Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

@*Vasoula ναι ειναι νωρις για το τεστ το ξερω και γω. Αλλα δεν εχω και κανενα αλλο συμπτωμα. Μονο το πρησμενο στηθος που και αυτο θεωρω οφειλεται στην προγεστερονη σιγουρα. τα πονακια που ειχα το πρωι μετα απο λιγο σταματησαν .Αφου λέω ας αδιαθεστησω σημερα τουλαχιστον να μην εχω αλλο αυτη την αναμονη μου εχει κουρελιασει τα νευρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@*Vasoula σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια αισιοδοξίας! Ειχε έρθει τοσο γρηγορα το αγορακι μου που πιστευα οτι ετσι θα ειναι κ τώρα! Που να ήξερα! Κυριως με το μέρα παρα μέρα σεξ, λέω το έχουμε σιγουράκι! Κουνια που με κούναγε! Αυτη η αναμονή κάθε μήνα είναι σκότωμα, κυριως οταν νιώθεις συπτώματα , προσπαθεις να εισαι προσγειομένη και μετα παιρνεις τη κρυάδα! Ελπιζω μεχρι τελος του χρόνου να έρθει το σποράκι το 2ο γιατι δεν θέλω να περασουν κ αλλο τα χρόνια! Ευχομαι το 2020 να μας φερει το πολυπόθητο σπορακι σε όλες! Να δουμε αυτο το + ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπέρα! Δεν μπηκα ολη μερα γιατι έτρεχα να ετοιμάσω την έκπληξη στον άντρα μου! Ναι! Είμαι έγκυος! :-D:wub: Ειμαι τοσο χαρούμενηηη αλλα και αγχωμένη ταυτόχρονα! Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να δείτε ένα θετικό τεστακι αυτό το μηνα!!! Να ειναι για ολες μας τυχερός!

  • Μου αρέσει 7

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα! Δεν μπηκα ολη μερα γιατι έτρεχα να ετοιμάσω την έκπληξη στον άντρα μου! Ναι! Είμαι έγκυος! :-D:wub: Ειμαι τοσο χαρούμενηηη αλλα και αγχωμένη ταυτόχρονα! Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να δείτε ένα θετικό τεστακι αυτό το μηνα!!! Να ειναι για ολες μας τυχερός!

Μπράβο κορίτσι μου τόση υπομονή με τον γάμο και τόσο που το ήθελες να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος να χαρείς στο έπακρο την εγκυμοσύνη σου!!!! Να πάρεις στα χέρια σου ένα γερό μπεμπονι!!!! 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα! Δεν μπηκα ολη μερα γιατι έτρεχα να ετοιμάσω την έκπληξη στον άντρα μου! Ναι! Είμαι έγκυος! :-D:wub: Ειμαι τοσο χαρούμενηηη αλλα και αγχωμένη ταυτόχρονα! Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να δείτε ένα θετικό τεστακι αυτό το μηνα!!! Να ειναι για ολες μας τυχερός!

ωωω συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπράβο κορίτσι μου τόση υπομονή με τον γάμο και τόσο που το ήθελες να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος να χαρείς στο έπακρο την εγκυμοσύνη σου!!!! Να πάρεις στα χέρια σου ένα γερό μπεμπονι!!!! 

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου! Πραγματικά το περίμενα πολύ καιρό! Αλλά ο γιατρός μου είπε να κραταω μικρο καλαθι. Έχουμε ακόμα δρόμο! Ελπίζω να πάνε ολα καλα! 

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 said:

Κοριτσια μου καλησπέρα! Δεν μπηκα ολη μερα γιατι έτρεχα να ετοιμάσω την έκπληξη στον άντρα μου! Ναι! Είμαι έγκυος! :-D:wub: Ειμαι τοσο χαρούμενηηη αλλα και αγχωμένη ταυτόχρονα! Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να δείτε ένα θετικό τεστακι αυτό το μηνα!!! Να ειναι για ολες μας τυχερός!

Συγχαρητήρια!!!!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Με το καλό!! Αντε κ στα δικά μας οι υπόλοιπες!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ωωω συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Ευχαριστώ πολυυυυ!!! Εύχομαι σε όλεεεες τα καλύτερα και με μπεμπακια στη κοιλίτσα σας!!! :wub::wub::wub:

Just now, sofiadu είπε:

Συγχαρητήρια!!!!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Με το καλό!! Αντε κ στα δικά μας οι υπόλοιπες!!! 

Σε ευχαριστώ πολυ Σοφία μου! Εύχομαι πραγματικά σε όλες σας θετικά τεστακια!!! Πιστεύω αυτό το καλοκαίρι θα είναι καλό για ολες!!! Προσευχη στη Παναγίτσα και μας ακουει ολες!!!  Να είστε σιγουρες!!! :wub:

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα! Δεν μπηκα ολη μερα γιατι έτρεχα να ετοιμάσω την έκπληξη στον άντρα μου! Ναι! Είμαι έγκυος! :-D:wub: Ειμαι τοσο χαρούμενηηη αλλα και αγχωμένη ταυτόχρονα! Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να δείτε ένα θετικό τεστακι αυτό το μηνα!!! Να ειναι για ολες μας τυχερός!

Αχ άντε μπράβο!!Συγχαρητήρια όλα να πάνε καλά!!

4 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

@*Vasoula σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια αισιοδοξίας! Ειχε έρθει τοσο γρηγορα το αγορακι μου που πιστευα οτι ετσι θα ειναι κ τώρα! Που να ήξερα! Κυριως με το μέρα παρα μέρα σεξ, λέω το έχουμε σιγουράκι! Κουνια που με κούναγε! Αυτη η αναμονή κάθε μήνα είναι σκότωμα, κυριως οταν νιώθεις συπτώματα , προσπαθεις να εισαι προσγειομένη και μετα παιρνεις τη κρυάδα! Ελπιζω μεχρι τελος του χρόνου να έρθει το σποράκι το 2ο γιατι δεν θέλω να περασουν κ αλλο τα χρόνια! Ευχομαι το 2020 να μας φερει το πολυπόθητο σπορακι σε όλες! Να δουμε αυτο το + ! 

Μην απογοητεύεσαι σίγουρα θα έρθει και σύντομα!!Δεν χρειαζονται μωρέ οι επαφές την ίδια ημέρα και πριν μια χαρά είναι!!ελπίζω να πάνε όλα καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Αχ άντε μπράβο!!Συγχαρητήρια όλα να πάνε καλά!!

Μην απογοητεύεσαι σίγουρα θα έρθει και σύντομα!!Δεν χρειαζονται μωρέ οι επαφές την ίδια ημέρα και πριν μια χαρά είναι!!ελπίζω να πάνε όλα καλα!

Ευχαριστώ πολυ Εβακι μου :wub:


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα! Δεν μπηκα ολη μερα γιατι έτρεχα να ετοιμάσω την έκπληξη στον άντρα μου! Ναι! Είμαι έγκυος! :-D:wub: Ειμαι τοσο χαρούμενηηη αλλα και αγχωμένη ταυτόχρονα! Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να δείτε ένα θετικό τεστακι αυτό το μηνα!!! Να ειναι για ολες μας τυχερός!

Τι όμορφα νέα!!!συγχαρητήρια βασουλα μου!να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη και να σου πάνε όλα φανταστικα!!!!!έχεις κλείσει ραντεβού τώρα στο γιατρό?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

Τι όμορφα νέα!!!συγχαρητήρια βασουλα μου!να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη και να σου πάνε όλα φανταστικα!!!!!έχεις κλείσει ραντεβού τώρα στο γιατρό?

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ κοριτσι μου γλυκο!!! Έκανα χθες μολις ειδα το θετικό τεστ, χοριακη κ ήταν 118 μονάδες. Περιπου δλδ 3-4 εβδομάδων με βγάζει. Κ μου είπε θα κανω επαναληπτική την Τρίτη κ αν βγει καλή θα κλείσουμε ραντεβού απτη μεθεπόμενη βδομάδα να δούμε σάκο! Αχ ελπιζω να βγει καλή κ να προχωρήσει!!! Γιατί μου ειπε ο γιατρός μου ότι θέλει να ειμαι κ συγκρατημένη γιατι είναι πολυ νωρις και ποτε δεν ξερεις τι γινεται.

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ κοριτσι μου γλυκο!!! Έκανα χθες μολις ειδα το θετικό τεστ, χοριακη κ ήταν 118 μονάδες. Περιπου δλδ 3-4 εβδομάδων με βγάζει. Κ μου είπε θα κανω επαναληπτική την Τρίτη κ αν βγει καλή θα κλείσουμε ραντεβού απτη μεθεπόμενη βδομάδα να δούμε σάκο! Αχ ελπιζω να βγει καλή κ να προχωρήσει!!! Γιατί μου ειπε ο γιατρός μου ότι θέλει να ειμαι κ συγκρατημένη γιατι είναι πολυ νωρις και ποτε δεν ξερεις τι γινεται.

Μωρε εκείνος καλα τα λέει....αλλα πως γίνεται να είσαι συγκρατημένη???θα με είχε ακούσει ολη η κρητη  εμένα!χαχαχαχχαχαχαχχαχα

Να πανε ολα κατευχην κοριτσι μου!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Μωρε εκείνος καλα τα λέει....αλλα πως γίνεται να είσαι συγκρατημένη???θα με είχε ακούσει ολη η κρητη  εμένα!χαχαχαχχαχαχαχχαχα

Να πανε ολα κατευχην κοριτσι μου!!:wub:

Χαχαχα να σου πω κ εγω το ιδιο θελω!!! Το περίμενα τοοοοσο καιρο και τώρα δεν μπορώ να το πιστέψω! Αλλά επειδή είναι πολύ νωρίς νομιζω καλο ειναι να κανω υπομονη! Σου ευχομαι και εσενα με το καλο κοριτσι μου! Θύμισε μου σε τι φάση βρισκεσαι εσυ τωρα.. 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Χαχαχα να σου πω κ εγω το ιδιο θελω!!! Το περίμενα τοοοοσο καιρο και τώρα δεν μπορώ να το πιστέψω! Αλλά επειδή είναι πολύ νωρίς νομιζω καλο ειναι να κανω υπομονη! Σου ευχομαι και εσενα με το καλο κοριτσι μου! Θύμισε μου σε τι φάση βρισκεσαι εσυ τωρα.. 

Να κάνεις υπομονή και πανηγυρίζουμε αργότερα.. χαχαχαχα

Εγω ειμαι 33 χρονών με πρωορη ωοθηκικη ανεπάρκεια...θα παντρευομουν Χριστούγεννα αλλα το αφήσαμε λογω κορονοιου...και προσπαθούμε καθε μηνα μέχρι να ξεκινήσω εξωσωματική...μόλις προχθές περάσαμε την επιτροπή οπότε αν δεν είμαι και τωρα εγκυος,που δεν έχω κανένα προαίσθημα πως είμαι..( σε 8 μερες περιμένω περιοδο...) θα μπω σε διαδικασία εξωσωματικης τον επόμενο μήνα.. αυτά!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...