Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, mpempaki1 είπε:

αα κατάλαβα. σημασία έχει πως όλα πήγαν καλά. να προσεύχεσαι και ο Θεός δεν αφήνει κανέναν. τελική έχω 6/4. εσενα;

Έτσι κορίτσι μου γλυκό! Ήθελε Ο Χριστός και Η Παναγία να το ξεπεράσουμε και να βγούμε πιο δυνατοί από αυτήν την δοκιμασία!

Εμένα μου είπε 11/04 με καισαρική(αναγκαστικά λόγω μιας επέμβασης καρδιάς στο παρελθόν),στο Έλενα Βενιζέλου. Εσύ σε ποιό;

Με το καλό να έρθουν στον κόσμο τα μωράκια μας και να είμαστε γεροί να τα μεγαλώσουμε!


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alcedo είπε:

Έτσι κορίτσι μου γλυκό! Ήθελε Ο Χριστός και Η Παναγία να το ξεπεράσουμε και να βγούμε πιο δυνατοί από αυτήν την δοκιμασία!

Εμένα μου είπε 11/04 με καισαρική(αναγκαστικά λόγω μιας επέμβασης καρδιάς στο παρελθόν),στο Έλενα Βενιζέλου. Εσύ σε ποιό;

Με το καλό να έρθουν στον κόσμο τα μωράκια μας και να είμαστε γεροί να τα μεγαλώσουμε!

σωστά!! άντε να περάσει ο καιρός.. 

Εγώ μενω βολο και θα γεννήσω εδώ. Δεν έχω πολλές επιλογές χαχα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

σωστά!! άντε να περάσει ο καιρός.. 

Εγώ μενω βολο και θα γεννήσω εδώ. Δεν έχω πολλές επιλογές χαχα.

Με το καλό! Ναι,ναι να περάσει ο καιρός!

Ωραίος ο Βόλος!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε με υγεία!Και εδώ είμαστε,να λέμε καμιά κουβέντα! Να μας πεις και τα νέα σου όταν πας στον γιατρό! Χάρηκα πολύ!


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alcedo είπε:

Με το καλό! Ναι,ναι να περάσει ο καιρός!

Ωραίος ο Βόλος!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε με υγεία!Και εδώ είμαστε,να λέμε καμιά κουβέντα! Να μας πεις και τα νέα σου όταν πας στον γιατρό! Χάρηκα πολύ!

ναι αμε!! και εγω χαρηκα

Η καρτέλα μου γράφει επόμενη εξέταση υπέρηχος ΣΑΠ....Έτσι το γράφει.. Η doppler ειναι; ξέρει καμια;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

ναι αμε!! και εγω χαρηκα

Η καρτέλα μου γράφει επόμενη εξέταση υπέρηχος ΣΑΠ....Έτσι το γράφει.. Η doppler ειναι; ξέρει καμια;

Δεν ξέρω δυστυχώς... και δεν βγάζω άκρη από την αναζήτηση στο ίντερνετ.. Σε κάτι ξένες σελίδες sap και doppler αναγράφονται μαζί (Both devices enabled precise measurement of systolic arterial pressure (SAP), although the Doppler device gave higher precision....)


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alcedo είπε:

Δεν ξέρω δυστυχώς... και δεν βγάζω άκρη από την αναζήτηση στο ίντερνετ.. Σε κάτι ξένες σελίδες sap και doppler αναγράφονται μαζί (Both devices enabled precise measurement of systolic arterial pressure (SAP), although the Doppler device gave higher precision....)

και εγω έψαξα αλλά δεν.. αα αν βρηκες πως αναγράφονται μαζί ισως να είναι αυτή τότε. σε υπέρ ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

και εγω έψαξα αλλά δεν.. αα αν βρηκες πως αναγράφονται μαζί ισως να είναι αυτή τότε. σε υπέρ ευχαριστώ

Τίποτα κορίτσι μου, αλίμονο. Ελπίζω να ξέρει κάποια κοπέλα να σου απαντήσει με σιγουριά!


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, mpempaki1 είπε:

ναι αμε!! και εγω χαρηκα

Η καρτέλα μου γράφει επόμενη εξέταση υπέρηχος ΣΑΠ....Έτσι το γράφει.. Η doppler ειναι; ξέρει καμια;

Καλημέρα μανουλες.. ΣΑΠ ή sar είναι το είδος του υπερήχου που χρησιμοποιείται για το Doppler επειδή προσφέρει δύο ή τριών ειδών διαστάσεις. 2D 3D

Για τις γαρίδες δεν γνωρίζω να σου πώ, αλλά δεν θυμάμαι να έχω ακούσει ότι απαγορεύεται να φάμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 51 λεπτά , mpempaki1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. ξέρετε αν κάνει να φάμε γαρίδες κατεψυγμένες από μαρκετ;

Καλημέρα...εγω τρώω κ ολα καλά...δεν μ χει κάτι ο ντοκ μ...ίσα ίσα να τρωω τα πάντα κ ότι θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα...εγω τρώω κ ολα καλά...δεν μ χει κάτι ο ντοκ μ...ίσα ίσα να τρωω τα πάντα κ ότι θέλω.

αχ τέλεια. Επιτέλους θα φαωωω χαχχα δεν φαντάζεσαι πόσο τις ήθελα.. τις εκανα με την προοπτική να μην φάω να φάει μόνο ο άντρας μου.. αλλά.. πως να αντισταθείς.. Γενικά σου έχει απαγορεύσει κατι; εννοω κάτι που να σου έχει πει εξ αρχής ότι δεν κάνει σαν έγκυος 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

αχ τέλεια. Επιτέλους θα φαωωω χαχχα δεν φαντάζεσαι πόσο τις ήθελα.. τις εκανα με την προοπτική να μην φάω να φάει μόνο ο άντρας μου.. αλλά.. πως να αντισταθείς.. Γενικά σου έχει απαγορεύσει κατι; εννοω κάτι που να σου έχει πει εξ αρχής ότι δεν κάνει σαν έγκυος 

το μόνο που μ απαγορεψε ειναι η σαλάτες κ τα χόρτα απ έξω γιατί δεν εχω πέρασει τοξόπλασμα...τίποτες άλλο...αναψυκτικά κρέατα ζυμαρικά μπύρα κρασί βρώμικο φαΐ κτλ κτλ να φαω άνετα κ οπότε θελω.

να φας να φας είναι  τλειεα..εγω ρις κανω με ρύζι τύπου κινέζικο...με λάχανο μέσα καρότο πιπεριές νρονατα καλαμπόκι κρεμμυδι σκόρδο κ κολοκύθι...ποοοοοοο τι είπα τώρα το λιγουρεψα ..αχαχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

το μόνο που μ απαγορεψε ειναι η σαλάτες κ τα χόρτα απ έξω γιατί δεν εχω πέρασει τοξόπλασμα...τίποτες άλλο...αναψυκτικά κρέατα ζυμαρικά μπύρα κρασί βρώμικο φαΐ κτλ κτλ να φαω άνετα κ οπότε θελω.

να φας να φας είναι  τλειεα..εγω ρις κανω με ρύζι τύπου κινέζικο...με λάχανο μέσα καρότο πιπεριές νρονατα καλαμπόκι κρεμμυδι σκόρδο κ κολοκύθι...ποοοοοοο τι είπα τώρα το λιγουρεψα ..αχαχχαχαχα

τι συνταγή είναι αυτηηηη!!! αχ ζημιά μας έκανες χαχαχα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...