Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      εχεις παιδακι;

      ηταν οι μοναδικες εγκυμοσυνες σου;καιρος προσπαθειων;

      κ η αλλη ετσι τοσο νωρις ηταν;ειχες κανει υπερηχο;

      ενδοκρινολογο μπορεις να πας,κ αιματολογο-ανοσολογο

      κ καποιες βασικες εξετασεις ο συζυγος

      για βιοχημικη μπορει να ειναι κ θεμα προγεστερονης μηπως ειχες ελεγξει;η στη μητρα αλλα πιστευω θα σου ειχε πει κτ ο γιατρος

      Εχω ενα παιδακι ναι...μετραω 3 εγκυμοσυνες πλεον και οι 2 οδηγησαν σε αποβολη...η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ ευκολη δεν ειχα τετοιου ειδπυς θεματα και ηταν πριν 3 χρονια...η 2η και η 3η ηταν μια τον οκτωβρη και μια τωρα...δεν δυσκολευτηκα στην συλληψη...στην 2η στον 2ο μηνα προσπαθειων και τωρα στον 1ο μηνα κατευθειαν...αλλα και οι 2 δεν πηγαν καλα...τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη με ειχε ξεκινησει απο την αρχη utrogestan ο γιατρος..

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2020


nairobi

Recommended Posts

Μετά από ένα θετικό τεστ πριν 2 μέρες και την πρώτη θετική χοριακή σήμερα... ναι είμαι έγκυος!! Μου φαίνεται σαν όνειρο!! Περιμένω την Πέμπτη να κάνω μια επαναληπτική εξέταση να δούμε πόσο θα αυξηθεί η τιμή και στη συνέχεια θα προγραμματιστεί η επίσκεψη στο γιατρό!! Εύχομαι καλή τύχη σε όλες τις μανούλες και περιμένω να δω και άλλες φίλες στην παρέα του Σεπτέμβρη να το ζήσουμε μαζί!! :) <3

  • Μου αρέσει 3

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Μετά από ένα θετικό τεστ πριν 2 μέρες και την πρώτη θετική χοριακή σήμερα... ναι είμαι έγκυος!! Μου φαίνεται σαν όνειρο!! Περιμένω την Πέμπτη να κάνω μια επαναληπτική εξέταση να δούμε πόσο θα αυξηθεί η τιμή και στη συνέχεια θα προγραμματιστεί η επίσκεψη στο γιατρό!! Εύχομαι καλή τύχη σε όλες τις μανούλες και περιμένω να δω και άλλες φίλες στην παρέα του Σεπτέμβρη να το ζήσουμε μαζί!! :) <3

Συγχαρητήρια!!!!!!!

Με το καλό κορίτσι μου.. όλα καλά θα πάνε.. έχουμε ήδη ομαδουλα με μανουλες Σεπτεμβρίου 2020 είμαστε 2 κοπέλες έλα αν θες και εσύ στην παρέα μας..

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

μετα από μια παλυνδρομη κύηση τον Ιούνιο μια χημική τον Οκτώβριο, είμαι ξανά έγκυος 6 εβδ και 3 ημερών.

μεχρι στιγμής οι δείκτες (β χοριακη, προγεστερονη, οοστραδιολη) πολύ καλές, αλλά έχω απίστευτο άγχος

Την Πέμπτη έχω ραντεβού να ακούσω καρδιά και καταλαβαίνετε...

ΠΗΤ 12/9/2020 

  • Μου αρέσει 2

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας   μελλοντικςες   μανουλες  !

Και εγω για Σεπτεμβρίο θα παω με το καλο!!! 

Εκανα την πρωτη μου επίσκεψη στον γιατρο και ειδαμε σακο...τωρα θα ξαναπαω σε 2 εβδομάδες   να ακουσουμε με το καλο καρδούλα...πως   και πως   περιμένω να περασουν αυτες οι μερες   ατελειωτες   μου φαίνονται!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ αύριο μπαίνω 7η βδομάδα. Ακούσαμε καρδουλα την προηγούμενη βδομάδα. Αν πάνε όλα καλά τέλη Σεπτέμβρη θα έχουμε και εμείς το πολυπόθητο μωράκι μας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Foteini 25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ αύριο μπαίνω 7η βδομάδα. Ακούσαμε καρδουλα την προηγούμενη βδομάδα. Αν πάνε όλα καλά τέλη Σεπτέμβρη θα έχουμε και εμείς το πολυπόθητο μωράκι μας. 

Φωτεινή μου έχουμε ομάδα σεπτεμβριου μπες να τα λέμε όλες μαζί...με το καλό...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Περιμένω κ εγώ το 3ο μου παιδάκι τον Σεπτεμβριο πρωτα ο Θεος.Εχω πητ 25/9 κ θα παω για χοριακη στις 10/3..Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας ευχομαι!

  • Μου αρέσει 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dinakim said:

Καλημέρα κορίτσια!Περιμένω κ εγώ το 3ο μου παιδάκι τον Σεπτεμβριο πρωτα ο Θεος.Εχω πητ 25/9 κ θα παω για χοριακη στις 10/3..Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας ευχομαι!

Και εγώ 25/9 έχω ΠΗΤ. Και είναι και τα γενέθλια μου!! 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη φορά που γράφω στο φόρουμ αν και παρακολουθώ πολύ διάφορα θέματα.

ειμαι και εγώ μέλλουσα μανούλα για 17/9 . Το πρώτο μου παιδάκι.

καναμε πρόσφατα αυχενική διαφάνεια με αποτέλεσμα όχι καλό ... Βγήκε 4.1mm

Μενω Δωδεκάνησα και αύριο πετάω για Θεσσαλονίκη για να παω να κάνω τροφοβλαστη . Εύχομαι να είστε καλά όλες και τα εμβρυακια σας επίσης .

για ότι νεότερο θα σας ενημερώσω ♥️

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L3naki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη φορά που γράφω στο φόρουμ αν και παρακολουθώ πολύ διάφορα θέματα.

ειμαι και εγώ μέλλουσα μανούλα για 17/9 . Το πρώτο μου παιδάκι.

καναμε πρόσφατα αυχενική διαφάνεια με αποτέλεσμα όχι καλό ... Βγήκε 4.1mm

Μενω Δωδεκάνησα και αύριο πετάω για Θεσσαλονίκη για να παω να κάνω τροφοβλαστη . Εύχομαι να είστε καλά όλες και τα εμβρυακια σας επίσης .

για ότι νεότερο θα σας ενημερώσω ♥️

Μακάρι να πάνε όλα καλά..θα κανείς αμνιοπαρακεντηση η Όχι??πόσο εβδομάδων έκανες την Αυχενική?


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
On 8/3/2020 at 10:16 ΜΜ, Fofi29 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά..θα κανείς αμνιοπαρακεντηση η Όχι??πόσο εβδομάδων έκανες την Αυχενική?

Σε ευχαριστώ πολύ .

Έκανα τροφοβλαστη γιατί ήταν λίγο νωρίς καθώς και φοβήθηκα μην είναι κάτι για να το μάθω γρήγορα .

Αυχενική είχα κάνει 11 εβδομάδων.

Τελικά τα αποτελέσματα της τροφοβλάστης βγήκαν σούπερ δεν έχει απολύτως τίποτα . 

Μου ξανά μέτρησαν Θεσσαλονίκη την αυχενική διαφάνεια και ήταν 2.8. 

Τέλος καλό όλα καλά .

Και μάθαμε ότι είναι αγοράκι ♥️♥️♥️

Link to comment
Share on other sites

Just now, L3naki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ .

Έκανα τροφοβλαστη γιατί ήταν λίγο νωρίς καθώς και φοβήθηκα μην είναι κάτι για να το μάθω γρήγορα .

Αυχενική είχα κάνει 11 εβδομάδων.

Τελικά τα αποτελέσματα της τροφοβλάστης βγήκαν σούπερ δεν έχει απολύτως τίποτα . 

Μου ξανά μέτρησαν Θεσσαλονίκη την αυχενική διαφάνεια και ήταν 2.8. 

Τέλος καλό όλα καλά .

Και μάθαμε ότι είναι αγοράκι ♥️♥️♥️

Τέλεια τα νέα σου μπράβο...Πολύ χαίρομαι..


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...