Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Χωρισμός - πεθερά


Γεωργιαjo

Recommended Posts

Γεωργία καλησπέρα 

Είναι πολύ δύσκολη η κατάσταση που περνάς.Γενικοτερα το μοντέλο αυτό που ζούμε όλοι μαζί στην ίδια πολυκατοικία είναι κακό.Το πρόβλημα κορίτσι μου είναι το ότι ο άντρας σου δεν μπορεί να βάλει όρια στην μάνα του.Δλδ συγνώμη ολόκληρος άντρας φοβάται τους γονείς του?Τι φοβάται μην χάσετε το σπίτι?οκ δεν λέω μπορεί οικονομικά να μην είστε καλά,ίσως να πρέπει να πληρώνει κ διατροφή στην πρώην σύζυγό  ,δεν δουλεύεις κ εσύ οπότε τους έχετε ανάγκη κατά κάποιον τρόπο.Υποθεσεις κάνω , μπορεί να μην είναι έτσι τα πράγματα . Τι θα πει ο πεθερός σήκωσε χέρι ,αλλά τελικά δεν σε χτύπησε.Πλακα κανουμε τωρα?????Κ ο σύζυγος που είναι σε όλα αυτά?Δλδ η πεθερά κάνει κουμάντο στο παιδί του που είναι αδερφάκι με το δικό σου κ αντί να επιδιώκει να είναι μαζί τα παιδιά , αποφασίζει η μανούλα του.Μιλα πάλι με τον άντρα σου τριξτου κ λίγο τα δόντια κ κατά εμε προσπάθησε να βρεις μια δουλειά.Θα φεύγεις λίγο από το σπίτι ,θα μπαίνει ένα εισόδημα επιπλέον στο σπίτι  έστω λίγα κ ίσως πάρετε την απόφαση να αλλάξετε περιβάλλον.Η ψυχική μας υγεία κ γαλήνη είναι πάνω απολα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω βρε κοριτσια..αλλα νομιζω οι αντρεσ πραγματικα ειναι στον κοσμο τουσ...κ τα νομιζουν αυτα υπερβολεσ μεταξυ γυναικων...δεν μπορω να εξηγηζω αλλιωσ τη σταση τογ αντρα σου...μαλλον δεν καταλαβαινει τη σοβαροτητα τησ καταστασησ ...

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια έχω την εξής απορία...καλά δεν σκέφτονται οι πεθερές πως κάνανε στην θέση μας και τι άκουγαν  από τις δικές τους πεθερές και κάνουν τα ίδια και χειρότερα?

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κ χρόνια πολλά.

εγώ θα σου έλεγα να φύγετε από εκεί, προφανώς κ δεν μπορείτε να συνυπάρχετε, ο άνδρας σου δεν θέλει να πάρει θέση όποτε κάτι πρέπει να κανεις εσυ. Αν θες να ζήσετε μαζί με τον άντρα σου ευτυχισμένη να φύγετε από εκεί κ να κόψετε κ την καλημερα, προσωπικά από την φράση που διάβασα για τον πεθερό σου "σήκωσε χέρι " κ έπειτα χάθηκα. Φύγε από εκεί άμεσα.

  • Μου αρέσει 2

 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...