επιπεδου τελικά είδαμε το πουλάκι....

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

Δυστυχώς πριν από λίγο στην τουαλέτα έβγαλα και ένα κομμάτι πηχτο γύρω στα 2-3 εκατοστά που δεν είναι αιμα γιατί δεν διαλύεται στο νερό. ...Ο γιατρός μου λέει ότι κανονικά η αποβολη έχει πόνους αλλά εγώ δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να είναι αυτό. ...

Κουράγιο κορίτσι μου!!! Την κουβέντα αυτή είχα με την φαρμακοποιό σήμερα και μου έλεγε πως είναι πολύ σύνηθες πλέον αιμορραγίες κατά την εγκυμοσύνη που με λίγη προσοχή ξεπερνιούνται και έχουν αίσιο τελος! Ας ευχηθούμε ότι ανήκεις σε μια από αυτές και το σπορακι σου κάνει κωλοτούμπες αυτή τη στιγμή ανέμελο. Θα περιμένεις μέχρι αύριο τελικά να πας στο γιατρό; πως είσαι τωρα;

Just now, ALEX210 είπε:

Στο ιδιωτικό παίρνεις εκεί την ώρα φωτογραφίες,DVD,Κ σε φωτοτυπία τις μετρήσεις..το Papp a σε 2 μέρες το πολύ..μίλησα με την μαία μου σε 1 εβδ μ είπε βγαίνουν τυπικά λένε 2 εβδ

Καλά αποτελέσματα λοιπόν!! Να σε ρωτήσω κάτι γιατί το θέμα με απασχολεί αρκετά. Όταν λες μίλησες με τη μαία σου τι εννοεις; θέλω να πω έχεις κάποια μαία που σε παρακολουθεί από τωρα; είναι του γιατρου; Ή δικιά σου και θα έρθει και στον τοκετό πέραν από τις μαιες του μαιευτηρίου; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Stelloudia είπε:

Καλησπέρα...και συγγνώμη που μπαίνω σφήνα στη συζήτηση εγώ είμαι μανουλα Ιανουάριου με ΠΗΤ  1/1/2020 Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις λιγο ή ότι παρεις να κάνει και για τα δυο φύλα. Εμένα στην αυχενική μου είπαν οτι ειναι κοριτσάκι και στη β'επιπεδου τελικά είδαμε το πουλάκι....

Με το καλό κορίτσι μου! Πωπω κ πως σου φάνηκε η ξαφνική αλλαγή σχεδίων; Εδω εμένα έχουν περάσει 2 μέρες κ εχει σταθεί μέσα μου οτι έχω κορούλα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, asda είπε:

Κουράγιο κορίτσι μου!!! Την κουβέντα αυτή είχα με την φαρμακοποιό σήμερα και μου έλεγε πως είναι πολύ σύνηθες πλέον αιμορραγίες κατά την εγκυμοσύνη που με λίγη προσοχή ξεπερνιούνται και έχουν αίσιο τελος! Ας ευχηθούμε ότι ανήκεις σε μια από αυτές και το σπορακι σου κάνει κωλοτούμπες αυτή τη στιγμή ανέμελο. Θα περιμένεις μέχρι αύριο τελικά να πας στο γιατρό; πως είσαι τωρα;

Καλά αποτελέσματα λοιπόν!! Να σε ρωτήσω κάτι γιατί το θέμα με απασχολεί αρκετά. Όταν λες μίλησες με τη μαία σου τι εννοεις; θέλω να πω έχεις κάποια μαία που σε παρακολουθεί από τωρα; είναι του γιατρου; Ή δικιά σου και θα έρθει και στον τοκετό πέραν από τις μαιες του μαιευτηρίου; 

Θα γεννήσω πρώτα ο Θεός σε δημόσιο..εμπειρικά θα πω σε δημόσιο "απαιτείται "μαία..λόγο έλλειψη προσωπικού και τόσον περιστατικών μπορεί να τύχει κάποιος να μην υπάρχει δίπλα σου για στήριξη,βοήθεια κλπ..πέρυσι στην επιπλοκή που έγινε διακοπή κύησης ο γιατρός μου είχε εφημερία είχε απίστευτα έκτακτα περιστατικά πανικός Κ οι μαιες..ήρθε η μαια όπου είχε σχολάσει από εφημερία Κ έκατσε μαζί μου..Ναι είναι στο team του γυναικολόγο..σε ιδιωτικό που έχω γεννήσει δεν χρειάζεται μαια κατά την γνώμη μου,δεν χρειάστηκα. 

21 ώρες πρίν, Nackt είπε:

Δε μου έχει πει ακόμη κάτι..θα τον πάρω τηλέφωνο να δω μήπως με δει μέχρι τέλος της εβδομάδας ξανά.

Έλεγα να πάω σε έναν νικολαιδη που έρχεται στην Πάτρα μια φορά την εβδομάδα ( είμαι από Αγρίνιο) και είναι στο Ιασώ τον ξέρει καμιά;

@Murtw.stΌσο για τα πραγματακια που λες κι εγώ το σκεφτόμουν όταν νιώσω καλύτερα να πάω έτσι να πάρω ένα φορμακι ας πούμε έτσι για το καλό.(πιο πολλά θα θέλω αλλά θα συγκρατηθω) Γενικά σκέφτομαι να βάζω χρήματα στην άκρη για το black Friday και για τις εκπτώσεις μετά γιατί θεωρώ δεν αξίζουν να τα πληρώσουμε πανακριβα. Αρκεί να έχουμε κάνει τη λιστουλα μας με το τι χρειαζόμαστε καθώς και την έρευνά μας για το τι τιμές παίζουν. Επίσης, κάπου έβλεπα για καταστήματα στη Βουλγαρία. Για να καταφέρναμε να πηγαίναμε είναι λίγο δύσκολο είναι η αλήθεια αλλά έχει καμία εμπειρία από καμία γνωστή της αν αξίζει κλπ;

Καταπληκτικός είναι ο  τζιορας στα Γιάννενα!ήταν να πάω Κ εγώ Νικολαΐδη Αλλά με κέρδισε σε κριτική ο τζιορας!Ο Παπαδόπουλος καλός Αλλά προωθεί άνευ λόγου την αμνιοπαρεκεντηση,έχω κάνει κ σ αυτόν..

Πρώτη φορά τώρα σε δημόσιο Αυχενική επειδή ήθελε ο γυναικολόγος μου να Μ έχει από κοντά. 

21 ώρες πρίν, Nackt είπε:

Δε μου έχει πει ακόμη κάτι..θα τον πάρω τηλέφωνο να δω μήπως με δει μέχρι τέλος της εβδομάδας ξανά.

Έλεγα να πάω σε έναν νικολαιδη που έρχεται στην Πάτρα μια φορά την εβδομάδα ( είμαι από Αγρίνιο) και είναι στο Ιασώ τον ξέρει καμιά;

@Murtw.stΌσο για τα πραγματακια που λες κι εγώ το σκεφτόμουν όταν νιώσω καλύτερα να πάω έτσι να πάρω ένα φορμακι ας πούμε έτσι για το καλό.(πιο πολλά θα θέλω αλλά θα συγκρατηθω) Γενικά σκέφτομαι να βάζω χρήματα στην άκρη για το black Friday και για τις εκπτώσεις μετά γιατί θεωρώ δεν αξίζουν να τα πληρώσουμε πανακριβα. Αρκεί να έχουμε κάνει τη λιστουλα μας με το τι χρειαζόμαστε καθώς και την έρευνά μας για το τι τιμές παίζουν. Επίσης, κάπου έβλεπα για καταστήματα στη Βουλγαρία. Για να καταφέρναμε να πηγαίναμε είναι λίγο δύσκολο είναι η αλήθεια αλλά έχει καμία εμπειρία από καμία γνωστή της αν αξίζει κλπ;

Α Αγρίνιο μένω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Murtw.st είπε:

Κοίταξε ξέρω ποσο δύσκολο είναι. Έχω δυο αποβολές πριν την τωρινή εγκυμοσύνη κ σε πληροφορώ οτι τότε είχα ίσα όσα ένα σκούπισμα αίμα. Κ τωρα είχα κ εγω κομμάτια κ πηγματα κ τα παντα που σε τρομάζουν αφόρητα!! Εκει που θελω να καταλήξω είναι οτι μια αιμορραγία μπορεί να σημαίνει πολλά όχι απαραίτητα το κακό. Ποσών εβδομάδων εισαι;; Στο προηγούμενο ραντεβού μου με τον γιατρό είχα μια συζήτηση για τις αιμορραγίες κ μου εξηγούσε οτι κ όσο πιο μεγάλη η κύηση τοσο πιο πολύ το αίμα λόγω του μεγαλύτερου μεγέθους της μήτρας, των αγγείων κτλ... 

 

ειμαι 11 εβδομάδων ακριβώς. Και εμένα μου κάνει εντύπωση που έχω τόσο λίγο αιμα (εδώ και λίγη ώρα γίνεται προς το καφε και λιγοστευει ) και καθόλου πόνους αλλά αυτό το κομμάτι  που έβγαλα δεν είναι αίμα αλλά ιστός. Δεν ξέρω τι άλλο  μπορεί να συμβαίνει. ...Αύριο πρωί πάω στο γιατρό και θα μάθω. .

Link to comment
Share on other sites

Just now, ALEX210 είπε:

Θα γεννήσω πρώτα ο Θεός σε δημόσιο..εμπειρικά θα πω σε δημόσιο "απαιτείται "μαία..λόγο έλλειψη προσωπικού και τόσον περιστατικών μπορεί να τύχει κάποιος να μην υπάρχει δίπλα σου για στήριξη,βοήθεια κλπ..πέρυσι στην επιπλοκή που έγινε διακοπή κύησης ο γιατρός μου είχε εφημερία είχε απίστευτα έκτακτα περιστατικά πανικός Κ οι μαιες..ήρθε η μαια όπου είχε σχολάσει από εφημερία Κ έκατσε μαζί μου..Ναι είναι στο team του γυναικολόγο..σε ιδιωτικό που έχω γεννήσει δεν χρειάζεται μαια κατά την γνώμη μου,δεν χρειάστηκα. 

Κατάλαβα. Και αν δεν γίνομαι αδιάκριτη η αμοιβή της είναι ξεχωριστά του γιατρού; έχετε συμφωνήσει σε ένα ποσό εκ των προτερων; εγω θα γεννήσω σε ιδιωτικό. Την προηγούμενη φορά δεν είχα μαία και ήμουν με τις μαιες που εφημερεύαν οι οποίες καθώς περνούσαν οι ώρες και τελείωνε η βάρδια τους άλλαζαν κιόλας. Τελικά μπήκα για καισαρική. Οπότε τώρα επειδή θα το παλέψω για φυσιολογικό τοκετό νομίζω ότι είναι απαραίτητη μια μαία Όχι μόνο τότε αλλά ίσως και για κάποια προετοιμασία πιο πριν. Δεν το έχω συζητήσει ακόμα με τον γιατρό μου βέβαια καθώς θεωρώ είναι πολύ νωρίς αλλά έτσι το σκέφτομαι.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

ειμαι 11 εβδομάδων ακριβώς. Και εμένα μου κάνει εντύπωση που έχω τόσο λίγο αιμα (εδώ και λίγη ώρα γίνεται προς το καφε και λιγοστευει ) και καθόλου πόνους αλλά αυτό το κομμάτι  που έβγαλα δεν είναι αίμα αλλά ιστός. Δεν ξέρω τι άλλο  μπορεί να συμβαίνει. ...Αύριο πρωί πάω στο γιατρό και θα μάθω. .

Σου εύχομαι ειλικρινά μέσα απο την καρδιά μου να είναι όλα εντάξει!! Προσπάθησε να χαλαρώσεις κ να κοιμηθείς καλα, κ ενημέρωσε μας το πρωί!! Θα σε έχω στο μυαλό μου! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Murtw.st είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Πωπω κ πως σου φάνηκε η ξαφνική αλλαγή σχεδίων; Εδω εμένα έχουν περάσει 2 μέρες κ εχει σταθεί μέσα μου οτι έχω κορούλα! 

Δε μας πείραξε γιατί επειδή από την αρχή της εγκυμοσύνης είχα αιμορραγίες και έμεινα και 2 βδομάδες στο κρεββατι με ultrogestan πιο πολύ μας ένοιαζε να είναι  γερό....απλά επειδή η κουνιαδα μου έχει τρεις κόρες και η μπέμπα της με τον μπεμπη μου θα έχουν μονο 8 μηνες διαφορά λέγαμε θα ήταν ωραία να ειναι κοριτσακι και.ευτυχώς που έχει μπέμπα και.κάποια δωράκια που δε μπορουσα να τα αλλάξω της τα έδωσα ....και γιατί ο άντρας μου έχει ένα παλικαράκι 12 ετών που ήθελε κι αυτο να αποκτησει αδελφουλα... Αλλά το είχα δέσει και γω και χαϊδευα την κοιλιά μου και μπεμπα και κορακλα μου το έλεγα και αυτό με κλωτσαγε:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Murtw.st είπε:

Σου εύχομαι ειλικρινά μέσα απο την καρδιά μου να είναι όλα εντάξει!! Προσπάθησε να χαλαρώσεις κ να κοιμηθείς καλα, κ ενημέρωσε μας το πρωί!! Θα σε έχω στο μυαλό μου! 

Μέσα από την καρδιά μου και εμένα όλα να πάνε καλά!!!!! Περιμένουμε νέα σου!!!! Καλο βράδυ και προσπάθησε να είσαι ηρεμη όσο βλέπεις ότι υποχωρεί η όλη κατάσταση!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stelloudia είπε:

Δε μας πείραξε γιατί επειδή από την αρχή της εγκυμοσύνης είχα αιμορραγίες και έμεινα και 2 βδομάδες στο κρεββατι με ultrogestan πιο πολύ μας ένοιαζε να είναι  γερό....απλά επειδή η κουνιαδα μου έχει τρεις κόρες και η μπέμπα της με τον μπεμπη μου θα έχουν μονο 8 μηνες διαφορά λέγαμε θα ήταν ωραία να ειναι κοριτσακι και.ευτυχώς που έχει μπέμπα και.κάποια δωράκια που δε μπορουσα να τα αλλάξω της τα έδωσα ....και γιατί ο άντρας μου έχει ένα παλικαράκι 12 ετών που ήθελε κι αυτο να αποκτησει αδελφουλα... Αλλά το είχα δέσει και γω και χαϊδευα την κοιλιά μου και μπεμπα και κορακλα μου το έλεγα και αυτό με κλωτσαγε:)

Καλα εξυπακούεται οτι πραγματικά το μόνο που μας νοιάζει είναι ένα γερό μωρό! Εγω ταλαιπωρήθηκα κ σ αυτήν την εγκυμοσύνη με αποκόλληση κ έχω κ τις αποβολές απο πίσω όποτε μόνο κ μόνο που θα κρατήσω το μωρό μου φτάνει! Αλλα η αλήθεια είναι οτι αρχίζεις να το σκέφτεσαι! Με

τον άντρα μου λέμε πχ πλέον η κόρη μας, όχι το μωρό, όπως πριν! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

ειμαι 11 εβδομάδων ακριβώς. Και εμένα μου κάνει εντύπωση που έχω τόσο λίγο αιμα (εδώ και λίγη ώρα γίνεται προς το καφε και λιγοστευει ) και καθόλου πόνους αλλά αυτό το κομμάτι  που έβγαλα δεν είναι αίμα αλλά ιστός. Δεν ξέρω τι άλλο  μπορεί να συμβαίνει. ...Αύριο πρωί πάω στο γιατρό και θα μάθω. .

όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι και στεναχωριέσαι πριν πας στο γιατρό. Εγώ οταν έκανα  το τεστ (με 2 βδομάδες καθυστερηση)βγηκε θετικό και έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό την επόμενη μερα είχα αίμα πολύ με κομμάτια και φρικαρα πήγαμε γαι υπέρηχο και η καρδούλα χτυπούσε πολύ δυνατά πήρα φάρμακα και έκατσα και δυο-τρεις βδομάδες στο κρεβάτι και.τώρα ολα πανε καλά και το αιμα συνεχιστηκε για καποιες μέρες και.έγινε λιγο καφέ....το σημαντικό είναι να μείνεις ήρεμη γιατί εγώ πανικοβλήθηκα και εκλαιγα με αναφιλητά γιατί λόγω θυρεοειδή ηταν υψηλου ρίσκου εγκυμοσύνη και το μόνο που κατάφερα είναι να χειροτερεψω την κατάσταση. 

Just now, Murtw.st είπε:

Καλα εξυπακούεται οτι πραγματικά το μόνο που μας νοιάζει είναι ένα γερό μωρό! Εγω ταλαιπωρήθηκα κ σ αυτήν την εγκυμοσύνη με αποκόλληση κ έχω κ τις αποβολές απο πίσω όποτε μόνο κ μόνο που θα κρατήσω το μωρό μου φτάνει! Αλλα η αλήθεια είναι οτι αρχίζεις να το σκέφτεσαι! Με

τον άντρα μου λέμε πχ πλέον η κόρη μας, όχι το μωρό, όπως πριν! 

Εγώ γελασα πολύ στο β επιπέδου λέει ο γιατρός να και το πουλάκι μας και απαντά ο άντρας μου κάτσε γιατρέ η κορη μου έχει πουλί? Δάκρυσα απο τα γέλια ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Murtw.st είπε:

Σου εύχομαι ειλικρινά μέσα απο την καρδιά μου να είναι όλα εντάξει!! Προσπάθησε να χαλαρώσεις κ να κοιμηθείς καλα, κ ενημέρωσε μας το πρωί!! Θα σε έχω στο μυαλό μου! 

σ ευχαριστώ πάρα πολύ!  μακάρι  να έχω καλά νέα αύριο. ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...