Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ξανθουλα η μικρη ειναι λιγο αρρωστη κατα τα αλλα μια χαρα ολη μερα γκαριζουμε κ φτυνουμε τρωμε φαγακι κ φρουτα .η μαρια δε τι να πω δε ειναι παιδι αυτο ειπε χθες στην γιαγια της οταν ελειπα (η μαμα μου μου ειπε να αγαπαω μονο την γιαγια μου την νοτα κ θα φυγουμε απο δω θα παμε να μεινουμε με την γιαγια την νοτα στο σπιτι της που εχει γκρεμιστει)εχεις να πεις κατι?εσενα τα δικα σου?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θηλαζω,οχι απο επιλογη,αλλα απο λαθος της αποκλειστικης θηλασμου.τεσπα..δεν θελω να τα θυμαμαι γιατι με πιανει δυσπνοια..

αλλα επειδη η κουκλα μου ειναι τοσο μα τοσο λαιμαργη και φαγανη..ειπαμε 4100..θεωρω οτι μετα τον απογαλακτισμο θα πηγαινα για πλαστικη στηθους..ολο κ καποιο κομματι θα μου ειχε κοψει..:?

Τζένη, να σου ζήσει και παλι η κοριτσάρα !!

Δεν προλαβαίνεις ε κοπελιά ?:P:pθυμάσαι που τα λέγαμε ?

πολλά φιλιά !!!!!!!!!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τζενακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Να σου ζησει η κορουλα σου να την χαιρεσαι!!!! Να ειναι γερη και ευτυχισμενη!!!!

Ανδριανη μου να σου ζησει και εσενα η κορουλα να ειναι γερες και οι δυο και να τις καμαρωνεις!!!!

Ξανθη μου εισαι παλι εγκυουλα????Αχ τι καλα με το καλο να εχεις μια τελειωμηνη εγκυμοσυνη!!!!! Δουλευεις??? Τι ωρα σε βολευει να σε παρω τηλ να τα πουμε λιγακι????

Τζενη θελω και το δικο σου τηλ γιατι τα εχασα αλλαξα τηλ και πανε οι επαφες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα κοριτσια μου μια χαρα ειναι μεγαλωνουν και ζωηρευουν......

Ο δικος σου τι κανει?

καλά ειναι, ζωηρότατος ,ολη μερα θελει βόλτα.''σήκω,ντύσει,βοτα'' , μας κουβαλάει παπούτσια ,μπουφάν ''σήκω''

τωρα ειμαστε και οι 2 χωρις δουλεια και ασχολούμαστε ολη μερα μαζι του ,αλλα ειναι και ψυχοφθόρο 2 μεσα στο σπίτί άνεργοι.

Μονο ο μικρός καλοπερνάει:P


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω εδω τρεχω συνεχεια ο αντρας μου λειπει συνεχεια και ολα εχουν πεσει πανω μου

καταλαβαίνω ,μονη σου με 2 παιδια ...πανικός. Η Εβελίνα ,τι τάξη παει? Δευτερα ?


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολυ ωραια.... Εμενα ο αντρας μου δουλευει σε αλλη πολη πια και βλεπομαστε 1 με 2 φορες τον μηνα..... Που θα παει ομως θα καλυτερεψουν τα πραγματα θελω να πιστευω....

Link to comment
Share on other sites

Η Εβελινα παει Δευτερα μεγαλωσε η ψυχουλα μου....

Η μικρη παλι ειναι αφασιαααα τωρα που ειμαι ξαπλα ερχετε καθε πρωι και μου τραβαει την κουβερτα και φωναζει "Σηκωωωωω μελα ετσω"

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια.... Εμενα ο αντρας μου δουλευει σε αλλη πολη πια και βλεπομαστε 1 με 2 φορες τον μηνα..... Που θα παει ομως θα καλυτερεψουν τα πραγματα θελω να πιστευω....

αααααα..............καλά παμε ολοι.:cry::cry:

ενας γνωστός του δικου μου , που ζει τα τελευταία χρόνια στο Ντουμπαι:shock::shock::shock:τον ρωτησε αν τον ενδιαφερει να παει , αν του προχωρήσει μια δουλεια.

κι εμεις που ειμαστε ολη μερα μαζι και χωρις δουλεια...καταλαβαινεις ...με το παραμικρό αρπαζεται μια ο ενας μια ο άλλος.τι να πω....ποσο ακομα ?

ελπίζω κι εγω να φτιαξουν τα πραγματα.εντωμεταξυ ,ψαχνω για δουλεια και δεν παιρνουν καν τηλέφωνο


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η Εβελινα παει Δευτερα μεγαλωσε η ψυχουλα μου....

Η μικρη παλι ειναι αφασιαααα τωρα που ειμαι ξαπλα ερχετε καθε πρωι και μου τραβαει την κουβερτα και φωναζει "Σηκωωωωω μελα ετσω"

εχουν πλάκα...ευτυχως που εχουμε κι αυτα:P:pεμενα τωρα με φωναζει και με το ονομα μου ,γιατι ακουει τον μπαμπα του .εχει ανοιξει η γλώσσα του και λεει τα παντα

Πριν του λεει ΄΄θα μου δωσεις ενα φιλάκι?''όοοσι λεει αυτος . του λεει ο αντρας μου ''να κλαιω?'' κλαψε..λεει και γελαει:tongue::tongue:


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...