Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κοπελες μου εγω δεν πηρα αίτημα δεν ξερω γιατι

Σε άλλη κάναμε χαχχαχχα

Φωτό προφίλ έχεις μια αμμουδιά με καρδούλα;

Εγώ έχω κάτι παραμάνες φωτό προφίλ

Η Gwgw dimpi  είμαι εγω

  • Χαχα 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

Σε άλλη κάναμε χαχχαχχα

Φωτό προφίλ έχεις μια αμμουδιά με καρδούλα;

Εγώ έχω κάτι παραμάνες φωτό προφίλ

Η Gwgw dimpi  είμαι εγω

Ναι αμμουδια!αυριο που θα καθισω στον υπολογιστή θα ξαναδω


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες καλημέρα!!!!! Εμείς κάναμε λίγες διακοπές να ξεκουραστουμε στο Αίγιο, σήμερα επιστρέφουμε στην καθημερινότητα και στην αναμονή τέλος της εβδομάδας μπαίνουμε στο μήνα μας!!!!!! Την Παρασκευή έχουμε μάθημα θηλασμού στο Ελενα, την περασμένη εβδομάδα έκανα το μάθημα του ανωδυνου τοκετού πολύ χρήσιμο πολύ καλή η μαία. Σκέφτομαι μήπως βρω μια μαία να κάνουμε λίγες συναντήσεις και να είναι μαζί μου στην μεγάλη έξοδο του μπέμπη, ποια είναι η άποψη σας? 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα! Για να δούμε πόσα μωράκια θα καλωσορισουμε αυτή τη βδομάδα!! Βγήκαν οι εξετάσεις κολπικου υγρού και είναι καθαρές, μονο που λέει ότι τα πυοσφαιρια είναι 7-8. Λέτε να τρέχει τιποτα? Δεν έχω κανένα σύμπτωμα ουρολοιμωξης. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barbei είπε:

Μανούλες καλημέρα!!!!! Εμείς κάναμε λίγες διακοπές να ξεκουραστουμε στο Αίγιο, σήμερα επιστρέφουμε στην καθημερινότητα και στην αναμονή τέλος της εβδομάδας μπαίνουμε στο μήνα μας!!!!!! Την Παρασκευή έχουμε μάθημα θηλασμού στο Ελενα, την περασμένη εβδομάδα έκανα το μάθημα του ανωδυνου τοκετού πολύ χρήσιμο πολύ καλή η μαία. Σκέφτομαι μήπως βρω μια μαία να κάνουμε λίγες συναντήσεις και να είναι μαζί μου στην μεγάλη έξοδο του μπέμπη, ποια είναι η άποψη σας? 

Τι ωραία που κάνατε διακοπές, να ηρεμήσει το μυαλό!!! Που θα γεννήσεις σε δημοσιο; αν ναι η μαια θα πρέπει να είναι του νοσοκομείου.. Εγώ είμαι πολύ υπέρ του να έχει η γυναίκα μαία στον τοκετό της!!

Just now, Mammatobe είπε:

Καλημέρα και καλή βδομάδα! Για να δούμε πόσα μωράκια θα καλωσορισουμε αυτή τη βδομάδα!! Βγήκαν οι εξετάσεις κολπικου υγρού και είναι καθαρές, μονο που λέει ότι τα πυοσφαιρια είναι 7-8. Λέτε να τρέχει τιποτα? Δεν έχω κανένα σύμπτωμα ουρολοιμωξης. 

Εγώ δεν έχω ιδέα, ο γιατρός τα είδε τα αποτελέσματα?


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πως είστε?? Βλέπω την κοιλιά μου κ μου φαίνεται τόσο μακρινή η εγκυμοσυνη..! Σήμερα αρχισε να μου βγαίνει η κούραση νομιζω.. Ηρθαν κ τα αγόρια,μαγείρεψα, έκανα κ δουλειές από το πρωί.. Το βράδυ κοιμόμαστε κ θηλάζουμε ανά 2-3ωρες.δεν ξυπνάει νωρίτερα με τπτ. Ούτε την μέρα την καταφέρνω να την ξύπνησω για να φάει. Χθες μετρήσαμε τον ίκτερο κ τα είδαμε όλα γιατί ήμασταν εκτός ορίων. Μεχρι να βρουν κ να μιλήσουμε με την γιατρό είχα ανεβάσει πίεση σίγουρα. Ευτυχώς μας είπε ότι επειδή γεννήθηκε 38η εβδομάδα κ βάση ομάδας αίματος, αλλάζει το όριο κ είμαστε εντός αλλά σήμερα θα την ξαναμετρησουν. Εντωμεταξυ ήταν ένα βλήμα εκεί για μαία κ της καταεσκισε την φτερνουλα. Ματωνε μέχρι το βράδυ. Επίσης της έβγαλε το μανταλάκι από τον αφαλό κ δεν το έκοψε καλά. Η ακρουλα του είναι προς τα κάτω κ είναι αιχμηρή σαν μαχαίρι. Είναι σαν κομμένο πλαστικό. Της γρατζουνισε την κοιλίτσα κ έβαλα μια γαζουλα εκεί να μην ακουμπάει. Αν ξανάρθει αυτή σήμερα το απόγευμα θα ζητήσω άλλη! Μου έσπασαν τα νεύρα όταν γυρίσαμε σπίτι κ τα είδα.

Για το φβ τέλεια ιδέα! Εγώ έχω λογαριασμό αλλά δεν μπαίνω ποτέ, μόνο σε καποιες κλειστές ομάδες κ είμαι κ λίγο άσχετη να ξέρετε χάχα! Κάνατε ομάδα η όχι ακόμα? Θα κάνω αίτημα σε όποια βρω. Gianna κ έχω φωτογραφία πλάτη με νυφικό σε παραλία. 

 

  • Μου αρέσει 3

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...