Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι λίγο έμεινε!:wub: Πρήξιμο δεν έχω,τη βέρα εχθές την έβγαλα φαντάσου. Η κοιλιά όμως κ ολα αυτά τα πονακια μόνο σε αυτη την εγκυμοσύνη ! Σαν σαραβαλακι νιώθω!

Κουράγιο για τον γιο! Ξέρω είναι σκληρό, αλλά όλα θα γίνουν για την αδερφούλα του!!!:)

Αχ εγώ έχω να βάλω την βέρα από εβδομάδων.. Χαχα πολυ πρηξιμο στα χέρια από τις αρχές... Κουράγιο σε όλες μας.. Ποπο σκέφτομαι την Ελένη μας.. Και κάνω την προσευχη μου να πανε ολα σουπερ... @elenioz αντε αντε και στα δικά μας.. Χαχα

Είσαι έτοιμη εσυ κουκλα μου? Τα χεις ολα βαλίτσα??? Εγώ λέω τώρα να παω να ρίξω μια τελευταία μάτια και να την κλείσω επιτέλους και να περιμενωωωω


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Nina13 είπε:

Αχ εγώ έχω να βάλω την βέρα από εβδομάδων.. Χαχα πολυ πρηξιμο στα χέρια από τις αρχές... Κουράγιο σε όλες μας.. Ποπο σκέφτομαι την Ελένη μας.. Και κάνω την προσευχη μου να πανε ολα σουπερ... @elenioz αντε αντε και στα δικά μας.. Χαχα

Είσαι έτοιμη εσυ κουκλα μου? Τα χεις ολα βαλίτσα??? Εγώ λέω τώρα να παω να ρίξω μια τελευταία μάτια και να την κλείσω επιτέλους και να περιμενωωωω

Ναι περιμένουμε νέα από την Ελένη!!!

Όχι δεν τα έχω έτοιμα! Είπα να βάλω τελευταίο πλυντήριο αλλά έχουμε διακοπή νερού (πάλι) . Τα περισσότερα είναι μέσα βέβαια κ θα ειμαι οκ κ με αυτά αν δε το προλάβω!

Εγω αύριο θα την κλείσω γιατί αν τη κλείσω τώρα, σίγουρα θα την ανοίγωκλείνω μέχρι αυριο!:D

Εύκολα να έρθουν σε όλες μας τα μωράκια μας:wub:

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι περιμένουμε νέα από την Ελένη!!!

Όχι δεν τα έχω έτοιμα! Είπα να βάλω τελευταίο πλυντήριο αλλά έχουμε διακοπή νερού (πάλι) . Τα περισσότερα είναι μέσα βέβαια κ θα ειμαι οκ κ με αυτά αν δε το προλάβω!

Εγω αύριο θα την κλείσω γιατί αν τη κλείσω τώρα, σίγουρα θα την ανοίγωκλείνω μέχρι αυριο!:D

Εύκολα να έρθουν σε όλες μας τα μωράκια μας:wub:

 

Οποτε είσαι έτοιμη... Αχ τι ωραιο συναίσθημα να ξέρεις ότι θα πας να το γνωρίσεις επιτέλους... Ποποπο

Τρελαίνομαι ΙΙΙ

 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Οποτε είσαι έτοιμη... Αχ τι ωραιο συναίσθημα να ξέρεις ότι θα πας να το γνωρίσεις επιτέλους... Ποποπο

Τρελαίνομαι ΙΙΙ

 

Ναι είναι υπέροχο!! Να τον δω κ να τον αγκαλιάσω, επιτέλους!!:wub:

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ κοιμήθηκα χάλια χτες. Από το βράδυ ένιωσα καθαρά κάποιες συσπάσεις χωρίς πόνο το βράδυ βέβαια είχα πόνους περιόδου όχι μεγάλους οι οποίοι έκαναν εναλλαγή με πόνο στη μέση. Τώρα που ξύπνησα νιώθω ένα κάψιμο χαμηλά αλλά όχι συσπάσεις... Για να δούμε! Πρόλαβα ήδη τα μαλλιά και τα νύχια και έχει μείνει ο καλλωπισμός σκυλιών σε λίγο! Μετά είμαστε έτοιμοι!!!!

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, LadyP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ κοιμήθηκα χάλια χτες. Από το βράδυ ένιωσα καθαρά κάποιες συσπάσεις χωρίς πόνο το βράδυ βέβαια είχα πόνους περιόδου όχι μεγάλους οι οποίοι έκαναν εναλλαγή με πόνο στη μέση. Τώρα που ξύπνησα νιώθω ένα κάψιμο χαμηλά αλλά όχι συσπάσεις... Για να δούμε! Πρόλαβα ήδη τα μαλλιά και τα νύχια και έχει μείνει ο καλλωπισμός σκυλιών σε λίγο! Μετά είμαστε έτοιμοι!!!!

Καλημερουδια κουκλα!!! Αντε μακάρι να ναι σημάδια και να πανε ολα καλαααα και να το γνωρίσεις συντομα το θαυματα κι σας!!! 

Κρατησου ακόμα... Παρακολουθα τα σημάδια και ολα θα πανε καλα

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Καλημερουδια κουκλα!!! Αντε μακάρι να ναι σημάδια και να πανε ολα καλαααα και να το γνωρίσεις συντομα το θαυματα κι σας!!! 

Κρατησου ακόμα... Παρακολουθα τα σημάδια και ολα θα πανε καλα

Άντε να δούμε! Αν και νομίζω ότι παίζει η μπέμπα μαζί μου και θα με τραβήξει έτσι μεεεερες! Πάντως έστειλα τον άντρα να πάρει κανένα ανανά και τσάι raspberry ! Τόσο ξεπεσα και αρχίζω να δοκιμάζω βλακείες που διαβάζω:razz: πάντως δεν θέλω να περιμένω και πολύ γιατί η ψυχολογία μου δεν είναι η καλύτερη! Είναι που όλη μέρα δνε κάνω τίποτα... Έχω ανυπομονησία, όσο κάθομαι και τα σκέφτομαι αγχώνομαι και όλας δεν περνάω πολύ καλά!

Link to comment
Share on other sites

@elenioz γεννας σήμερα;;; Καλή τυχη κορίτσι μου να πάνε όλα τελεια! 

Κοριτσια αυτές τις μέρες ποια θα είναι στο ρεα;;

@ada32 σε θαυμάζω που θα έχεις ξενύχτια από δυο παιδιά. Ελπίζω εμάς τώρα που έστρωσε στον νυχτερινό ύπνο η μεγάλη να μη μας το αλλάξει. Για να δούμε! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Άντε να δούμε! Αν και νομίζω ότι παίζει η μπέμπα μαζί μου και θα με τραβήξει έτσι μεεεερες! Πάντως έστειλα τον άντρα να πάρει κανένα ανανά και τσάι raspberry ! Τόσο ξεπεσα και αρχίζω να δοκιμάζω βλακείες που διαβάζω:razz: πάντως δεν θέλω να περιμένω και πολύ γιατί η ψυχολογία μου δεν είναι η καλύτερη! Είναι που όλη μέρα δνε κάνω τίποτα... Έχω ανυπομονησία, όσο κάθομαι και τα σκέφτομαι αγχώνομαι και όλας δεν περνάω πολύ καλά!

Μην αγχώνεσαι κουκλα μου.. Ξέρω είναι δυσκολο, ακους κι εμένα με τα αγχη μου.. Σε νιώθω... Σεξ σεξ σεξ είπαμε.. Και άσε το τσάι... Κάνε και κανα περπατημα και σκάλες και θα ρθει ΙΙΙ... Για το τσάι δεν το χω ξανακούσει.. Αλλά ποιος ξέρει. Επίσης πολλες λένε για τα καυτερά.. Μα αν καεί το μπαμπάκι στη κοιλιτσα λόγω της άσχημης γευση?? Ε οχιιι. Καλυτερα σεξ και περπατημααα

Just now, P.L.L. είπε:

@elenioz γεννας σήμερα;;; Καλή τυχη κορίτσι μου να πάνε όλα τελεια! 

Κοριτσια αυτές τις μέρες ποια θα είναι στο ρεα;;

@ada32 σε θαυμάζω που θα έχεις ξενύχτια από δυο παιδιά. Ελπίζω εμάς τώρα που έστρωσε στον νυχτερινό ύπνο η μεγάλη να μη μας το αλλάξει. Για να δούμε! 

Μακαρι να μουν εγώ.. Πολυ θα θελα να σε γνωρίσω ωωω... Αλλά έχω μέρες ακομααα

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Μην αγχώνεσαι κουκλα μου.. Ξέρω είναι δυσκολο, ακους κι εμένα με τα αγχη μου.. Σε νιώθω... Σεξ σεξ σεξ είπαμε.. Και άσε το τσάι... Κάνε και κανα περπατημα και σκάλες και θα ρθει ΙΙΙ... Για το τσάι δεν το χω ξανακούσει.. Αλλά ποιος ξέρει. Επίσης πολλες λένε για τα καυτερά.. Μα αν καεί το μπαμπάκι στη κοιλιτσα λόγω της άσχημης γευση?? Ε οχιιι. Καλυτερα σεξ και περπατημααα

Μακαρι να μουν εγώ.. Πολυ θα θελα να σε γνωρίσω ωωω... Αλλά έχω μέρες ακομααα

Άντε βρε όχι δεν έχει να κάνει με τα άγχη σου! Η καθεμία έχει τα δικά της απλά θα ήθελα να πάω ανέμελη και τρέλα και όσο διαβάζω ή σκέφτομαι διάφορα με πιάνει ένα άγχος! Επίσης έχω βαρεθεί παρά πολύ ! Καραντινιαζω όλη μέρα, όλη μέρα κοιμάμαι γιατί νιώθω κούραση λες και σκάβω λείπει ο άντρας, οι γονείς με έχουν πρήξει με παίρνουν κάθε μέρα τηλ και αν δεν το σηκώσω με τη πρώτη βαράμε φρίκες.... Πολλά νεύρα σου λέω! Χτες ανέβηκα 2 οροφους σκάλες και είχα 2 συσπάσεις καπάκι. Η αλήθεια είναι ότι μάλλον βοήθησαν! Μωρέ εγώ τα τρώω τα καυτερά αλλά το λυπάμαι το νινι να το κάψω :-D ναι αυτό το raspberry tea το διάβασα σε κάτι ξένα φορουμς με άλλες απελπισμένες που θέλουν να γεννήσουν γρήγορα:D. Για σεξ τον παρακαλαω τον κύριο μια τον αφήνω στην ησυχία του αλλά την επόμενη δεν κάνω πίσω! Χεχε.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nina13 είπε:

Μην αγχώνεσαι κουκλα μου.. Ξέρω είναι δυσκολο, ακους κι εμένα με τα αγχη μου.. Σε νιώθω... Σεξ σεξ σεξ είπαμε.. Και άσε το τσάι... Κάνε και κανα περπατημα και σκάλες και θα ρθει ΙΙΙ... Για το τσάι δεν το χω ξανακούσει.. Αλλά ποιος ξέρει. Επίσης πολλες λένε για τα καυτερά.. Μα αν καεί το μπαμπάκι στη κοιλιτσα λόγω της άσχημης γευση?? Ε οχιιι. Καλυτερα σεξ και περπατημααα

Μακαρι να μουν εγώ.. Πολυ θα θελα να σε γνωρίσω ωωω... Αλλά έχω μέρες ακομααα

Ναι ωραία θα ήταν! Θα κλαίγαμε και παρεούλα!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Άντε βρε όχι δεν έχει να κάνει με τα άγχη σου! Η καθεμία έχει τα δικά της απλά θα ήθελα να πάω ανέμελη και τρέλα και όσο διαβάζω ή σκέφτομαι διάφορα με πιάνει ένα άγχος! Επίσης έχω βαρεθεί παρά πολύ ! Καραντινιαζω όλη μέρα, όλη μέρα κοιμάμαι γιατί νιώθω κούραση λες και σκάβω λείπει ο άντρας, οι γονείς με έχουν πρήξει με παίρνουν κάθε μέρα τηλ και αν δεν το σηκώσω με τη πρώτη βαράμε φρίκες.... Πολλά νεύρα σου λέω! Χτες ανέβηκα 2 οροφους σκάλες και είχα 2 συσπάσεις καπάκι. Η αλήθεια είναι ότι μάλλον βοήθησαν! Μωρέ εγώ τα τρώω τα καυτερά αλλά το λυπάμαι το νινι να το κάψω :-D ναι αυτό το raspberry tea το διάβασα σε κάτι ξένα φορουμς με άλλες απελπισμένες που θέλουν να γεννήσουν γρήγορα:D. Για σεξ τον παρακαλαω τον κύριο μια τον αφήνω στην ησυχία του αλλά την επόμενη δεν κάνω πίσω! Χεχε.

Σε καταλαβαίνω.. Κι εγώ έχω φρικαρει αλλά βγαίνω έξω και περπαταω .. Και κάνω και πολλες δουλειές, έχω ξαναπεί ότι κάνω μόνο γενική καθημερινά.. Λόγω του παιδιου. Όποτε περναει η ώρα.. Ναι ναι καλυτερα μη τρως καλυτερα.. Να σου πω εγώ στην πρωτη κυηση δεν έμπαινα να διαβάσω τίποτα.. Για να παω χαλαρή.. Τώρα με έχουν πιασει τα αγχη μου ... Χαχα

Για σεξ βουρ. Σου λέω βουρ. Εμένα έτσι έσπασαν τα νερά.. Μου λέει ο γιατρός ε.. Αντε κάντο και τώρα.. Μα θέλω να περασουν αυτές οι δυο βδομάδες να ναι πιο ώριμο το μωρό.. Κι έτσι περιμενω πως και πως να του επιτεθωωχαχαχαχ

Κάνε επίθεση οπωσδήποτε μπας και έχουμε καλά αποτελέσματα και σκάλες η ανηφοριες

Just now, P.L.L. είπε:

Ναι ωραία θα ήταν! Θα κλαίγαμε και παρεούλα!!! 

Θα κλαίγαμε από χαρά.. Δεν θα σ αφηνα να κλαις για άλλους λόγους καλή μου... Έχεις και ωραίο χαμόγελο οοοο

Αντε τωρα.. Θα μας παρουν τα ζουμιά.. 

Πάντως πιστευω θα μας πανε ολα καλα. Είμαι πολυ αισιόδοξη.. Ένα κουμπάκι είναι ολα.. Πατά το και θα δεις... 

Ολα θα πανε καλαααα

Just now, P.L.L. είπε:

Ναι ωραία θα ήταν! Θα κλαίγαμε και παρεούλα!!! 

Πήρα τα πανω μου.. Μετά την συζήτηση με τον γιατρό... Τελικά ο γιατρός παιζιε τον σημαντικότερο ρόλο οοοο

Να ναι καλά. 

Μα τα ξεπέρασα τα αγχη του τοκετουςςς. Ότι είναι να γίνει θα γίνει.. Τώρα για τα αγχη λόγω των δυο παιδιων, πιστευωτο πρώτο τρίμηνο θα ναι δυσκολο. Μετά θα τα ξεπεράσουμε ολα

Έχουμε και τις νταντά δες για βοήθεια μη ξεχνάς.. Και τους καλους μας που μας στηρίζουν και μας βοηθάνε καθημερινα

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Σε καταλαβαίνω.. Κι εγώ έχω φρικαρει αλλά βγαίνω έξω και περπαταω .. Και κάνω και πολλες δουλειές, έχω ξαναπεί ότι κάνω μόνο γενική καθημερινά.. Λόγω του παιδιου. Όποτε περναει η ώρα.. Ναι ναι καλυτερα μη τρως καλυτερα.. Να σου πω εγώ στην πρωτη κυηση δεν έμπαινα να διαβάσω τίποτα.. Για να παω χαλαρή.. Τώρα με έχουν πιασει τα αγχη μου ... Χαχα

Για σεξ βουρ. Σου λέω βουρ. Εμένα έτσι έσπασαν τα νερά.. Μου λέει ο γιατρός ε.. Αντε κάντο και τώρα.. Μα θέλω να περασουν αυτές οι δυο βδομάδες να ναι πιο ώριμο το μωρό.. Κι έτσι περιμενω πως και πως να του επιτεθωωχαχαχαχ

Κάνε επίθεση οπωσδήποτε μπας και έχουμε καλά αποτελέσματα και σκάλες η ανηφοριες

Θα κλαίγαμε από χαρά.. Δεν θα σ αφηνα να κλαις για άλλους λόγους καλή μου... Έχεις και ωραίο χαμόγελο οοοο

Αντε τωρα.. Θα μας παρουν τα ζουμιά.. 

Πάντως πιστευω θα μας πανε ολα καλα. Είμαι πολυ αισιόδοξη.. Ένα κουμπάκι είναι ολα.. Πατά το και θα δεις... 

Ολα θα πανε καλαααα

Πήρα τα πανω μου.. Μετά την συζήτηση με τον γιατρό... Τελικά ο γιατρός παιζιε τον σημαντικότερο ρόλο οοοο

Να ναι καλά. 

Μα τα ξεπέρασα τα αγχη του τοκετουςςς. Ότι είναι να γίνει θα γίνει.. Τώρα για τα αγχη λόγω των δυο παιδιων, πιστευωτο πρώτο τρίμηνο θα ναι δυσκολο. Μετά θα τα ξεπεράσουμε ολα

Έχουμε και τις νταντά δες για βοήθεια μη ξεχνάς.. Και τους καλους μας που μας στηρίζουν και μας βοηθάνε καθημερινα

Κι εσυ εχεις Πολύ ωραίο χαμόγελο!!!

Μωρε την άλλη φορά είχα πάει  πολύ ήρεμη και αισιόδοξη και μετά τα είχα βρει σκούρα γιατί φοβόμουν υπερβολικά για το μωρό μου. Συγχρονως βέβαια ένιωθα και ευγνωμον και το μεγαλείο του όλου θέματος. Αλλά δε μπορούσα να σταματήσω να φοβάμαι ότι κάτι κάνω λάθος. Αυτή τη φορά προτιμω να πάω προετοιμασμένη ότι θα περάσω τα ίδια και τελικά να πω αααα δεν ήταν σαν την πρώτη φορά τελικά! Τώρα είμαι έμπειρη! Κατάλαβες. Βέβαια είμαι και πολύ ευσυγκινητη γενικά. Οποτε τα κλάματα δεν είναι απαραίτητο ότι θα είναι από στεναχώρια. Αυτό παντως που με φοβίζει αυτή τη φορά πιο πολύ είναι το πως θα είμαι τόσες μέρες μακριά από την κόρη μου και κυριως το πως θα αλλάξουν οι ισορροπίες μετά που η κόρη μου δεν θα είναι η προτεραιότητα και θα πρέπει να την βάλω σε δεύτερη μοίρα. Αλλά αυτά εν καιρό. Για την ώρα ας πάνε όλα καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα είμαι με ένα κορίτσι της ομαδας μαζί στο να Λητώ, που γεννάει αύριο!!

Κλασικά,δεν θυμάμαι ποια:lol:

Οποια κ να ειναι θέλω να τη ρωτήσω αν θα κάνει rooming in για να δω αν υπάρχει περίπτωση να είμαστε παρεούλα!!

Νομίζω κρισταλενια???


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα! Σήμερα ειναι η ΠΗΤ μου.. χθες βράδυ προς ξημέρωμα ειδα λίγο αιματακι ροζ χρώμα προς κόκκινο στο εσώρουχο και στο χαρτι.. πιο πριν το μωρό για μιάμιση ώρα τουλάχιστον ήταν πολύ ανήσυχο το καημένο μου και ένιωθα σαν να έσπρωχνε προς τα κάτω.. βασικά αυτό νιώθω κ τώρα που σας γράφω.. Μ έρχονταν μάλιστα σε κάθε του δυνατή κίνηση μια σουβλιά σαν καρφίτσα στον κόλπο;ουρήθρα; Δεν ξέρω.. σε λίγο θα πάω κλινική να με δει κ ο γιατρός!! Fingers crossed να έχουμε καμία θετική πρόοδο!! 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...