Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

      χαχαχαχ παρούσα !

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Pagotoula είπε:

Καλημέρα και καλώς ήρθες! Η β επιπέδου γίνεται από 21η μεχρι και 24η εβδομαδα. Εγώ νιώθω τα χτυπηματάκια από 18η εβδομάδα. Δεν νιώθω γαργαλητό ή γουργουρητό (όπως το έντερο πχ), είναι χτυπηματάκια μονά και ξεκάθαρα, απαλά, σαν κάποιος να χτυπάει την πόρτα...χαχαχαχ. σιγουρευτηκα γιατί τα νιώθω σε 2-3 στάνταρ σημεία (μάλλον εκεί βολεύεται το νινί) και μία δύο φορές τη μερά. Επαναλαμβάνονται για κανά δυο λεπτά και τέλος. Εγώ όταν βάλω το χέρι από πάνω, νιώθω ότι το αισθάνομαι και στο χέρι, αλλά ο άντρας μου όποτε τον βάζω να ακουμπάει λέει πως δεν καταλαβαίνει, εκτός από μια φορά εχτές. Δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο τα κιλά ή το μέγεθος της κοιλιάς. Εγώ δεν έχω βάλει ακόμα κιλάκια κι η κοιλιά είναι μικροσκοπική, δύσκολα την ξεχωρίζεις ακόμα.

Α δεν το ηξερα για την Β' επιπεδου οτι ειναι απο 21 εβδομαδα! Ισως τελικα παιζουν ολα ρολο και τα κιλα! Εχω λιγα κιλα παραπανω και μπορει γι αυτο! Αλλα κοιλια εχω πολυ και φαινεται!! Ενταξει ειναι κ το λιπος αλλα καμια σχεση με το πριν! Εχουν αρχισει να το καταλαβαινουν δηλαδη! Αν σκεφτεις ομως μπαινω στον 6! Ας ειναι και τα κιλα τα χανουμε μετα θελω να πιστευω! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mpoukitsa είπε:

Α δεν το ηξερα για την Β' επιπεδου οτι ειναι απο 21 εβδομαδα! Ισως τελικα παιζουν ολα ρολο και τα κιλα! Εχω λιγα κιλα παραπανω και μπορει γι αυτο! Αλλα κοιλια εχω πολυ και φαινεται!! Ενταξει ειναι κ το λιπος αλλα καμια σχεση με το πριν! Εχουν αρχισει να το καταλαβαινουν δηλαδη! Αν σκεφτεις ομως μπαινω στον 6! Ας ειναι και τα κιλα τα χανουμε μετα θελω να πιστευω! 

Ισχύει μωρέ! Καλά να μάστε εμείς και τα μωράκια μας και θα κάνουμε τις διαιτές μας εμείς με το καλό μετά! Εγώ είμαι στον 5ο ακόμη. Αργεί η β επιπέδου, τέλος του μήνα κι αγχώνομαι πολύ να είναι όλα καλά......ουφ.... 

Κορίτσια να ρωτήσω, έχει καμία άλλη επιχείλιο πλακούντα να βρω support;; :-P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Ισχύει μωρέ! Καλά να μάστε εμείς και τα μωράκια μας και θα κάνουμε τις διαιτές μας εμείς με το καλό μετά! Εγώ είμαι στον 5ο ακόμη. Αργεί η β επιπέδου, τέλος του μήνα κι αγχώνομαι πολύ να είναι όλα καλά......ουφ.... 

Κορίτσια να ρωτήσω, έχει καμία άλλη επιχείλιο πλακούντα να βρω support;; :-P

Ολα καλα θα ειναι στο ευχομαι!! Λογικο το αγχος! Μετα απο αυτην την εξεταση νομιζω χαλαρωνουμε! Οσο για τον πλακουντα δεν γνωριζω να σου πω εγω ας πει καποια κοπελα που ξερει! Δημιουργει καπου προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpoukitsa είπε:

Χαχαχα καλα οι γιοι μας θα εχουν πολλες υποψηφιες νυφουλες!!!! Οντως γυναικοκρατουμενος ο Μαρτης! Γερα να ειναι τα παιδακια μας! Ειναι το πρωτο σου? Εμενα ναι κ για αυτο λεω οτι ισως αργησα να το νιωσω! Επισης εχω κοιλια απο πριν ειχα δηλαδη δεν ξερω αν παιζει ρολο! Με το καλο οσες δεν εχετε κανει Β 'επιπεδου να εχετε καλα αποτελεσματα!! 

Ναι το πρωτο μου!!αργα ή γρηγορα οσο δυναμωνουν τα μωρακια κ ανεβαινει η μητρα προς τα πανω θα τα καταλαβουμε ολες..νομιζω οταν υπαρζουν καποια κιλακια ή λιγο λιπος στην κοιλιτσα ειναι πιο δυσκολο να το αντιληφθεις νωριτερα..τεσπα..τι σημασια εχει?! Απο δω κ περα ολες τα νιωθουμε τα "κολπα" τους

Just now, Pagotoula είπε:

Ισχύει μωρέ! Καλά να μάστε εμείς και τα μωράκια μας και θα κάνουμε τις διαιτές μας εμείς με το καλό μετά! Εγώ είμαι στον 5ο ακόμη. Αργεί η β επιπέδου, τέλος του μήνα κι αγχώνομαι πολύ να είναι όλα καλά......ουφ.... 

Κορίτσια να ρωτήσω, έχει καμία άλλη επιχείλιο πλακούντα να βρω support;; :-P

Εσενα για τον πλακουντα στο ειπε ο γιατρος σου??τι σου ειπε δηλ?τι σημαινει αυτο?

Εμενα στον υπερηχο μου ειπε οτι ειναι χαμηλα..αλλα οσο περνα ο καιρος ανεβαινει κ υπαρχει περιπτωση στη β επιπεδου ο υπερηχογραφιστης να μην σχολιασει τπτ αν εχει ανεβει..εγω το εχω στο νου μου κ θα ρωτησω ετσι κ αλλιως στις 29/11 που εχω τη β επιπ..

Ο γιατρος μου δε μου σχολιασε ουτε για επιχειλιο ουτε για επιπωματικο τπτ..οτι συνηθως ανεβαινει κ δν πιστευει οτι θα εχουμε προβλημα για φ.τ..διαβασα σε σαιτ οτι το 95% των περιπτωσεων ανεβαινει κ μαλιστα αλλες κοπελες ελςγαν οτι κ στον 7ο κ στον 8ο τους ανεβηκε..

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομίζω πως νιωθω κ τον λοξυγκα του μωρου πλεον, μιας κ χτυπαει ρυθμικά πολλες φορες την ημερα κ οταν το ειδαμε στον υπερηχο οντως χοροπηδουσε ολοκληρο απτο λοξυγκα το καημενο! :razz: Παντως κ μενα ο ανδρας μου δεν το νιωθει ακομα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kathrin17 είπε:

Ναι το πρωτο μου!!αργα ή γρηγορα οσο δυναμωνουν τα μωρακια κ ανεβαινει η μητρα προς τα πανω θα τα καταλαβουμε ολες..νομιζω οταν υπαρζουν καποια κιλακια ή λιγο λιπος στην κοιλιτσα ειναι πιο δυσκολο να το αντιληφθεις νωριτερα..τεσπα..τι σημασια εχει?! Απο δω κ περα ολες τα νιωθουμε τα "κολπα" τους

Εσενα για τον πλακουντα στο ειπε ο γιατρος σου??τι σου ειπε δηλ?τι σημαινει αυτο?

Εμενα στον υπερηχο μου ειπε οτι ειναι χαμηλα..αλλα οσο περνα ο καιρος ανεβαινει κ υπαρχει περιπτωση στη β επιπεδου ο υπερηχογραφιστης να μην σχολιασει τπτ αν εχει ανεβει..εγω το εχω στο νου μου κ θα ρωτησω ετσι κ αλλιως στις 29/11 που εχω τη β επιπ..

Ο γιατρος μου δε μου σχολιασε ουτε για επιχειλιο ουτε για επιπωματικο τπτ..οτι συνηθως ανεβαινει κ δν πιστευει οτι θα εχουμε προβλημα για φ.τ..διαβασα σε σαιτ οτι το 95% των περιπτωσεων ανεβαινει κ μαλιστα αλλες κοπελες ελςγαν οτι κ στον 7ο κ στον 8ο τους ανεβηκε..

Kathrin17 δεν μπορέσαμε να κρατηθούμε τελικά και το μάθαμε το φύλο του μωρού μας, είναι κοριτσάκι οπότε εάν θέλεις να το βάλεις στο πινακάκι. Δεν έχει σχολιαστεί κάτι σχετικά με τον πλακούντα και γενικά όποτε ρωτάω τέτοια στο γιατρό μου απαντά μεν αλλά κυρίως μου λέει να μην αγχώνομαι με αυτά και να του έχω εμπιστοσύνη για το καλύτερο.

  • Μου αρέσει 2

Kgx7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Ναι το πρωτο μου!!αργα ή γρηγορα οσο δυναμωνουν τα μωρακια κ ανεβαινει η μητρα προς τα πανω θα τα καταλαβουμε ολες..νομιζω οταν υπαρζουν καποια κιλακια ή λιγο λιπος στην κοιλιτσα ειναι πιο δυσκολο να το αντιληφθεις νωριτερα..τεσπα..τι σημασια εχει?! Απο δω κ περα ολες τα νιωθουμε τα "κολπα" τους

Εσενα για τον πλακουντα στο ειπε ο γιατρος σου??τι σου ειπε δηλ?τι σημαινει αυτο?

Εμενα στον υπερηχο μου ειπε οτι ειναι χαμηλα..αλλα οσο περνα ο καιρος ανεβαινει κ υπαρχει περιπτωση στη β επιπεδου ο υπερηχογραφιστης να μην σχολιασει τπτ αν εχει ανεβει..εγω το εχω στο νου μου κ θα ρωτησω ετσι κ αλλιως στις 29/11 που εχω τη β επιπ..

Ο γιατρος μου δε μου σχολιασε ουτε για επιχειλιο ουτε για επιπωματικο τπτ..οτι συνηθως ανεβαινει κ δν πιστευει οτι θα εχουμε προβλημα για φ.τ..διαβασα σε σαιτ οτι το 95% των περιπτωσεων ανεβαινει κ μαλιστα αλλες κοπελες ελςγαν οτι κ στον 7ο κ στον 8ο τους ανεβηκε..

Ναι, μου το είπε ο γιατρός. Είναι ψείρας όπως έχω πει και ελέγχει τα πάντα όλα κάθε φορά κι είμαι κι εγώ η αρχιπρήξω, οπότε καταλαβαίνεις...δέσαμε..Σημαίνει ότι ο πλακούντας είναι χαμηλά κι ένα τμήμα του ακουμπάει στο στόμιο του τράχηλου. Μου απαγόρεψε σεξ, περπάτημα, βάρη, δουλειές για να μην έχουμε αιμορραγίες. Υπάρχει περίπτωση να ανέβει σταδιακά, αν δεν συμβεί ως τον 8ο δεν γίνεται φυσιολογικός τοκετός. Αυτά. Θέλει προσοχή επί της ουσίας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Καλημέρα και καλώς ήρθες! Η β επιπέδου γίνεται από 21η μεχρι και 24η εβδομαδα. Εγώ νιώθω τα χτυπηματάκια από 18η εβδομάδα. Δεν νιώθω γαργαλητό ή γουργουρητό (όπως το έντερο πχ), είναι χτυπηματάκια μονά και ξεκάθαρα, απαλά, σαν κάποιος να χτυπάει την πόρτα...χαχαχαχ. σιγουρευτηκα γιατί τα νιώθω σε 2-3 στάνταρ σημεία (μάλλον εκεί βολεύεται το νινί) και μία δύο φορές τη μερά. Επαναλαμβάνονται για κανά δυο λεπτά και τέλος. Όταν βάλω το χέρι από πάνω, νιώθω ότι το αισθάνομαι και στο χέρι, αλλά ο άντρας μου όποτε τον βάζω να ακουμπάει λέει πως δεν καταλαβαίνει, εκτός από μια φορά εχτές. Δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο τα κιλά ή το μέγεθος της κοιλιάς. Εγώ δεν έχω βάλει ακόμα κιλάκια κι η κοιλιά είναι μικροσκοπική, δύσκολα την ξεχωρίζεις ακόμα. Ίσως άμα πεταχτεί λίγο να το νιώθει πιο εύκολα κι ο σύζυγος.

Κι εγώ νιώθω τα χτυπηματάκια αλλά είναι νωρίς πιστεύω ακόμη για να τα νιώσει και ο σύζυγός μου, ίσως επειδή έχω αρκετή κοιλίτσα και από πριν. Επίσης εδώ και μια εβδομάδα βγάζω υγρό από την θηλή, έχω διαβάσει ότι είναι κάτι σαν πρωτόγαλα που μπορεί να εμφανιστεί και από τη δέκατη έκτη εβδομάδα.

  • Μου αρέσει 1

Kgx7p3.png
Link to comment
Share on other sites

@Pagotoula εγώ έχω χαμηλό πλακούντα, είναι ακριβώς δίπλα από τον τράχηλο, το είδαμε και στον υπέρηχο. Μου είπε ότι θα ανέβει. Εσένα τι σου είπε για τον επιχείλιο;

Τώρα είδα το μήνυμά σου, κι εμένα τα ίδια μου είπε.

Αυτό που λέτε για το υγρό στη θηλή, το έχω κι εγώ αλλά από πολύ νωρίς στην εγκυμοσύνη. Έχω μονίμως επάνω στις θηλές ένα κίτρινο παχύρρευστο υγρό. 

  • Μου αρέσει 2

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

@fairytale18 ενα αγορακι μπηκε στην ομαδα σμρ αλλα ηρθε η κορη σου αμεσως να δωσει απαντηση..χαχααα..δεν προλαβαινουν να παρουν ανασα τα αγορακια κ τσουπ πεταγεται κ αλλη τσουπρα!!

 

 

Μανουλα              ΠΗΤ         

Ματιλντα              5/3           κοριτσακι

Murtw.st                9/3           αγορακι  (16-18/2)

mpoukitsa             9/3           αγορακι

eleniart                  9/3           κοριτσακι

KNecky                  11/3         κοριτσακι

AMAL04                13/3         αγορακι

Polly1                    15/3             ??

ALEX210               16/3         αγορακι         

Φιλενια                 19/3         κοριτσακι??

asda                       23/3         κοριτσακι

fairytale18            26/3         κοριτσακι

teta2                      28/3         κοριτσακι

Honeybee             28/3          αγορακι

Kathrin17              31/3         κοριτσακι

 Pagotoula            31/3         κοριτσακι??

Ζουζουνιαααα2    1/4           κοριτσακια 2

Nackt                      4/4          κοριτσακι??

Sweet_child           6/4           αγορακι

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kathrin17 είπε:

@fairytale18 ενα αγορακι μπηκε στην ομαδα σμρ αλλα ηρθε η κορη σου αμεσως να δωσει απαντηση..χαχααα..δεν προλαβαινουν να παρουν ανασα τα αγορακια κ τσουπ πεταγεται κ αλλη τσουπρα!!

 

 

Μανουλα              ΠΗΤ         

Ματιλντα              5/3           κοριτσακι

Murtw.st                9/3           αγορακι  (16-18/2)

mpoukitsa             9/3           αγορακι

eleniart                  9/3           κοριτσακι

KNecky                  11/3         κοριτσακι

AMAL04                13/3         αγορακι

Polly1                    15/3             ??

ALEX210               16/3         αγορακι         

Φιλενια                 19/3         κοριτσακι??

asda                       23/3         κοριτσακι

fairytale18            26/3         κοριτσακι

teta2                      28/3         κοριτσακι

Honeybee             28/3          αγορακι

Kathrin17              31/3         κοριτσακι

 Pagotoula            31/3         κοριτσακι??

Ζουζουνιαααα2    1/4           κοριτσακια 2

Nackt                      4/4          κοριτσακι??

Sweet_child           6/4           αγορακι

Στη δουλειά του συζύγου είναι άλλοι δύο που περιμένουν ένα μήνα νωρίτερα από εμάς και έχουν και αυτοί κοριτσάκια, μάλλον είναι η χρονιά για περισσότερα κοριτσάκια φέτος ή απλώς έτυχε.

  • Μου αρέσει 3

Kgx7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sweet_child είπε:

@Pagotoula εγώ έχω χαμηλό πλακούντα, είναι ακριβώς δίπλα από τον τράχηλο, το είδαμε και στον υπέρηχο. Μου είπε ότι θα ανέβει. Εσένα τι σου είπε για τον επιχείλιο;

Τώρα είδα το μήνυμά σου, κι εμένα τα ίδια μου είπε.

Αυτό που λέτε για το υγρό στη θηλή, το έχω κι εγώ αλλά από πολύ νωρίς στην εγκυμοσύνη. Έχω μονίμως επάνω στις θηλές ένα κίτρινο παχύρρευστο υγρό. 

Θέλει περισσότερη προσοχή για να μην έχουμε επιπλοκές, γιατί όσο να πεις η αιμορραγία είναι πολύ αγχωτική στην εγκυμοσύνη. 

Εμένα με προβληματίζει αυτό με τις δουλειές κυρίως, γιατί μου είπε όχι σκιψίματα κι όχι σκούπα και σφουγγάρισμα... Και ποιος θα τα κάνει οέο; Εγώ φεύγω 8 το πρωί και γυρνάω στην καλύτερη 6μίση. Ο άντρας μου στην καλύτερη 7μίση και συνήθως συνεχίζει τη δουλειά από το σπίτι. Πόσο να τον πιέσω κι αυτόν; Τον λυπάμαι... Η μαμά μου έχει πρόβλημα υγείας και δεν μπορεί να βοηθάει... Τι να κάνω ρε παιδιά; Να πάρω γυναίκα; Και πόσο θα παίρνει άραγε; Έχετε καθόλου ιδέα; Επίσης, πώς εμπιστεύεσαι κάποιον στο σπίτι σου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Θέλει περισσότερη προσοχή για να μην έχουμε επιπλοκές, γιατί όσο να πεις η αιμορραγία είναι πολύ αγχωτική στην εγκυμοσύνη. 

Εμένα με προβληματίζει αυτό με τις δουλειές κυρίως, γιατί μου είπε όχι σκιψίματα κι όχι σκούπα και σφουγγάρισμα... Και ποιος θα τα κάνει οέο; Εγώ φεύγω 8 το πρωί και γυρνάω στην καλύτερη 6μίση. Ο άντρας μου στην καλύτερη 7μίση και συνήθως συνεχίζει τη δουλειά από το σπίτι. Πόσο να τον πιέσω κι αυτόν; Τον λυπάμαι... Η μαμά μου έχει πρόβλημα υγείας και δεν μπορεί να βοηθάει... Τι να κάνω ρε παιδιά; Να πάρω γυναίκα; Και πόσο θα παίρνει άραγε; Έχετε καθόλου ιδέα; Επίσης, πώς εμπιστεύεσαι κάποιον στο σπίτι σου;

Να προσέχεις και άσε το σπίτι να Ναι και λίγο πιο βρώμικο δεν χάθηκε ο κόσμος. Αν εσύ κάνεις ένα ξεσκόνισμα και ένα σκούπισμα σφουγγάρισμα το σκ ο σύζυγός με μια γυναίκα κάθε 15 θα είσαι κομπλέ πιστεύω. Ειδικά αν δεν φοράτε παπούτσια μέσα στο σπιτι και δεν το αφήνεις εντελώς στη μοίρα του. Μια γυναίκα παίρνει περίπου από 6 έως 8 ευρώ την ώρα απ όσο ξερω.. Τώρα το  θέμα εμπιστοσύνης είναι μεγάλο. Συστημένη αν θα βρεις κάποια. Αλλιώς θα της λες μα έρχεται όταν θα είσαι κι εσύ στο σπίτι..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, asda είπε:

Να προσέχεις και άσε το σπίτι να Ναι και λίγο πιο βρώμικο δεν χάθηκε ο κόσμος. Αν εσύ κάνεις ένα ξεσκόνισμα και ένα σκούπισμα σφουγγάρισμα το σκ ο σύζυγός με μια γυναίκα κάθε 15 θα είσαι κομπλέ πιστεύω. Ειδικά αν δεν φοράτε παπούτσια μέσα στο σπιτι και δεν το αφήνεις εντελώς στη μοίρα του. Μια γυναίκα παίρνει περίπου από 6 έως 8 ευρώ την ώρα απ όσο ξερω.. Τώρα το  θέμα εμπιστοσύνης είναι μεγάλο. Συστημένη αν θα βρεις κάποια. Αλλιώς θα της λες μα έρχεται όταν θα είσαι κι εσύ στο σπίτι..

Το θέμα είναι ότι έχουμε σκυλί και όσο να πεις τα πράγματα είναι πιο δύσκολα. Η τρίχα θέλει ξεσκόνισμα και ηλεκτρική όλη την ώρα. Για να μην πω που είναι και σαλιάρικο κι όλη την ώρα δαγκώνει τα παιχνίδια του και κυλιέται σε όλο το σπίτι και λερώνει όλο τον κόσμο. Θα το κάνω μάλλον αυτό που λες ανά 15 μέρες και θα το κανονίζω Σαβ.να είμαι μπροστά, έχεις δίκιο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στις μανουλες Μαρτιου 2020! Ειμαι η Αννα και περιμενω αγορακι στις 26/3. 
@Pagotoula εχω και εγω επιχειλιο πλακουντα μου το εχει πει εδω και ενα μηνα ο γιατρος μου. Μου εχει απαγορεψει μονο τη γυμναστικη και το πολυ περπατημα που εκανα. Κατα τα αλλα σεξ, δουλειες του σπιτιου και βολτες ολα κανονικα και δεν ειχα καποιο προβλημα. Το μωρο νομιζω οτι το νιωθω αλλα δεν ειμαι και σιγουρη αν ειναι οντως το μωρο η αν ειναι η ιδεα μου. Μονο αν φαω κανονικη κλοτσια θα το σιγουρεψω! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...