Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Thaliamp είπε:

Καλημερα Φώφη μου πως είσαι????μίλησες με το γιατρό????

Κορίτσια Ναι μίλησα.. ΚΟΛΙΚΟΣ μου είπε και ότι θα με δει και την Δευτέρα.. ξάπλα και ξεκούραση...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια Ναι μίλησα.. ΚΟΛΙΚΟΣ μου είπε και ότι θα με δει και την Δευτέρα.. ξάπλα και ξεκούραση...

Α δηλαδή είναι άσχετο με την εγκυμοσύνη....όλα καλά τότε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! πηγαμε χθες στη γιατρο , ειδαμε το μικρουλι μας , ακουσαμε κ καρδουλα! ολα καλα . μου εκανε κολπικο υπερηχοκ με εβγαλε ακριβως οσο ειμαι .

μου εδωσε παλι ενα σωρο εξετασεις να κανω ..εκανα κ καλλιεργεια κολπικου.απο χαπια επειδη θηλαζω μου εδωσε 2 φορες σιδηρο , φυλλικο , και ασβεστιο ! δεν νομιζω να μπορεσω να τα παρω ολα αυτα βεβαια.. 

Πρωτη φορα παω σε αυτη την γιατρο κ μπορω να πω οτι μου αρεσε που ητνα ηρεμη . για τον τοκετο μου ζητησε 1000 + 1000 η κλινικη για φυσιολογικο . και οι επισκεψεις απο 50 ! κλασικα οπως ολοι . αυτο βεβαια θα το αποφασιω μετα ! 

@nairobi k αυτη που πηγα στην ΓΕνικη ξεγενναει ! ΣΕ ευχαριστω παντως!

@ΚατεριναΣκ 26/9 πητ. ευτυχως που εχω βοηθεια γτ αλλιως δν θα την παλευα. δεν εχω καθολου δυναμη κ ενεργεια .

@Fofi29 εισαι καλυτερα? @Bbboob ligo ροχζ δεν πειραζει ,απλα προσεχε τα βαρη

 

  • Μου αρέσει 3

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Κορίτσια Ναι μίλησα.. ΚΟΛΙΚΟΣ μου είπε και ότι θα με δει και την Δευτέρα.. ξάπλα και ξεκούραση...

Κατάλαβα. Δεν έχει να κάνει με εγκυμοσύνη λογικά. Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς. 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια! πηγαμε χθες στη γιατρο , ειδαμε το μικρουλι μας , ακουσαμε κ καρδουλα! ολα καλα . μου εκανε κολπικο υπερηχοκ με εβγαλε ακριβως οσο ειμαι .

μου εδωσε παλι ενα σωρο εξετασεις να κανω ..εκανα κ καλλιεργεια κολπικου.απο χαπια επειδη θηλαζω μου εδωσε 2 φορες σιδηρο , φυλλικο , και ασβεστιο ! δεν νομιζω να μπορεσω να τα παρω ολα αυτα βεβαια.. 

Πρωτη φορα παω σε αυτη την γιατρο κ μπορω να πω οτι μου αρεσε που ητνα ηρεμη . για τον τοκετο μου ζητησε 1000 + 1000 η κλινικη για φυσιολογικο . και οι επισκεψεις απο 50 ! κλασικα οπως ολοι . αυτο βεβαια θα το αποφασιω μετα ! 

@nairobi k αυτη που πηγα στην ΓΕνικη ξεγενναει ! ΣΕ ευχαριστω παντως!

@ΚατεριναΣκ 26/9 πητ. ευτυχως που εχω βοηθεια γτ αλλιως δν θα την παλευα. δεν εχω καθολου δυναμη κ ενεργεια .

@Fofi29 εισαι καλυτερα? @Bbboob ligo ροχζ δεν πειραζει ,απλα προσεχε τα βαρη

 

Μπράβο όλα τέλεια!!!!  Ναι εσένα σου δίνει συμπληρώματα λόγο θηλασμού. Μπράβο πάντως που θηλάζεις ακόμα. Εγώ θήλασα 1 χρόνο. Τόσο είχα πει από την αρχή.  


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Πως είστε με τις αναγουλες κορίτσια?  Σας σκέφτομαι γιατί το πέρασα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και σας καταλαβαίνω...είναι ταλαιπωρία...

Αστα ένα μάτσο χάλια... δεν μπορώ άλλο πια! Λες και είμαι σε καράβι κάθε μέρα...

Και χθες δεν πήγα στον γιατρό γιατί ήταν άρρωστος και θα πάω Δευτέρα τώρα...

πρίν από 51 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

@ΚατεριναΣκ    9/9

@nairobi          22/9

@Thaliamp      22/9

@ada32           26/9  

@Renez           28/9

Οι περισσότερες προς το τέλος είστε... Χαχαχα μόνη μου είμαι στην αρχή.. περιμένω και τις υπόλοιπες να μου πείτε..   

Η δικιά μου είναι 12/9!


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια από εχτές με το ροζ που είχα και λόγω ανχος, αν και σήμερα έχω καφέ που θεωρητικά είναι νορμαλ μετά το ροζ να βλέπεις καφέ, πήγα σήμερα σε άλλο γιατρο ο οποίος είναι απτους καλύτερους στους υπερηχους και μου είπε ότι κατ εκτίμηση του ή εγκυμοσύνη δεν είναι βιώσιμη. Οι παλμοί του δεν είναι καλοί, συγκεκριμένα μου είπε ότι παρουσιάζει βραδυκαρδιά και ότι ο σάκος για το μέγεθος του εβρυου είναι αδικαιολογητα πολύ μικρός. Συνεπώς μου είπε η καρδιά είναι θέμα χρόνου να σταματήσει&γενικότερα η εικόνα που έχει το εμβρυο δεν είναι καλή... Θα ξαναπάω την Δευτέρα. Είμαι σε κακα χαλία!! Δεν αντέχω να ξαναβιωσω αποβολή.. 

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Αστα ένα μάτσο χάλια... δεν μπορώ άλλο πια! Λες και είμαι σε καράβι κάθε μέρα...

Και χθες δεν πήγα στον γιατρό γιατί ήταν άρρωστος και θα πάω Δευτέρα τώρα...

Η δικιά μου είναι 12/9!

Όλες πολύ κοντά είμαστε...8/9 εγώ...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Μπράβο όλα τέλεια!!!!  Ναι εσένα σου δίνει συμπληρώματα λόγο θηλασμού. Μπράβο πάντως που θηλάζεις ακόμα. Εγώ θήλασα 1 χρόνο. Τόσο είχα πει από την αρχή.  

Ευχαριστω! οταν εγινε 1 ετους  δεν με πειραζε ο θηλασμος γτ θηλαζει πρωι κ μετα βραδυ κ νυχτα..ελαττωσε αρκετα δλδ. απλα πρεπει να το κοψω σιγα σιγα γτ οταν θηλαζει κανει σαν τον ταρζαν !!!! ανεβαινει πανω μου ,με χτυπαει με τα ποδια ..κλτ κ ΓΕΛΑΕΙ!!!! κ εγ ωδεν εχω κουραγιο  πλεον 

Just now, Bbboob είπε:

Σε συνέχεια από εχτές με το ροζ που είχα και λόγω ανχος, αν και σήμερα έχω καφέ που θεωρητικά είναι νορμαλ μετά το ροζ να βλέπεις καφέ, πήγα σήμερα σε άλλο γιατρο ο οποίος είναι απτους καλύτερους στους υπερηχους και μου είπε ότι κατ εκτίμηση του ή εγκυμοσύνη δεν είναι βιώσιμη. Οι παλμοί του δεν είναι καλοί, συγκεκριμένα μου είπε ότι παρουσιάζει βραδυκαρδιά και ότι ο σάκος για το μέγεθος του εβρυου είναι αδικαιολογητα πολύ μικρός. Συνεπώς μου είπε η καρδιά είναι θέμα χρόνου να σταματήσει&γενικότερα η εικόνα που έχει το εμβρυο δεν είναι καλή... Θα ξαναπάω την Δευτέρα. Είμαι σε κακα χαλία!! Δεν αντέχω να ξαναβιωσω αποβολή.. 

Λυπαμαι πολυ... περιμενε ομως λιγο ,ποτε δεν ξερεις . μπορει να ειχατε καθυστερημενη συλληψη

Just now, didi2 είπε:

Αστα ένα μάτσο χάλια... δεν μπορώ άλλο πια! Λες και είμαι σε καράβι κάθε μέρα...

Και χθες δεν πήγα στον γιατρό γιατί ήταν άρρωστος και θα πάω Δευτέρα τώρα...

Η δικιά μου είναι 12/9!

μια απο τα ιδια ειμαι κ εγω

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Bbboob είπε:

Σε συνέχεια από εχτές με το ροζ που είχα και λόγω ανχος, αν και σήμερα έχω καφέ που θεωρητικά είναι νορμαλ μετά το ροζ να βλέπεις καφέ, πήγα σήμερα σε άλλο γιατρο ο οποίος είναι απτους καλύτερους στους υπερηχους και μου είπε ότι κατ εκτίμηση του ή εγκυμοσύνη δεν είναι βιώσιμη. Οι παλμοί του δεν είναι καλοί, συγκεκριμένα μου είπε ότι παρουσιάζει βραδυκαρδιά και ότι ο σάκος για το μέγεθος του εβρυου είναι αδικαιολογητα πολύ μικρός. Συνεπώς μου είπε η καρδιά είναι θέμα χρόνου να σταματήσει&γενικότερα η εικόνα που έχει το εμβρυο δεν είναι καλή... Θα ξαναπάω την Δευτέρα. Είμαι σε κακα χαλία!! Δεν αντέχω να ξαναβιωσω αποβολή.. 

Σε καταλαβαίνω κοπέλα μου....μην στεναχωριέσαι προσπάθησε να ηρεμησεις να δούμε πως θα παεί μέχρι την Δευτέρα.....τον γιατρό αυτόν τον εμπιστεύεσαι???ο χθεσινος όμως γιατί δεν σου είπε τίποτα????

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bbboob είπε:

Σε συνέχεια από εχτές με το ροζ που είχα και λόγω ανχος, αν και σήμερα έχω καφέ που θεωρητικά είναι νορμαλ μετά το ροζ να βλέπεις καφέ, πήγα σήμερα σε άλλο γιατρο ο οποίος είναι απτους καλύτερους στους υπερηχους και μου είπε ότι κατ εκτίμηση του ή εγκυμοσύνη δεν είναι βιώσιμη. Οι παλμοί του δεν είναι καλοί, συγκεκριμένα μου είπε ότι παρουσιάζει βραδυκαρδιά και ότι ο σάκος για το μέγεθος του εβρυου είναι αδικαιολογητα πολύ μικρός. Συνεπώς μου είπε η καρδιά είναι θέμα χρόνου να σταματήσει&γενικότερα η εικόνα που έχει το εμβρυο δεν είναι καλή... Θα ξαναπάω την Δευτέρα. Είμαι σε κακα χαλία!! Δεν αντέχω να ξαναβιωσω αποβολή.. 

Κορίτσι μου περίμενε ακόμα μου φαινεται περίεργο που ο άλλος γιατρός δεν είδε τίποτα. Μήπως να πας να πάρεις και άλλη μία γνώμη σε λίγες μέρες???

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bbboob είπε:

Σε συνέχεια από εχτές με το ροζ που είχα και λόγω ανχος, αν και σήμερα έχω καφέ που θεωρητικά είναι νορμαλ μετά το ροζ να βλέπεις καφέ, πήγα σήμερα σε άλλο γιατρο ο οποίος είναι απτους καλύτερους στους υπερηχους και μου είπε ότι κατ εκτίμηση του ή εγκυμοσύνη δεν είναι βιώσιμη. Οι παλμοί του δεν είναι καλοί, συγκεκριμένα μου είπε ότι παρουσιάζει βραδυκαρδιά και ότι ο σάκος για το μέγεθος του εβρυου είναι αδικαιολογητα πολύ μικρός. Συνεπώς μου είπε η καρδιά είναι θέμα χρόνου να σταματήσει&γενικότερα η εικόνα που έχει το εμβρυο δεν είναι καλή... Θα ξαναπάω την Δευτέρα. Είμαι σε κακα χαλία!! Δεν αντέχω να ξαναβιωσω αποβολή.. 

Μου κάνει εντύπωση που ο γιατρός σου δεν σου είπε τίποτα... 
Μην απελπίζεσαι! Περίμενε μέχρι την Δευτέρα!

  • Μπερδεμένη/-ος 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

@Fofi29              8/9

@ΚατεριναΣκ     9/9

@didi2              12/9 

@nairobi           22/9

@Thaliamp       22/9

@ada32           26/9  

@Renez           28/9

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Bbboob είπε:

Σε συνέχεια από εχτές με το ροζ που είχα και λόγω ανχος, αν και σήμερα έχω καφέ που θεωρητικά είναι νορμαλ μετά το ροζ να βλέπεις καφέ, πήγα σήμερα σε άλλο γιατρο ο οποίος είναι απτους καλύτερους στους υπερηχους και μου είπε ότι κατ εκτίμηση του ή εγκυμοσύνη δεν είναι βιώσιμη. Οι παλμοί του δεν είναι καλοί, συγκεκριμένα μου είπε ότι παρουσιάζει βραδυκαρδιά και ότι ο σάκος για το μέγεθος του εβρυου είναι αδικαιολογητα πολύ μικρός. Συνεπώς μου είπε η καρδιά είναι θέμα χρόνου να σταματήσει&γενικότερα η εικόνα που έχει το εμβρυο δεν είναι καλή... Θα ξαναπάω την Δευτέρα. Είμαι σε κακα χαλία!! Δεν αντέχω να ξαναβιωσω αποβολή.. 

Όλα θα πάνε καλά μην προδικάζεις τα πράγματα.. πήγαινε και σε κάποιον άλλον γιατρό να δούμε τι θα σου πει...

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...