Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, nairobi είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!!! Πειτε μου για τα ποδια σας!!! Πρηστηκαν; εμενα αρκετα εκει στα δαχτυλα φαινεται σαν κατακρατηση!! Αγχωνομαι να τα βλεπω ετσι!! Και διαβαζω θα υποχωρησει μετα τη γεννα!! 

Καλησπέρα.εμενα οχι.αν και γιατί έκανα σάκχαρο κύησης και εξαιτίας της διατροφής δεν έβαλα κιλά.μονο 6-7. Δεν ξέρω αν έχει σχέση με το πρήξιμο βέβαια αυτό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elen_2 είπε:

Καλησπέρα.εμενα οχι.αν και γιατί έκανα σάκχαρο κύησης και εξαιτίας της διατροφής δεν έβαλα κιλά.μονο 6-7. Δεν ξέρω αν έχει σχέση με το πρήξιμο βέβαια αυτό.

Κι εγω το ιδιο!! 7 κιλα εχω βαλει!! Ειχα βαλει 12 αλλα μολις εκανα ζαχαρο ξεκίνησα διατροφη και εχασα!!! Με το καλο σου ευχομαι το μωρακι σου!! 


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Κι εγω το ιδιο!! 7 κιλα εχω βαλει!! Ειχα βαλει 12 αλλα μολις εκανα ζαχαρο ξεκίνησα διατροφη και εχασα!!! Με το καλο σου ευχομαι το μωρακι σου!! 

Και σε σένα τα καλύτερα! Να και ένα θετικό απ' το σάκχαρο.το μόνο βεβαια!

Για το πρήξιμο δεν θα ανησυχουσα γιατί οι περισσότερες γνωστές μου το είχαν.σιγουρα θα είναι ενοχλητικό. Η ζέστη λογικά παίζει ρόλο, και ο καθε οργανισμός είναι διαφορετικος, ίσως είναι και θέμα τύχης!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen_2 είπε:

Και σε σένα τα καλύτερα! Να και ένα θετικό απ' το σάκχαρο.το μόνο βεβαια!

Για το πρήξιμο δεν θα ανησυχουσα γιατί οι περισσότερες γνωστές μου το είχαν.σιγουρα θα είναι ενοχλητικό. Η ζέστη λογικά παίζει ρόλο, και ο καθε οργανισμός είναι διαφορετικος, ίσως είναι και θέμα τύχης!

Να εισαι καλα!! Πωπω πως αλλαζει το σωμα μας ομως!!! Καινουρια δεδομενα ολο!! 

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elen_2 είπε:

Γεια σας κορίτσια.παρακολουθω καιρό αλλά τώρα γράφω πρώτη φορά. Γεννάω αρχές Σεπτεμβρίου και δε μπορώ να περιμένω άλλο.Είναι και ο κορωνοιος που όσο να πεις ένα άγχος το προκαλεί! Ξέρει καμία σε περίπτωση που βγεις θετική ενώ σπάσαν τα νερά και έχεις πάει για γέννα τι γίνεται; Σε στέλνουν νοσοκομειο εκείνη την ώρα;

Καλώς τη! 

Και εγώ αυτές Τις μέρες έγραψα πρωτη φορα.. Να σε ρωτησω μιας που αναφέρεις για το ζάχαρο κυησης.... Τρως κ εσυ περιορισμενα φρουτα λόγω ζάχαρου;;Δηλαδή δυο τη μέρα;;Όσο για το τεστ που γράφεις, έχω τέρμα άγχος κ εγώ με τον ιό, αλλά δεν είχα σκεφτεί τι γίνεται αν σπάσουν τα νερά κ δεν έχουμε κάνει το τεστ... Θα ρωτησω τον γιατρό μεσα την εβδομάδα κ θα γράψω.... 

Just now, nairobi είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!!! Πειτε μου για τα ποδια σας!!! Πρηστηκαν; εμενα αρκετα εκει στα δαχτυλα φαινεται σαν κατακρατηση!! Αγχωνομαι να τα βλεπω ετσι!! Και διαβαζω θα υποχωρησει μετα τη γεννα!! 

Καλησπερα. . 

Λένε ν α βάλεις  ψηλά τα ποδια σε μαξιλάρι πανω στον κναπε, να πινεις νερό και να αποφευγεις ορθοστασια... Ή να κάνουμε στις δουλειές παυσεις μικρές με ποδια σηκωμένα... .Εγω δεν έχω αλλα τα είχα διαβάσει.... Ρωτα και το γιατρό σου... Πολλές φίλες μου είχαν στην εγκυμοσυνη πρηξιμο κ μετα έφευγε. .. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christine. S είπε:

Καλώς τη! 

Και εγώ αυτές Τις μέρες έγραψα πρωτη φορα.. Να σε ρωτησω μιας που αναφέρεις για το ζάχαρο κυησης.... Τρως κ εσυ περιορισμενα φρουτα λόγω ζάχαρου;;Δηλαδή δυο τη μέρα;;Όσο για το τεστ που γράφεις, έχω τέρμα άγχος κ εγώ με τον ιό, αλλά δεν είχα σκεφτεί τι γίνεται αν σπάσουν τα νερά κ δεν έχουμε κάνει το τεστ... Θα ρωτησω τον γιατρό μεσα την εβδομάδα κ θα γράψω.... 

Καλησπερα. . 

Λένε ν α βάλεις  ψηλά τα ποδια σε μαξιλάρι πανω στον κναπε, να πινεις νερό και να αποφευγεις ορθοστασια... Ή να κάνουμε στις δουλειές παυσεις μικρές με ποδια σηκωμένα... .Εγω δεν έχω αλλα τα είχα διαβάσει.... Ρωτα και το γιατρό σου... Πολλές φίλες μου είχαν στην εγκυμοσυνη πρηξιμο κ μετα έφευγε. .. 

Καλησπερα κοριτσι μου!! Με το καλο και σε σενα ευχομαι!! Επικοινωνησα με τον γιατρο και αυτο ακριβως μου ειπε!!! Αυτες τις μερες κουραστηκα αρκετα γιατι ετοιμαζαμε το δωματιο του μωρου και απο ορθοστασια και δουλειες αλλο τιποτα!!! 

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια ας μην σκεφτόμαστε το χειρότερο σενάριο!!!!όλα σε μας θα τύχουν πια???! γιατί να βγει θετικό????εγώ ούτε καν το έχω σκεφτεί αυτό.....δεν νομίζω ότι μπορεί να συμβεί εύκολα....!!!!Επίσης το πρήξιμο ναι είναι λογικό πολλές έχουν ...εμένα όταν κουράζομαι πιο πολύ ..ότι είπαν κ τα κορίτσια πιο πάνω. ...κ το αλάτι όσο μπορείς να αποφεύγεις!!!!!

Just now, Thaliamp είπε:

Βρε κορίτσια ας μην σκεφτόμαστε το χειρότερο σενάριο!!!!όλα σε μας θα τύχουν πια???! γιατί να βγει θετικό????εγώ ούτε καν το έχω σκεφτεί αυτό.....δεν νομίζω ότι μπορεί να συμβεί εύκολα....!!!!Επίσης το πρήξιμο ναι είναι λογικό πολλές έχουν ...εμένα όταν κουράζομαι πιο πολύ ..ότι είπαν κ τα κορίτσια πιο πάνω. ...κ το αλάτι όσο μπορείς να αποφεύγεις!!!!!

Επίσης η κοιλιά σας πως είναι???σφιχτή η μαλακή???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christine. S είπε:

Καλώς τη! 

Και εγώ αυτές Τις μέρες έγραψα πρωτη φορα.. Να σε ρωτησω μιας που αναφέρεις για το ζάχαρο κυησης.... Τρως κ εσυ περιορισμενα φρουτα λόγω ζάχαρου;;Δηλαδή δυο τη μέρα;;Όσο για το τεστ που γράφεις, έχω τέρμα άγχος κ εγώ με τον ιό, αλλά δεν είχα σκεφτεί τι γίνεται αν σπάσουν τα νερά κ δεν έχουμε κάνει το τεστ... Θα ρωτησω τον γιατρό μεσα την εβδομάδα κ θα γράψω.... 

Καλησπερα. . 

Λένε ν α βάλεις  ψηλά τα ποδια σε μαξιλάρι πανω στον κναπε, να πινεις νερό και να αποφευγεις ορθοστασια... Ή να κάνουμε στις δουλειές παυσεις μικρές με ποδια σηκωμένα... .Εγω δεν έχω αλλα τα είχα διαβάσει.... Ρωτα και το γιατρό σου... Πολλές φίλες μου είχαν στην εγκυμοσυνη πρηξιμο κ μετα έφευγε. .. 

Εμένα μου έχει 4 μερίδες τη μέρα.αναλογα το φρούτο βέβαια.δηλαδη 1μηλο=μισή μπανάνα=μια χούφτα κεράσια κλπ. Παραπάνω δεν θα έτρωγα έτσι κ αλλιώς. Πάντως το μόνο που είδα από φρούτα όντως να με ανεβάζει ήταν το καρπούζι. Καλύτερα αντί για τα 2κομματακια που έφαγα να έτρωγα μια πάστα.

 

Στην κλινική πριν 2 εβδομάδες μου είχαν πει πως στο κάνουν επιτόπου εκεί. Αλλά αυτό πως ερμηνεύεται σε περίπτωση που βγει θετικό δεν έχω καταλάβει. Επίσης βγαίνει τόσο γρήγορα;

Just now, Thaliamp είπε:

Βρε κορίτσια ας μην σκεφτόμαστε το χειρότερο σενάριο!!!!όλα σε μας θα τύχουν πια???! γιατί να βγει θετικό????εγώ ούτε καν το έχω σκεφτεί αυτό.....δεν νομίζω ότι μπορεί να συμβεί εύκολα....!!!!Επίσης το πρήξιμο ναι είναι λογικό πολλές έχουν ...εμένα όταν κουράζομαι πιο πολύ ..ότι είπαν κ τα κορίτσια πιο πάνω. ...κ το αλάτι όσο μπορείς να αποφεύγεις!!!!!

Επίσης η κοιλιά σας πως είναι???σφιχτή η μαλακή???

Εγώ προσωπικα θα ήθελα να το ξέρω.δεν αγχώνομαι τόσο για τον ιό όσο για αυτό το να μην έχω ιδέα. Επίσης όσο φτάνουν οι μέρες ,αυτά τα διαδικαστικά δε πρέπει λίγο πολύ να τα ξέρουμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!! Με το καλο και σε σενα ευχομαι!! Επικοινωνησα με τον γιατρο και αυτο ακριβως μου ειπε!!! Αυτες τις μερες κουραστηκα αρκετα γιατι ετοιμαζαμε το δωματιο του μωρου και απο ορθοστασια και δουλειες αλλο τιποτα!!! 

Μη σε αγχωνει κορίτσι μου κ από την ομάδα μου έχουμε πρηστει κ 2 κοπέλες μάλιστα από τον 6ο..

Εγώ προσωπικά εδώ κ 1 εβδομάδα σχεδόν έχω καααπως πρησμενα πόδια κ ΠΟΛΥ πρησμένα χέρια!!! Έβγαλα κ τη βέρα κ όλα..αφού πάω να κάνω μπουνιά κ δεεεν κλείνουν τελείως τα καημενα:|

Όπως λέμε κ εμείς στην ομάδα "της εγκυμοσύνης είναι ΚΑΙ αυτό.."

Κουράγιο κ τον φάγαμε τον γάιδαρο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Thaliamp είπε:

Βρε κορίτσια ας μην σκεφτόμαστε το χειρότερο σενάριο!!!!όλα σε μας θα τύχουν πια???! γιατί να βγει θετικό????εγώ ούτε καν το έχω σκεφτεί αυτό.....δεν νομίζω ότι μπορεί να συμβεί εύκολα....!!!!Επίσης το πρήξιμο ναι είναι λογικό πολλές έχουν ...εμένα όταν κουράζομαι πιο πολύ ..ότι είπαν κ τα κορίτσια πιο πάνω. ...κ το αλάτι όσο μπορείς να αποφεύγεις!!!!!

Επίσης η κοιλιά σας πως είναι???σφιχτή η μαλακή???

Τις περισσοτερες ωρες σκληρη!! Δυσκολια στο να καθισω και ισως λιγο πονο οταν σηκωνομαι κι εγω!! Μια αισθηση μπουκωματος! Ισως κατεβηκε κ εμενα το μωρο! Ανυπομονω να παω στις 25!! 

Just now, Renez είπε:

Μη σε αγχωνει κορίτσι μου κ από την ομάδα μου έχουμε πρηστει κ 2 κοπέλες μάλιστα από τον 6ο..

Εγώ προσωπικά εδώ κ 1 εβδομάδα σχεδόν έχω καααπως πρησμενα πόδια κ ΠΟΛΥ πρησμένα χέρια!!! Έβγαλα κ τη βέρα κ όλα..αφού πάω να κάνω μπουνιά κ δεεεν κλείνουν τελείως τα καημενα:|

Όπως λέμε κ εμείς στην ομάδα "της εγκυμοσύνης είναι ΚΑΙ αυτό.."

Κουράγιο κ τον φάγαμε τον γάιδαρο..

Ευχαριστω κοριτσι! Ειχα πρηστει αλλα περασε μετα!! Τωρα το βλεπω να μενει!! Λες και δεν ειχα ηδη πολλα μαξιλαρια ας βαλω κι αλλα για να ειναι πιο ψηλα τα ποδια απο την καρδια!  ναι αυτο με τη μπουνια ποσο δικιο εχεις!! Κουραγιο ναι... Δεν θα θυμομαστε τιποτα μετα!! :x

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μουυυυυ....αν είναι δύο οι στάσεις στην τουαλέτα είσαι καλά....εγώ χτες 6....που θα πάει αυτή η κατάσταση δεν ξέρω!!!!!!από ότι μου είχε πει πριν ένα μήνα γιατρός στο Έλενα επιτρέπεται ένας σύνοδος!!!ρωτά συγκεκριμένα κ στο νοσοκομείο που θα γεννήσεις να σου πουν τι ισχύει!!!!!πάπλωμα εμένα μου φέραν κ πήρα κ ένα αλλά ούτε που τα έπλυνα αυτά από τώρα τα έχω αφήσει για όταν χρειαστεί!!!!νομίζω ότι με τις κουβερτουλες είμαστε καλά για αρχή!!!!εγώ εκτός από τα τραβήγματα....έτσι κ κάτσω κάπου πολύ ώρα πονάω χαμηλα όταν σηκώνομαι θέλω δύο τρία λεπτά να συνελθωωω......

Ωχ τόσο πολύ τουαλέτα Ε??? Ξέρεις αν επιτρέπεται μόνο ο σύζυγός η κ άλλοι συγγενείς? Αύριο θα πάω τηλ να μάθω.  Αυτά τα πόνακια θα τα έχουμε από δω κ πέρα.

Κ εγώ λέω με κουβερτούλές κ βλέπουμε.  

Τα κορίτσια που γεννάνε αρχές του μήνα πως είστε? Περπάτημα όσο μπορείτε κ επαφές! Κ μη φοβάστε τίποτα!

4 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!!! Πειτε μου για τα ποδια σας!!! Πρηστηκαν; εμενα αρκετα εκει στα δαχτυλα φαινεται σαν κατακρατηση!! Αγχωνομαι να τα βλεπω ετσι!! Και διαβαζω θα υποχωρησει μετα τη γεννα!! 

 Εμένα Όχι ακόμα.  Αλλά Εγώ μάλλον θα πρηστω μετά την γέννα. Το ίδιο έπαθά κ την πρώτη φορά κ ξεπρηστικα μετά από 1 εβδομάδα. Εσένα θα υποχωρήσει μετά τον τοκετό.  

3 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Βρε κορίτσια ας μην σκεφτόμαστε το χειρότερο σενάριο!!!!όλα σε μας θα τύχουν πια???! γιατί να βγει θετικό????εγώ ούτε καν το έχω σκεφτεί αυτό.....δεν νομίζω ότι μπορεί να συμβεί εύκολα....!!!!Επίσης το πρήξιμο ναι είναι λογικό πολλές έχουν ...εμένα όταν κουράζομαι πιο πολύ ..ότι είπαν κ τα κορίτσια πιο πάνω. ...κ το αλάτι όσο μπορείς να αποφεύγεις!!!!!

Επίσης η κοιλιά σας πως είναι???σφιχτή η μαλακή???

 Αχ η κοιλιά μου είναι σαν μπαλόνι τεντωμένή κ σφιχτή. Κ βλέπεις συνέχεια βουναλακια από το μωρό που κουνιέται. Χαχαχα

Just now, nairobi είπε:

Τις περισσοτερες ωρες σκληρη!! Δυσκολια στο να καθισω και ισως λιγο πονο οταν σηκωνομαι κι εγω!! Μια αισθηση μπουκωματος! Ισως κατεβηκε κ εμενα το μωρο! Ανυπομονω να παω στις 25!! 

Ευχαριστω κοριτσι! Ειχα πρηστει αλλα περασε μετα!! Τωρα το βλεπω να μενει!! Λες και δεν ειχα ηδη πολλα μαξιλαρια ας βαλω κι αλλα για να ειναι πιο ψηλα τα ποδια απο την καρδια!  ναι αυτο με τη μπουνια ποσο δικιο εχεις!! Κουραγιο ναι... Δεν θα θυμομαστε τιποτα μετα!! :x

Επίσης Ναι τα μαξιλάρια βοηθάνε πολύ . Να τα έχεις όσο μπορείς πάνω. 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!! Με το καλο και σε σενα ευχομαι!! Επικοινωνησα με τον γιατρο και αυτο ακριβως μου ειπε!!! Αυτες τις μερες κουραστηκα αρκετα γιατι ετοιμαζαμε το δωματιο του μωρου και απο ορθοστασια και δουλειες αλλο τιποτα!!! 

Καταλαβα... Ε να ξεκουράζεσαι... Βασικά όλες μας πρεπει... Αλλά τι να κάνουμε που έχουμε ορθοστασία.... Κάνε διάλλειματακια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα κορίτσια!!!!!Εμένα η κοιλιά μου είναι όλη μέρα πέτρα...μόνο ξαπλωμένη ειναι πιο μαλακη....με το που σηκωθω λες κ έχω τούβλα!!!!!επίσης βρε κορίτσια έχει γίνει που έχει γίνει ο ύπνος χαλι μαύρο επειδή δεν βολεύομαι κ από την τουαλέτα....αλλά κάθε βράδυ 3 με 6 ξυπνάω δεν ξέρω τι συμβαίνει κάτι έχει απορρυθμιστει!!!!!

9 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Ωχ τόσο πολύ τουαλέτα Ε??? Ξέρεις αν επιτρέπεται μόνο ο σύζυγός η κ άλλοι συγγενείς? Αύριο θα πάω τηλ να μάθω.  Αυτά τα πόνακια θα τα έχουμε από δω κ πέρα.

Κ εγώ λέω με κουβερτούλές κ βλέπουμε.  

Τα κορίτσια που γεννάνε αρχές του μήνα πως είστε? Περπάτημα όσο μπορείτε κ επαφές! Κ μη φοβάστε τίποτα!

 Εμένα Όχι ακόμα.  Αλλά Εγώ μάλλον θα πρηστω μετά την γέννα. Το ίδιο έπαθά κ την πρώτη φορά κ ξεπρηστικα μετά από 1 εβδομάδα. Εσένα θα υποχωρήσει μετά τον τοκετό.  

 Αχ η κοιλιά μου είναι σαν μπαλόνι τεντωμένή κ σφιχτή. Κ βλέπεις συνέχεια βουναλακια από το μωρό που κουνιέται. Χαχαχα

Επίσης Ναι τα μαξιλάρια βοηθάνε πολύ . Να τα έχεις όσο μπορείς πάνω. 

Εμένα μου είχε πει μόνο ένας!!!!!!:?

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Καλημέρααα κορίτσια!!!!!Εμένα η κοιλιά μου είναι όλη μέρα πέτρα...μόνο ξαπλωμένη ειναι πιο μαλακη....με το που σηκωθω λες κ έχω τούβλα!!!!!επίσης βρε κορίτσια έχει γίνει που έχει γίνει ο ύπνος χαλι μαύρο επειδή δεν βολεύομαι κ από την τουαλέτα....αλλά κάθε βράδυ 3 με 6 ξυπνάω δεν ξέρω τι συμβαίνει κάτι έχει απορρυθμιστει!!!!!

Εμένα μου είχε πει μόνο ένας!!!!!!:?

Ακριβώς τα ίδια με το ύπνο.  Ξύπναώ 4-6 κ πάω στο σαλόνι κ ξαπλώνω.  Παίρνω κ όλα τα μαξιλάρια μου μαζί!! Χαχαχα 

Κ η κοιλιά πετρα..

Τελικά σήμερα μίλησα με το νοσοκομείο κ αφήνουν 1 σύνοδο μόνο μέχρι να γεννήσεις.  Μετά αφήνει τα πράγματα σου κ φεύγει κ όσες μέρες είσαι εκεί δεν επιτρέπεται κανένας.  Κ τεστ σου κάνουν όταν κάνεις εισαγωγή. Στενοχωρήθηκα λιγάκι.. Κ μόνη κ χωρίς καλό φαγητό.. θα ξανά σκεφτώ την κλινική μου φαίνεται, χαχαχα.. απλά για το μόνο λόγο που θέλω δημόσιο είναι Μήπως χρειαστεί το μωρό εντατική πάλι . το θετικό είναι ότι θα είναι ήσυχα τα πράγματα.  

Καλά εγώ τώρα μιλάω εκ του ασφαλούς λες κ είναι σίγουρο ότι θα γεννήσω φυσιολογικά... αν γεννήσω καισαρική τι θα γίνει..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...