Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια!!!! Περιμένω κι εγώ τον Σεπτέμβριο το μπουμπουκακι μου!!! Σήμερα έχω την πρώτη μου επίσκεψη στον γιατρό!!! Περιμένω πως και πως!!!

  • Μου αρέσει 5

qzPyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Ελένη£|£ΝΗ είμαστε σε αυτή την ομάδα οι μανουλες Σεπτεμβρίου. Καλώς ήρθες... Με το καλό.. να μας πάνε όλα τέλεια!!!

Just now, Christi2119 είπε:

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια!!!! Περιμένω κι εγώ τον Σεπτέμβριο το μπουμπουκακι μου!!! Σήμερα έχω την πρώτη μου επίσκεψη στον γιατρό!!! Περιμένω πως και πως!!!

Καλώς ήρθες και εσύ κορίτσι.. αχ θα περιμένουμε νεααα!!!όλα καλά θα ειναι!!! Πόσο εβδομάδων είσαι? Πότε είχες τελευταια περίοδο? Αχ βλέπω ότι είναι το δεύτερο και εσένα ε?? 

Just now, Renez είπε:

Να σου ζήσει!! Εγώ 27,του 92' ,το πρώτο μου θα είναι εμένα.. :-) πόσο είναι το πρώτο σου παιδάκι?

Νέα μανούλα και εσύ.. βλέπω είμαστε πολύ κοντά όλες... Η μικρή μου θα κλείσει τωρα 22 μηνών...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christi2119 είπε:

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια!!!! Περιμένω κι εγώ τον Σεπτέμβριο το μπουμπουκακι μου!!! Σήμερα έχω την πρώτη μου επίσκεψη στον γιατρό!!! Περιμένω πως και πως!!!

Με το καλό κορίτσι μου!!!!!Να μας πεις νεα:)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Renez είπε:

3/1/20 ήταν η τελευταία μου περιοδος με κύκλο 27 ημερών. Είχαμε επαφές από 9/1/20 έως..προχθές χεχε :-) μερα παρά μέρα περίπου..

Έτσι ...η προσήλωση στον στόχο μετράει πολύ!! Χεχε ωραία κορίτσι!!!! Άρα είσαι 3 εβδομάδων και 3 ημερών αν υπολόγισα σωστά!!

Εγώ το 90 είμαι ... κλείνω τα 30 τον ιούνιο!! Είμαι η μεγαλύτερη;;; 

πρίν από 38 λεπτά , Christi2119 είπε:

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια!!!! Περιμένω κι εγώ τον Σεπτέμβριο το μπουμπουκακι μου!!! Σήμερα έχω την πρώτη μου επίσκεψη στον γιατρό!!! Περιμένω πως και πως!!!

Συγχαρητήρια!!! Καλό υπέρηχο!! Περιμένουμε νέα σου!! :D

  • Χαχα 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Renez είπε:

Φίλη σε ιδιωτικό για μονοκλινο δε θα το σκεφτόμουν καν είναι όλα πάνω από 3500€ τα οποία λυπάμαι αλλά δε διαθέτω για ένα μονό κρεβάτι!! :-p  πόσο χρονών είστε εσείς κορίτσια? Είναι η πρώτη σας εγκυμοσύνη?

Εγώ είμαι 30 χρονών και Ναι είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη....

2 ώρες πρίν, Renez είπε:

Καλημέρα!! εννοείται δεν άντεξα να περιμένω κ ενώ κατουριομουν σαν τρελή (μετά συγχωρισεως) από 7:45 περίμενα μέχρι ακριβώς που ανοίγουν τα φαρμακεία κ έτρεξα να παρω ξανά τεστ!! Και... Ναιιιι θα είμαι κ εγώ μανούλα του 20 λοιπόν!! Είναι πάλι άχνη η γραμμή αλλά αρκετά πιο σκούρα πλέον από τη χθεσινή!! Έχω κ 2ο τεστ να το κάνω αύριο να δω αν θα σκουρινει κι άλλο αλλά ήδη είμαι βέβαιη πλέον!! Σωστά?! :-)

#ΚατεριναΣκ διάβασα πως θα γεννήσεις μάλλον στο Έλενα γιατί θα πάει εκεί η γιατρός σου..είναι κάποια έμπιστη που θα μπορούσες ίσως να μου συστήσεις? Γιατί εμένα ο γιατρός μου είναι σε ιδιωτικό κ ο ένας λόγος που δε θέλω είναι γιατί ταα θεωρώ υπερβολικά τα λεφτά έστω για ένα τρίκλινο ενώ εγώ θέλω μονοκλινο με πολύ λιγότερα λεφτά σε δημόσιο και ο δεύτερος λόγος επειδή θα θέλω το παιδακι μου συνεχώς στο δωμάτιο μαζί μου κ στα πιο πολλά ιδιωτικά έχω ακούσει πως δεν αφήνουν..

Τέλεια Νέα...πήγαινε κατευθείαν για χοριακη αύριο το πρωί....

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!  

@Renez συγχαρητρια !! κανε χοριακη καλυτερα! 

Καλε ολες οι  μικρουλες εδω μαζευτηκατε?? εγω ειμαι 34 και ειναι το δευτερο . εχω ενα γιο 15 μηνων.

εγω θα παω απο βδομαδα να δουμε γι ανα ακουσουμε κ καρδια και να μου γραψει εξετασεις αιματος.εσεις κανατε?

  • Μου αρέσει 3

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Έτσι ...η προσήλωση στον στόχο μετράει πολύ!! Χεχε ωραία κορίτσι!!!! Άρα είσαι 3 εβδομάδων και 3 ημερών αν υπολόγισα σωστά!!

Εγώ το 90 είμαι ... κλείνω τα 30 τον ιούνιο!! Είμαι η μεγαλύτερη;;; 

Συγχαρητήρια!!! Καλό υπέρηχο!! Περιμένουμε νέα σου!! :D

Ακριβώς τόσο το έχω υπολογίσει κ εγώ.. την ερχόμενη Πέμπτη έχω ραντεβού με τη γυναικολόγο μου οπότε θα ξέρω κ περισσότερα.. προς το παρόν Τετάρτη θα πάω  για χοριακη..

Just now, ada32 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!  

@Renez συγχαρητρια !! κανε χοριακη καλυτερα! 

Καλε ολες οι  μικρουλες εδω μαζευτηκατε?? εγω ειμαι 34 και ειναι το δευτερο . εχω ενα γιο 15 μηνων.

εγω θα παω απο βδομαδα να δουμε γι ανα ακουσουμε κ καρδια και να μου γραψει εξετασεις αιματος.εσεις κανατε?

Αχχχ αυτό το άκουσμα καρδιάς πρέπει να είναι μοναδικη εμπειρία.. με το καλό !!εγώ την ερχόμενη Πέμπτη θα πάω στη γυναικολόγο..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ακριβώς τόσο το έχω υπολογίσει κ εγώ.. την ερχόμενη Πέμπτη έχω ραντεβού με τη γυναικολόγο μου οπότε θα ξέρω κ περισσότερα.. προς το παρόν Τετάρτη θα πάω  για χοριακη..

Αχχχ αυτό το άκουσμα καρδιάς πρέπει να είναι μοναδικη εμπειρία.. με το καλό !!εγώ την ερχόμενη Πέμπτη θα πάω στη γυναικολόγο..

ναι ειναι πολυ ωραιο!! κ εφησυχαζεσαι για λιγο ..οτι ολα θα πανε καλα!! 

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!  

@Renez συγχαρητρια !! κανε χοριακη καλυτερα! 

Καλε ολες οι  μικρουλες εδω μαζευτηκατε?? εγω ειμαι 34 και ειναι το δευτερο . εχω ενα γιο 15 μηνων.

εγω θα παω απο βδομαδα να δουμε γι ανα ακουσουμε κ καρδια και να μου γραψει εξετασεις αιματος.εσεις κανατε?

Εγώ θα πάω την άλλη Δευτέρα για καρδούλα!! Δεν περνάνε οι μέρες!! Εξετάσεις μου είχε γράψει για ζάχαρο αντισώματα και γενική αίματος κ ούρων και τα έκανα!! Όλα καλά εκτός από τον χαμηλό αιματοκρίτη!! Παίρνω φυλλικό σίδηρο ασβεστιο κ βιταμίνη D και τώρα και προγεστερόνη!!! Πολλά χάπια .... αλλά ας είναι!! Να είναι καλά το νινάκι θέλω μόνο!! 

Just now, Renez είπε:

Ακριβώς τόσο το έχω υπολογίσει κ εγώ.. την ερχόμενη Πέμπτη έχω ραντεβού με τη γυναικολόγο μου οπότε θα ξέρω κ περισσότερα.. προς το παρόν Τετάρτη θα πάω  για χοριακη..

Αχχχ αυτό το άκουσμα καρδιάς πρέπει να είναι μοναδικη εμπειρία.. με το καλό !!εγώ την ερχόμενη Πέμπτη θα πάω στη γυναικολόγο..

Ωραία!!! Να μας γράψεις τα αποτελέσματα σου!!! Σου εύχομαι μια τέλεια χοριακή!! :x


url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, didi2 είπε:

Κορίτσια βλέπω είστε όλες μικρούλες!

 

εγώ είμαι η μεγαλύτερη. 39!!! :roll:

Έχω ήδη ένα γιο 14 χρόνων από τον προηγούμενο γάμο μου...

Σας πέρασα όλες νομίζω ε; :P

Να σου ζήσει!!!!Καλό είναι αυτό να έχουμε ποικιλία!!!Κ μετά από 14 χρόνια τώρα πάλι στα ίδια ε??Πως σου φαίνεται???

1 ώρα πρίν, nairobi είπε:

Έτσι ...η προσήλωση στον στόχο μετράει πολύ!! Χεχε ωραία κορίτσι!!!! Άρα είσαι 3 εβδομάδων και 3 ημερών αν υπολόγισα σωστά!!

Εγώ το 90 είμαι ... κλείνω τα 30 τον ιούνιο!! Είμαι η μεγαλύτερη;;; 

Συγχαρητήρια!!! Καλό υπέρηχο!! Περιμένουμε νέα σου!! :D

Πως είσαι κορίτσι μου???Είδες πάλι αίμα??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Να σου ζήσει!!!!Καλό είναι αυτό να έχουμε ποικιλία!!!Κ μετά από 14 χρόνια τώρα πάλι στα ίδια ε??Πως σου φαίνεται???

Πως είσαι κορίτσι μου???Είδες πάλι αίμα??

Ευχαριστώ!

Να σου πω την αλήθεια μετά από τοοοοοσα χρόνια είναι σαν να είναι η πρώτη φορά!

βεβαια να σας πω ότι έχω πολύ περισσότερο άγχος και έχω πιο έντονα συμπτώματα!

  • Μου αρέσει 4

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου???Είδες πάλι αίμα??

Καλά είμαι κοπέλα μου!! Δεν ξαναείδα αίμα!! Συνεχίζω το utrogestan και την αισιοδοξία επίσης!! :rolleyes: πολλές κοπέλες από τον περίγυρο μου είχαν αίμα κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και γέννησαν φυσιολογικά!! Αυτό σαν σκέψη μου έδωσε δύναμη!! 

Just now, didi2 είπε:

Κορίτσια βλέπω είστε όλες μικρούλες!

 

εγώ είμαι η μεγαλύτερη. 39!!! :roll:

Έχω ήδη ένα γιο 14 χρόνων από τον προηγούμενο γάμο μου...

Σας πέρασα όλες νομίζω ε; :P

Μπράβο κορίτσι!! Να είναι γερός να τον χαίρεσαι!! :x

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Καλά είμαι κοπέλα μου!! Δεν ξαναείδα αίμα!! Συνεχίζω το utrogestan και την αισιοδοξία επίσης!! :rolleyes: πολλές κοπέλες από τον περίγυρο μου είχαν αίμα κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και γέννησαν φυσιολογικά!! Αυτό σαν σκέψη μου έδωσε δύναμη!! 

Μπράβο κορίτσι!! Να είναι γερός να τον χαίρεσαι!! :x

Τέλεια που δεν έχεις αίμα! Η ξεκούραση και τα UTROGESTAN έκαναν δουλειά!

Πότε πας στον γιατρό;

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Τέλεια που δεν έχεις αίμα! Η ξεκούραση και τα UTROGESTAN έκαναν δουλειά!

Πότε πας στον γιατρό;

Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου!! Αν δω αίμα ξανά η έχω πονους έντονους εννοειται θα παω νωριτερα αλλά προς το παρόν είναι αισιοδοξος κ ο γιατρός! Καλύτερα να μην το σκαλίζω και πολύ!! Ηρεμία κ ξεκούραση!! 

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...