Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει ξυρίσω βραδάκι… για να μην πω αν θέλω ακι λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mpempaki1 είπε:

μακαρι Αγάπη μου. εσυ πως είσαι;

Καλά είμαι κ εγώ...μέση κ γοφοι πονάνε αλλα είναι νορμάλ...περπάτησα κ πολύ σήμερα κ νομίζω ότι πήγα στον Όλυμπο. χαχαχαχα 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλά είμαι κ εγώ...μέση κ γοφοι πονάνε αλλα είναι νορμάλ...περπάτησα κ πολύ σήμερα κ νομίζω ότι πήγα στον Όλυμπο. χαχαχαχα 

 

χαχαχα ξάπλωσε να ξεκουραστείς τώρα. να χαλαρώσεις. για το περπατημα τι σου έχει πει;

εμένα στην κουμπάρα μου αυτός είχε πει μετα τις 36... περιμένω πως και πως να μπω στον μήνα μου να περπατήσω αφοβα

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

χαχαχα ξάπλωσε να ξεκουραστείς τώρα. να χαλαρώσεις. για το περπατημα τι σου έχει πει;

εμένα στην κουμπάρα μου αυτός είχε πει μετα τις 36... περιμένω πως και πως να μπω στον μήνα μου να περπατήσω αφοβα

έως τώρα που χα τον πλακούντα μ.κατω χαμηλά δεν με άφηνε...όλη μέρα ξάπλα ήμουν κ χαλαρά μες το σπίτι τα κλασσικά ξες.

Τώρα δεν τον πειράζει κάτι ίσα ίσα θα μ  κάνει καλό να ξεπιαστω κιολας μετά από τόσους μήνες...σκευρωσα σ λεω αγαπη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

έως τώρα που χα τον πλακούντα μ.κατω χαμηλά δεν με άφηνε...όλη μέρα ξάπλα ήμουν κ χαλαρά μες το σπίτι τα κλασσικά ξες.

Τώρα δεν τον πειράζει κάτι ίσα ίσα θα μ  κάνει καλό να ξεπιαστω κιολας μετά από τόσους μήνες...σκευρωσα σ λεω αγαπη. 

αα κατάλαβα. άντε τέλεια να πας τις βολτουλες σου. να περάσουν οι μέρες να πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mpempaki1 είπε:

αα κατάλαβα. άντε τέλεια να πας τις βολτουλες σου. να περάσουν οι μέρες να πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας.. 

Ανυπομονώ...πάντως περνάει ο καιρός νερό...κ προπάντων πάνε όλα καλά για όλες μας...

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Pennymav είπε:

Κοριτσια εσείς τον λοξυγκα τ μωρού τον νιώθετε κάθε μερα;

Καλημέρα, εγώ το νιώθω κάθε μέρα και νύχτα. Από 2-3 φορές έως και 6. Ρώτησς το γιατρό μου και μου είπε ότι δεν μας πειράζει. Δεν υπάρχει φυσιολογικός αριθμός. Προετοιμάζεται το διάφραγμα και το αναπνευστικό τους σύστημα για να μπορούν να πάρουν ανασούλες μωρέ....:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!! Σήμερα είναι ιδιαίτερη μερα για μενα!! Μπήκα στον μήνα μου!!! Μου φαίνεται απίστευτο παρόλο που δεν μπορώ να το χαρώ τελειως αν δε μάθω τα κιλά της πρώτα!!!

Όπως και να χει είναι ένα ορόσημο που πολυ χάρηκα που μπόρεσα τελικα να το φτάσω!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Σήμερα είναι ιδιαίτερη μερα για μενα!! Μπήκα στον μήνα μου!!! Μου φαίνεται απίστευτο παρόλο που δεν μπορώ να το χαρώ τελειως αν δε μάθω τα κιλά της πρώτα!!!

Όπως και να χει είναι ένα ορόσημο που πολυ χάρηκα που μπόρεσα τελικα να το φτάσω!!!

μπράβο κορίτσι μου. άντε με το καλο. έφτασες και εσύ. Όλα θα πάνε τελεια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...