Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κανετε;; @Nackt τι εννοείς δεν το επιτρέπει η κατάσταση σου; 

@teta2 λογικά μετά το ραντεβού της τρίτης θα σε στείλει για Αυχενική.. 

@katerinakk Καλώς ήρθες στην ομάδα! Με το Καλό!

@AMAL04 δεν την κάνει ο γιατρός σου την Αυχενική πας σε πιστοποιημένο. Εκτος αν ειναι ο ίδιος. Συνηθως σε παραπεμπει αυτος σε καποιον με τον οποιο συνεργαζεται.. 

Σας παραθέτω επίσης ένα λινκ όπου πατώντας την Τερ σας βγάζει ποτέ πρέπει να γίνονται οι μεγάλες εξετάσεις.. https://www.eleftheia.gr/ergaleia/ypologistis-kyhshs

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 25/8/2019 at 2:35 ΠΜ, asda είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κανετε;; @Nackt τι εννοείς δεν το επιτρέπει η κατάσταση σου; 

@teta2 λογικά μετά το ραντεβού της τρίτης θα σε στείλει για Αυχενική.. 

@katerinakk Καλώς ήρθες στην ομάδα! Με το Καλό!

@AMAL04 δεν την κάνει ο γιατρός σου την Αυχενική πας σε πιστοποιημένο. Εκτος αν ειναι ο ίδιος. Συνηθως σε παραπεμπει αυτος σε καποιον με τον οποιο συνεργαζεται.. 

Σας παραθέτω επίσης ένα λινκ όπου πατώντας την Τερ σας βγάζει ποτέ πρέπει να γίνονται οι μεγάλες εξετάσεις. 

Καλημέρα κούκλες!!!!! Σε ευχαριστούμε πολύ @asba είσαι πολύ εξηπυρετικη και ευγενική!!!!! Να σαι καλά!!!! Πως πάει εσένα ή εγκυμοσύνη σου??? Την έχεις κανει η ακόμα την αυχενικη;;;; και με το αιματακι θυμάμαι όλα καλά ήταν τελικά.... Έτσι δεν είναι;;;; σε ευχαριστώ και πάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, AMAL04 είπε:

Αυτή την εξέταση πρέπει να την κλίσεις δεν στην κάνει ο γιατρός σου;  έτσι μου είχε πει κ εμένα 15.. Αλλά το κοίταζα και είναι Κυριακή αν δε κάνω λάθος... Οπότε στο επόμενο ραντεβού θα ξεκαθαρίσει το πράγμα.... 

όχι νομίζω ότι θα με στείλει στο ρεα που συνεργάζεται.  Τώρα για την ημερομηνία μου είπε γύρω στις 15 όχι ακριβώς.  Μεθαύριο,  αν όλα πάνε καλά,  θα μου πει σίγουρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

όχι νομίζω ότι θα με στείλει στο ρεα που συνεργάζεται.  Τώρα για την ημερομηνία μου είπε γύρω στις 15 όχι ακριβώς.  Μεθαύριο,  αν όλα πάνε καλά,  θα μου πει σίγουρα. 

Εμένα λογικά ιασω... Και εμάς ακριβώς το ίδιο... Ας μας δει πρώτα... Πρώτα ο Θεός.... Και όλα θα πανε καλά!!!!! Φιλάκια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 25/8/2019 at 2:35 ΠΜ, asda είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κανετε;; @Nackt τι εννοείς δεν το επιτρέπει η κατάσταση σου; 

@teta2 λογικά μετά το ραντεβού της τρίτης θα σε στείλει για Αυχενική.. 

@katerinakk Καλώς ήρθες στην ομάδα! Με το Καλό!

@AMAL04 δεν την κάνει ο γιατρός σου την Αυχενική πας σε πιστοποιημένο. Εκτος αν ειναι ο ίδιος. Συνηθως σε παραπεμπει αυτος σε καποιον με τον οποιο συνεργαζεται.. 

Σας παραθέτω επίσης ένα λινκ όπου πατώντας την Τερ σας βγάζει ποτέ πρέπει να γίνονται οι μεγάλες εξετάσεις. 

Υποφέρω από τις αναγουλες και τους εμετούς. Νιώθω υπερβολικά αδύναμη γιατί τρώω με το σταγονόμετρο. Μόλις φάω κάτι περισσότερο τσουπ πάλι τα ίδια. Δε θέλω να μυρίζω και να ακούω τίποτα.. Με ενοχλούν τα πάντα.. αφήστε, ελπίζω να μην είστε έτσι. Δεν το εύχομαι σε καμία!!


V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υποφέρω από τις αναγουλες και τους εμετούς. Νιώθω υπερβολικά αδύναμη γιατί τρώω με το σταγονόμετρο. Μόλις φάω κάτι περισσότερο τσουπ πάλι τα ίδια. Δε θέλω να μυρίζω και να ακούω τίποτα.. Με ενοχλούν τα πάντα.. αφήστε, ελπίζω να μην είστε έτσι. Δεν το εύχομαι σε καμία!!

  • Λυπημένη/-ος 1

V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ματιλντα είπε:

Εγω ειμαι στη 12η και 2 Σεπτέμβρη εχουμε αυχενική,ανυπομονώ 

Αντε με το καλό!!!! Ότι καλύτερο εύχομαι!!!! Είναι η πρώτη σου φορά Ματιλντα;;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nackt είπε:

Υποφέρω από τις αναγουλες και τους εμετούς. Νιώθω υπερβολικά αδύναμη γιατί τρώω με το σταγονόμετρο. Μόλις φάω κάτι περισσότερο τσουπ πάλι τα ίδια. Δε θέλω να μυρίζω και να ακούω τίποτα.. Με ενοχλούν τα πάντα.. αφήστε, ελπίζω να μην είστε έτσι. Δεν το εύχομαι σε καμία!!

Σε καταλαβαίνω! μπορεί να μην κανω τόσο πολύ εμετό αλλά νιώθω ναυτια σχεδόν όλη μέρα,  μόνο όταν ξαπλωνα είναι καλύτερα.  Κι εγώ αποφεύγω να τρώω γιατί φοβάμαι ότι μετά θα είμαι χάλια! Το χειρότερο όμως είναι ότι έχω τις τελευταίες 2 εβδ εξαψεις!! νομίζω ότι είμαι στην κλιμακτηριο! νιώθω ότι βραζω στην κυριολεξία. .δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό αυτό,  θα ρωτήσω αύριο το γιατρό. ..

  • Μπερδεμένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nackt είπε:

Υποφέρω από τις αναγουλες και τους εμετούς. Νιώθω υπερβολικά αδύναμη γιατί τρώω με το σταγονόμετρο. Μόλις φάω κάτι περισσότερο τσουπ πάλι τα ίδια. Δε θέλω να μυρίζω και να ακούω τίποτα.. Με ενοχλούν τα πάντα.. αφήστε, ελπίζω να μην είστε έτσι. Δεν το εύχομαι σε καμία!!

Ποοο... Τι περνας....;;;  εύχομαι γρήγορα να είναι ένα παρελθόν όλες αυτές οι αναγούλες και οι αδιαθεσιες....εγώ  προς το παρόν είμαι σε ήπια φάση... Γτ μόλις μπήκα στον 3 μήνα... Μάλλον εσύ θα εισαι σε πιο προχωρημένη φάση... Ε;;; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 25/8/2019 at 12:29 ΜΜ, AMAL04 είπε:

Καλημέρα κούκλες!!!!! Σε ευχαριστούμε πολύ @asba είσαι πολύ εξηπυρετικη και ευγενική!!!!! Να σαι καλά!!!! Πως πάει εσένα ή εγκυμοσύνη σου??? Την έχεις κανει η ακόμα την αυχενικη;;;; και με το αιματακι θυμάμαι όλα καλά ήταν τελικά.... Έτσι δεν είναι;;;; σε ευχαριστώ και πάλι!!!

Να σαι Καλά! Ο.τι ξέρω και όπως μπορώ να βοηθήσω, χαρά μου. Με το αιματακι όλα Καλά! Δεν έχω ξαναδεί κάτι.. Έχω γιατρό την Πέμπτη και λογικά τότε θα με στείλει για Αυχενική.. Κατά τ αλλά οι εμετοί έχουν περιοριστεί σε 1 την ημέρα κατά τις 11 το πρωί. Γενικά νιώθω καλύτερα σιγά σιγά και προσπαθώ να μην αγχώνομαι..  Εσύ πως τα πας;

On 25/8/2019 at 4:42 ΜΜ, Nackt είπε:

Υποφέρω από τις αναγουλες και τους εμετούς. Νιώθω υπερβολικά αδύναμη γιατί τρώω με το σταγονόμετρο. Μόλις φάω κάτι περισσότερο τσουπ πάλι τα ίδια. Δε θέλω να μυρίζω και να ακούω τίποτα.. Με ενοχλούν τα πάντα.. αφήστε, ελπίζω να μην είστε έτσι. Δεν το εύχομαι σε καμία!!

Πωπωωω υπομονή!!! Τα χω περάσει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ευτυχώς όχι για πολύ.(ετσι λέω τωρα, τότε μου φαίνονταν αιώνας) αλλά με το που θα μπεις στον 4ο αν δεν σταματήσουν εντελώς θα μειωθούν πάααρα πολυ. Εμένα είχαν κοπεί μαχαίρι την ημέρα που μπήκα στον 4ο. Μαχαίρι όμως. Μετά δεν με ξαναενοχλησε το στομάχι μου. Και είχα φτάσει να κάνω 20 εμετούς την ημέρα. Ο λαιμός μου είχε γδαρθει και εφτυνα αίμα. Παρτο μέρα με τη μέρα και κανε υπομονή! Δουλευεις τωρα; 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, asda είπε:

Να σαι Καλά! Ο.τι ξέρω και όπως μπορώ να βοηθήσω, χαρά μου. Με το αιματακι όλα Καλά! Δεν έχω ξαναδεί κάτι.. Έχω γιατρό την Πέμπτη και λογικά τότε θα με στείλει για Αυχενική.. Κατά τ αλλά οι εμετοί έχουν περιοριστεί σε 1 την ημέρα κατά τις 11 το πρωί. Γενικά νιώθω καλύτερα σιγά σιγά και προσπαθώ να μην αγχώνομαι..  Εσύ πως τα πας;

Πωπωωω υπομονή!!! Τα χω περάσει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ευτυχώς όχι για πολύ.(ετσι λέω τωρα, τότε μου φαίνονταν αιώνας) αλλά με το που θα μπεις στον 4ο αν δεν σταματήσουν εντελώς θα μειωθούν πάααρα πολυ. Εμένα είχαν κοπεί μαχαίρι την ημέρα που μπήκα στον 4ο. Μαχαίρι όμως. Μετά δεν με ξαναενοχλησε το στομάχι μου. Και είχα φτάσει να κάνω 20 εμετούς την ημέρα. Ο λαιμός μου είχε γδαρθει και εφτυνα αίμα. Παρτο μέρα με τη μέρα και κανε υπομονή! Δουλευεις τωρα; 

@asda πάλι καλά που έχει περιοριστεί στον 1... Υπομονή μέχρι να σταματήσουν τελείως!!! Το δύσκολο πέρασε!! ! Ωραία τώρα περιμένουμε νέα σου για την αυχενική!!!! Όλα να πάνε καλά!!!! @Nacktόλα καλά πάνε; περιμένουμε νέα σου!!!! Και οποία άλλη κοπέλα έχει νεότερα είμαστε εδώ!!!! Φιλάκια πολλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγκυούλες μου γλυκές!! Αρχικά να πω ότι το μήνυμα εμφανίστηκε δύο φορές γιατί ενώ το είχα γράψει μου το είχαν στην αναμονή περίμενα πολλές ώρες και φαινόταν ότι θα έμενε για πάντα κρυμμένο οπότε μετά απάντησα ξανά το ίδιο από κάτω και μου το ανέβασε. Τέλος πάντων.. @asda είχες τόσους εμετούς;;;:-(

Πραγματικά είσαι υποδειγμα για όλες μας που νομίζουμε ότι κάτι περνάμε... Θα ειχα μπει νοσοκομείο νομίζω ότι δεν θα άντεχα καθόλου.. εδώ σκέφτομαι τώρα να μπω για μία μέρα μήπως πάρω λίγο τα πάνω μου. Μου το πρότεινε και ο γιατρός δηλαδή. Που λέτε Γενικά πηγαίνω σε γιατρό στο νοσοκομείο αλλά είπα να πάρω και μία δεύτερη γνώμη και πήγα και σε εξωτερικό γιατρό χθες. Το πρώτο πράγμα που θα ήθελα να σχολιάσω είναι ότι ακούσαμε καρδούλα ενώ μέχρι τώρα απλά τη βλέπαμε να αναβοσβήνει... Εντάξει τρελαίνεσαι δεν το συζητώ λες χαλάλι όλα αυτά που περνάω. 

Δεν έχω τόσους πολλούς εμετούς απλά ίσως λόγω που δεν τρώω κι όλας να με έχει ρίξει πολύ. Δουλειά δεν πάω όχι γιατί δεν μπορώ να σταθώ. Οταν με το καλο παρω τα πάνω μου θα ξαναπάω. Είναι οκτάμηνο και δεν γίνεται να λείψω. Απλά τώρα μου είπαν κάνε ότι είναι καλύτερο για το μωρό και μην ανησυχείς. Δεν νιώθω πολύ άνετα είναι η αλήθεια και τους το είπα αρκετές φορές μήπως αν τους φέρνω σε δύσκολη θέση πρέπει να σταματήσω. Δεν μου είπαν κάτι τέτοιο οπότε προς το παρόν συνεχίζουμε έτσι.

@teta2 εξάψεις;; Πω πω δεν ήξερα ότι έχουμε και τέτοια.. έχει υπερβολική ζέστη είναι η αλήθεια οπότε το air condition δουλεύει όλη μέρα σχεδόν. Το μόνο που νιώθω είναι ότι το βράδυ καινε οι πατούσες μου. Το έχω και το χειμώνα αυτό γενικά απλά τώρα θεωρώ είναι λόγω της φάσης. Και πώς το αντιμετωπίζεις;;

Γενικά πώς περνάτε τη μέρα σας; Εγώ λόγω που παίρνω και ενδοκολπικά προγεστερόνη είμαι συνέχεια κρεβάτι και η αλήθεια είναι ότι όσο το λάτρευα τόσο δεν το θέλω τώρα... Φιλαράκια βλέπω γιατί είναι η μόνη σειρά που μου αρέσει πολύ τηλεόραση ούτε καν και ξεκίνησα να διαβάζω έρωτας στη βροχή της μαντα. 

Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα αλλά από ότι βλέπετε νιώθω λίγο καλύτερα αυτή τη στιγμή. Φιλάκια πολλά!!


V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nackt είπε:

Καλησπέρα εγκυούλες μου γλυκές!! Αρχικά να πω ότι το μήνυμα εμφανίστηκε δύο φορές γιατί ενώ το είχα γράψει μου το είχαν στην αναμονή περίμενα πολλές ώρες και φαινόταν ότι θα έμενε για πάντα κρυμμένο οπότε μετά απάντησα ξανά το ίδιο από κάτω και μου το ανέβασε. Τέλος πάντων.. @asda είχες τόσους εμετούς;;;:-(

Πραγματικά είσαι υποδειγμα για όλες μας που νομίζουμε ότι κάτι περνάμε... Θα ειχα μπει νοσοκομείο νομίζω ότι δεν θα άντεχα καθόλου.. εδώ σκέφτομαι τώρα να μπω για μία μέρα μήπως πάρω λίγο τα πάνω μου. Μου το πρότεινε και ο γιατρός δηλαδή. Που λέτε Γενικά πηγαίνω σε γιατρό στο νοσοκομείο αλλά είπα να πάρω και μία δεύτερη γνώμη και πήγα και σε εξωτερικό γιατρό χθες. Το πρώτο πράγμα που θα ήθελα να σχολιάσω είναι ότι ακούσαμε καρδούλα ενώ μέχρι τώρα απλά τη βλέπαμε να αναβοσβήνει... Εντάξει τρελαίνεσαι δεν το συζητώ λες χαλάλι όλα αυτά που περνάω. 

Δεν έχω τόσους πολλούς εμετούς απλά ίσως λόγω που δεν τρώω κι όλας να με έχει ρίξει πολύ. Δουλειά δεν πάω όχι γιατί δεν μπορώ να σταθώ. Οταν με το καλο παρω τα πάνω μου θα ξαναπάω. Είναι οκτάμηνο και δεν γίνεται να λείψω. Απλά τώρα μου είπαν κάνε ότι είναι καλύτερο για το μωρό και μην ανησυχείς. Δεν νιώθω πολύ άνετα είναι η αλήθεια και τους το είπα αρκετές φορές μήπως αν τους φέρνω σε δύσκολη θέση πρέπει να σταματήσω. Δεν μου είπαν κάτι τέτοιο οπότε προς το παρόν συνεχίζουμε έτσι.

@teta2 εξάψεις;; Πω πω δεν ήξερα ότι έχουμε και τέτοια.. έχει υπερβολική ζέστη είναι η αλήθεια οπότε το air condition δουλεύει όλη μέρα σχεδόν. Το μόνο που νιώθω είναι ότι το βράδυ καινε οι πατούσες μου. Το έχω και το χειμώνα αυτό γενικά απλά τώρα θεωρώ είναι λόγω της φάσης. Και πώς το αντιμετωπίζεις;;

Γενικά πώς περνάτε τη μέρα σας; Εγώ λόγω που παίρνω και ενδοκολπικά προγεστερόνη είμαι συνέχεια κρεβάτι και η αλήθεια είναι ότι όσο το λάτρευα τόσο δεν το θέλω τώρα... Φιλαράκια βλέπω γιατί είναι η μόνη σειρά που μου αρέσει πολύ τηλεόραση ούτε καν και ξεκίνησα να διαβάζω έρωτας στη βροχή της μαντα. 

Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα αλλά από ότι βλέπετε νιώθω λίγο καλύτερα αυτή τη στιγμή. Φιλάκια πολλά!!

κοίτα νομίζω ότι φταίει το γεγονός. πως είμαι από εξωσωματική και έπαιρνα αρκετά φάρμακα μετά την ετ μέχρι πριν λίγες μέρες. έχω λοιπόν  την εντύπωση ότι μου παρουσιαστηκαν οι εξαψεις από την στιγμή που σταμάτησα τα cyclacur που είναι οιστρογονα. Μπορεί  να είναι και σύμπτωση βέβαια. ..δεν μπορώ να κάνω και πολλά πράγματα. ..ακόμα και με αναμενο αιρ κοντισιον αισθάνομαι ζέστη! οπότε κάνω υπομονή. ..θα ρωτήσω και το γιατρό αύριο που έχω ραντεβου και θα μου πει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nackt είπε:

Καλησπέρα εγκυούλες μου γλυκές!! Αρχικά να πω ότι το μήνυμα εμφανίστηκε δύο φορές γιατί ενώ το είχα γράψει μου το είχαν στην αναμονή περίμενα πολλές ώρες και φαινόταν ότι θα έμενε για πάντα κρυμμένο οπότε μετά απάντησα ξανά το ίδιο από κάτω και μου το ανέβασε. Τέλος πάντων.. @asda είχες τόσους εμετούς;;;:-(

Πραγματικά είσαι υποδειγμα για όλες μας που νομίζουμε ότι κάτι περνάμε... Θα ειχα μπει νοσοκομείο νομίζω ότι δεν θα άντεχα καθόλου.. εδώ σκέφτομαι τώρα να μπω για μία μέρα μήπως πάρω λίγο τα πάνω μου. Μου το πρότεινε και ο γιατρός δηλαδή. Που λέτε Γενικά πηγαίνω σε γιατρό στο νοσοκομείο αλλά είπα να πάρω και μία δεύτερη γνώμη και πήγα και σε εξωτερικό γιατρό χθες. Το πρώτο πράγμα που θα ήθελα να σχολιάσω είναι ότι ακούσαμε καρδούλα ενώ μέχρι τώρα απλά τη βλέπαμε να αναβοσβήνει... Εντάξει τρελαίνεσαι δεν το συζητώ λες χαλάλι όλα αυτά που περνάω. 

Δεν έχω τόσους πολλούς εμετούς απλά ίσως λόγω που δεν τρώω κι όλας να με έχει ρίξει πολύ. Δουλειά δεν πάω όχι γιατί δεν μπορώ να σταθώ. Οταν με το καλο παρω τα πάνω μου θα ξαναπάω. Είναι οκτάμηνο και δεν γίνεται να λείψω. Απλά τώρα μου είπαν κάνε ότι είναι καλύτερο για το μωρό και μην ανησυχείς. Δεν νιώθω πολύ άνετα είναι η αλήθεια και τους το είπα αρκετές φορές μήπως αν τους φέρνω σε δύσκολη θέση πρέπει να σταματήσω. Δεν μου είπαν κάτι τέτοιο οπότε προς το παρόν συνεχίζουμε έτσι.

@teta2 εξάψεις;; Πω πω δεν ήξερα ότι έχουμε και τέτοια.. έχει υπερβολική ζέστη είναι η αλήθεια οπότε το air condition δουλεύει όλη μέρα σχεδόν. Το μόνο που νιώθω είναι ότι το βράδυ καινε οι πατούσες μου. Το έχω και το χειμώνα αυτό γενικά απλά τώρα θεωρώ είναι λόγω της φάσης. Και πώς το αντιμετωπίζεις;;

Γενικά πώς περνάτε τη μέρα σας; Εγώ λόγω που παίρνω και ενδοκολπικά προγεστερόνη είμαι συνέχεια κρεβάτι και η αλήθεια είναι ότι όσο το λάτρευα τόσο δεν το θέλω τώρα... Φιλαράκια βλέπω γιατί είναι η μόνη σειρά που μου αρέσει πολύ τηλεόραση ούτε καν και ξεκίνησα να διαβάζω έρωτας στη βροχή της μαντα. 

Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα αλλά από ότι βλέπετε νιώθω λίγο καλύτερα αυτή τη στιγμή. Φιλάκια πολλά!!

Και εγώ μια από τα ίδια... Είμαι και από εξωσωματική και εκ των πραγμάτων ήταν δύσκολο να δουλεύω... Είμαι και νηπιαγωγος και θα ήταν αδύνατον να παίρνω τόσες άδειες... Οπότε διάλεξα να προχωρήσω για ένα παιδάκι και οι δουλιες βρίσκονται!!!! Έτσι είναι και εγώ όλη μέρα σπίτι και αντε καμία βολτούλα... Ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες... Παρόλα αυτά όπως σας έχω πει και πιο πάνω δεν έχω ιδιαίτερους εμετούς και τέτοια... Μόνο αηδίες και έντονες μυρωδιές... Εσάς ποτέ σας είχαν ξεκινήσει αυτά τα συμπτώματα; ενδοκολπικη προγεστερονη παίρνω και εγώ όπως επίσης filicine και 2 ενεσεις και κορτιζόνη... Είμαι βέβαια από εξωσωματική όλα αυτά τα παίρνω από τον Ιούνιο........ πάλι καλα που είστε και εσείς εδώ και ανταλλάζουμε γνώμες και κουβέντες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...