Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, marianna1986 είπε:

Αλλάζει πάντα προς το καλό μην ακούς αυτά που λέμε οι δευτερομανες! 4 χρόνια μετά η κόρη μου είναι η ζωή μου και δε μπορώ να φανταστώ πως θα μοιραστεί αυτή η αγάπη με το δεύτερο! 

@Irinoula86μην το γρουσουζευετε... Αυτά μας έχουν κάνει με το παραμικρό να νομίζουμε ότι έχουμε κορονοιο... Τόσες αρρώστιες κυκλοφορούν! Μα λένε πως το μπούκωμα δεν είναι σύμπτωμα... Και μένα αυτές τις μέρες η κόρη είχε μυξα και εβηχε μέσα στα μούτρα μου. Ένα σοκ το έπαθα αλλά το ξεπέρασα και ο,τι εγινε, έγινε!

@Hliolousti θρεφταρι κ το δικό σου! Συμφώνησε η γιατρός με την πρόκληση;

 

 

Αχ μακάρι να είναι έτσι και όχι τπτ αλλο! Δεν θα το αντεξω.... Αλλά ρε κορίτσια τώρα; φοβάμαι ότι αν τυχει κάτι αποψε ας πουμε σίγουρα δεν θα τον αφήσουν να έρθει μαζί μου.... Μόνη μου θα είμαι.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλέ χτύπα ξύλο!!! Καλού κακου μην σε πλησιάζει αυτές τις μέρες κ πολύ... Όχι για τον κορονοιο αλλά μην κάνεις κάνα πυρετό και δεν είναι κ ο,τι καλύτερο τώρα που είσαι στις μέρες σου!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

@marianna1986 η αγάπη σου δε θα μοιραστεί, θα πολλαπλασιαστεί!

@Irinoula86 καλέ ψυχραιμία! Πράγματι, με το παραμικρό πλέον φοβόμαστε οτι μπορεί να έχουμε κορονοϊό.. ας κοιμηθείτε χωρια κ ας κάνει το τεστ για να ησυχασετε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, marianna1986 είπε:

Αλλάζει πάντα προς το καλό μην ακούς αυτά που λέμε οι δευτερομανες! 4 χρόνια μετά η κόρη μου είναι η ζωή μου και δε μπορώ να φανταστώ πως θα μοιραστεί αυτή η αγάπη με το δεύτερο! 

@Irinoula86μην το γρουσουζευετε... Αυτά μας έχουν κάνει με το παραμικρό να νομίζουμε ότι έχουμε κορονοιο... Τόσες αρρώστιες κυκλοφορούν! Μα λένε πως το μπούκωμα δεν είναι σύμπτωμα... Και μένα αυτές τις μέρες η κόρη είχε μυξα και εβηχε μέσα στα μούτρα μου. Ένα σοκ το έπαθα αλλά το ξεπέρασα και ο,τι εγινε, έγινε!

@Hliolousti θρεφταρι κ το δικό σου! Συμφώνησε η γιατρός με την πρόκληση;

 

 

Ναι η τουλουμπιτσα!!!το συζητήσαμε κ ταυτιστηκαμε με τ γιατρό σαν απόψεις φουλ!!Είμαστε προς το παρόν στο βλέποντας και κάνοντας...Τη Δευτέρα θα ξέρουμε στα σίγουρα:)

2 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

Nai ακριβώς έτσι μας είπαν απο το μητερα! Μοριακό ναι για τον συνοδο! Αλλά δεν ξέρω ποτε να το κάνει ο άντρας μου! Εν τω μεταξυ κορίτσια νομίζω θα τρελαθω...... Ο άντρας μου έχει πυρετο και μπουκωμα... Λέτε να έχει τπτ? Θα γεννήσω μόνη μου τ9 βλέπω...... Δεν αντέχω..... Θα τρελαθω αλήθεια!Μ λέει αυριο να παει να κάνει το τεστ και δεν θέλει να κοιμηθεί μαζί μου για να μην με κολλήσει κάτι.... Τι θα κάνω???? 

Μην τρομοκρατείσαι!!!!Το μυαλό είναι άτιμο και μας παίζει άσχημα παιχνίδια!Μην αποκτάς κι άλλη ανασφάλεια τώρα στα τελευταία!!!Δεν είναι μόνο ο κοβιντ,υπάρχουν κι άλλες γριπουλες...μπορεί απλά να κρυωσε!όπως λένε κ τα κορίτσια ,κρατά λίγη απόσταση μέχρι να καταλαγιάσει!Ας κάνει και το τεστ να ηρεμήσετε!

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

Nai ακριβώς έτσι μας είπαν απο το μητερα! Μοριακό ναι για τον συνοδο! Αλλά δεν ξέρω ποτε να το κάνει ο άντρας μου! Εν τω μεταξυ κορίτσια νομίζω θα τρελαθω...... Ο άντρας μου έχει πυρετο και μπουκωμα... Λέτε να έχει τπτ? Θα γεννήσω μόνη μου τ9 βλέπω...... Δεν αντέχω..... Θα τρελαθω αλήθεια!Μ λέει αυριο να παει να κάνει το τεστ και δεν θέλει να κοιμηθεί μαζί μου για να μην με κολλήσει κάτι.... Τι θα κάνω???? 

Το μπούκωμα νομίζω δεν είναι σύμπτωμα κορονοιου..

Ας κάνει το τεστ με τα αντισώματα που είναι πιο οικονομικό κ βλέπετε αν θα χρειαστεί να κάνει κι άλλο. 

Ότι κ να είναι πάντως,καλό είναι να μη κολλήσεις ,ετοιμογεννη!!

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε σήμερα? Εγώ κοιμήθηκα σαν πουλάκι ή μάλλον σαν βόδι το βράδυ και ξύπνησα φτεσκαδουρα χωρίς πονακια αυτή τη φορά! Με παίζει η μπέμπα... Εμ βέβαια Ζυγός αναποφάσιστη!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου! Σήμερα είναι λίγο καλυτερα ο αντρούλης μου όπως τον βλέπω.... Ήρθαμε να κάνει το τεστ βέβαια για καλό και για κακό! Πήραμε και το δικό μουν αποτέλεσμα..... Είναι αρνητικό! Ευτυχώς το χα ενα άγχος κ αυτό!!! Περιμένω του άντρα Μ τώρα!!!! @LadyP εγώ παλι έχω μέρες να κοιμηθώ καλά!!! Δεν πειραζει.... Και δεν νιώθω τπτ αλλο από συμπτώματα.... Να δουμε τι θα γίνει..... Αναμένουμε!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Παρουσα κι εγώ!

Πώς είστε? Εγώ κοιμήθηκα καλά απόψε, είχε κ δροσουλα κ έβαλα κουβερτακι!!!!Τι ωραία!

@Anastasia05μου έρχεται η μεγάλη στιγμή! Ξεκουράσου σήμερα και κλεισεεεε βαλιτσααα! Τι καλά!!!

@Irinoula86 κρυωματακι θα είναι καλέ μη μη αγχώνεσαι! Κι εγώ τα ίδια σκέφτομαι! Θα πάω Δευτέρα να το κάνω κ φοβάμαι! Αυτή τη βδομάδα είχα παιδάκια που έκαναν πυρετό κ λοιπά συμπτωματα κ ευτυχώς δεν μου τα εστειλαν! Έχω λίγο λαιμάκι κι εγώ αλλά από τον καιρό είναι γτ καθόμουν ανάμεσα σε ανοιχτά παράθυρα κ φυσαγε ...

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα! Παρουσα κι εγώ!

Πώς είστε? Εγώ κοιμήθηκα καλά απόψε, είχε κ δροσουλα κ έβαλα κουβερτακι!!!!Τι ωραία!

@Anastasia05μου έρχεται η μεγάλη στιγμή! Ξεκουράσου σήμερα και κλεισεεεε βαλιτσααα! Τι καλά!!!

@Irinoula86 κρυωματακι θα είναι καλέ μη μη αγχώνεσαι! Κι εγώ τα ίδια σκέφτομαι! Θα πάω Δευτέρα να το κάνω κ φοβάμαι! Αυτή τη βδομάδα είχα παιδάκια που έκαναν πυρετό κ λοιπά συμπτωματα κ ευτυχώς δεν μου τα εστειλαν! Έχω λίγο καϊμάκι κι εγώ αλλά από τον καιρό είναι γτ καθόμουν ανάμεσα σε ανοιχτά παράθυρα κ φυσαγε ...

Δεν έχει ξεκουραση!!!! Θα κλείσει η βαλίτσα σήμερα λεμε:lol:

Χαλαρά,δεν βγήκα το πρωί, έκατσα να κάνω τα τελευταία.. τα υπόλοιπα το βράδυ όταν κοιμηθεί το παιδί ,να κλείσει να φύγουμε!:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Δεν έχει ξεκουραση!!!! Θα κλείσει η βαλίτσα σήμερα λεμε:lol:

Χαλαρά,δεν βγήκα το πρωί, έκατσα να κάνω τα τελευταία.. τα υπόλοιπα το βράδυ όταν κοιμηθεί το παιδί ,να κλείσει να φύγουμε!:)

Με το καλό κορίτσι μου να πάρεις αγκαλιά κ το δεύτερο αντράκι σου:wub:


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Γιασμίν μου!!! :wub: Το περιμένω πως κ πως!

Άντε κ από βδομάδα που θα γυρίσετε σπίτι θα ξενυχταμε κ θα λέμε για τις σκατομηχανουλες μας

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Άντε κ από βδομάδα που θα γυρίσετε σπίτι θα ξενυχταμε κ θα λέμε για τις σκατομηχανουλες μας

Θα τρελαθώ με το τικερακι!!!! Κοντεύουν να κλείσουν μήνα καλέ οι κοριτσάρες σου!!^_^

Θα τα λέμε με το καλό από βδομάδα!:wub:

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

Nai ακριβώς έτσι μας είπαν απο το μητερα! Μοριακό ναι για τον συνοδο! Αλλά δεν ξέρω ποτε να το κάνει ο άντρας μου! Εν τω μεταξυ κορίτσια νομίζω θα τρελαθω...... Ο άντρας μου έχει πυρετο και μπουκωμα... Λέτε να έχει τπτ? Θα γεννήσω μόνη μου τ9 βλέπω...... Δεν αντέχω..... Θα τρελαθω αλήθεια!Μ λέει αυριο να παει να κάνει το τεστ και δεν θέλει να κοιμηθεί μαζί μου για να μην με κολλήσει κάτι.... Τι θα κάνω???? 

Αχ κορίτσι μου τώρα βρήκε να σας βρει ο πυρετος. Προσπαθησε να μην αγχώνεσαι και να σκεφτεσαι ότι ακόμα και να είσαι μόνη σου όλα θα πάνε καλααα!! Σε ποιο μαιευτήριο είσαι; Να σου κάνουμε παρέα εμείς αν είναι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Αχ κορίτσι μου τώρα βρήκε να σας βρει ο πυρετος. Προσπαθησε να μην αγχώνεσαι και να σκεφτεσαι ότι ακόμα και να είσαι μόνη σου όλα θα πάνε καλααα!! Σε ποιο μαιευτήριο είσαι; Να σου κάνουμε παρέα εμείς αν είναι! 

Αχ ευχαριστώ αγάπη!!! Στο μητέρα!!! Ελάτε σας παρακαλωωωω!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...