Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

19 ώρες πρίν, _marjio είπε:

Γεια σας κοριτσάκια!!

@Gianna! δε χρειάζεται Facebook, κατεβάζεις μόνο  το messenger αν θέλεις!!!

Φτάνει ο καιρός για όλες σιγά σιγά!!! 

Εγώ να περπατήσω δε μπορώ ούτε τη νύχτα, με πιάνει δυσφορία έξω, δυστυχώς συνήθισα στο κλιματιστικό και μου κακοφαίνεται έξω :neutral:

Καλησπέρα μπορείς να με προστεστεσεις στην ομάδα στο fb το όνομα μου είναι Katerina filippidou ευχαριστώ πολύ!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, FofiK είπε:

Γεια σας κορίτσια! 

Κι εμείς εδώ κοντευουμε , ειναι θέμα ημερών!

Αγαπάμε forum, και στέλνουμε και εδώ τα νεακια μας:)

Το χουμε ρίξει στο περπάτημα κι εμείς όσο αντέχουμε, με το δόλιο τον άντρα μου να τον σέρνω κι αυτον μαζί χεχε

Ο μικρούλης μου κάνει λιγάκι πιο νωχελικες κινήσεις σήμερα, νομίζω κι αυτόν τον χτύπησε η ζέστη:lol: 

Και μένα με την ζέστη κορίτσι μου είναι ηρεμουλα... Τι να κάνουν και αυτά ..έχει περιοριστεί και ο χωρος τους και τώρα δεν κάνουν πάρτυ μέσα μας!!!  

@foroulina με το καλό...ο μικρός σου περιμένει πώς και πως  την αδελφούλα του ε;;; εσύ περπατάς καθόλου;;; 

  • Μου αρέσει 1

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Μα τι ζέστη είναι αυτή?

Πήγαμε χθες αργά το βράδυ μήπως περπατήσουμε λίγο αλλά ήταν δράμα..  Εχω βγάλει και μια αιμοροιδα σα φασόλι και με έχει τρελάνει στο πόνο. Εβαλα κρεμα σήμερα μήπως σταματήσει να πονάει και ίσως ξαναπροσπαθησουμε να περπατήσουμε!

Αύριο 40 εβδομάδες κλείνω, και μου φαίνεται απίστευτο χαχα να δούμε που θα φτάσουμε!!

@foroulina χάρηκα που εισαι καλα!! Καιρο είχαμε να σε ακούσουμε! Το πρώτο σου παιδάκι σε ποια εβδομαδα γεννήθηκε;; 

@katerinafilip στείλε μου ένα μήνυμα (Aristea Exomanidi) γιατί μου βγάζει πολλές με το όνομα σου!!!

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!Μόλις ξεχωρισα πετσέτες,σεντονια, σελτεδακια...αδειασα κ 2 ραφια στην ντουλαπα κ ολα πλυσιμο!ετοιμαζόμαστε σιγα σιγα!παρήγγειλα απο ενα σαιτ νυχτικο θηλασμου γτ εχω κοντομανικα κ θελω τιραντακια!θα κλεισω κ ραντεβου στο κομμωτήριο για ανάποδες γαλλικές πλεξιδες πριν γεννησω!

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

καλησπέρα!Μόλις ξεχωρισα πετσέτες,σεντονια, σελτεδακια...αδειασα κ 2 ραφια στην ντουλαπα κ ολα πλυσιμο!ετοιμαζόμαστε σιγα σιγα!παρήγγειλα απο ενα σαιτ νυχτικο θηλασμου γτ εχω κοντομανικα κ θελω τιραντακια!θα κλεισω κ ραντεβου στο κομμωτήριο για ανάποδες γαλλικές πλεξιδες πριν γεννησω!

Σε βρίσκω μια χαρά.. Κι έτοιμη.. Πότε έχει πητ κορίτσι μου; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Σε βρίσκω μια χαρά.. Κι έτοιμη.. Πότε έχει πητ κορίτσι μου; 

λογω καισαρικης υπολογιζω 17-20..δευτερα εχω ραντεβου κ θα ξερω περισσοτερα αλλα καπου εκει!δυο βδομάδες λοιπον!!εσυ??

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

λογω καισαρικης υπολογιζω 17-20..δευτερα εχω ραντεβου κ θα ξερω περισσοτερα αλλα καπου εκει!δυο βδομάδες λοιπον!!εσυ??

Εγώ έχω 18..μου είπε όμως ο γιατρός ότι την βλέπει να βγαίνει μόνη της νωρίτερα.. Είχα και αρκετές συσπάσεις στις 36 και 5 που πήγα.. Θα πάω τώρα την Πέμπτη.. Για να δούμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Koalaki87 είπε:

Και μένα με την ζέστη κορίτσι μου είναι ηρεμουλα... Τι να κάνουν και αυτά ..έχει περιοριστεί και ο χωρος τους και τώρα δεν κάνουν πάρτυ μέσα μας!!!  

@foroulina με το καλό...ο μικρός σου περιμένει πώς και πως  την αδελφούλα του ε;;; εσύ περπατάς καθόλου;;; 

Με ρωτάει κάθε μέρα αν βγήκε!Χαχα

Εσύ τι κάνεις κορίτσι μου?αν θυμάμαι καλά άλλαξες γιατρό. Ευχαριστημένη?

 

πρίν από 15 λεπτά , _marjio είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!

Μα τι ζέστη είναι αυτή?

Πήγαμε χθες αργά το βράδυ μήπως περπατήσουμε λίγο αλλά ήταν δράμα..  Εχω βγάλει και μια αιμοροιδα σα φασόλι και με έχει τρελάνει στο πόνο. Εβαλα κρεμα σήμερα μήπως σταματήσει να πονάει και ίσως ξαναπροσπαθησουμε να περπατήσουμε!

Αύριο 40 εβδομάδες κλείνω, και μου φαίνεται απίστευτο χαχα να δούμε που θα φτάσουμε!!

@foroulina χάρηκα που εισαι καλα!! Καιρο είχαμε να σε ακούσουμε! Το πρώτο σου παιδάκι σε ποια εβδομαδα γεννήθηκε;; 

@katerinafilip στείλε μου ένα μήνυμα (Aristea Exomanidi) γιατί μου βγάζει πολλές με το όνομα σου!!!

Πήγαινε πάρε την κρέμα benostan. Εγώ είδα διάφορα.

Τι σου είπε ο γιατρός τώρα που κλείνεις την τελευταία εβδομάδα?

Κοριτσάκι μου 39 εβδομάδων αλλά πήγα με πρόκληση.

Καλέ είδατε???πήρε πνοή το φόρουμ!

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Με ρωτάει κάθε μέρα αν βγήκε!Χαχα

Εσύ τι κάνεις κορίτσι μου?αν θυμάμαι καλά άλλαξες γιατρό. Ευχαριστημένη?

 

Πήγαινε πάρε την κρέμα benostan. Εγώ είδα διάφορα.

Τι σου είπε ο γιατρός τώρα που κλείνεις την τελευταία εβδομάδα?

Κοριτσάκι μου 39 εβδομάδων αλλά πήγα με πρόκληση.

Καλέ είδατε???πήρε πνοή το φόρουμ!

Άλλαξα γιατρό και βρήκα την υγειά μου..καλά θυμάσαι...χαχαχαχαχαχ

Όντως πήρε πνοή πάλι!!! Άντε ευτυχώς!!!

Εσείς κορίτσια που πλησιάζετε και έχετε πατήσει τις 40 εβδομάδες τι σας έχει πει ο γιατρουλης;θα πάτε για πρόκληση αν δεν βγαίνει το μωράκι η θα εξαντλήσει τις μέρες;;;

  • Μου αρέσει 1

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα. Σήμερα μπήκα κ εγώ στις 37βδομαδες σήμερα ειδικά τώρα το βράδυ είναι πολύ ανήσυχος ο μικρός δε ξέρω γιατί με ζοριζει πολύ ούτε να κάτσω δε μπορώ. Τι Τρίτη έχω εγώ γιατρό για NST κ να με δει κ από κάτω. Όσο περνάει ο καιρός αγχώνομαι λιγάκι. Όσο για το περπάτημα μεγάλη ιστορία κ εγώ δε μπορώ πολύ ώρα να περπατάω ζοριζομαι ζεστενομαι όλα μαζί...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Koalaki87 είπε:

Πόσο είσαι τώρα κορίτσι μου;;; Είσαι από τις πιο καινούργιες και είχα χάσει λίγο 'επεισοδια"επειδή έλειπα και έχασα κωδικούς. Κοριτσαρος η αγοραρο περιμένεις;;; Με το καλό :)

Καλησπέρα και πάλι!

Μπαίνω στην 39η εβδομάδα αύριο, πρώτα ο Θεός!

Όσο για το αν είναι αγοράκι ή κοριτσάκι, είπαμε να μην το μάθουμε, οπότε έκπληξη!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katerinafilip είπε:

Καλησπέρα μπορείς να με προστεστεσεις στην ομάδα στο fb το όνομα μου είναι Katerina filippidou ευχαριστώ πολύ!!!

Τι φωτογραφία προφίλ έχεις; υπάρχουν πολλές!

@foroulina πολύ χάρηκα που είδα νέα σου! Σε έχω σκεφτεί 2,3 φορές αυτή την εβδομάδα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαρίαφi είπε:

Τι φωτογραφία προφίλ έχεις; υπάρχουν πολλές!

@foroulina πολύ χάρηκα που είδα νέα σου! Σε έχω σκεφτεί 2,3 φορές αυτή την εβδομάδα!

Καλημέρα!

Τι κάνεις κοριτσάκι μου?

Καλά είσαι?πως πας εσύ??

@Arabella που είσαι αγάπη εσύ?


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Σα να δροσισε λιγάκι επιτέλους!!

Εγώ θα ετοιμαστώ σιγά σιγά για το Λητώ, εντωμεταξύ να μη μπορώ να ξυπνήσω σήμερα :oops::oops:

@Σταυρούλα Γ τι ωραία που θα το μάθετε στη γέννηση!! Λέγαμε και εμείς να το κάνουμε έτσι αυτή τη φορά, αλλά πρώτον δε κρατηθηκαμε και δεύτερον το φύλο δε κρυβόταν.. Πριν μου πει ο γιατρός ότι είναι αγόρι του το είπα εγώ χαχαχαχα Γερα να είναι όλα τα παιδάκια που γεννιούνται!!!

Βλέπω στο τικερακι μου "our baby is fully baked" χαχαχαχα well done που λένε χαχαχα

  • Μου αρέσει 3

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...