Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Εμείς σήμερα σαραντισουμε..πήγαμε στον πνευματικό μας και πήραμε την ευχή...εντάξει το κλάμα πήγε σύννεφο.. τι να πω ήμουν που ήμουν ευαίσθητη έχω πάρα γίνει μου φαίνεται τώρα που έγινα μαμά... η μπέμπα κουράστηκε πολύ γιατί ήταν και μεγάλη διαδρομή μετά πήγαμε και σε 3 σπίτια γιατί έτσι το λέει το έθιμο (με βάση την μαμά και την πεθερά που να πω εγώ το αντίθετο θα με αφορίσει η μαμά μου χαχαχαχα) οπότε η καημενουλα μου τα είδε όλα έχει και τα πονακια αχ η άκαρδη η μάνα τι ταλαιπωρία τράβηξε το παιδάκι μου.. τώρα κοιμάται και ελπίζω να κοιμηθεί αρκετά μπας και κλείσει και το δικό μου το μάτι γιατί είμαι με 6 ώρες ύπνου από εχθές

  • Μου αρέσει 7

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

Εμείς σήμερα σαραντισουμε..πήγαμε στον πνευματικό μας και πήραμε την ευχή...εντάξει το κλάμα πήγε σύννεφο.. τι να πω ήμουν που ήμουν ευαίσθητη έχω πάρα γίνει μου φαίνεται τώρα που έγινα μαμά... η μπέμπα κουράστηκε πολύ γιατί ήταν και μεγάλη διαδρομή μετά πήγαμε και σε 3 σπίτια γιατί έτσι το λέει το έθιμο (με βάση την μαμά και την πεθερά που να πω εγώ το αντίθετο θα με αφορίσει η μαμά μου χαχαχαχα) οπότε η καημενουλα μου τα είδε όλα έχει και τα πονακια αχ η άκαρδη η μάνα τι ταλαιπωρία τράβηξε το παιδάκι μου.. τώρα κοιμάται και ελπίζω να κοιμηθεί αρκετά μπας και κλείσει και το δικό μου το μάτι γιατί είμαι με 6 ώρες ύπνου από εχθές

Τι ωραία @Τζινα38 μου!!! Να είναι ευλογημένη η μικρούλα σας!!! 

 

Just now, Arabella είπε:

@Frogie στον ένατο είσαι όταν μπείς στην 36η εβδομάδα(όπου η 36η είναι απο 35+0 μέχρι 35+6).Ο 9ος μήνας είναι από την 36η έως 40η εβδομάδα.

Ωχ ναι δίκιο έχεις.. αυτό ήθελα να πω πρίν.. από 36 εβδομάδα δηλαδή!

  • Ευχαριστώ 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Τι ωραία @Τζινα38 μου!!! Να είναι ευλογημένη η μικρούλα σας!!! 

 

Ωχ ναι δίκιο έχεις.. αυτό ήθελα να πω πρίν.. από 36 εβδομάδα δηλαδή!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και εσύ με το καλό και με έναν πόνο... 

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εγω ειμαι 32 βδομαδων κ υπολογιζουμε 36 με 37 να γεννησω συμφωνα με τον γιατρο η κορη μου πριν λίγες μερες ηταν 1800γρ!θα κανω καισαρική οπως κ στον γιο μου αλλη αυτη την φορα με ραχιαια ναρκωση συμφωνα με τον γιατρο αλλα αρχισα κ το σκεφτομαι κ φοβαμαι εχει 8 χρονια που γέννησα τον γιο μου!!!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Frogie είπε:

Κι εγώ αυτό κάνω αγαπημενη όπως τα λες έχω πάρει σαμπουάν και αφρολουτρο οργανικά της organic shop και είμαι πολύ ευχαριστημένη..να χαίρεσαι το παιδάκι σου που γιορτάζει αύριο και που θα πάει θα έρθει και το νέο μέλος.. φαντάζεσαι να γεννήσεις αύριο??εμένα ο άντρας μου έχει ίδια μέρα γενέθλια με τον αδερφό του :)

 

Αχ έτσι όπως το έγραψα σε μπέρδεψα, δεν έχει γενέθλια τώρα..  εννοούσα πως τον γέννησα ακριβώς στις 39 εβδομάδες.. και 39 εβδομάδες συμπληρώνω αύριο.. 

Αλλά είπαμε σημάδι κανένα!!!

@Τζινα38 πως πέρασαν 40 μέρες??? Ευλογημένη να είναι η μικρούλα σας ❤❤


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Αχ έτσι όπως το έγραψα σε μπέρδεψα, δεν έχει γενέθλια τώρα..  εννοούσα πως τον γέννησα ακριβώς στις 39 εβδομάδες.. και 39 εβδομάδες συμπληρώνω αύριο.. 

Αλλά είπαμε σημάδι κανένα!!!

@Τζινα38 πως πέρασαν 40 μέρες??? Ευλογημένη να είναι η μικρούλα σας ❤❤

Αχαχαχαχαχα δεν πειράζει αγαπημένη μου πάλι να τον χαίρεσαι τον ζουζουνο σου..για πες ποια είναι τα σημάδια τα βασικά να ξέρω κι εγώ η ασχετουλα...

@Arabella & @Vila ευχαριστω πολύ κορίτσια μου δηλαδή καλά νόμιζα ότι σε μια βδομάδα μπαίνω στο μήνα μου..δεν το πιστεύω πραγματικά..

@Τζινα38 πάντα τυχερό και φωτισμένο το μωρό σας..

  • Μου αρέσει 1

VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε να είχα λίγο βλεννη με αιματακι,  να ποναγε το ηβικο οστό από την εμπεδωση,  λίγο διάρροια κάτι βρε παιδί μουυυ χαχαχαχα 


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Ε να είχα λίγο βλεννη με αιματακι,  να ποναγε το ηβικο οστό από την εμπεδωση,  λίγο διάρροια κάτι βρε παιδί μουυυ χαχαχαχα 

Χαχαχαχαχα αίμα δάκρυα κι ιδρώτα δηλαδή..εγώ που χθες είχα διάρροια σκέτο να μην αγχώνομαι όμως ε??πέφτω να κοιμηθώ σαν τούβλο το ξενυχτισαμε σημερα φιλουρες κοριτσαρες..


VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, _marjio είπε:

Αχ έτσι όπως το έγραψα σε μπέρδεψα, δεν έχει γενέθλια τώρα..  εννοούσα πως τον γέννησα ακριβώς στις 39 εβδομάδες.. και 39 εβδομάδες συμπληρώνω αύριο.. 

Αλλά είπαμε σημάδι κανένα!!!

@Τζινα38 πως πέρασαν 40 μέρες??? Ευλογημένη να είναι η μικρούλα σας ❤❤

Πέρασαν και ούτε που το κατάλαβα... Τις μισές είμασταν χωριά αλλά τώρα είμαστε αυτοκόλλητες

Δεν μπορώ να στείλω φωτό να δείτε πως κοιμόμαστε το μεσημέρι

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου

Just now, Frogie είπε:

Αχαχαχαχαχα δεν πειράζει αγαπημένη μου πάλι να τον χαίρεσαι τον ζουζουνο σου..για πες ποια είναι τα σημάδια τα βασικά να ξέρω κι εγώ η ασχετουλα...

@Arabella & @Vila ευχαριστω πολύ κορίτσια μου δηλαδή καλά νόμιζα ότι σε μια βδομάδα μπαίνω στο μήνα μου..δεν το πιστεύω πραγματικά..

@Τζινα38 πάντα τυχερό και φωτισμένο το μωρό σας..

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..

 

3 ώρες πρίν, Annita tsoupani είπε:

Κορίτσια εγω ειμαι 32 βδομαδων κ υπολογιζουμε 36 με 37 να γεννησω συμφωνα με τον γιατρο η κορη μου πριν λίγες μερες ηταν 1800γρ!θα κανω καισαρική οπως κ στον γιο μου αλλη αυτη την φορα με ραχιαια ναρκωση συμφωνα με τον γιατρο αλλα αρχισα κ το σκεφτομαι κ φοβαμαι εχει 8 χρονια που γέννησα τον γιο μου!!!

Μια χαρά η μπέμπα σου.. μην φοβάσαι τίποτα όλα καλά θα πάνε.. με το καλό να έρθει η μικρούλα Αννίτακι μου

  • Μου αρέσει 4

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Τζινα38 ανυπομονώ και εγώ να ζήσω τέτοιες στιγμές!!

Καλημέρα! Άλλη μία μέρα αϋπνίας για μένα! Στο τέλος θα έρθει η μικρή και εγώ θα είμαι ήδη με υπερκοπωση!

Εδώ και 2 μέρες πονάω χαμηλά και έχω τρελή δυσφορία...

Κορίτσια, άντε να γεννήσω, βαρέθηκα και κουράστηκα να είμαι έγκυος!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλια!!

Πώς ειστε? Εγώ κοιμήθηκα σχετικά καλά.. 

Όποιο κορίτσι έχει fb και θέλει να γίνουμε και εκεί φιλενάδες!!!! Χαχαχαχα εγώ είμαι η Aristea Exomanidi  αλλά στείλτε μου πρώτα μνμ να ξέρω ποια να δεχτώ μη κάνουμε και φιλενάδες όποιες να ναι εεεε!!! 

  • Μου αρέσει 5

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια εμείς ξεκινήσαμε τα ξενύχτια αυτοί κολικοί δεν μας άφησαν να κοιμηθούμε όλο το βράδυ ευτυχώς κάποια στιγμή την πήρε η μαμά μου και κοιμήθηκα κανένα 3ωρο.. να δω από αύριο τι θα κάνω που φεύγει η μαμά μου  και θα είναι μόνη μου..

Just now, _marjio είπε:

Καλημέρα μανουλια!!

Πώς ειστε? Εγώ κοιμήθηκα σχετικά καλά.. 

Όποιο κορίτσι έχει fb και θέλει να γίνουμε και εκεί φιλενάδες!!!! Χαχαχαχα εγώ είμαι η Aristea Exomanidi  αλλά στείλτε μου πρώτα μνμ να ξέρω ποια να δεχτώ μη κάνουμε και φιλενάδες όποιες να ναι εεεε!!! 

Θα σου κάνω αίτημα εγώ είμαι η gwgw dimpi έχω φωτο προφίλ παραμάνες.. εσύ τι φωτό έχεις;

  • Μου αρέσει 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...