Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

@"Gigi" μου πόσο νευριάζω με τη κάθε άσχετη που ταλαιπωρεί τα παιδάκια... εύχομαι και σήμερα να είναι χαμηλός ο ικτερος να μη χρειαστεί λάμπα..  έχουμε φτιάξει ομαδουλα στο μεσεντζερ!! Έλα κοπιασε!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Barbei είπε:

Μανούλες καλημέρα!!!!! Εμείς κάναμε λίγες διακοπές να ξεκουραστουμε στο Αίγιο, σήμερα επιστρέφουμε στην καθημερινότητα και στην αναμονή τέλος της εβδομάδας μπαίνουμε στο μήνα μας!!!!!! Την Παρασκευή έχουμε μάθημα θηλασμού στο Ελενα, την περασμένη εβδομάδα έκανα το μάθημα του ανωδυνου τοκετού πολύ χρήσιμο πολύ καλή η μαία. Σκέφτομαι μήπως βρω μια μαία να κάνουμε λίγες συναντήσεις και να είναι μαζί μου στην μεγάλη έξοδο του μπέμπη, ποια είναι η άποψη σας? 

Εγώ θα σου έλεγα ναι! Ειδικά σε αυτή την γέννα η μαία ήταν καταπληκτική. Ήταν μεγάλη σε ηλικία κ πολύ φίλη με τον γιατρο οπότε το κλίμα ήταν καλό κ με το παραπάνω. Είχα κ εύκολη γέννα βέβαια αλλά κ πάλι νομίζω έπαιξε μεγάλο ρόλο η συνεργασία με την μαία. Αν την ήξερα κ παραπάνω θα ήταν ακόμα πιο σούπερ!

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

@_marjio οι διακοπές ήταν ότι χρειαζόμουν για να μαζέψω δυνάμεις, ναι σε δημόσιο στο Ελενα!!!!! 

@"Gigi" να σου ζήσειη μικρούλα!!!!! την μαία την βρήκες εσύ ή συνεργαζόταν με το γιατρό? Επίσης να σε ρωτήσω το περί νέο στο έκοψαν? 

Εγώ στο fb είμαι  Βαρβάρα Ειρήνη Τζίτζιρα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μανουλίτσες με τις φουσκωτές κοιλίτσες!

@"Gigi" διάβασα το μήνυμά σου κι έγινα έξαλλη.Κι εννοείται οτι σήμερα θα ζητήσεις άλλη μαία αν την δεις ξανά εκεί.Ωστόσο να πω οτι χαίρομαι που δεν μπήκε στην λάμπα η μικρούλα σου.Ελπίζω και σήμερα οι μετρήσεις να είναι καλές.Κουράγιο με τα ξενύχτια και την κούραση.Ο άντρας σου δεν έχει άδεια να σε βοηθάει;

@_marjio θα σου κάνω κι εγώ αίτημα να με βάλεις στο messenger!Θα σου στείλω μήνυμα με το αίτημα φιλίας.

  • Μου αρέσει 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε? Τι κάνουν οι κοιλιτσες σας? Τι ζέστη είναι αυτή δε παλεύεται κ από αύριο λένε θα είναι χειρότερα. Αύριο έχω γιατρό ελπίζω να μου κάνουν υπέρηχο να δούμε που έχει φτάσει ο πιτσιρίκος κ αν μειώθηκε κ το αμνιακό.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Mammatobe είπε:

Καλημέρα και καλή βδομάδα! Για να δούμε πόσα μωράκια θα καλωσορισουμε αυτή τη βδομάδα!! Βγήκαν οι εξετάσεις κολπικου υγρού και είναι καθαρές, μονο που λέει ότι τα πυοσφαιρια είναι 7-8. Λέτε να τρέχει τιποτα? Δεν έχω κανένα σύμπτωμα ουρολοιμωξης. 

Δεν νομιζω να ναι κατι..κ μενα παντα ειχε αν θυμαμαι καλα κ δν μου χε πει ο γιατρος κατι..

3 ώρες πρίν, "Gigi" είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πως είστε?? Βλέπω την κοιλιά μου κ μου φαίνεται τόσο μακρινή η εγκυμοσυνη..! Σήμερα αρχισε να μου βγαίνει η κούραση νομιζω.. Ηρθαν κ τα αγόρια,μαγείρεψα, έκανα κ δουλειές από το πρωί.. Το βράδυ κοιμόμαστε κ θηλάζουμε ανά 2-3ωρες.δεν ξυπνάει νωρίτερα με τπτ. Ούτε την μέρα την καταφέρνω να την ξύπνησω για να φάει. Χθες μετρήσαμε τον ίκτερο κ τα είδαμε όλα γιατί ήμασταν εκτός ορίων. Μεχρι να βρουν κ να μιλήσουμε με την γιατρό είχα ανεβάσει πίεση σίγουρα. Ευτυχώς μας είπε ότι επειδή γεννήθηκε 38η εβδομάδα κ βάση ομάδας αίματος, αλλάζει το όριο κ είμαστε εντός αλλά σήμερα θα την ξαναμετρησουν. Εντωμεταξυ ήταν ένα βλήμα εκεί για μαία κ της καταεσκισε την φτερνουλα. Ματωνε μέχρι το βράδυ. Επίσης της έβγαλε το μανταλάκι από τον αφαλό κ δεν το έκοψε καλά. Η ακρουλα του είναι προς τα κάτω κ είναι αιχμηρή σαν μαχαίρι. Είναι σαν κομμένο πλαστικό. Της γρατζουνισε την κοιλίτσα κ έβαλα μια γαζουλα εκεί να μην ακουμπάει. Αν ξανάρθει αυτή σήμερα το απόγευμα θα ζητήσω άλλη! Μου έσπασαν τα νεύρα όταν γυρίσαμε σπίτι κ τα είδα.

Για το φβ τέλεια ιδέα! Εγώ έχω λογαριασμό αλλά δεν μπαίνω ποτέ, μόνο σε καποιες κλειστές ομάδες κ είμαι κ λίγο άσχετη να ξέρετε χάχα! Κάνατε ομάδα η όχι ακόμα? Θα κάνω αίτημα σε όποια βρω. Gianna κ έχω φωτογραφία πλάτη με νυφικό σε παραλία. 

 

Αληθεια;;;τραγικηηηη!! Μα μωρε δεν τα προσεχουν τα μωρακια;!;;! Τι να πω!!εννοειται να ζητησεις αλλη!!

  • Μου αρέσει 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Gianna! είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε? Τι κάνουν οι κοιλιτσες σας? Τι ζέστη είναι αυτή δε παλεύεται κ από αύριο λένε θα είναι χειρότερα. Αύριο έχω γιατρό ελπίζω να μου κάνουν υπέρηχο να δούμε που έχει φτάσει ο πιτσιρίκος κ αν μειώθηκε κ το αμνιακό.

Τρελή ζέστη άσε..  Εγώ όλη μέρα με το κλιματιστικό είμαι...

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

On 28/6/2020 at 1:46 ΜΜ, _marjio είπε:

Όποιο κορίτσι έχει fb και θέλει να γίνουμε και εκεί φιλενάδες!!!! Χαχαχαχα εγώ είμαι η Aristea Exomanidi  αλλά στείλτε μου πρώτα μνμ να ξέρω ποια να δεχτώ μη κάνουμε και φιλενάδες όποιες να ναι εεεε!!! 

 

On 28/6/2020 at 1:51 ΜΜ, Τζινα38 είπε:

Θα σου κάνω αίτημα εγώ είμαι η gwgw dimpi έχω φωτο προφίλ παραμάνες.. εσύ τι φωτό έχεις;

Κοριτσαρα μου μια εκρηκτική ξανθιά βρήκα με αυτό το όνομα... παραμάνες γιοκ... οπότε κάνε με εσύ... 

On 28/6/2020 at 2:49 ΜΜ, Annita tsoupani είπε:

Κ εγω τρελλες αυπνιες κοριτσια!!!εγω ειμαι η Annita Tsoupani Mateos!!!οποια θελει να μου στειλει

 

On 28/6/2020 at 3:45 ΜΜ, V_baby είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!! Είμαστε απαρτία σήμερα;;;

Θα σας κάνω αίτημα κορίτσια. Εγώ είμαι vivi gkigki. 

 

On 28/6/2020 at 3:48 ΜΜ, Emma9 είπε:

Καλημεραααα!!! Η @Vila παλι μας λειπει..να μας ταράζει θελει καθε μερα!! Χαχχαχα..κ μενα μενα κοριτσια..καντε με add!! Nina Neam!

 

On 28/6/2020 at 4:48 ΜΜ, kerasia93 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!πως ειστε;;αμα σας πω οτι σκεφτομουν να κανουμε ομαδα στο φμπ για μεγαλυτετη ευκολια;απιστευτο.τι φαγακι εχετε σημερα;εγω εκανα κανελονια που τα λυμπιστηκα!!!!!Εγω στο φμπ ειμαι Κερασια-Μαρια Γουδη.οποιες εχετε γραψει τα ονοματα σας θα σας κανω αιτημα.

 

On 28/6/2020 at 7:14 ΜΜ, Μαρίαφi είπε:

Κορίτσια σας έκανα και εγώ! Μαρία Φιλίππου είναι το δικό μου! Μόνο @kerasia93 δε με αφήνει να σε κάνω!

Ούτε εσένα @Τζινα38 !

@Μαρίαφiκοριτσάκι μου βρήκα πολλές κοπέλες με το ίδιο όνομα... κάνε μου αίτημα εσύ...

14 ώρες πρίν, Αφροδίτη......... είπε:

Κορίτσια αν θέλετε να βρείτε κι εμένα είμαι η Afrodite Maf, σε κάποιες κοπέλες που βρήκα έκανα αίτημα. 

 

5 ώρες πρίν, "Gigi" είπε:

Για το φβ τέλεια ιδέα! Εγώ έχω λογαριασμό αλλά δεν μπαίνω ποτέ, μόνο σε καποιες κλειστές ομάδες κ είμαι κ λίγο άσχετη να ξέρετε χάχα! Κάνατε ομάδα η όχι ακόμα? Θα κάνω αίτημα σε όποια βρω. Gianna κ έχω φωτογραφία πλάτη με νυφικό σε παραλία. 

 

Gigi μου ούτε εσένα κατάφερα να βρω... μόνο το μικρό όνομα έχεις;;;

4 ώρες πρίν, Barbei είπε:

Εγώ στο fb είμαι  Βαρβάρα Ειρήνη Τζίτζιρα 

@Barbei μου δεν εχεις ανοιχτές τις αιτήσεις οπότε κάνε μου αίτημα εσύ...

κοριτσάρες για όσες δεν μπόρεσα να εντοπίσω και δεν έχετε λάβει αίτημα φιλίας από μένα αναζητήστε με εσείς... Athina Saloustrou... είμαστε 2... η ξανθιά κουκλάρα είναι η πρώτη μου ξαδέλφη... :-D:-D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

cZfsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Athinaa είπε:

 

Κοριτσαρα μου μια εκρηκτική ξανθιά βρήκα με αυτό το όνομα... παραμάνες γιοκ... οπότε κάνε με εσύ... 

 

 

 

 

@Μαρίαφiκοριτσάκι μου βρήκα πολλές κοπέλες με το ίδιο όνομα... κάνε μου αίτημα εσύ...

 

Gigi μου ούτε εσένα κατάφερα να βρω... μόνο το μικρό όνομα έχεις;;;

@Barbei μου δεν εχεις ανοιχτές τις αιτήσεις οπότε κάνε μου αίτημα εσύ...

κοριτσάρες για όσες δεν μπόρεσα να εντοπίσω και δεν έχετε λάβει αίτημα φιλίας από μένα αναζητήστε με εσείς... Athina Saloustrou... είμαστε 2... η ξανθιά κουκλάρα είναι η πρώτη μου ξαδέλφη... :-D:-D

Εγώ είμαι αγάπη η ξανθιά που βρήκες άλλαξα σήμερα την φωτό σου έκανα αίτημα

  • Μου αρέσει 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τζινα38 είπε:

Εγώ είμαι αγάπη η ξανθιά που βρήκες άλλαξα σήμερα την φωτό σου έκανα αίτημα

και πολύ καλά έκανες... μα παραμάνες με τέτοια εμφάνιση sexy mommy;;; αχαχαχαχαχαχαχα


cZfsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε? Πολύ ζέστη κ σήμερα. Σήμερα είχα γιατρό μια χαρά ο μικρός μεγαλώνει σιγά σιγά έχουμε φτάσει τα 2800.

Να σας κάνω μια ερώτηση από χθες το βραδυ έχει αρχίσει το στήθος κ εκκρίνει γάλα να το πω δε ξέρω. Έπρεπε να το αναφέρω στη γιατρό γιατί το ξέχασα ή δεν έχει να κάνει?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια συγνωμη που μπαίνω σφήνα στο θέμα....μα σκεφτηκα ,μηπως ,μπορείτε να με βοηθησετε. Είμαι έγκυος στο 2ο παιδι μου και στην πρώτη μου γεννά ειχα τον κό Σουλο του Έλενα. Μου χάλασε ομως το παλιό κινητό μου κ δεν εχω το αριθμο του κινητό του και θελω  να κλείσω το πρώτο ραντεβού Επισης μιας και ξερω πως και ο ιδιος έχει κ καλη σχεση με Viber και θα μου απαντούσε άμεσα. Σας παρακαλώ πολύ μηπως το εχει καποια κοπελα;; να μου το στείλει σε προσωπικό μηνυμα;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...