Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Melody90 είπε:

Κορίτσια έχω πολλά πονάκια περιόδου! χθές αν δεν ξαπλωνα δεν θα σταματούσαν!εν τω μεταξύ φοβάμαι πολύ γιατί στις πρώτες δύο εγκυμοσύνες είχα στην αρχή τις πρώτες εβδομάδες δηλαδή αποκόλληση πλακούντα και έπρεπε να είμαι ξάπλα λόγω αιμορραγίας.για 5-6 μέρες αυτό όχι παραπάνω αλλά όπως και να χει τώρα με δύο μωρά είναι πιο δύσκολη η ξάπλα!!!

πάρε το γιατρό  σου τηλ. δεν νομίζω να είναι κάτι σοβαρό πολλές γυναίκες το έχουν,  ίσως χρειάζεται περισσότερη ξεκούραση. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε όλες μας ♥️ ΤΕΡ 23/06 με 31 μέρες κύκλο. Έκανα τεστ την πρώτη μέρα καθυστερησης αχνό θετικό και μετά από δύο μέρες πιο έντονο. Χθές πήγα στο γιατρό μου έγραψε χοριακη αλλά δεν είδαμε τίποτα στον υπέρηχο...μόνο μια τελίτσα η οποία μου είπε με ερωτηματικό... Τι λέτε; Μήπως δεν είμαι τελικά;


V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, teta2 είπε:

πάρε το γιατρό  σου τηλ. δεν νομίζω να είναι κάτι σοβαρό πολλές γυναίκες το έχουν,  ίσως χρειάζεται περισσότερη ξεκούραση. 

Σίγουρα ξεκούραση θέλει...αν συνεχίσει θα του το πω...αν και νομίζω πως είναι νωρίς για μαγνήσιο θα τον ρωτήσω κ για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nackt είπε:

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε όλες μας ♥️ ΤΕΡ 23/06 με 31 μέρες κύκλο. Έκανα τεστ την πρώτη μέρα καθυστερησης αχνό θετικό και μετά από δύο μέρες πιο έντονο. Χθές πήγα στο γιατρό μου έγραψε χοριακη αλλά δεν είδαμε τίποτα στον υπέρηχο...μόνο μια τελίτσα η οποία μου είπε με ερωτηματικό... Τι λέτε; Μήπως δεν είμαι τελικά;

Δεν πηγες σμρ για χοριακη αφου στην εγραψε ο γιατρος?

Παντως εφοσον βγηκε θετικο ισχυει..το αρνητικο τεστ ειναι αυτο που μπορει να ειναι λαθος


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Δεν πηγες σμρ για χοριακη αφου στην εγραψε ο γιατρος?

Παντως εφοσον βγηκε θετικο ισχυει..το αρνητικο τεστ ειναι αυτο που μπορει να ειναι λαθος

Μένω επαρχία και είναι κλειστά το Σάββατο. Απλά με ανησύχησε το γεγονός ότι δεν έδειξε τίποτα ο υπέρηχος..θα δούμε από Δευτέρα..Τι να πω..


V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nackt είπε:

Μένω επαρχία και είναι κλειστά το Σάββατο. Απλά με ανησύχησε το γεγονός ότι δεν έδειξε τίποτα ο υπέρηχος..θα δούμε από Δευτέρα..Τι να πω..

Ειναι πολυ νωρις για να δεις κατι στον υπερηχο..μην ανησυχεις..η χοριακη πρεπει να ανεβει πανω απο μια τιμη για να δειξει ο υπερηχος..νομιζω αγχωνεσαι αδικα..υπομονη μεχρι τη δευτερα

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα καλώς σας βρήκα και εύχομαι όλες μας τον Μάρτιο του 2020 να κρατάμε τα μωρά μας αγκαλιά!!!!! Εγώ ΤΕΡ είχα 12/06 με πρώτη χοριακη 22/7 213 και δεύτερη 25/7 563. Θα ξανακάνω Δευτέρα πάλι και πρέπει να έχει διπλασιαστεί και άλλο λίγο παραπάνω σωστά??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bela είπε:

Κορίτσια καλησπέρα καλώς σας βρήκα και εύχομαι όλες μας τον Μάρτιο του 2020 να κρατάμε τα μωρά μας αγκαλιά!!!!! Εγώ ΤΕΡ είχα 12/06 με πρώτη χοριακη 22/7 213 και δεύτερη 25/7 563. Θα ξανακάνω Δευτέρα πάλι και πρέπει να έχει διπλασιαστεί και άλλο λίγο παραπάνω σωστά??

Συγχαρητήρια κοριτσι μου! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Χαρηκα πολύ για εσένα. Τελικά θα καταφέρες μόνη σου


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BettySt είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Χαρηκα πολύ για εσένα. Τελικά θα καταφέρες μόνη σου

@BettySt μου σ' ευχαριστώ πολύ μακάρι αυτή τη φορά να κρατηθεί το μωράκι μου!!!!!! Μόνη μου ναι άσε τρελάθηκα οταν το έμαθα... Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bela είπε:

@BettySt μου σ' ευχαριστώ πολύ μακάρι αυτή τη φορά να κρατηθεί το μωράκι μου!!!!!! Μόνη μου ναι άσε τρελάθηκα οταν το έμαθα... Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!!!

Ευχαριστώ!  Μπράβο σου κοπέλα μου, το μωράκι σού ήρθε για να μείνει! Φανταζομαι τη χαρά πήρες όταν είδες το θετικό τεστ. Και πάλι μπράβο, όλα καλά να σού πάνε από εδώ και πέρα! Θα παρακολουθώ τα νέα σου. Φιλιά! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Nackt είπε:

Μένω επαρχία και είναι κλειστά το Σάββατο. Απλά με ανησύχησε το γεγονός ότι δεν έδειξε τίποτα ο υπέρηχος..θα δούμε από Δευτέρα..Τι να πω..

Νομίζω πως είναι νωρίς ακόμα για να δεις κάτι στον υπέρηχο... δεν θέλει άγχος όμως υπομονή τώρα μια μέρα έμεινε..

10 ώρες πρίν, Bela είπε:

Κορίτσια καλησπέρα καλώς σας βρήκα και εύχομαι όλες μας τον Μάρτιο του 2020 να κρατάμε τα μωρά μας αγκαλιά!!!!! Εγώ ΤΕΡ είχα 12/06 με πρώτη χοριακη 22/7 213 και δεύτερη 25/7 563. Θα ξανακάνω Δευτέρα πάλι και πρέπει να έχει διπλασιαστεί και άλλο λίγο παραπάνω σωστά??

Καλώς ήρθες κ εσύ στην παρεούλα μας!!! ναι όσο περνάνε οι μέρες η χοριακή αυξάνεται στην αρχή διπλασιάζεται αργότερα ανεβαίνει πάλι αλλά όχι με τους ίδιους ρυθμούς... αλλά μην κολλάς πολύ σε αυτά τα νούμερα γιατί δεν είναι τόσο στάνταρ οι τιμές..πότε θα πας για υπέρηχο? γιατί είμαστε κοντά εγώ έχω Τερ 14/6...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bela είπε:

@Melody90 Σ ευχαριστώ πολύ!!!! Θα κάνω αύριο ξανά χοριακη και θα μου πει ο γιατρός πότε θα κάνω υπέρηχο!!!! Λογικά θα πρέπει να έχει πάει αύριο η τιμή της γύρω στα 2200 .. 

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!! Να, που μετά την τρικυμία, έρχεται το ουράνιο τόξο!!!! 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...