Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Penny... είπε:

Και εγώ της σιχαινομαι απλα πρόσεχε ξέρεις που μπορεί να βρεθείς με την σαγιοναρα αγκαλιά με τον τοίχο σαν βεντούζα χαχαχαχχαχαχα

Γλυκουλα θα πανε όλα καλά θα δεις 

Χαχχαχχαχαα φάε τη γλώσσα σου παιδακι μου με τη σαγιοναρα 

Επεξεργάστηκαν by Mariaia
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mariaia είπε:

Για όταν κάνω μπάνιο της πήρα γτ σιχαίνομαι αλλιώς 

Εννοειται θελει καλοκαιρινες ανοιχτες για το μπανιο,απλα προσεξε να μιν ειναι πολυ χαμιλες και να μιν γλιστρανε.Εγω μετα τη γεννα πλενομουν στιν κλινικι με νερο 3&4 φορες τι μερα και σκουπιζομουν παντα και μετα τη ν τουαλετα απαλα με γαζουλα.Ετσι μας ειχαν πει εκει οι γιατροι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ πήρα τηλ  την γρνετιστρια λόγω κορονοιου κλείσαμε τηλεφωνική συνέδρια κ της στείλαμε τα αρχεία με email. 

Από ρούχα κλπ δεν έχω κάνει τίποτα....

Εξαρτάται που θα γεμίσετε για το τι πράγματα θα χρειαστείτε να πάρετε εσώρουχα μιας χρήσης κ σερβιετες λοχείας στο ρεα δίνουν από τι θυμάμαι..

Όσο για το ικα εγώ πήρα στις παροχες μου είπαν το email τους κ τα στέιλα όλα με email

Κοριτσι μου το ίδιο θέμα αντιμετωπίζω και εγώ με το μωρό. Το μηριαιο οστό είναι 2 βδομάδες πισω και το στομάχι μια βδομαδα πισω . Είμαι 31 και 6 σήμερα και το παιδι είναι 1800γραμμαρια.ο γιατρός μου αλλά και αυτός που μου έκανε το Ντόπλερ σήμερα ήταν πολυ καθησυχαστικοι . Μου είπαν ότι δεν υπάρχει κάτι παθολογικο και ότι ίσως γεννηθεί απλά μικρουλης. Εσένα τι ακριβώς σου λένε ;η αλήθεια είναι ότι εγώ ανησυχώ. Μου ανέφεραν ότι μπορεί να είναι και κληρονομικό. Η αλήθεια είναι ότι και εγώ και ο άνδρας μου γεννηθηκαμε σχετικά λίγα κιλά. Εγώ  3 κιλά και αυτός 2,8κιλα.Οταν μιλήσεις με τον γενετιστη, αν μπορεις ενημέρωσε με για την εξέλιξη σας. Ελπίζω να πανε ολα καλα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Το 1555 το πηρες; παντως εχει και διευθυνση μειλ αν θες να στείλεις τα χαρτιά σου .

Επίσης αν έχεις κάποιο αποδεικτικό στο όνομα σου (ΔΕΗ , συμβόλαιο σπιτιού, τηλεφωνο) που να δηλώνει ότι μένεις Ηράκλειο, μπορείς να κάνεις κι εκεί τα χαρτιά σου (μπορεί να είναι πιο εξυπηρετικοί). Εγώ πχ είμαι δηλωμένη Νίκαια αλλά έστειλα το εκαθθαριστιξο της εφορίας που δηλώνει ότι μένω Κορυδαλλό και έκανα εκεί τα χαρτιά μου γιατί τους βρήκα αμέσως. 

 

Το πηρα και μονιμως ειναι απασχολημενο..στο Ηρακλειο δεν εχει ικα γι’αυτο εξυπηρετουμαστε στη Νεα Ιωνια...

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, peped είπε:

Ωραια εμενα δεν το σηκωνουν καθολου..εδω και μερες..στο τμημα παροχων πηρες;

Ναι στο τμήμα παροχών. Μου είπαν ότι αν δεν μπορώ εγώ να τα πάει ο σύζυγος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 hours ago, peped said:

Κορίτσια Καλημερα!! Οσες βγηκατε τωρα σε αδεια κυησης μπορεσατε να επικοινωνησετε με το ικα; Ραντεβου δεχονται μονο ηλεκτρονικα λογω κορονωιου..εγω εκανα αιτηση ηλεκτρονικα αλλα δεν μου εχουν απαντησει για το ραντεβου..

Συνήθως σε παίρνουν μέσα σε ένα διήμερο, οπότε λογικά περίμενε από Δευτέρα. Το έκανες από το σάιτ του εφκα εκεί που λεει 'μένουμε σπίτι 'σωστά; Εμένα με πήραν μετά από 1-2 μέρες μου έκλεισαν ραντεβού, πήγα τα κατέθεσα αλλά δε μπήκα καν μέσα, στέκομουν στο πεζοδρόμιο σκέψου και με εξυπηρετήσε ένας υπάλληλος που ήταν εκεί από ένα παραθυράκι! Νέα συστήματα! Επίσης δεν μου έδωσε την μηχανογραφημένη απόδειξη πληρωμής, μου είπε θα μου τη στείλουν με ΕΛΤΑ, δεν ξέρω γιατί αυτό. Πάντως η πληρωμή αν θυμάμαι καλά μου είπε θα γίνει 9 ή 30 Απριλίου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, RubberSoul είπε:

Συνήθως σε παίρνουν μέσα σε ένα διήμερο, οπότε λογικά περίμενε από Δευτέρα. Το έκανες από το σάιτ του εφκα εκεί που λεει 'μένουμε σπίτι 'σωστά; Εμένα με πήραν μετά από 1-2 μέρες μου έκλεισαν ραντεβού, πήγα τα κατέθεσα αλλά δε μπήκα καν μέσα, στέκομουν στο πεζοδρόμιο σκέψου και με εξυπηρετήσε ένας υπάλληλος που ήταν εκεί από ένα παραθυράκι! Νέα συστήματα! Επίσης δεν μου έδωσε την μηχανογραφημένη απόδειξη πληρωμής, μου είπε θα μου τη στείλουν με ΕΛΤΑ, δεν ξέρω γιατί αυτό. Πάντως η πληρωμή αν θυμάμαι καλά μου είπε θα γίνει 9 ή 30 Απριλίου.

Ναι απο εκει το εκανα αλλα τη Δευτερα που μας περασε...τι να πω..δε ξερω γιατι καθυστερησαν τοσο να με ειδοποιησουν..

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Καλημέρα εμένα με βοήθησε κ η @ZOIRITA20813αλλά κ μου το σήκωσαν μετά από μια βδομάδα  προσπάθειας πριν 40 λεπτά μου είπε εκεί η κοπέλα να στείλω με μέιλ... Αρ λογαριασμόυ μου και το χαρτί σκαναρισμενο η φωτογραφία από το γραφείο προστασίας μητέρας κ παιδιού υπογεγραμμένο από υον εργοδότη μου (είχα προλάβει κ είχα πάει στο προστασίας μάνας κ παιδιου) κ να φαίνεται μου είπε κάπου ο ΑΜ καθαρά. Αυτά μου είπαν.... Τα έστειλα σε μέιλ στον εφκα που ανήκω... Και έγραψα μέσα στο μέιλ : έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία μαζί σας, σας αποστέλλω συνημμένα τα έγγραφα που μου ζητήσατε προκειμένου να λάβω την άδεια και το επίδομα κυοφοριας που δικαιούμαι. Μετά από κάτω έγραψα επίθετο και το κινητό μου.... Τους έγραψα επίσης με κεφαλαία παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου να με ενημερώσετε αν είμαι καλυμμένη έως τώρα. Σαν θέμα στο μέιλ έγραψα : άδεια και επίδομα κυοφοριας μισθωτης και επίθετο. Αυτά από μένα.... Πριν λίγο το έκανα κ εγώ 

Καλησπέρα Αλεξάνδρα. Λοιον εγώ αγόρασα από το mothercare νυχτικα με κουμπιά επίσης πήρα από εκεί και εσώρουχα μια χρήσης... Κάτι άθλια βρακια είναι αλλά τι να κάνουμε επίσης στην βαλίτσα μ έβαλα κ δικά μου να έχω 7τμχ... Α κ πήρα κ από το mothercare και σερβίετες λοχείας. 

Σύνολο έχω βάλει μέσα στην βαλίτσα στα γράφω αναλυτικά μπας κ βοηθήσω

4 νυχτικες 

7 εσώρουχα δικά μου και 10 μιας χρήσης 

2 πέτσετες μπάνιου 2 προσώπου 

2 φορέματα για μένα απλά καθημερινά 

Σαγιονάρες και παντόφλες σπιτιού 

Σερβίετες λοχείας 

3 σουτιέν θηλασμόυ 

Σαμπουάν.. Αφρόλουτρο, καθαριστικό σαπούνι ευαίσθητης περιοχής, κρέμα μαλλιών, καλλυντικά, ντεμακιγιάζ, βούρτσα, μπατονετες, Οδοντόβουρτσα οδοντόκρεμα,κρεμα θηκών μεντελα

Και για το μωρό φορμακι εξόδου, κουβερτούλα, πάνες αγκαλιάς κ πανάκια για σάλια. Δε. Θυμάμαι αν ξεχνάω κάτι... Α κ τα χαρτιά που θα χρειαστώ... Αλλά μπορείς να στείλεις τον άνδρα σου κ όσο είσαι εκεί μ είπαν

καλησπερααααα !εγω τα εχω ολα ετοιμα κ απο δωματιο κ απο βαλιτσα εδω κ λιγες μερες(σεντονια δεν εχω βαλει γτ θα την εχω στο λικνο αλλωστε) ...καλε γτ αν σκονιστουν δε καθαριζονται μετα?τα ετοιμασα εννοειται γτ οσο περνάει  ο καιρος κ πιο βαρια αισθανομαι κ κουραγιο δεν εχω ...οποτε τωρα απλα απολαμβανω καθησιο κ ηρεμια...ηδη αρχισα κ ζοριζομαι παρα πολυ σε σχεση με πριν 10 μερες αλλα εχω τελειωσει απ ολα κ εχω το κεφαλι μου ησυχο

 

7 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Καλημέρα εμένα με βοήθησε κ η @ZOIRITA20813αλλά κ μου το σήκωσαν μετά από μια βδομάδα  προσπάθειας πριν 40 λεπτά μου είπε εκεί η κοπέλα να στείλω με μέιλ... Αρ λογαριασμόυ μου και το χαρτί σκαναρισμενο η φωτογραφία από το γραφείο προστασίας μητέρας κ παιδιού υπογεγραμμένο από υον εργοδότη μου (είχα προλάβει κ είχα πάει στο προστασίας μάνας κ παιδιου) κ να φαίνεται μου είπε κάπου ο ΑΜ καθαρά. Αυτά μου είπαν.... Τα έστειλα σε μέιλ στον εφκα που ανήκω... Και έγραψα μέσα στο μέιλ : έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία μαζί σας, σας αποστέλλω συνημμένα τα έγγραφα που μου ζητήσατε προκειμένου να λάβω την άδεια και το επίδομα κυοφοριας που δικαιούμαι. Μετά από κάτω έγραψα επίθετο και το κινητό μου.... Τους έγραψα επίσης με κεφαλαία παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου να με ενημερώσετε αν είμαι καλυμμένη έως τώρα. Σαν θέμα στο μέιλ έγραψα : άδεια και επίδομα κυοφοριας μισθωτης και επίθετο. Αυτά από μένα.... Πριν λίγο το έκανα κ εγώ 

Καλησπέρα Αλεξάνδρα. Λοιον εγώ αγόρασα από το mothercare νυχτικα με κουμπιά επίσης πήρα από εκεί και εσώρουχα μια χρήσης... Κάτι άθλια βρακια είναι αλλά τι να κάνουμε επίσης στην βαλίτσα μ έβαλα κ δικά μου να έχω 7τμχ... Α κ πήρα κ από το mothercare και σερβίετες λοχείας. 

Σύνολο έχω βάλει μέσα στην βαλίτσα στα γράφω αναλυτικά μπας κ βοηθήσω

4 νυχτικες 

7 εσώρουχα δικά μου και 10 μιας χρήσης 

2 πέτσετες μπάνιου 2 προσώπου 

2 φορέματα για μένα απλά καθημερινά 

Σαγιονάρες και παντόφλες σπιτιού 

Σερβίετες λοχείας 

3 σουτιέν θηλασμόυ 

Σαμπουάν.. Αφρόλουτρο, καθαριστικό σαπούνι ευαίσθητης περιοχής, κρέμα μαλλιών, καλλυντικά, ντεμακιγιάζ, βούρτσα, μπατονετες, Οδοντόβουρτσα οδοντόκρεμα,κρεμα θηκών μεντελα

Και για το μωρό φορμακι εξόδου, κουβερτούλα, πάνες αγκαλιάς κ πανάκια για σάλια. Δε. Θυμάμαι αν ξεχνάω κάτι... Α κ τα χαρτιά που θα χρειαστώ... Αλλά μπορείς να στείλεις τον άνδρα σου κ όσο είσαι εκεί μ είπαν

καλησπερααααα !εγω τα εχω ολα ετοιμα κ απο δωματιο κ απο βαλιτσα εδω κ λιγες μερες(σεντονια δεν εχω βαλει γτ θα την εχω στο λικνο αλλωστε) ...καλε γτ αν σκονιστουν δε καθαριζονται μετα?τα ετοιμασα εννοειται γτ οσο περναει ο καιρος κ πιο βαρια αισθανομαι κ κουραγιο δεν εχω ...οποτε τωρα απλα απολαμβανω καθησιο κ ηρεμια...ηδη αρχισα κ ζοριζομαι παρα πολυ σε σχεση με πριν 10 μερες αλλα εχω τελειωσει απ ολα κ εχω το κεφαλι μου ησυχο

Ρε παιδια πάω να κάνω επεξεργασία το σχόλιο μου που ήταν πριν 9 ώρες γιατί το περνάει το έγραψα με άλφα-γιώτα  κατάλαθος κ έπαθα εγκεφαλικό και αντί να το διόρθωσει ξανά κάνει ποστ.... Κ προσπαθώ να σβήσω αυτό εδώ το τελευταίο ποστ πόση ώρα κ δε βρίσκω που λέει διαγραφή. Ξέρει καμία πως σβήνεται ένα σχόλιο? Μόνο επεξεργασία βρίσκω κ αυτό πάλι σε μένα δε λειτουργεί σωστά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, peped said:

Ναι απο εκει το εκανα αλλα τη Δευτερα που μας περασε...τι να πω..δε ξερω γιατι καθυστερησαν τοσο να με ειδοποιησουν..

Χμμ.. σίγουρα το έχεις κάνει σωστά; Συνέχισε τότε τα τηλέφωνα στις παροχές, πάρε και άλλο τμήμα στο ίδιο ΙΚΑ αν δεν απαντούν οι παροχές, πχ διευθυντη, γραμματεία, κλπ. Αν το έχεις κάνει σωστά θα σε πάρουν λογικά κάποια στιγμή. 

 

Παντως με εμεηλ που λένε οι περισσότερες κοπέλες είναι πιο σωστο, εμένα μου είπαν να πάω από εκεί, έχουν κόλλημα μάλλον με τα πρωτότυπα για αυτό. Μακάρι να αλλάξουν αυτές οι διαδικασίες στο μέλλον και να γίνονται ηλεκτρονικά γενικότερα το

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Athina3 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ πήρα τηλ  την γρνετιστρια λόγω κορονοιου κλείσαμε τηλεφωνική συνέδρια κ της στείλαμε τα αρχεία με email. 

Από ρούχα κλπ δεν έχω κάνει τίποτα....

Εξαρτάται που θα γεννησετε για το τι πράγματα θα χρειαστείτε να πάρετε εσώρουχα μιας χρήσης κ σερβιετες λοχείας στο ρεα δίνουν από τι θυμάμαι..

Όσο για το ικα εγώ πήρα στις παροχες μου είπαν το email τους κ τα στέιλα όλα με email

 


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Mum to be είπε:

Κοριτσι μου το ίδιο θέμα αντιμετωπίζω και εγώ με το μωρό. Το μηριαιο οστό είναι 2 βδομάδες πισω και το στομάχι μια βδομαδα πισω . Είμαι 31 και 6 σήμερα και το παιδι είναι 1800γραμμαρια.ο γιατρός μου αλλά και αυτός που μου έκανε το Ντόπλερ σήμερα ήταν πολυ καθησυχαστικοι . Μου είπαν ότι δεν υπάρχει κάτι παθολογικο και ότι ίσως γεννηθεί απλά μικρουλης. Εσένα τι ακριβώς σου λένε ;η αλήθεια είναι ότι εγώ ανησυχώ. Μου ανέφεραν ότι μπορεί να είναι και κληρονομικό. Η αλήθεια είναι ότι και εγώ και ο άνδρας μου γεννηθηκαμε σχετικά λίγα κιλά. Εγώ  3 κιλά και αυτός 2,8κιλα.Οταν μιλήσεις με τον γενετιστη, αν μπορεις ενημέρωσε με για την εξέλιξη σας. Ελπίζω να πανε ολα καλα. 

Τα μωρά έχω διαβάσει ότι συνήθως γεννιούνται όσο ήταν και οι γονείς τους,  δύσκολα να γεννήθηκες 3 κιλά και το παιδί να βγει 4300! 

Μια χαρά είναι τα μωράκια σας μην ανησυχείτε ούτε εσύ ούτε η @Athina3 μια περιπέτεια είναι και θα περάσει.

 

Από ψώνια... πήρατε βελουτέ φορμάκια; Έκανα παραγγελία από orchestra και είναι βαμβακερά 

:evil:

Αν θέλετε θυμίστε μου κανένα ιντερνετικό site... ούτε γαντάκια πήρα ούτε σκουφάκι... και δε βλέπω να βγαίνουμε για ψώνια ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

@Mum to be καλησπέρα μίλησα με την γενετιστρια. Εσένα δείχνει στις μετρήσεις ότι ναι κάτω από φυσιολογικό στις μετρησεις? Ενώ εμένα το μηριαίο είναι κάτω από το κατώτερο.

Απο τι καταλάβα για το ύψος του μωρού δεν παίζει ρόλο πόσα κιλά γεννηθηκαμε αλλά πόσο ύψος είμαστε εμείς κ οι γονείς μας(το γενεαλογικό δέντρο) κ πως είναι τα άκρα μας βάση του κορμού μας αναλογικά. Η γενετιστρια στη δική μας περίπτωση (που δεν είναι εύκολη) μας μίλησε για ιδιοπαθής κοντό ανάστημα να ναι το πιο πιθανό σενάριο χωρίς να μπορεί να αποκλείσει αλλά να το θεωρεί ελάχιστες πιθανότητες ήπια υποχοδροπλασια. Σε δύο βδομάδες θα ξανά κάνουμε ντοπλερ κ τότε θα έχει καλύτερη εικόνα να μας πει...

Ενώ τα στέιλα στο ΙΚΑ δε μου έχουν απαντήσει ακόμα..

Δες κ Η&m  mothercare έχουν πολύ ωραία.. orchestra έχω πολλά άλλα να ξέρεις έχουν στενή φόρμα.. 

  • Μου αρέσει 2

KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ciqa είπε:

Τα μωρά έχω διαβάσει ότι συνήθως γεννιούνται όσο ήταν και οι γονείς τους,  δύσκολα να γεννήθηκες 3 κιλά και το παιδί να βγει 4300! 

Μια χαρά είναι τα μωράκια σας μην ανησυχείτε ούτε εσύ ούτε η @Athina3 μια περιπέτεια είναι και θα περάσει.

 

Από ψώνια... πήρατε βελουτέ φορμάκια; Έκανα παραγγελία από orchestra και είναι βαμβακερά 

:evil:

Αν θέλετε θυμίστε μου κανένα ιντερνετικό site... ούτε γαντάκια πήρα ούτε σκουφάκι... και δε βλέπω να βγαίνουμε για ψώνια ακόμα...

Βελουτε οχι ειναι χοντρα για Μαιο.Τα βαμακερα ειναι μια χαρα

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ciqa είπε:

Τα μωρά έχω διαβάσει ότι συνήθως γεννιούνται όσο ήταν και οι γονείς τους,  δύσκολα να γεννήθηκες 3 κιλά και το παιδί να βγει 4300! 

Μια χαρά είναι τα μωράκια σας μην ανησυχείτε ούτε εσύ ούτε η @Athina3 μια περιπέτεια είναι και θα περάσει.

 

Από ψώνια... πήρατε βελουτέ φορμάκια; Έκανα παραγγελία από orchestra και είναι βαμβακερά 

:evil:

Αν θέλετε θυμίστε μου κανένα ιντερνετικό site... ούτε γαντάκια πήρα ούτε σκουφάκι... και δε βλέπω να βγαίνουμε για ψώνια ακόμα...

Εγώ ψώνισα από pat pat Και closet22. Μόνο να προσέξεις να διαλέξεις ρούχα 100% βαμβακερα. Επίσης όλα τα μεγάλα καταστήματα έχουν εκπτώσεις τώρα και στέλνουν δωρεάν. 

Κορίτσια πως πάτε με τις αυπνιες;;;; ειναι 3και20 αλλά δεν με πιάνει ο ύπνος. Υποφερω και με τα χερια μου...

  • Μου αρέσει 2

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/4/2020 at 2:59 ΠΜ, RubberSoul είπε:

Χμμ.. σίγουρα το έχεις κάνει σωστά; Συνέχισε τότε τα τηλέφωνα στις παροχές, πάρε και άλλο τμήμα στο ίδιο ΙΚΑ αν δεν απαντούν οι παροχές, πχ διευθυντη, γραμματεία, κλπ. Αν το έχεις κάνει σωστά θα σε πάρουν λογικά κάποια στιγμή. 

 

Παντως με εμεηλ που λένε οι περισσότερες κοπέλες είναι πιο σωστο, εμένα μου είπαν να πάω από εκεί, έχουν κόλλημα μάλλον με τα πρωτότυπα για αυτό. Μακάρι να αλλάξουν αυτές οι διαδικασίες στο μέλλον και να γίνονται ηλεκτρονικά γενικότερα το

Ναι θεωρω οτι το εκανα σωστα. Θα ξανακανω και αλλη αιτηση..και απο Δευτερα θα παρω οτι τηλεφωνο βρω περα απο τις παροχες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...