Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Murtw.st είπε:

Ναι κ ταλαιπωρήθηκα πολύ να την κρατήσω αυτήν την εγκυμοσύνη... έχω χάσει άλλες 2 κ μια βιοχημική.. είχα κ 2 Βαρβατες αποκολλησεις κ τα είδα όλα!! 

Εσείς περάσει πολλά αλλά αυτή τη φορά ήρθε για να μείνει η μικρή σου νεραιδουλα!! Εύχομαι από εδώ και περα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου χωρίς άγχος! 

Όσο για τα πράγματα κάτσε πρώτα να επιβεβαιώσεις όντως το φύλο και βλέπεις. Εγώ στην κόρη μου μέχρι τον 7ο δεν είχα πάρει τίποτα. Από ανασφάλεια μάλλον. Αφού μου έφερναν δώρα πριν καν γεννήσω και ένιωθα περίεργα. Τώρα θα περιμένω να δω το φύλο. Αν είναι κορίτσι τα έχω όλα έτοιμα. Αν είναι αγόρι θα χρειαστώ πολλά. Άλλα λέω να τα πάρω από τη νέα χρονιά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, asda είπε:

Εσείς περάσει πολλά αλλά αυτή τη φορά ήρθε για να μείνει η μικρή σου νεραιδουλα!! Εύχομαι από εδώ και περα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου χωρίς άγχος! 

Όσο για τα πράγματα κάτσε πρώτα να επιβεβαιώσεις όντως το φύλο και βλέπεις. Εγώ στην κόρη μου μέχρι τον 7ο δεν είχα πάρει τίποτα. Από ανασφάλεια μάλλον. Αφού μου έφερναν δώρα πριν καν γεννήσω και ένιωθα περίεργα. Τώρα θα περιμένω να δω το φύλο. Αν είναι κορίτσι τα έχω όλα έτοιμα. Αν είναι αγόρι θα χρειαστώ πολλά. Άλλα λέω να τα πάρω από τη νέα χρονιά.. 

Σ ευχαριστώ για τα γλυκα σου λόγια! Μωρε έλεγα να παίρνω λίγα λίγα πραγματάκια για να μην μου πέσουν όλα μαζεμένα το τελευταίο δίμηνο (απο οικονομικής άποψης)... εσένα η κορούλα σου ποσο είναι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Murtw.st είπε:

Σ ευχαριστώ για τα γλυκα σου λόγια! Μωρε έλεγα να παίρνω λίγα λίγα πραγματάκια για να μην μου πέσουν όλα μαζεμένα το τελευταίο δίμηνο (απο οικονομικής άποψης)... εσένα η κορούλα σου ποσο είναι; 

Ναι το καταλαβαίνω. Όπως σε βολεύει τότε!! Αν και θα σε συμφέρει πιο πολύ να τα πάρεις στις εκπτώσεις παρά τωρα. Μπορείς  δηλαδή αν θες να ρίξεις μια ματιά το Νοέμβρη στο 10ημερο προσφορών να πάρεις λίγα και μετά πάλι στις εκπτώσεις το Γενάρη και τα τελευταία τα παίρνεις σιγά σιγά μέχρι να γεννήσεις. Μην τρελαίνεσαι γενικά όμως. Δεν χρειάζεσαι άπειρα. Εμένα μου είχαν φέρει πχ πολλά φορμακια 0-3 τα οποία τα φόρεσε 1 μήνα το πολύ και μετά πήγε κατευθείαν στο 3-6 Γιατί δεν ήταν μικρό μωρό. Ο.τι θες να με ρωτήσεις πάντως για ψώνια αν μπορώ να βοηθήσω ευχαρίστως! 

Η κόρη μου είναι τριών. Τα έκλεισε το  περασμένο μήνα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Murtw.st είπε:

Βρε κορίτσια εχει αρχίσει καμία να ψωνίζει πράγματα; Εγω σκεφτόμουν δειλά δειλά σεντονακια, κανα φορμάκι κτλ... ευτυχώς απο έπιπλα έχω τα βασικά ήδη. Αλλα έχω το εξής ερώτημα! Άντε κ μου είπαν κοριτσάκι, λάθη γίνονται πολύ συχνά! Δεν λέω να τα πάρω ροζ όλα σε καμία περίπτωση, αλλα λίγο πιο τσαχπίνικα του κοριτσιού θα είναι!! Μηπως να κάτσω στα αυγά μου τωρα; 

Δεν λέω σου αλλάζει η διάθεση όταν ψωνίζεις όλα αυτά.... Αλλα εγώ λέω να το αφήσω λίγο παραπισω.... Και φαντασου δεν έχω τπτ....μια και καλή όλα!!!! Βέβαια έχεις δίκιο για το οικονομικό..... 

@asda αντε βρε συ....Να μου πεις από την άλλη λογικό αφού γινονται οι μετρήσεις και όλα τα σχετικά τότε!!!! Μακάρι να βγει καλή!!!! Αυτό που πάντα λέω... Είναι ότι το κάθε επόμενο βήμα έχει διαφορετικό άγχος.... Αχ!!!! 

πρίν από 22 λεπτά , Murtw.st είπε:

Ναι κ ταλαιπωρήθηκα πολύ να την κρατήσω αυτήν την εγκυμοσύνη... έχω χάσει άλλες 2 κ μια βιοχημική.. είχα κ 2 Βαρβατες αποκολλησεις κ τα είδα όλα!! 

Ναι ναι!!! Την ευχαριστήθηκα την αυχενική μισή ώρα υπέρηχος!!για το Ιασώ που ρώτησες έκανε μια φίλη μου πριν απο δεκα μέρες κ έμεινε ευχαριστημένη.. κ οικονομικά σε λογικά πλαίσια 

Καλα αποτελέσματα!! Κ εγω εκει στις 12 εβδ άρχισα να ψεύτο φαίνομαι!! Το πρώτο σου;;

Σε ευχαριστώ πολύ για το ιασω που μου έγραψες.... Έκανα και εδώ μια έρευνα για το γιατρό που μου σύστησε ο γυναικολόγος μου και είδα καλα λόγια.... Τωρα ας πάνε όλα κατ ευχήν!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, asda είπε:

Αχ ρε κορίτσι κουράγιο!! Να μην αγχωθείς! Ούτε εμένα με πονάει το στήθος μου. Όσο για τους εμετούς όπως ήρθαν έτσι θα φύγουν κιόλας. Δεν ξέρεις πότε θα είναι αυτό.. Οπότε όταν είσαι καλύτερα προσπάθησε να τρως τίποτα. Γιατρο ποτέ έχεις παλι; κατευθείαν για Αυχενική θα πας;

Μπράβο κορίτσι μου!!! Με το καλοοοοο! Ησύχασες κάπως; βασει των μετρήσεων άλλαξε η Πητ σου ή παραμένει ιδια; Καλή εγκυμοσύνη να έχεις μέχρι το Τέλος!!

Δε μου έχει πει ακόμη κάτι..θα τον πάρω τηλέφωνο να δω μήπως με δει μέχρι τέλος της εβδομάδας ξανά.

Έλεγα να πάω σε έναν νικολαιδη που έρχεται στην Πάτρα μια φορά την εβδομάδα ( είμαι από Αγρίνιο) και είναι στο Ιασώ τον ξέρει καμιά;

@Murtw.stΌσο για τα πραγματακια που λες κι εγώ το σκεφτόμουν όταν νιώσω καλύτερα να πάω έτσι να πάρω ένα φορμακι ας πούμε έτσι για το καλό.(πιο πολλά θα θέλω αλλά θα συγκρατηθω) Γενικά σκέφτομαι να βάζω χρήματα στην άκρη για το black Friday και για τις εκπτώσεις μετά γιατί θεωρώ δεν αξίζουν να τα πληρώσουμε πανακριβα. Αρκεί να έχουμε κάνει τη λιστουλα μας με το τι χρειαζόμαστε καθώς και την έρευνά μας για το τι τιμές παίζουν. Επίσης, κάπου έβλεπα για καταστήματα στη Βουλγαρία. Για να καταφέρναμε να πηγαίναμε είναι λίγο δύσκολο είναι η αλήθεια αλλά έχει καμία εμπειρία από καμία γνωστή της αν αξίζει κλπ;


V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nackt είπε:

Δε μου έχει πει ακόμη κάτι..θα τον πάρω τηλέφωνο να δω μήπως με δει μέχρι τέλος της εβδομάδας ξανά.

Έλεγα να πάω σε έναν νικολαιδη που έρχεται στην Πάτρα μια φορά την εβδομάδα ( είμαι από Αγρίνιο) και είναι στο Ιασώ τον ξέρει καμιά;

@Murtw.stΌσο για τα πραγματακια που λες κι εγώ το σκεφτόμουν όταν νιώσω καλύτερα να πάω έτσι να πάρω ένα φορμακι ας πούμε έτσι για το καλό.(πιο πολλά θα θέλω αλλά θα συγκρατηθω) Γενικά σκέφτομαι να βάζω χρήματα στην άκρη για το black Friday και για τις εκπτώσεις μετά γιατί θεωρώ δεν αξίζουν να τα πληρώσουμε πανακριβα. Αρκεί να έχουμε κάνει τη λιστουλα μας με το τι χρειαζόμαστε καθώς και την έρευνά μας για το τι τιμές παίζουν. Επίσης, κάπου έβλεπα για καταστήματα στη Βουλγαρία. Για να καταφέρναμε να πηγαίναμε είναι λίγο δύσκολο είναι η αλήθεια αλλά έχει καμία εμπειρία από καμία γνωστή της αν αξίζει κλπ;

Δηλαδή που θα γεννήσεις με το καλο; Πάτρα Ή Αθήνα; Δυστυχώς δεν τον ξέρω τον γιατρό για να σε βοηθήσω.. Επίσης αυτό για την Βουλγαρία πρώτη φορά το ακούω. Για τι καταστήματα μιλας; ρούχα ή εξοπλισμο; έπιπλα καρότσια κλπ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nackt είπε:

Δε μου έχει πει ακόμη κάτι..θα τον πάρω τηλέφωνο να δω μήπως με δει μέχρι τέλος της εβδομάδας ξανά.

Έλεγα να πάω σε έναν νικολαιδη που έρχεται στην Πάτρα μια φορά την εβδομάδα ( είμαι από Αγρίνιο) και είναι στο Ιασώ τον ξέρει καμιά;

@Murtw.stΌσο για τα πραγματακια που λες κι εγώ το σκεφτόμουν όταν νιώσω καλύτερα να πάω έτσι να πάρω ένα φορμακι ας πούμε έτσι για το καλό.(πιο πολλά θα θέλω αλλά θα συγκρατηθω) Γενικά σκέφτομαι να βάζω χρήματα στην άκρη για το black Friday και για τις εκπτώσεις μετά γιατί θεωρώ δεν αξίζουν να τα πληρώσουμε πανακριβα. Αρκεί να έχουμε κάνει τη λιστουλα μας με το τι χρειαζόμαστε καθώς και την έρευνά μας για το τι τιμές παίζουν. Επίσης, κάπου έβλεπα για καταστήματα στη Βουλγαρία. Για να καταφέρναμε να πηγαίναμε είναι λίγο δύσκολο είναι η αλήθεια αλλά έχει καμία εμπειρία από καμία γνωστή της αν αξίζει κλπ;

Γι αυτό που λες για την Βουλγαρία δεν έχω ιδέα... για Black Friday όμως πολύ καλή η ιδέα σου!! Εγω έχω ξεκινήσει μια μικρή λίστα απο σάιτ, YouTube κ άλλες μαμάδες κ προσπαθώ να αξιολογήσω τι θα χρειαστώ κ τι όχι! 

Just now, AMAL04 είπε:

Δεν λέω σου αλλάζει η διάθεση όταν ψωνίζεις όλα αυτά.... Αλλα εγώ λέω να το αφήσω λίγο παραπισω.... Και φαντασου δεν έχω τπτ....μια και καλή όλα!!!! Βέβαια έχεις δίκιο για το οικονομικό..... 

@asda αντε βρε συ....Να μου πεις από την άλλη λογικό αφού γινονται οι μετρήσεις και όλα τα σχετικά τότε!!!! Μακάρι να βγει καλή!!!! Αυτό που πάντα λέω... Είναι ότι το κάθε επόμενο βήμα έχει διαφορετικό άγχος.... Αχ!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ για το ιασω που μου έγραψες.... Έκανα και εδώ μια έρευνα για το γιατρό που μου σύστησε ο γυναικολόγος μου και είδα καλα λόγια.... Τωρα ας πάνε όλα κατ ευχήν!!!!!! 

Θα είναι όλα τέλεια να εισαι σίγουρη! Κ εμένα πριν την κάθε εξέταση με πιάνει ένα παράλογο άγχος οτι έχουν πάει όλα ανάποδα..! 

Just now, asda είπε:

Ναι το καταλαβαίνω. Όπως σε βολεύει τότε!! Αν και θα σε συμφέρει πιο πολύ να τα πάρεις στις εκπτώσεις παρά τωρα. Μπορείς  δηλαδή αν θες να ρίξεις μια ματιά το Νοέμβρη στο 10ημερο προσφορών να πάρεις λίγα και μετά πάλι στις εκπτώσεις το Γενάρη και τα τελευταία τα παίρνεις σιγά σιγά μέχρι να γεννήσεις. Μην τρελαίνεσαι γενικά όμως. Δεν χρειάζεσαι άπειρα. Εμένα μου είχαν φέρει πχ πολλά φορμακια 0-3 τα οποία τα φόρεσε 1 μήνα το πολύ και μετά πήγε κατευθείαν στο 3-6 Γιατί δεν ήταν μικρό μωρό. Ο.τι θες να με ρωτήσεις πάντως για ψώνια αν μπορώ να βοηθήσω ευχαρίστως! 

Η κόρη μου είναι τριών. Τα έκλεισε το  περασμένο μήνα.

Κάνω γκάλοπ σε όλες τις μαμάδες που ξέρω!! Σίγουρα θα πάρω κ περιττά πράγματα αλλα θελω να προσπαθήσω να τα περιορίσω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

https://parents.org.gr/forum/topic/67377-vrefika-eidi-apo-chora-toy-exoterikou/

Από εδώ το είχα διαβάσει κάποια στιγμή.. είναι παλιό βέβαια γι αυτό ρώτησα μήπως ξέρει κάποια κάτι περισσότερο.. 

@asda Αγρίνιο.. απλά σκεφτόμουν να πάω Πάτρα για τον γιατρό αυτόν να κάνω αυτές τις πιο εξειδικευμένες εξετάσεις. 

Πλέον απέκτησα και κάτι άλλο διαφορετικό.. δε μου κολλάει ύπνος πλέον.....


V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!έκανα Αυχενική,Όλα καλά με τις μετρήσεις!αναμένω Κ τα αποτελέσματα από την papa a να είναι Κ όλοι οκ εύχομαι..έχω μια κόρη 6 ετών..είχα άλλες 2 εγκυμοσύνες με πρόωρο τοκετό β τριμήνου..τώρα ξανά έγκυος για 4 φορα μου εύχομαι να πάνε όλα καλά Κ να κρατήσω στην αγκαλιά μου ένα υγιέστατο παιδάκι ..οι 2 απώλειες χαρακτηρίστηκαν τυχαία γεγονότα κ για αυτο προχώρησα. 

Πρώτη φορά έκανα Αυχενική σε δημόσιο κάνει 2 εβδ να βγει το papa a;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ALEX210 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!έκανα Αυχενική,Όλα καλά με τις μετρήσεις!αναμένω Κ τα αποτελέσματα από την papa a να είναι Κ όλοι οκ εύχομαι..έχω μια κόρη 6 ετών..είχα άλλες 2 εγκυμοσύνες με πρόωρο τοκετό β τριμήνου..τώρα ξανά έγκυος για 4 φορα μου εύχομαι να πάνε όλα καλά Κ να κρατήσω στην αγκαλιά μου ένα υγιέστατο παιδάκι ..οι 2 απώλειες χαρακτηρίστηκαν τυχαία γεγονότα κ για αυτο προχώρησα. 

Πρώτη φορά έκανα Αυχενική σε δημόσιο κάνει 2 εβδ να βγει το papa a;

Πολύ ωραία νέα!!!! Μπράβο σας!!!!!! Το ίδιο θα είναι και με τις άλλες εξετάσεις που αναμένεται.... Περιμένουμε νέα σας.... Για να δούμε και στο ιδιωτικό θα αργούν τόσο....

17 ώρες πρίν, Murtw.st είπε:

Γι αυτό που λες για την Βουλγαρία δεν έχω ιδέα... για Black Friday όμως πολύ καλή η ιδέα σου!! Εγω έχω ξεκινήσει μια μικρή λίστα απο σάιτ, YouTube κ άλλες μαμάδες κ προσπαθώ να αξιολογήσω τι θα χρειαστώ κ τι όχι! 

Θα είναι όλα τέλεια να εισαι σίγουρη! Κ εμένα πριν την κάθε εξέταση με πιάνει ένα παράλογο άγχος οτι έχουν πάει όλα ανάποδα..! 

Κάνω γκάλοπ σε όλες τις μαμάδες που ξέρω!! Σίγουρα θα πάρω κ περιττά πράγματα αλλα θελω να προσπαθήσω να τα περιορίσω 

Πολύ καλή ιδέα για τα Black friday αλλά εδώ στην Αθήνα γινεται της τρελής οταν είναι η μέρα αυτή..... Έχω φάει μποτιλιαρισμα 2 ώρες στην κηφισιας εξαιτίας του.... Τωρα είναι το κλασσικό αυτό το άγχος... Πριν κάθε εξέταση.... Τι να κάνεις.... Υπομονή σε  όλες μας!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια καλησπέρα!  δυστυχώς  δεν έχω καλα νέα. ..σημερα το απογευμα είχα αιμα αρκετό  στο εσωρουχο και συνεχίζεται  μέχρι τώρα,  είναι σαν να εχω περίοδο. Δεν είναι καφέ αλλά κόκκινο και αυτό με ανήσυχει.  Το καλό είναι ότι δεν πονάω. Ο γιατρός μου είπε να πάρω ουτροτζεσταν και να πάω να με δει το πρωί, μέχρι τότε ξάπλα.  Φάνηκε προβληματισμενος και δεν σας κρυβω οτι είμαι έτοιμη να ακούσω τα πάντα αύριο. ..Εχει τυ χει σε καμία κατι ανάλογο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, AMAL04 είπε:

Πολύ ωραία νέα!!!! Μπράβο σας!!!!!! Το ίδιο θα είναι και με τις άλλες εξετάσεις που αναμένεται.... Περιμένουμε νέα σας.... Για να δούμε και στο ιδιωτικό θα αργούν τόσο....

Πολύ καλή ιδέα για τα Black friday αλλά εδώ στην Αθήνα γινεται της τρελής οταν είναι η μέρα αυτή..... Έχω φάει μποτιλιαρισμα 2 ώρες στην κηφισιας εξαιτίας του.... Τωρα είναι το κλασσικό αυτό το άγχος... Πριν κάθε εξέταση.... Τι να κάνεις.... Υπομονή σε  όλες μας!!!!!! 

Στο ιδιωτικό παίρνεις εκεί την ώρα φωτογραφίες,DVD,Κ σε φωτοτυπία τις μετρήσεις..το Papp a σε 2 μέρες το πολύ..μίλησα με την μαία μου σε 1 εβδ μ είπε βγαίνουν τυπικά λένε 2 εβδ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

κορίτσια καλησπέρα!  δυστυχώς  δεν έχω καλα νέα. ..σημερα το απογευμα είχα αιμα αρκετό  στο εσωρουχο και συνεχίζεται  μέχρι τώρα,  είναι σαν να εχω περίοδο. Δεν είναι καφέ αλλά κόκκινο και αυτό με ανήσυχει.  Το καλό είναι ότι δεν πονάω. Ο γιατρός μου είπε να πάρω ουτροτζεσταν και να πάω να με δει το πρωί, μέχρι τότε ξάπλα.  Φάνηκε προβληματισμενος και δεν σας κρυβω οτι είμαι έτοιμη να ακούσω τα πάντα αύριο. ..Εχει τυ χει σε καμία κατι ανάλογο;

Κοριτσάκι μου!! Μόλις μπήκα στην 9η βδομάδα είδα αίμα, που όσο περναγε η ώρα γινόταν περισσότερο κ θα έλεγα οτι ένιωθα κ κράμπες. Πάω στο γιατρό μου λέει αποκόλληση, ουτεοτζεσταν, ξάπλα. Μετά απο ακριβώς 9 μέρες, εκει που κάθομαι στον καναπε νιώθω ένα ποτάμι που μέχρι να πάω στο μπανιο έσταζε απο τα πόδια μου(υπόψιν κάνω κ αντιπηκτικες ενέσεις όποτε το αίμα τρέχει απίστευτα)... έφαγα ξάπλα ένα μήνα αλλα προχθές έκανα την Α επιπέδου κ το κοριτσάκι μου κουνιέται σαν τρελό! Μην φοβάσαι. Δεν είναι απαραίτητα κακό το αιμα. Ειδικά στη δεύτερη αναγκάστηκα να πάρω παυσίπονα απο τον πόνο. Κ όμως όλα καλα!!! 

Just now, ALEX210 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!έκανα Αυχενική,Όλα καλά με τις μετρήσεις!αναμένω Κ τα αποτελέσματα από την papa a να είναι Κ όλοι οκ εύχομαι..έχω μια κόρη 6 ετών..είχα άλλες 2 εγκυμοσύνες με πρόωρο τοκετό β τριμήνου..τώρα ξανά έγκυος για 4 φορα μου εύχομαι να πάνε όλα καλά Κ να κρατήσω στην αγκαλιά μου ένα υγιέστατο παιδάκι ..οι 2 απώλειες χαρακτηρίστηκαν τυχαία γεγονότα κ για αυτο προχώρησα. 

Πρώτη φορά έκανα Αυχενική σε δημόσιο κάνει 2 εβδ να βγει το papa a;

Συγχαρητήρια κορίτσι μου σου εύχομαι καλα αποτελέσματα κ στα υπόλοιπα!!! 

Just now, AMAL04 είπε:

Πολύ ωραία νέα!!!! Μπράβο σας!!!!!! Το ίδιο θα είναι και με τις άλλες εξετάσεις που αναμένεται.... Περιμένουμε νέα σας.... Για να δούμε και στο ιδιωτικό θα αργούν τόσο....

Πολύ καλή ιδέα για τα Black friday αλλά εδώ στην Αθήνα γινεται της τρελής οταν είναι η μέρα αυτή..... Έχω φάει μποτιλιαρισμα 2 ώρες στην κηφισιας εξαιτίας του.... Τωρα είναι το κλασσικό αυτό το άγχος... Πριν κάθε εξέταση.... Τι να κάνεις.... Υπομονή σε  όλες μας!!!!!! 

Καλα ναι δεν παίζεται η κίνηση εκείνη τη μερα. Απλα οι εκπτώσεις κρατάνε αρκετές μέρες κ σκέφτομαι οτι έχω βάλει στο μάτι να το παραγγείλω απο σάιτ.. 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πριν από λίγο στην τουαλέτα έβγαλα και ένα κομμάτι πηχτο γύρω στα 2-3 εκατοστά που δεν είναι αιμα γιατί δεν διαλύεται στο νερό. ...Ο γιατρός μου λέει ότι κανονικά η αποβολη έχει πόνους αλλά εγώ δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να είναι αυτό. ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

κορίτσια καλησπέρα!  δυστυχώς  δεν έχω καλα νέα. ..σημερα το απογευμα είχα αιμα αρκετό  στο εσωρουχο και συνεχίζεται  μέχρι τώρα,  είναι σαν να εχω περίοδο. Δεν είναι καφέ αλλά κόκκινο και αυτό με ανήσυχει.  Το καλό είναι ότι δεν πονάω. Ο γιατρός μου είπε να πάρω ουτροτζεσταν και να πάω να με δει το πρωί, μέχρι τότε ξάπλα.  Φάνηκε προβληματισμενος και δεν σας κρυβω οτι είμαι έτοιμη να ακούσω τα πάντα αύριο. ..Εχει τυ χει σε καμία κατι ανάλογο;

Εξαιτίας της εξωσωματικής δεν παίρνεις ενέσιμα που αυξανουν τη ροή του αίματος;;; ... Μήπως αυτες όπως σου είπε και η Μυρτώ επιβαρύνουν την κατάσταση;;  εκανες κάτι βαρύ και ζορίστηκες η ηταν ξαφνικό;;;; όπως μας έγραψε και η Μυρτώ;;; προσευχή σου στο Θεό κ θα δεις όλα θα πάνε καλά!!!! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και όλα θα φτιάξουν!!!! Περιμένουμε οπωσδήποτε νέα σου αύριο.... 

Just now, teta2 είπε:

Δυστυχώς πριν από λίγο στην τουαλέτα έβγαλα και ένα κομμάτι πηχτο γύρω στα 2-3 εκατοστά που δεν είναι αιμα γιατί δεν διαλύεται στο νερό. ...Ο γιατρός μου λέει ότι κανονικά η αποβολη έχει πόνους αλλά εγώ δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να είναι αυτό. ...

Πηγαινε αμέσως σε κάποιο νοσοκομείο να σε δουν.... Μην το περάσεις αυτό το βασανιστήριο όλο το βράδυ.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...