Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου...τα νέα δεν είναι καλά.

Είμαι σε χάλια ψυχολογική κατάσταση έκανα υπέρηχο.. βλέπουμε ένα παχύ ενδομήτριο τίποτα άλλο ούτε στις ωοθήκες βλέπει κάτι δεν μπορεί να δει αν είναι εξωμήτριος κύηση έκανα χοριακη σήμερα κ βγήκε 2771 αλλά σάκος και έμβρυο πουθενά.. ναυτία φουλ πονάκια περιόδου επίσης..3 τα ενδεχόμενα μου είπε 1) παλίνδρομη κύηση 2) εξωμήτριο 3)πολύ καθυστερημένη σύλληψη (μόνο αν γίνει θαύμα) 

Την Πέμπτη πρέπει να κάνω χοριακή τρέμω για το εξωμήτριο δεν ξέρω είμαι χάλια.εβαλα την κορδέλα της Αγίας ζώνης και κάνω προσευχή.

Ο γιατρός μου είπε αν αισθανθώ πόνο ή τάση για λιποθυμία να τον πάρω τηλέφωνο κ να πάω κλινική γιατί τότε όντως είναι εξωμήτριο.αλλα εγώ είμαι καλά ακόμα τουλάχιστον.. βοήθεια κορίτσια..

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, P.L.L. είπε:

Όχι ρε γαμωτο.. Σου είπε τι να κανεις και πως να το ψάξεις; 

Ναι να πάμε σε ανοσολογο και πιστεύει ότι θα βγει συμπέρασμα!!! 

Just now, Nackt είπε:

Δύσκολη η κατάσταση σίγουρα..όμως μη μας πτοεισαι σκέψου θετικά!! Είστε υγιείς και αυτό είναι το πιο σημαντικό!! Θα τα καταφέρετε που θα πάει!! Επίσης καταλάβαινω από αυτά που διάβασα ότι έχεις υπερβολικό άγχος!!! (Κάπου το λες κι όλας) βρε βάλε μια σειρά που σου αρέσει κάνε κάτι να προσπαθήσεις να ξεχνιεσαι!! (Τα φιλαράκια πάντα με βοηθούν :-) ) ξαναλέω θετική σκέψη προσευχή που είπε και η P.L.L. και όλα θα πάνε κατευχην <3

@Nackt μου γενικά είμαι αισιόδοξος άνθρωπος οταν όμως (δεν ξέρω την ηλικία σου) εισαι 38 και έχεις 4 προσπάθειες που δεν προχωρουν πίστεψέ με και άγχος θα χεις και απ όλα. Ειναι παρα πολύ ψυχοφθόρο και σαν άνθρωπο σε κάνει κομμάτια.Ουτε με παρηγορεί το γεγονός οτι μένω εγκυος.. τι να το κάνω απο την στιγμή που δεν φτάνει μεχρι το τελος?? Μιλάω πάντα για τον εαυτό μου και εννοείται ότι υπάρχουν και χειρότερα.Το θέμα ομως τωρα είναι να βρώ την αιτία.

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 είπε:

Κορίτσια μου...τα νέα δεν είναι καλά.

Είμαι σε χάλια ψυχολογική κατάσταση έκανα υπέρηχο.. βλέπουμε ένα παχύ ενδομήτριο τίποτα άλλο ούτε στις ωοθήκες βλέπει κάτι δεν μπορεί να δει αν είναι εξωμήτριος κύηση έκανα χοριακη σήμερα κ βγήκε 2771 αλλά σάκος και έμβρυο πουθενά.. ναυτία φουλ πονάκια περιόδου επίσης..3 τα ενδεχόμενα μου είπε 1) παλίνδρομη κύηση 2) εξωμήτριο 3)πολύ καθυστερημένη σύλληψη (μόνο αν γίνει θαύμα) 

Την Πέμπτη πρέπει να κάνω χοριακή τρέμω για το εξωμήτριο δεν ξέρω είμαι χάλια.εβαλα την κορδέλα της Αγίας ζώνης και κάνω προσευχή.

Ο γιατρός μου είπε αν αισθανθώ πόνο ή τάση για λιποθυμία να τον πάρω τηλέφωνο κ να πάω κλινική γιατί τότε όντως είναι εξωμήτριο.αλλα εγώ είμαι καλά ακόμα τουλάχιστον.. βοήθεια κορίτσια..

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου.Εύχομαι να είναι η τρίτη περίπτωση.Εγώ πιστεύω στα θαύματα.Μακάρι να πρόκειται για μια καθυστερημένη σύλληψη.Αν είναι ένα από τα άλλα δύο ενδεχόμενα, τότε εύχομαι να το περάσεις όσο πιο ανώδυνα γίνεται. Η προσευχή είναι ότι καλύτερο μπορείς να κάνεις τώρα.θα σε θυμηθώ κι εγώ στη δική μου <3

  • Ευχαριστώ 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια μου...τα νέα δεν είναι καλά.

Είμαι σε χάλια ψυχολογική κατάσταση έκανα υπέρηχο.. βλέπουμε ένα παχύ ενδομήτριο τίποτα άλλο ούτε στις ωοθήκες βλέπει κάτι δεν μπορεί να δει αν είναι εξωμήτριος κύηση έκανα χοριακη σήμερα κ βγήκε 2771 αλλά σάκος και έμβρυο πουθενά.. ναυτία φουλ πονάκια περιόδου επίσης..3 τα ενδεχόμενα μου είπε 1) παλίνδρομη κύηση 2) εξωμήτριο 3)πολύ καθυστερημένη σύλληψη (μόνο αν γίνει θαύμα) 

Την Πέμπτη πρέπει να κάνω χοριακή τρέμω για το εξωμήτριο δεν ξέρω είμαι χάλια.εβαλα την κορδέλα της Αγίας ζώνης και κάνω προσευχή.

Ο γιατρός μου είπε αν αισθανθώ πόνο ή τάση για λιποθυμία να τον πάρω τηλέφωνο κ να πάω κλινική γιατί τότε όντως είναι εξωμήτριο.αλλα εγώ είμαι καλά ακόμα τουλάχιστον.. βοήθεια κορίτσια..

Μονο προσευχη !!!! ο Θεος μαζι σου !! ευχομαι να ειναι καθυστερημενη συλληψη !! σου ειπε να ξανακανεις χοριακη ?

(να σταυρωνεις τη κοιλιτσα σου με λαδακι απο καποιον αγιο αν εχεις )

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια μου...τα νέα δεν είναι καλά.

Είμαι σε χάλια ψυχολογική κατάσταση έκανα υπέρηχο.. βλέπουμε ένα παχύ ενδομήτριο τίποτα άλλο ούτε στις ωοθήκες βλέπει κάτι δεν μπορεί να δει αν είναι εξωμήτριος κύηση έκανα χοριακη σήμερα κ βγήκε 2771 αλλά σάκος και έμβρυο πουθενά.. ναυτία φουλ πονάκια περιόδου επίσης..3 τα ενδεχόμενα μου είπε 1) παλίνδρομη κύηση 2) εξωμήτριο 3)πολύ καθυστερημένη σύλληψη (μόνο αν γίνει θαύμα) 

Την Πέμπτη πρέπει να κάνω χοριακή τρέμω για το εξωμήτριο δεν ξέρω είμαι χάλια.εβαλα την κορδέλα της Αγίας ζώνης και κάνω προσευχή.

Ο γιατρός μου είπε αν αισθανθώ πόνο ή τάση για λιποθυμία να τον πάρω τηλέφωνο κ να πάω κλινική γιατί τότε όντως είναι εξωμήτριο.αλλα εγώ είμαι καλά ακόμα τουλάχιστον.. βοήθεια κορίτσια..

Κοριτσι μου σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι το 3ο και η λαχταρα που πηρες σε λιγο καιρο να φανταζει παρελθον! Απο οσα γνωριζω απο τον γιατρο μου λογω εξωσωματικων και φοβου για εξωμητριες, οι εξωμητριες κυησεις συνηθως συνοδευονται απο πολυ εντονους πονους στην πυελικη περιοχη και μη φυσιολογικη αυξηση της χοριακης. Εαν δεν εχεις κατι τετοιο, νομιζω οι πιθανοτητες για εξωμητριο ειναι ελαχιστες! Επισης το γεγονος οτι εχεις συμπτωματα ειναι πολυ θετικο! Στις εξωμητριες και τις παλινδρομες συνηθως υπαρχει απουσια συμπτωματων εγκυμοσυνης (εχω περασει παλινδρομη και οντως πετουσα, δεν ενιωθα τιποτα, ουτε στηθος, ουτε πονακια περιοδου, ουτε ναυτιες). Μακαρι να γινει το θαυμα κι ολα να πανε καλα! Η Παναγια μαζι σου κοριτσι μου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Bela είπε:

Ναι να πάμε σε ανοσολογο και πιστεύει ότι θα βγει συμπέρασμα!!! 

@Nackt μου γενικά είμαι αισιόδοξος άνθρωπος οταν όμως (δεν ξέρω την ηλικία σου) εισαι 38 και έχεις 4 προσπάθειες που δεν προχωρουν πίστεψέ με και άγχος θα χεις και απ όλα. Ειναι παρα πολύ ψυχοφθόρο και σαν άνθρωπο σε κάνει κομμάτια.Ουτε με παρηγορεί το γεγονός οτι μένω εγκυος.. τι να το κάνω απο την στιγμή που δεν φτάνει μεχρι το τελος?? Μιλάω πάντα για τον εαυτό μου και εννοείται ότι υπάρχουν και χειρότερα.Το θέμα ομως τωρα είναι να βρώ την αιτία.

@Bela πραγματικα λυπαμαι κοπελα μου,σε νιωθω και σε καταλαβαινω οσο δεν φανταζεσαι.Παθουσα με 6 αποβολες η 6η με εξωσωματικη και οι γιατροι σηκωνουν τα χερια ψηλα γιατι ψαξαμε τα παντα μεχρι και χειρουργεια εκανα.Απο εξετασεις τι εχεις κανει?Να πας στη γνωστη αιματολογο-ανοσολογο να σε ξεψαχνισει...Κατι ακομα,ο γιατρος σου δεν σου εδινε προληπτικα αντιπηκτικες ενεσεις ή σαλοσπιρ?Εκανες μετρηση της προγεστερονης ταυτοχρονα με τις χοριακες?Πηρες ουτροτζεσταν?Οτι απορια εχεις πες μου...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sanel067 είπε:

@Bela πραγματικα λυπαμαι κοπελα μου,σε νιωθω και σε καταλαβαινω οσο δεν φανταζεσαι.Παθουσα με 6 αποβολες η 6η με εξωσωματικη και οι γιατροι σηκωνουν τα χερια ψηλα γιατι ψαξαμε τα παντα μεχρι και χειρουργεια εκανα.Απο εξετασεις τι εχεις κανει?Να πας στη γνωστη αιματολογο-ανοσολογο να σε ξεψαχνισει...Κατι ακομα,ο γιατρος σου δεν σου εδινε προληπτικα αντιπηκτικες ενεσεις ή σαλοσπιρ?Εκανες μετρηση της προγεστερονης ταυτοχρονα με τις χοριακες?Πηρες ουτροτζεσταν?Οτι απορια εχεις πες μου...

 

@Sanel067 μου και συ τα ίδια .. τι να πω ρε γμτ κρίμα!!!!! Τον Απρίλιο που είχα ξαναμεινει έκανα και ινοχεπ τυφλες μου αποτέλεσμα το ίδιο.  Τώρα έπαιρνα σαλοσπιρ και βασκλορ αλλά και πάλι τζίφος. Άρα κάτι γίνεται γιατρός δεν είμαι αλλά ξέρω ότι κάτι το μπλοκάρει και εύχομαι να το βρώ με τον ανοσολογο είναι η τελευταία μου ελπίδα διότι αν μου πει κι αυτός όλα καλά τότε κλαφτα Χαράλαμπε. Το σίγουρο είναι ότι αν βρεθεί αιτία θα μαι και πιο ήρεμη στην επόμενη φορά αλλιώς....... Πάντως δεν θα το αφήσω στην τύχη γιατί είναι αρκετά ψυχοφθόρο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bela είπε:

@Sanel067 μου και συ τα ίδια .. τι να πω ρε γμτ κρίμα!!!!! Τον Απρίλιο που είχα ξαναμεινει έκανα και ινοχεπ τυφλες μου αποτέλεσμα το ίδιο.  Τώρα έπαιρνα σαλοσπιρ και βασκλορ αλλά και πάλι τζίφος. Άρα κάτι γίνεται γιατρός δεν είμαι αλλά ξέρω ότι κάτι το μπλοκάρει και εύχομαι να το βρώ με τον ανοσολογο είναι η τελευταία μου ελπίδα διότι αν μου πει κι αυτός όλα καλά τότε κλαφτα Χαράλαμπε. Το σίγουρο είναι ότι αν βρεθεί αιτία θα μαι και πιο ήρεμη στην επόμενη φορά αλλιώς....... Πάντως δεν θα το αφήσω στην τύχη γιατί είναι αρκετά ψυχοφθόρο.

Εννοειται πως οχι.Εμεις πηγαμε σε πολλους γυναικολογους,μεγαλα ονοματα και μη,πηγαμε σε ανδρολογο και ουρολογο για σπερμοδιαγραμμα,καλλιεργεια σπερματος,κατακερματισμο dna σπερματος,καρυοτυπο σπερματος dfi, εγω εκανα pcr ιστο περιοδου εξεταση,σαλπιγγραφια,υστεροσκοπηση,λαπαροσκοπηση,πληρη ορμονικο ελεγχο και αμη,ελεγχο για θυρεοειδη σακχαρο σε ενδοκρινολογο,κυστικη ινωση,θρομβοφιλια και αυτοανοσα στη γνωστη αιματολογο,καρυοτυπο ζευγους απο δυο φορες και ομως περα απο την κυστη ενδομητριωσης και ενα μικρο διαφραγμα στη μητρα δεν βρεθηκε κατι.Ειμαι 34 ο συζυγος39 και προσπαθουμε σχεδον 5 χρονια...Μια πιστη και μια προσευχη μου εμεινε στον θεο...μη χανεις την πιστη σου κοπελα μου,θα μας ευλογησει καποια στιγμη θα το δεις,στο λεω για να τ ακουω και εγω...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες μου...με πήρε σήμερα ο γιατρός τηλέφωνο κ αυτόν δεν τον αφήνει ήσυχο η κατάσταση.. βάλαμε κάτω ημερομηνίες που ίσως θα μπορούσε να είχε γίνει σύλληψη η πρώτη χοριακή που έκανα δεν μας τα λέει καλά (180)αν ήταν χαμηλότερη θα είχαμε μία εξήγηση για το ότι δεν βλέπει ακόμα τίποτα και τότε θα μπορούσαμε να πούμε ότι έγινε καθυστερημένη σύλληψη και η κύηση προχωράει φυσιολογικά να όμως που αυτό θα γινόταν μόνο εάν το κέντρο που έκανα τη β χοριακή πραγματικά έκανε λάθος.ο γιατρός μου μου είπε "κορίτσι μου πολλά έχουν δει τα μάτια μου"γίνονται και λάθη καμιά φορά.αύριο τελικά με θέλει στην κλινική να κάνουμε εκεί β χοριακή και όχι εδώ πάλι επαρχία και θα δούμε πώς πάνε τα πράγματα πόσο έχει πάει η χοριακή και αναλόγως προχωράμε εκεί θα μου ξανά κάνει υπέρηχο οπότε ο Θεός βοηθός πέρα από προσευχή δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας και για την ψυχολογική στήριξη... φιλιά σε όλες και θα σας πω αύριο τα νέα μου!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Και εγώ αν πάνε όλα καλά θα γίνω μανουλα τον Μάρτιο του 2020!!! Εκανα πρώτη χοριακη με 4 μέρες καθυστερηση 18/7 και ήταν 1400! Η δεύτερη στις 22/7 πήγε επιτυχώς στα 5000! Εκανα τον πρώτο υπέρηχο  στις 23/7 όπου είδαμε τον σάκο, αλλά πιθανόν ήταν πολύ νωρίς ακόμα και δεν μπορέσαμε να δούμε κάτι άλλο! Μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και μιας παλινδρομης τον Δεκέμβριο (στο γάμο μας) είμαστε πολύ χαρούμενοι! Φυσικά έχω πεθάνει από το άγχος μου γιατί θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα  στις 8/8! Καλή τύχη σε όλες τις μανούλες! Όλα να είναι τέλεια!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, nikiko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Και εγώ αν πάνε όλα καλά θα γίνω μανουλα τον Μάρτιο του 2020!!! Εκανα πρώτη χοριακη με 4 μέρες καθυστερηση 18/7 και ήταν 1400! Η δεύτερη στις 22/7 πήγε επιτυχώς στα 5000! Εκανα τον πρώτο υπέρηχο  στις 23/7 όπου είδαμε τον σάκο, αλλά πιθανόν ήταν πολύ νωρίς ακόμα και δεν μπορέσαμε να δούμε κάτι άλλο! Μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και μιας παλινδρομης τον Δεκέμβριο (στο γάμο μας) είμαστε πολύ χαρούμενοι! Φυσικά έχω πεθάνει από το άγχος μου γιατί θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα  στις 8/8! Καλή τύχη σε όλες τις μανούλες! Όλα να είναι τέλεια!

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!Σου εύχομαι μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.Να κρατήσεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου.Το άγχος είναι δεδομένο, ιδιαίτερα μέχρι τον πρώτο υπέρηχο, όπου βλέπουμε ότι όλα είναι καλά.Ήταν νωρίς και γι'αυτό δεν φάνηκε τίποτα.Την επόμενη φορά θα το δείτε και θα ακούσετε και καρδούλα.Έχοντας ζήσει μια ακόμη ωραία εγκυμοσύνη, η οποία μου έφερε τον γιό μου, έχω να σου πω ότι το πιο όμορφο ταξίδι της ζωής σου μόλις άρχισε.Να το ζήσεις και να το χαρείς κορίτσι μου.Όλα να πάνε καλά.


  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοπελιές.. γύρισα από την κλινική ήταν μια πολύ δύσκολη μέρα!η χοριακή από 2771 την Τρίτη πήγε σήμερα στα 4200 κάναμε υπέρηχο και είδαμε μια κουκίδα (με χίλια ζόρια)που ήταν μέσα στη μήτρα (πάλι καλά)ο γιατρός μου φώναξε κ έναν συνάδελφο για να σιγουρευτεί..καναμε απόξεση:-( στείλαμε καλού κακού και για ανάλυση υλικό για να δούμε αν υπήρχαν εμβρυϊκά στοιχεία μέσα στην μήτρα σίγουρα..τα αποτελέσματα θα τα έχω αύριο βράδυ.αν δεν δείξει τίποτα αυτή η ανάλυση την κάτσαμε γιατί τότε είναι εξωμήτριο και δεν ξέρουμε που βρίσκεται..αν και μετά την αποξεση μου είπε ο γιατρός ότι ότι είχε πολύ 'πραγμα μεσα' οπότε κατά 99 %μιλαμε για παλίνδρομη!!!στο εξωμήτριο συνήθως είναι πιο καθαρή η μήτρα.

Στεναχωριέμαι πολύ θέλω να σιγουρευτώ για το ότι ήταν παλίνδρομη δυστυχώς υπομονή μέχρι αύριο βράδυ...από Δευτέρα χοριακή πάλι για να δούμε ότι έπεσε... μας είπε ότι προσπάθειες μπορούμε να κάνουμε από Σεπτέμβρη πάλι..η πλάκα είναι ότι ενώ μας ήρθε καταλάθος κ ο άντρας μου έπαθε σοκ τώρα μου λέει να βάλουμε μπρος για τρίτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκι μου κουράγιο!! Πέρυσι τέτοιο καιρό πέρναγα τα ίδια. Λυπάμαι πολύ!! Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ζητήσεις από τη Παναγία να σου πάρει τη θλίψη.. Και με το καιρό θα νιώσεις κάπως καλύτερα. Δεν θα το ξεχάσεις ποτέ αλλά θα ξεχνιέσαι κάθε μέρα και λίγο περισσότερο. Θα δεις τώρα πόσο θα σε βοηθήσουν τα παιδάκια σου πίστεψε με..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 είπε:

Λοιπόν κοπελιές.. γύρισα από την κλινική ήταν μια πολύ δύσκολη μέρα!η χοριακή από 2771 την Τρίτη πήγε σήμερα στα 4200 κάναμε υπέρηχο και είδαμε μια κουκίδα (με χίλια ζόρια)που ήταν μέσα στη μήτρα (πάλι καλά)ο γιατρός μου φώναξε κ έναν συνάδελφο για να σιγουρευτεί..καναμε απόξεση:-( στείλαμε καλού κακού και για ανάλυση υλικό για να δούμε αν υπήρχαν εμβρυϊκά στοιχεία μέσα στην μήτρα σίγουρα..τα αποτελέσματα θα τα έχω αύριο βράδυ.αν δεν δείξει τίποτα αυτή η ανάλυση την κάτσαμε γιατί τότε είναι εξωμήτριο και δεν ξέρουμε που βρίσκεται..αν και μετά την αποξεση μου είπε ο γιατρός ότι ότι είχε πολύ 'πραγμα μεσα' οπότε κατά 99 %μιλαμε για παλίνδρομη!!!στο εξωμήτριο συνήθως είναι πιο καθαρή η μήτρα.

Στεναχωριέμαι πολύ θέλω να σιγουρευτώ για το ότι ήταν παλίνδρομη δυστυχώς υπομονή μέχρι αύριο βράδυ...από Δευτέρα χοριακή πάλι για να δούμε ότι έπεσε... μας είπε ότι προσπάθειες μπορούμε να κάνουμε από Σεπτέμβρη πάλι..η πλάκα είναι ότι ενώ μας ήρθε καταλάθος κ ο άντρας μου έπαθε σοκ τώρα μου λέει να βάλουμε μπρος για τρίτο!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου.Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη της κατάστασης.Εύχομαι να ήταν παλίνδρομη και να τελειώσει εδώ η περιπέτειά σου.Να σκέφτεσαι τα αστεράκια σου κι ότι σύντομα μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις για μια νέα εγκυμοσύνη, που θα σας χαρίσει το τρίτο σας παιδάκι.Να είσαι πάντα καλά και από εδώ και πέρα μόνο χαρές.Φιλικούς χαιρετισμούς.

  • Ευχαριστώ 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πήγα σήμερα στο γιατρό και ακούσαμε καρδούλα! Μου ερχόταν να σηκωθώ να τον φιλήσω καθώς πήγα μόνη μου και δεν είχα ποιον να αγκαλιάσω. Σήμερα είμαι 5ε5η. Μου είπε αν θέλω να ξαναπάω την άλλη βδομάδα για επιβεβαίωση και για να μου φύγει το άγχος. (Όταν μου το είπε αυτό βέβαια αγχώθηκα ακόμα περισσοτερο). Οπότε έχω πάλι ραντεβού την άλλη Τετάρτη. Επίσης μου έδωσε προληπτικά σαλοσπιρ. Ξέρει καμία τι ακριβώς κάνουνε; ασπιρίνη μου είπε ότι είναι. Αλλά γιατι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...