Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Ρε κορίτσια να ρωτήσω εγώ τώρα κάτι αδιάκριτο αλλά μια παρέα είμαστε!! Σεξ κάνετε κανονικά τώρα με τον σύντροφό σας? Οι γιατροί σας τι σας έχουν πει? Όρεξη έχετε? Γιατί εμάς μας είπε να κάνουμε αλλά "οικογενειακό" χαχα τύπου ήρεμα κ ενώ έχω όρεξη μάλλον από τις τρελό ορμόνες όταν ξεκινάμε αρχίζω κ ψιλό φοβάμαι μη κάνω καμιά ζημιά στο παιδί.. πφφφ...

10 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Κ εγώ είχα μια αποβολή κ σε καταλαβαίνω πολύ καλά....φαντάσου εμένα με πιάνει και δύσπνοια....αλλά λέω πρέπει να χαλαρωσω....όλες μας....κ όλα θα πάνε καλά!!!!!!

Κ εγώ. Το παθαίνω αυτό κ με τη δύσπνοια που λες όταν είμαι πολύ αγχωμενη αλλά από όταν είδα πόσο κακό κάνει στην εγκυμοσύνη το άγχος προτιμησα ολαααα τα άλλα κ δουλειές κ προβλήματα να τα αφήσω για τους επόμενους 7,5 μήνες πίσω , μόνο το παιδί μου έχει σημασία τώρα άρα όσο είναι μέσα μας κ εμείς!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Κορίτσια δυστυχώς παίρνουν αρκετά. Δεν είναι  όλοι έτσι όμως. Εγώ έπεσα σε καλή γιατρό . Βέβαια επειδή είναι στο δημόσιο είναι λίγο δύσκολα με ραντεβού κτλ αλλά δεν μου ζήτησε ποτέ λεφτά. Υπάρχουν και αυτοί οι γιατροί που είναι πρώτα από όλα άνθρωποι και δεν σε βλέπουν σαν χρήμα..

Καλημερα! ναι αν μπορεις να πας στο νοσοκομειο εισαι οκ! εγω τα πρωινα δουλευω . κ εκτος αυτου εδω στα νοσκομεια δεν σου κανουν υπερηχο καθε φορα ! απλα ακουνε την καρδουλα του μωρου.οποτε για την επισκεψη δν με πειραζει , θελω να παω σε ιδιωτη για να μπορω να τον παιρνω κ οτι ωρα θελω αν εχω προβλημα. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Εμένα παίρνει 50€ την επίσκεψη. Δεν έχουμε μπει ακόμα σε συζήτηση για τη γέννα αλλά ξέρω ότι είναι στο Ιασώ.

Πριν πολλά χρόνια θυμάμαι στον γιο μου ότι οι γιατροί έπαιρναν την ίδια αμοιβή με την αμοιβή του νοσοκομείου. Ελπίζω αυτή η παράνοια να μην ισχύει πλέον...

Δυστυχώς αγάπη μου ισχύει ακόμη.. τουλάχιστον στη κουμπαρα μου που γέννησε στο Ρέα ισχύει ακόμη..

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω εγώ τώρα κάτι αδιάκριτο αλλά μια παρέα είμαστε!! Σεξ κάνετε κανονικά τώρα με τον σύντροφό σας? Οι γιατροί σας τι σας έχουν πει? Όρεξη έχετε? Γιατί εμάς μας είπε να κάνουμε αλλά "οικογενειακό" χαχα τύπου ήρεμα κ ενώ έχω όρεξη μάλλον από τις τρελό ορμόνες όταν ξεκινάμε αρχίζω κ ψιλό φοβάμαι μη κάνω καμιά ζημιά στο παιδί.. πφφφ...

Κ εγώ. Το παθαίνω αυτό κ με τη δύσπνοια που λες όταν είμαι πολύ αγχωμενη αλλά από όταν είδα πόσο κακό κάνει στην εγκυμοσύνη το άγχος προτιμησα ολαααα τα άλλα κ δουλειές κ προβλήματα να τα αφήσω για τους επόμενους 7,5 μήνες πίσω , μόνο το παιδί μου έχει σημασία τώρα άρα όσο είναι μέσα μας κ εμείς!!

Σεξ ? στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα 1-2 φορες την βδομαδα ηρεμα !!! τωρα με το μωρο ειναι λιγο πιο δυσκολο αλλα κατι κανουμε  1 φορα την βδομαδα!χαχααχα 

αν δεν εχεις θεμα με αιμα κτλ, δεν υπαρχει προβλημα.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω εγώ τώρα κάτι αδιάκριτο αλλά μια παρέα είμαστε!! Σεξ κάνετε κανονικά τώρα με τον σύντροφό σας? Οι γιατροί σας τι σας έχουν πει? Όρεξη έχετε? Γιατί εμάς μας είπε να κάνουμε αλλά "οικογενειακό" χαχα τύπου ήρεμα κ ενώ έχω όρεξη μάλλον από τις τρελό ορμόνες όταν ξεκινάμε αρχίζω κ ψιλό φοβάμαι μη κάνω καμιά ζημιά στο παιδί.. πφφφ...

Κ εγώ. Το παθαίνω αυτό κ με τη δύσπνοια που λες όταν είμαι πολύ αγχωμενη αλλά από όταν είδα πόσο κακό κάνει στην εγκυμοσύνη το άγχος προτιμησα ολαααα τα άλλα κ δουλειές κ προβλήματα να τα αφήσω για τους επόμενους 7,5 μήνες πίσω , μόνο το παιδί μου έχει σημασία τώρα άρα όσο είναι μέσα μας κ εμείς!!

Καλημέρα!!!!Εμάς μας είπε ότι μπορούμε να κάνουμε κανονικά δεν υπάρχει πρόβλημα....απλά χαλαρά!!!Εγώ βέβαια δεν έχω καθόλου μα καθόλου όρεξη....κ γενικά δεν ξέρω είμαι λίγο ευερεθιστη...τα νεύρα μου δεν είναι πολύ καλά....όσο για τα υπόλοιπα έχεις δίκιο αυτό προσπαθώ....:-?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, didi2 είπε:

Εμένα παίρνει 50€ την επίσκεψη. Δεν έχουμε μπει ακόμα σε συζήτηση για τη γέννα αλλά ξέρω ότι είναι στο Ιασώ.

Πριν πολλά χρόνια θυμάμαι στον γιο μου ότι οι γιατροί έπαιρναν την ίδια αμοιβή με την αμοιβή του νοσοκομείου. Ελπίζω αυτή η παράνοια να μην ισχύει πλέον...

Καλημέρα.. εμένα δεν μου παίρνει σε κάθε επίσκεψη 50 ευρω..Μια παίρνει μια όχι.. Όσο για τα λεφτά αν θυμάμαι καλά γιατί τον είχα ρωτήσει πριν μείνω έγκυος παίρνει 1000 αυτός 100 η μαία και 1600 νομίζω το νοσοκομείο..

Just now, Renez είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω εγώ τώρα κάτι αδιάκριτο αλλά μια παρέα είμαστε!! Σεξ κάνετε κανονικά τώρα με τον σύντροφό σας? Οι γιατροί σας τι σας έχουν πει? Όρεξη έχετε? Γιατί εμάς μας είπε να κάνουμε αλλά "οικογενειακό" χαχα τύπου ήρεμα κ ενώ έχω όρεξη μάλλον από τις τρελό ορμόνες όταν ξεκινάμε αρχίζω κ ψιλό φοβάμαι μη κάνω καμιά ζημιά στο παιδί.. πφφφ...

Κ εγώ. Το παθαίνω αυτό κ με τη δύσπνοια που λες όταν είμαι πολύ αγχωμενη αλλά από όταν είδα πόσο κακό κάνει στην εγκυμοσύνη το άγχος προτιμησα ολαααα τα άλλα κ δουλειές κ προβλήματα να τα αφήσω για τους επόμενους 7,5 μήνες πίσω , μόνο το παιδί μου έχει σημασία τώρα άρα όσο είναι μέσα μας κ εμείς!!

Εγώ δεν κάνω καθόλου σεξ..μου το απαγορεύσε ο γιατρός τους 3 πρώτους μήνες.. Όπως επίσης ούτε όρεξη έχω να σου πω την αλήθεια.. Ούτε να με αγγίζει δεν θέλω νιώθω κάπως περίεργα.. 

  • Μου αρέσει 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Πήγα για υπέρηχο σήμερα.. όλα καλά. Ξανά ακούσαμε καρδούλα ευτυχώς 181 παλμούς. Όλα καλά. Τώρα στις 28/2 έχω αυχενική. Λογικά ΠΗΤ έχω 9/9.

  • Μου αρέσει 6

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Καλημέρα!!!!Εμάς μας είπε ότι μπορούμε να κάνουμε κανονικά δεν υπάρχει πρόβλημα....απλά χαλαρά!!!Εγώ βέβαια δεν έχω καθόλου μα καθόλου όρεξη....κ γενικά δεν ξέρω είμαι λίγο ευερεθιστη...τα νεύρα μου δεν είναι πολύ καλά....όσο για τα υπόλοιπα έχεις δίκιο αυτό προσπαθώ....:-?

Ε!! Σεξ χρειάζεσαι καλέ κ θα σου φύγουν τα νεύρα χαχαχα

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα.. εμένα δεν μου παίρνει σε κάθε επίσκεψη 50 ευρω..Μια παίρνει μια όχι.. Όσο για τα λεφτά αν θυμάμαι καλά γιατί τον είχα ρωτήσει πριν μείνω έγκυος παίρνει 1000 αυτός 100 η μαία και 1600 νομίζω το νοσοκομείο..

Εγώ δεν κάνω καθόλου σεξ..μου το απαγορεύσε ο γιατρός τους 3 πρώτους μήνες.. Όπως επίσης ούτε όρεξη έχω να σου πω την αλήθεια.. Ούτε να με αγγίζει δεν θέλω νιώθω κάπως περίεργα.. 

Ναι έχει να κάνει με τις ορμόνες τηςνκαυε μιας μανουλας μάλλον..η μία Μ φίλη ήθελε φουλ όπως κ εγώ η κουμπάρα Μ όμως ούτε να την αγγίξει δεν άφηνε..ειδικά στο πρώτο τρίμηνο..

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα.. εμένα δεν μου παίρνει σε κάθε επίσκεψη 50 ευρω..Μια παίρνει μια όχι.. Όσο για τα λεφτά αν θυμάμαι καλά γιατί τον είχα ρωτήσει πριν μείνω έγκυος παίρνει 1000 αυτός 100 η μαία και 1600 νομίζω το νοσοκομείο..

Εγώ δεν κάνω καθόλου σεξ..μου το απαγορεύσε ο γιατρός τους 3 πρώτους μήνες.. Όπως επίσης ούτε όρεξη έχω να σου πω την αλήθεια.. Ούτε να με αγγίζει δεν θέλω νιώθω κάπως περίεργα.. 

Γιατί ρε συ άλλοι γιατροί το επιτρέπουν κ άλλοι όχι? Έχεις κάποια "κακό" παρελθόν εγκυμοσύνης ή απλά είναι πιο αυστηρός ο γιατρός?

Link to comment
Share on other sites

Πως είστε με τις αναγουλες κορίτσια?  Σας σκέφτομαι γιατί το πέρασα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και σας καταλαβαίνω...είναι ταλαιπωρία...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ Θεσσαλονίκη μένω!! Ο γιατρός μου ζητάει 1000 μαζί με τις επισκέψεις και η κλινική θα μου κοστίσει άλλα τόσα!! Σε κάθε επίσκεψη στο γιατρό δίνω όσα μπορώ και αφαιρούνται απο το χιλιάρικο!! Τη Δευτέρα ακούσαμε καρδούλα :xβρίσκεται σε καλή θέση το νινί μέσα στη μήτρα!! Επέστρεψα στη δουλειά αλλά χαλαρά και με προσοχή γιατί εργάζομαι στην εστίαση και είναι κουραστικά!! 

  • Μου αρέσει 4

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πήγα για υπέρηχο σήμερα.. όλα καλά. Ξανά ακούσαμε καρδούλα ευτυχώς 181 παλμούς. Όλα καλά. Τώρα στις 28/2 έχω αυχενική. Λογικά ΠΗΤ έχω 9/9.

Αα μαζί Κατερίνα μου..8/9 μου έχει εμένα ΠΗΤ..181???κοριτσάκι μου μυριζεται???

Just now, Renez είπε:

Ε!! Σεξ χρειάζεσαι καλέ κ θα σου φύγουν τα νεύρα χαχαχα

Ναι έχει να κάνει με τις ορμόνες τηςνκαυε μιας μανουλας μάλλον..η μία Μ φίλη ήθελε φουλ όπως κ εγώ η κουμπάρα Μ όμως ούτε να την αγγίξει δεν άφηνε..ειδικά στο πρώτο τρίμηνο..

Γιατί ρε συ άλλοι γιατροί το επιτρέπουν κ άλλοι όχι? Έχεις κάποια "κακό" παρελθόν εγκυμοσύνης ή απλά είναι πιο αυστηρός ο γιατρός?

Εγώ δεν έχω ξανά υπάρξει έγκυος αλλά νομίζω απλά ότι φοβάται το πρώτο τρίμηνο γιατί είναι το πιο επικίνδυνο.. Μετά μου είπε δωστου να καταλάβει να πάνε όλα καλά.. 

  • Χαχα 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ Θεσσαλονίκη μένω!! Ο γιατρός μου ζητάει 1000 μαζί με τις επισκέψεις και η κλινική θα μου κοστίσει άλλα τόσα!! Σε κάθε επίσκεψη στο γιατρό δίνω όσα μπορώ και αφαιρούνται απο το χιλιάρικο!! Τη Δευτέρα ακούσαμε καρδούλα :xβρίσκεται σε καλή θέση το νινί μέσα στη μήτρα!! Επέστρεψα στη δουλειά αλλά χαλαρά και με προσοχή γιατί εργάζομαι στην εστίαση και είναι κουραστικά!! 

Πφφφ κ εγώ με τον άντρα μου έχουμε μαγαζί με κρητικά προϊόντα κ έχουμε κ φούρνο που ψήνουμε κτλ κ μου είναι αρκετά δύσκολο.. τουλάχιστον είναι δικό μας κ πήραμε υπάλληλο τώρα που είμαι έγκυος ώστε να ξεκουράζομαι λίγο.. τι δουλειά κάνεις εσύ ακριβώς? 1000 η κλινική είναι ιδιωτική? Πολύ καλά σε σχέση με Αθήνα που είναι 1600€ το τρίκλινο +τις εξετάσεις του μωρού έξτρα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Renez είπε:

Ρε κορίτσια να ρωτήσω εγώ τώρα κάτι αδιάκριτο αλλά μια παρέα είμαστε!! Σεξ κάνετε κανονικά τώρα με τον σύντροφό σας? Οι γιατροί σας τι σας έχουν πει? Όρεξη έχετε? Γιατί εμάς μας είπε να κάνουμε αλλά "οικογενειακό" χαχα τύπου ήρεμα κ ενώ έχω όρεξη μάλλον από τις τρελό ορμόνες όταν ξεκινάμε αρχίζω κ ψιλό φοβάμαι μη κάνω καμιά ζημιά στο παιδί.. πφφφ...

Ακριβώς τα ίδια!! Φοβάμαι πολύ...κάναμε μια φορά τόσο καιρό και μου θύμισε τον πρώτο καιρό απειρίας!! :-P

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Πως είστε με τις αναγουλες κορίτσια?  Σας σκέφτομαι γιατί το πέρασα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και σας καταλαβαίνω...είναι ταλαιπωρία...

Εγώ εξακολουθώ να έχω ναυτία και όλα τα παρελκόμενα!! Άλλαξα σκευάσματα σιδήρου κ ασβεστιου από πορτοκαλάδα σε χάπι!! Και ελάττωσα το νερό γιατί με αναγουλιάζει!! Υπομονή τίποτα άλλο!!


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έχω κ άλλη ερώτηση της μέρας.. πια μάρκα φολικό οξύ και σίδηρο παίρνεται? Χάπια η υγρά?

Έχω παίρνω felicin..Δεν μου έχει δώσει ακόμη κάτι άλλο γιατί θα μου πέσει βαρύ από τώρα.. Μετά το πρώτο τρίμηνο.. 


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...