Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, asda είπε:

Αχ τι ωραία νέα!!! Μπράβο μπράβο!!! Καλό άραγμα Τώρα! Όταν λες μια βδομάδα νωρίτερα ποτέ θα την κάνεις δηλαδη;

κανονικά είχα κλείσει για τις 20 του μήνα αλλά επειδή θα είμαι οριακά θα την κάνω στις 13.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, teta2 είπε:

κανονικά είχα κλείσει για τις 20 του μήνα αλλά επειδή θα είμαι οριακά θα την κάνω στις 13.

Άντε άντε με το Καλό! Λίγες μερούλες υπομονή!!! 

@Nackt έκλεισες Αυχενική; (ρωτάω γιατί εμείς είμαστε μαζί αν θυμάμαι καλα).

Έχουμε μαζευτεί πολλές και τα μπερδεύω. Τι ωραία ρε κορίτσια όμως να μαζευτούμε πολλές πολλές εγκυουλες και να τα περνάμε όλα μαζί και ας μην γνωριζομαστε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, asda είπε:

Άντε άντε με το Καλό! Λίγες μερούλες υπομονή!!! 

@Nackt έκλεισες Αυχενική; (ρωτάω γιατί εμείς είμαστε μαζί αν θυμάμαι καλα).

Έχουμε μαζευτεί πολλές και τα μπερδεύω. Τι ωραία ρε κορίτσια όμως να μαζευτούμε πολλές πολλές εγκυουλες και να τα περνάμε όλα μαζί και ας μην γνωριζομαστε.

Μια μέρα διαφορά έχουμε ναι..

Μου είπε είναι νωρίς ακόμη.... Τι να πω...

Μέσα στην εβδομάδα θα μου πει.

  • Μου αρέσει 1

V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Την εξωσωματικη την εκανα στο embryoart στον κ.Μακρακη..πολυ αξιολογος γιατρος κ ανθρωπος..τα καταφεραμε στην 1η προσπαθεια..

Ολα να σου πανε καλα και γερο το μψρακι σου στην αγκαλια σου!!

Πολύ χαίρομαι όταν ακούω τέτοιες ωραίες εξελίξεις.... Ειδικά με την πρώτη  φορά!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Εύχομαι και σε εσένα ότι καλύτερο!!!!!!! 

πρίν από 50 λεπτά , teta2 είπε:

σ ευχαριστώ πάρα πολύ!  εγώ να δεις πόσο είχα τρομάξει κ ο γιατρος το ίδιο! όλα καλά όμως! !!

Πολύ χαίρομαι..... Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nackt είπε:

Μια μέρα διαφορά έχουμε ναι..

Μου είπε είναι νωρίς ακόμη.... Τι να πω...

Μέσα στην εβδομάδα θα μου πει.

Καλά κι εγώ δεν έχω τώρα κοντά έχω 2 βδομάδες ακόμα σχεδόν.. πως είσαι σημερα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Nackt είπε:

@ALEX210 μένεις Αγρίνιο; Αα τι καλά! Στο νοσοκομείο δλδ θα γεννήσεις;( Λόγω που είπες για δημόσιο) ή θα πας σε κάποια άλλη πόλη; Εδώ σε παρακολουθεί κάποιος; 

@asda με είχες ρωτήσει που θα γεννήσω αλλά ήταν στο μήνυμα που είναι σε απόκρυψη ακόμη... Αγρίνιο πρώτα ο Θεός στο νοσοκομείο.

@teta2 το μόνο που θα σου πω είναι πόσο μα πόσο χάρηκα και ότι η βδομάδουλα στο κρεβατάκι θα περάσει νεροοοο!!! Για το νινακι όλα!!μέχρι να κλείσουμε αυτό το τρίμηνο να κάνουμε κ την αυχενική ένα μικρό άγχος υπάρχει όπως και να το κάνεις..

Εγώ σήμερα πήγα να με δει για λίγο λόγω που μειώθηκαν πολύ απότομα τα συμπτώματα και ανησύχησα λιγάκι είναι η αλήθεια αλλά δόξα τω Θεώ όλα εντάξει μου είπε.

Επισης, έχω γράψει γι αυτό που σας έλεγα με τα πράγματα από Βουλγαρία και μου το έχει σε απόκρυψη, μάλλον επειδή είχε σύνδεσμο μέσα... Παρόλα αυτά δεν νομίζω να μπω ούτε εγώ σε μια τέτοια διαδικασία λόγω που να πάω εγώ πάνω δεν παίζει κι επίσης να κάνω τόσο μεγάλο ταξίδι θεωρώ δε με συμφέρει..κι εδώ τώρα πρέπει να είναι ψιλοφυσιολογικες οι τιμές.

Όσο για το black Friday που είχα αναφέρει καλό είναι να κάνουμε τη βόλτα μας και να ξέρουμε τι θέλουμε οπότε παραγγελία ηλεκτρονική και τσουπ κομπλέ..να πας εκείνη τη μέρα ούτε λόγος ειδικά στην Αθήνα που καταφτάνουν από πόσες περιοχές..

 

Όχι όχι Αγρίνιο ..Αλεξάνδρας Αθήνα. Εσύ?Στον γκογκο?

3 ώρες πρίν, asda είπε:

Κατάλαβα. Για την αμοιβή της μαιας κάπου τότε είχα ακούσει απλά εγώ μάλλον θα την χρειαστώ και για κάποιες ασκήσεις πιο πριν κλπ. Πήρα στην ΕΥΤΟΚΙΑ τηλέφωνο να έχω μια εικόνα και μου είπαν όσο σημαντική είναι η μαία κατά τη διάρκεια του τοκετού άλλο τόσο είναι και η προετοιμασία πιο πριν μιας και πάω για vbac. Άλλα ντράπηκα να ρωτήσω από το τηλ πόσο θα μου κοστίσει σύνολο. Και από την άλλη να κάνω όλο αυτό και τελικά να εμφανιστεί κάποιο θέμα και να μπω πάλι καισαρική θα απογοητεύτω πιο πολύ. Ίσως το αφήσω και στην τύχη του. Δεν ξέρω. Μάλλον θα κάνω ο.τι μου πει ο γιατρός..  Σ ευχαριστώ για τις πληροφορίες.. 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Ανεφελη να είναι η εγκυμοσύνη σου από δω και πέρα!! 

Αν πας για  vbac ισως χρειαστείς μαία..εμένα στο δημόσιο έχει κάνει vbac σε δικές του προηγηθείσες καισαρικές που ξέρει την τομη..μ εμένα είναι στο φλου,ότι προκύψει Κ αναλόγως Κ η μήτρα .

Link to comment
Share on other sites

Just now, ALEX210 είπε:

Όχι όχι Αγρίνιο ..Αλεξάνδρας Αθήνα. Εσύ?Στον γκογκο?

Αν πας για  vbac ισως χρειαστείς μαία..εμένα στο δημόσιο έχει κάνει vbac σε δικές του προηγηθείσες καισαρικές που ξέρει την τομη..μ εμένα είναι στο φλου,ότι προκύψει Κ αναλόγως Κ η μήτρα .

 

Just now, ALEX210 είπε:

Όχι όχι Αγρίνιο ..Αλεξάνδρας Αθήνα. Εσύ?Στον γκογκο?

Αν πας για  vbac ισως χρειαστείς μαία..εμένα στο δημόσιο έχει κάνει vbac σε δικές του προηγηθείσες καισαρικές που ξέρει την τομη..μ εμένα είναι στο φλου,ότι προκύψει Κ αναλόγως Κ η μήτρα 

Κατάλαβα. Πρέπει να είναι έμπειρος γιατρός ε; Έχω ακούσει πολύ λίγες περιπτώσεις vbac σε δημόσια νοσοκομεία εδώ Ελλάδα. Σ ευχαριστώ για τις Πληροφορίες!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, asda είπε:

 

Κατάλαβα. Πρέπει να είναι έμπειρος γιατρός ε; Έχω ακούσει πολύ λίγες περιπτώσεις vbac σε δημόσια νοσοκομεία εδώ Ελλάδα. Σ ευχαριστώ για τις Πληροφορίες!

 

8 ώρες πρίν, asda είπε:

 

Κατάλαβα. Πρέπει να είναι έμπειρος γιατρός ε; Έχω ακούσει πολύ λίγες περιπτώσεις vbac σε δημόσια νοσοκομεία εδώ Ελλάδα. Σ ευχαριστώ για τις Πληροφορίες!

Έμπειρος σε κυησεις υψηλού κινδύνου,Ναι..για vbac δεν γνωρίζω διότι στα δημόσια δεν είναι Κ τόσο εφικτό..Καλημέρα. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ALEX210 είπε:

 

Έμπειρος σε κυησεις υψηλού κινδύνου,Ναι..για vbac δεν γνωρίζω διότι στα δημόσια δεν είναι Κ τόσο εφικτό..Καλημέρα. 

Να ρωτήσω το v bac τι είναι κοριτσουδια;;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@asda καλύτερα είμαι ναι!!το βράδυ έχω ανακατοσουρες αλλά πιο ελεγξιμες..

@ALEX210 στον γκογκο λέω ναι αλλά ακούω διάφορα και δεν ξέρω βρε παιδί μου..έχω πρόβληματιστει λίγο. Εσύ δλδ πηγαινοέρχεσαι Αθήνα; Έχεις κάποιον εδώ;


V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nackt είπε:

@asda καλύτερα είμαι ναι!!το βράδυ έχω ανακατοσουρες αλλά πιο ελεγξιμες..

@ALEX210 στον γκογκο λέω ναι αλλά ακούω διάφορα και δεν ξέρω βρε παιδί μου..έχω πρόβληματιστει λίγο. Εσύ δλδ πηγαινοέρχεσαι Αθήνα; Έχεις κάποιον εδώ;

Έχω περάσει από όλους σχεδόν από το Αγρίνιο..Δεν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να επιλέξω γιατρό εδώ στο Αγρίνιο λόγο ότι η πόλη η κλινική Κ το νοσοκομείο δεν...Ίσως επέλεγα τον Γεωργίου Κ να ήμουν στο Ολύμπιον. Ο γκογκος έχει ακουστεί αρνητικά Κ θετικά..Η κουμπάρα μου,που το πρώτο της το γέννησε φυσιολογικά στο Ρέα το δεύτερο στο γκογκο πήρε όλο το μήνα κ γέννησε μαζί του φυσιολογικά..που συνήθως παίζει καισαρική προγραμματισμενη η πρόκληση με συνήθως αυτή την κατάληξη. 

Just now, Nackt είπε:

@asda καλύτερα είμαι ναι!!το βράδυ έχω ανακατοσουρες αλλά πιο ελεγξιμες..

@ALEX210 στον γκογκο λέω ναι αλλά ακούω διάφορα και δεν ξέρω βρε παιδί μου..έχω πρόβληματιστει λίγο. Εσύ δλδ πηγαινοέρχεσαι Αθήνα; Έχεις κάποιον εδώ;

Ναι κάθε μήνα πηγαίνω Αθήνα..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, AMAL04 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!! Πως είστε;;;; όλα καλά;;;;  έχουμε ενοχλήσεις;;; 

@teta2 όλα καλά;;;; 

ΚΑλησπερα κορίτσι μου! Εγω καλα τα ίδια ευτυχώς ήσυχα... αύριο μπαίνω στην 14η εβδομάδα επιτέλους!!! Η κοιλιτσα εχει αρχίσει κ κανει δυναμική εμφάνιση κ απο αύριο λέω να αρχίσω τα λάδια για τις ραγάδες! Οι υπόλοιπες απο κοιλιτσα πως πάτε;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...