Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Fofi! είπε:

Εμενα το τεστ μου ειπε ο γιατρος αν προλαβω το κανω στο ιατρειο του με 70 ευρω στις 38 εβδομαδες...αλλιως στο ιασω την ημερα της γεννας με 150 ευρω...

120€ μου είπαν... και το δέχονται και μέρες πριν... το 70€ πάντως είναι σούπερ!

Δεν ξέρω πάντως επικρατεί ένα χάος με το πρωτόκολλο... τι νόημα έχει να το δέχονται ημέρες πριν (έως και 7 μου είπαν); Δεν μπορείς στο μεσοδιάστημα να κολλήσεις;

Το να μπαινοβγαίνουν στην καφετέρια οποίος θέλει ή να κάθονται στην αναμονή τοκετού πάλι;;;; Ο σύζυγος που δεν χρειάζεται τεστ και μπορεί να μπαινοβγαίνει αλλά δεν μπορεί να έρθει άλλος;

λες και όλα γίνονται για να γίνουν...

  • Μπερδεμένη/-ος 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ούτε εγώ τα καταλαβαίνω στο καφέ έρχεται όποιος θέλει και πάνω κάνεις;  Απ'.την άλλη και ο σύζυγός πώς να.μεινει τόσα βράδια δε γίνεται από θέμα πρακτικό ... Έστω ένα δίκλινο με δύο λεχωνες άλλο στο μπάνιο να.μπει  μια κοπέλα άλλο ένας άντρας η εγώ είμαι η ιδιότροπη μόνο;

Εμένα επειδή έχω και άλλο παιδί δε μπορεί σίγουρα να κάτσει ο σύζυγος  αλλά και να μπορούσε δε ξέρω αν θα τον είχα μέσα στο δωμάτιο τόσες ώρες για λόγους πολλούς... Θέλει η άλλη να θηλάσει  είναι πολλα....

 

θα μας κατατοπίσει η @didi2 που θα το ζήσει μη μας ξεχασεις :P

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna3 είπε:

Ούτε εγώ τα καταλαβαίνω στο καφέ έρχεται όποιος θέλει και πάνω κάνεις;  Απ'.την άλλη και ο σύζυγός πώς να.μεινει τόσα βράδια δε γίνεται από θέμα πρακτικό ... Έστω ένα δίκλινο με δύο λεχωνες άλλο στο μπάνιο να.μπει  μια κοπέλα άλλο ένας άντρας η εγώ είμαι η ιδιότροπη μόνο;

Εμένα επειδή έχω και άλλο παιδί δε μπορεί σίγουρα να κάτσει ο σύζυγος  αλλά και να μπορούσε δε ξέρω αν θα τον είχα μέσα στο δωμάτιο τόσες ώρες για λόγους πολλούς... Θέλει η άλλη να θηλάσει  είναι πολλα....

 

θα μας κατατοπίσει η @didi2 που θα το ζήσει μη μας ξεχασεις :P

 

Ναι ναι! Θα σας γράψω την επόμενη ημέρα!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Ιασώ ρώτησα εγώ. Χρειάζεται να κανεις τεστ COVID στο Ιασώ 2-3 ημέρες πριν.

Μπορεις να έχεις μόνο 1 σύνοδο τον ίδιο από την πρώτη μέχρι την τελευταία ημέρα. Δηλαδή δεν μπορείς να έχεις δηλώσει την αδερφή σου και μια μέρα να έρθει ο σύζυγος απαγορεύεται. Στον συνοδό φτιάχνουν χαρτί την πρώτη ημέρα και μόνο με αυτό θα μπαινοβγαίνουν....

Κοριτσιαααααα

 

Εγω μετράω αντίστροφα μέχρι την Παρασκευή τα ξημερώματα πλέον...

Αλλά 3 βράδυα έμειναν... 

Η μικρή πλέον όταν κουνάει τα πόδια της (τα οποία είναι πολύ ψηλά στο στήθος μου σχεδόν) υποφέρω από πόνους στο στομάχι μου! Σε σημείο που έχω τάση για εμετό!

Απορώ τι θα έκανα αν θα έπρεπε να περιμενω μέχρι 40 εβδομάδες; Πως θα άντεχα;;; Εδώ δεν χωράει τώρα...

και επίσης πολύ άγχος... πωωωωω

Αυριο πάω Ιασώ να κάνω το τεστ COVID γιατί και με αυτό έχω άγχος.... πφφφφφ

Εσεις πως είστε;;;

Με το καλο κοπελα μου!! Εφτασε η ωρα!!! Ολα θα πανε τελεια!!! Περιμενουμε να μαθουμε τα νεα σου!!!! :x

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Σε ποιο νοσοκομειο γεννας αν επιτρεπεται??με αγχωσες αποψε...δεν θελω να το σκεφτομαι οτι θα ειμαι εντελως μονη

Είμαι θεσ/Νίκη Εγώ! Γτ δεν παίρνεις τηλ να ρωτήσεις την κλινική όπου θα γεννήσεις. Αν κ εφόσον γεννήσεις σε ιδιωτ.κλινική , θα σε βοηθήσουν οι νοσηλεύτριες Αφού δεν είναι δημόσιο.

Αύριο θα πάρω κ τν κλινική που συνεργάζεται η γιατρός μου κ θα σε ενημερώσω τι γίνεται εδώ.  Μην αγχώνεσαι, ότι είναι θα πέράσει ,4 μέρες θα είμαστε μέσα. 

Just now, Anna3 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!

Και εμένα τα πόδια.μου πρισμενα... Παπούτσι έχω ξεχάσει πως είναι να φοράς με κάτι σανδάλια πάω και έρχομαι υπομονή πλέον μετράμε αντίστροφα!!!

@ada32 σε ποιο νοσοκομείο δεν αφήνουν; Η είναι γενικό;

Δηλαδή μέσα.στο δωμάτιο δεν θα έχουμε.κανεναν;;;;;;

Εγώ έλεγα να έχω την αδερφή μου μαζί και να πηγαινοέρχεται ο σύζυγος (έχω και τη κόρη μόνη τόσες μέρες θα φρικαρει το καημένο μου)η έστω να δει το μωρό στη γέννα . Ούτε αυτό δεν αφήνουν; Και οι καισαρικές που χρειάζεσαι βοήθεια τη πρώτη μέρα; 

Έχεις ρωτήσει καμία κοπέλα για Ιασώ τι παίζει;

Θα πάρω να ρωτήσω βέβαια αλλά κάθε βδομάδα αλλάζουν τα δεδομένα...και τα μέτρα...

 Μα τι τραβάμε ... Έχουμε όλη τη ταλαιπωρία μας να μαστε και τελείως μόνες μας;:( 

 

  Θα γεννήσω σε νοσοκομείο της Θεσσ/ νίκης , δημόσιο . Όποιο εφημερεύει.. τώρα μου είπε η κοπέλα ότι ισχύει αυτό.  Δεν ξέρω κ εγώ παραπάνω. Καλά ένα σοκ μόλις το άκουσα, το επάθα .. αλλά σκέφτομαι όπου πάω , Να πάνε Όλα καλά κ θα περάσουν 4 μέρες. 

Απλά σε περίπτωση καισαρικής, εκεί φοβάμαι αρκετά.  Τεσπα, Θα δούμε..

Αν κάποια άλλη κοπέλα έχει πληροφορίες ας μας γράψει. 

Just now, didi2 είπε:

Ιασώ ρώτησα εγώ. Χρειάζεται να κανεις τεστ COVID στο Ιασώ 2-3 ημέρες πριν.

Μπορεις να έχεις μόνο 1 σύνοδο τον ίδιο από την πρώτη μέχρι την τελευταία ημέρα. Δηλαδή δεν μπορείς να έχεις δηλώσει την αδερφή σου και μια μέρα να έρθει ο σύζυγος απαγορεύεται. Στον συνοδό φτιάχνουν χαρτί την πρώτη ημέρα και μόνο με αυτό θα μπαινοβγαίνουν....

Κοριτσιαααααα

 

Εγω μετράω αντίστροφα μέχρι την Παρασκευή τα ξημερώματα πλέον...

Αλλά 3 βράδυα έμειναν... 

Η μικρή πλέον όταν κουνάει τα πόδια της (τα οποία είναι πολύ ψηλά στο στήθος μου σχεδόν) υποφέρω από πόνους στο στομάχι μου! Σε σημείο που έχω τάση για εμετό!

Απορώ τι θα έκανα αν θα έπρεπε να περιμενω μέχρι 40 εβδομάδες; Πως θα άντεχα;;; Εδώ δεν χωράει τώρα...

και επίσης πολύ άγχος... πωωωωω

Αυριο πάω Ιασώ να κάνω το τεστ COVID γιατί και με αυτό έχω άγχος.... πφφφφφ

Εσεις πως είστε;;;

  Έλα κοντεύεις εσύ.  Σε λιγάκι θα πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου κ όλα καλά.  

Εγώ μετράω αντίστροφα κ δεν περνάνε οι μέρες 

Κορίτσια από ότι κατάλαβα στα ιδιωτικά μαιευτήρια είναι πιο ελαστικά τα πράγματα , προφανώς στο δημόσιο έδω θεσ/νίκη είναι λίγο πιο αυστηρά που δεν αφήνουν στο δωμάτιο.  

Πάντως στον σύνοδο μόυ είπαν ότι δεν κάνόυν τεστ. Λογικά κάτω θα μπορέσω να κατέβω να δω τους δικούς μου σε καφετέρια αλλά κ που θα αφήσω το μωρό αφού το έχουμε εμείς όλο το διάστημα στον δωμάτιο.  

Είναι κάπως αγχωτικό όλο αύτο αλλά μην το σκέφτεστε.. έτσι όπως είναι η κατάσταση , Να γεννησουμε κ να γυρίσουμε σπίτι όλές μας με τα μωράκια μας καλά. 

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Εμενα το τεστ μου ειπε ο γιατρος αν προλαβω το κανω στο ιατρειο του με 70 ευρω στις 38 εβδομαδες...αλλιως στο ιασω την ημερα της γεννας με 150 ευρω...

Υποτιθεται ολοι εχουν κανει τεστ..καλυτερα 3 μερες και οι συνοδοι να μην βγοθν και να κατσουν μεσα μαζι μας..γιατι ποιο επικυνδυνο ειναι να μπαινοβγαινουν...που ξερουμε τι και που εχει παει ο καθενας...????οπως επισης γιατι και στο κυλικειο δεν ειναι πολυ επικινδυνο μεσα στο κοσμο να κατεβουμε???,

Και εγώ φοβάμαι πολυ τον ιό... Κ έλεγα ότι μόνο εγώ φοβάμαι τόσο... Έχεις δίκιο κ στο κυλικείο είναι επικίνδυνα για μένα... Τόσος κόσμος παει εκεί κ για απλές εξετάσεις... 

8 ώρες πρίν, didi2 είπε:

Ιασώ ρώτησα εγώ. Χρειάζεται να κανεις τεστ COVID στο Ιασώ 2-3 ημέρες πριν.

Μπορεις να έχεις μόνο 1 σύνοδο τον ίδιο από την πρώτη μέχρι την τελευταία ημέρα. Δηλαδή δεν μπορείς να έχεις δηλώσει την αδερφή σου και μια μέρα να έρθει ο σύζυγος απαγορεύεται. Στον συνοδό φτιάχνουν χαρτί την πρώτη ημέρα και μόνο με αυτό θα μπαινοβγαίνουν....

Κοριτσιαααααα

 

Εγω μετράω αντίστροφα μέχρι την Παρασκευή τα ξημερώματα πλέον...

Αλλά 3 βράδυα έμειναν... 

Η μικρή πλέον όταν κουνάει τα πόδια της (τα οποία είναι πολύ ψηλά στο στήθος μου σχεδόν) υποφέρω από πόνους στο στομάχι μου! Σε σημείο που έχω τάση για εμετό!

Απορώ τι θα έκανα αν θα έπρεπε να περιμενω μέχρι 40 εβδομάδες; Πως θα άντεχα;;; Εδώ δεν χωράει τώρα...

και επίσης πολύ άγχος... πωωωωω

Αυριο πάω Ιασώ να κάνω το τεστ COVID γιατί και με αυτό έχω άγχος.... πφφφφφ

Εσεις πως είστε;;;

Με το καλοοο!!!!! Τόσο πολυ πονας ε;;;Και εγώ ανυπομονώ να έρθει η ώρα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και ρώτησα στο Ιασώ τουλάχιστον μόνο ΕΝΑΣ  από την αίθουσα αναμονής  μέχρι το δωμάτιο κτλ ο οποίος μπορεί να μπαινοβγαίνει . Αλλά μόνο ένας.!!!

Αυτό που δε καταλαβαίνω είναι δε τους πειράζει να μπαινοβγαίνει ο ένας; 

 

Και τι διαλέγεις; Το πατέρα να δει το μωρό αλλά ουσιαστικά δε μπορεί να βοηθήσει ειδικά στη καισαρική ή μαμά αδερφή ότι έχει ο καθενας; Πφφφφ ηλπιζα έστω τελευταία στιγμή ... Απογοητεύτηκα δε ξέρω καν τι να διαλέξω... Σκέφτομαι και τη μικρή μου

Πφφφ τρικυμία εν κρανιω :confused:

  • Μου αρέσει 3
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε?? Εμάς όλα καλά χθες τελικά. Το καρδιογράφημα του μικρού βγήκε τέλειο συσπάσεις δεν είχα μου έκανε και υπέρηχο για να δούμε αν παίρνει κιλά.. έχει πάρει το αγόρι μου.. πήγε 2730.. ( όσο γεννήθηκε η μικρή μου ) και έτσι αφού όλα βγήκαν καλά δεν θα μπούμε για πρόκληση.. περιμένουμε.. μου είπε να ξανά πάω την άλλη Δευτέρα που θα είμαι 37+5 για καρδιοτοκογράφημα. 

Λοιπόν πήρα και εγώ ρώτησα στο Έλενα το παίζει με συνοδούς και μου είπε μόνο ένας και εμένα δεν μπορούν να αλλάζουν οι συνοδοί. Είχα σκοπό να αλλάζουν με την μαμά μου.. αλλα  προτιμώ να είναι ο άντρας μου μέσα όσο θα μπορέσει  για να μπορεί να βλέπει το παιδί.. γιατί έτσι τι δεν θα το δει καθόλου??? Σίγουρα βοήθεια θα έχουμε και από τις μαίες... 

@didi2 πω πω πλησιάζει η μέρα κορίτσι... Αχ να σου πω την αλήθεια ήθελα και εγώ να γεννήσω την Παρασκευή 21 του μήνα γιατί ο μικρός θα πάρει το όνομα του πατέρα μου και έχει γενέθλια ο πατέρας μου στις 21/8 και θα ήταν τέλειο να έχουν γιορτή και γενέθλια μαζί.. αλλά το βλέπω δύσκολο έως και αδύνατον να κάτσει εκείνη την ημέρα... περιμένουμε νέα σου σήμερα . Θα κάνεις το τέστ ε?

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια σήμερα πήγα για το τεστ. Τα αποτελέσματα λέει θα βγουν μέχρι αύριο το πρωί και σε ενημερώνουν μόνο αν βγει θετικό...

Το θέμα είναι ότι εκνευρίστηκα στο Ιασώ γιατί στην αίθουσα COVID δεν υπάρχει καμία προφύλαξη για τις εγκύους! Δηλαδή στο ίδιο μέρος αναμονής περιμένεις εσυ και οποίος/α θέλει να εξεταστεί για COVID! Δίπλα μου (που του έκανε και παρατήρηση ο άντρας μου να παει πιο μακριά) ήταν ένας ο οποίος είχε μόλις γυρίσει από Μύκονο, όπως και σχεδόν όλοι οι υπόλοιποι ήταν άσχετοι όχι έγκυες... 

Και ρωτάω τώρα, ποιο το νόημα; Δεν θα έπρεπε σε μαιευτήριο να προστατεύονται οι έγκυες σε άλλο χώρο από τη στιγμή που μας υποχρεώνουν (και καλά κάνουν) να κάνουμε το τεστ; Δηλαδή μπαίνει ο κάθε ένας που πολύ πιθανό να νοσεί στον ίδιο χώρο με εμάς....

Τι να πω, σε συνδυασμό με τα αλλά που ανέφερα χθες καταλαβαίνω πως όλοι έχουν χαλαρώσει, και κάποια πράγματα γίνονται για να λέμε ότι γίνονται... Σκεφτείτε επίσης πως 115 € που χρεώνουν στο Ιασώ x πόσες εγκύους τον χρόνο (οι περισσότερες θα το κάνουν εκεί) είναι πολλά χρήματα....

  • Μπερδεμένη/-ος 2
  • Λυπημένη/-ος 2

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Λοιπόν κορίτσια σήμερα πήγα για το τεστ. Τα αποτελέσματα λέει θα βγουν μέχρι αύριο το πρωί και σε ενημερώνουν μόνο αν βγει θετικό...

Το θέμα είναι ότι εκνευρίστηκα στο Ιασώ γιατί στην αίθουσα COVID δεν υπάρχει καμία προφύλαξη για τις εγκύους! Δηλαδή στο ίδιο μέρος αναμονής περιμένεις εσυ και οποίος/α θέλει να εξεταστεί για COVID! Δίπλα μου (που του έκανε και παρατήρηση ο άντρας μου να παει πιο μακριά) ήταν ένας ο οποίος είχε μόλις γυρίσει από Μύκονο, όπως και σχεδόν όλοι οι υπόλοιποι ήταν άσχετοι όχι έγκυες... 

Και ρωτάω τώρα, ποιο το νόημα; Δεν θα έπρεπε σε μαιευτήριο να προστατεύονται οι έγκυες σε άλλο χώρο από τη στιγμή που μας υποχρεώνουν (και καλά κάνουν) να κάνουμε το τεστ; Δηλαδή μπαίνει ο κάθε ένας που πολύ πιθανό να νοσεί στον ίδιο χώρο με εμάς....

Τι να πω, σε συνδυασμό με τα αλλά που ανέφερα χθες καταλαβαίνω πως όλοι έχουν χαλαρώσει, και κάποια πράγματα γίνονται για να λέμε ότι γίνονται... Σκεφτείτε επίσης πως 115 € που χρεώνουν στο Ιασώ x πόσες εγκύους τον χρόνο (οι περισσότερες θα το κάνουν εκεί) είναι πολλά χρήματα....

Πο πο.... Τι λες τώρα;;;τραγικό... Ντροπή!!! Απαραδεκτοι!!!!!!Έπρεπε να υπάρχει άλλος χώρος για τις έγκυες, λες και δεν έχουν χώρο στο μαιευτήριο.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@didi2 εσύ δήλωσες σύνοδο τον άντρα σου; Έκανε και αυτός το τεστ;

Τι να πω και μετά τους πειράζει να μπει ένας άνθρωπος να μας βοηθήσει και εγώ είμαι φουλ ξενερωμενη ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Είμαι θεσ/Νίκη Εγώ! Γτ δεν παίρνεις τηλ να ρωτήσεις την κλινική όπου θα γεννήσεις. Αν κ εφόσον γεννήσεις σε ιδιωτ.κλινική , θα σε βοηθήσουν οι νοσηλεύτριες Αφού δεν είναι δημόσιο.

Αύριο θα πάρω κ τν κλινική που συνεργάζεται η γιατρός μου κ θα σε ενημερώσω τι γίνεται εδώ.  Μην αγχώνεσαι, ότι είναι θα πέράσει ,4 μέρες θα είμαστε μέσα. 

  Θα γεννήσω σε νοσοκομείο της Θεσσ/ νίκης , δημόσιο . Όποιο εφημερεύει.. τώρα μου είπε η κοπέλα ότι ισχύει αυτό.  Δεν ξέρω κ εγώ παραπάνω. Καλά ένα σοκ μόλις το άκουσα, το επάθα .. αλλά σκέφτομαι όπου πάω , Να πάνε Όλα καλά κ θα περάσουν 4 μέρες. 

Απλά σε περίπτωση καισαρικής, εκεί φοβάμαι αρκετά.  Τεσπα, Θα δούμε..

Αν κάποια άλλη κοπέλα έχει πληροφορίες ας μας γράψει. 

  Έλα κοντεύεις εσύ.  Σε λιγάκι θα πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου κ όλα καλά.  

Εγώ μετράω αντίστροφα κ δεν περνάνε οι μέρες 

Κορίτσια από ότι κατάλαβα στα ιδιωτικά μαιευτήρια είναι πιο ελαστικά τα πράγματα , προφανώς στο δημόσιο έδω θεσ/νίκη είναι λίγο πιο αυστηρά που δεν αφήνουν στο δωμάτιο.  

Πάντως στον σύνοδο μόυ είπαν ότι δεν κάνόυν τεστ. Λογικά κάτω θα μπορέσω να κατέβω να δω τους δικούς μου σε καφετέρια αλλά κ που θα αφήσω το μωρό αφού το έχουμε εμείς όλο το διάστημα στον δωμάτιο.  

Είναι κάπως αγχωτικό όλο αύτο αλλά μην το σκέφτεστε.. έτσι όπως είναι η κατάσταση , Να γεννησουμε κ να γυρίσουμε σπίτι όλές μας με τα μωράκια μας καλά. 

Εχεις πληροφοριες για γενικη κλινικη μηπως κοριτσι μου;


url%5D

Link to comment
Share on other sites

On 13/8/2020 at 12:34 ΜΜ, didi2 είπε:

Μην αγχώνεσαι με την καισαρική. Έχω κάνει ήδη μια πριν πολλά χρόνια στον γιο μου και τώρα πάλι αναγκαστικά. Θα δεις ότι δεν είναι κάτι τρομερό! Πλέον είναι ένα χειρουργείο πολύ συνηθισμένο... 

Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά! 

Άκουω Πολλά άλλες λένε υποφέρουν από τους πόνους. Νομίζω πιο πολυ με έχουν τρομάξει αυτά που ακούω...παρεμπιπτόντως συνεχίζει να είναι μικρό το μωρο 34+5 2200...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αngy89 είπε:

Άκουω Πολλά άλλες λένε υποφέρουν από τους πόνους. Νομίζω πιο πολυ με έχουν τρομάξει αυτά που ακούω...παρεμπιπτόντως συνεχίζει να είναι μικρό το μωρο 34+5 2200...

Όχι μη σε αγχωνει καθόλου και εγώ με καισαρική το πρώτο και στο δεύτερο έτσι θα παω. Η δεύτερη μέρα λίγο είναι δύσκολη αλλά μη φανταστείς, εγώ δηλαδή ποναγα επειδή επανερχοντουσαν τα όργανα στη θέση τους και όχι κάτι τραγικό  θεωρώ δηλαδή  είναι μια ενόχληση που τη νιώθεις με όποιον δηποτε τρόπο (υποθέτω) ούτε Ντεπον δε θες. Σκέψου και τρως κανονικά κάθεσαι κανονικά δεν έχεις κανέναν  μα κανένα πρόβλημα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/8/2020 at 9:17 ΜΜ, nairobi είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!!! Πειτε μου για τα ποδια σας!!! Πρηστηκαν; εμενα αρκετα εκει στα δαχτυλα φαινεται σαν κατακρατηση!! Αγχωνομαι να τα βλεπω ετσι!! Και διαβαζω θα υποχωρησει μετα τη γεννα!! 

Εμένα Όταν Είμαι όρθια και έχει ζέστη πρηζονται.Όταν ο καιρός είναι πιο δροσερός και Εγώ Χαλαρά Σπίτι είναι οκ Λίγο πρησμένα άλλα όχι χάλια !εμένα είναι μόνιμα τα χέρια μου πρησμένα !χαλί μαυρο

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...