Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, P.L.L. said:

Κορίτσια μου πήγα για καρδιοτοκογραφημα και δεν  έκανα συσπασεις. Αλλά δεν γίνεται να περιμενουμε αλλο και τα μεσάνυχτα μπαίνω για πρόκληση!

Με το καλό!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Γράψε μας όταν μπορέσεις! :-D

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου πήγα για καρδιοτοκογραφημα και δεν  έκανα συσπασεις. Αλλά δεν γίνεται να περιμενουμε αλλο και τα μεσάνυχτα μπαίνω για πρόκληση!

Μαζί κορίτσι μου?!??? Άντε με το καλό τα νινακια μας κ με ένα πόνο!!!!

:wub:

  • Μου αρέσει 5

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Aurora S είπε:

Με το καλό!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Γράψε μας όταν μπορέσεις! :-D

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Μαζί κορίτσι μου?!??? Άντε με το καλό τα νινακια μας κ με ένα πόνο!!!!

:wub:

Με το καλό κορίτσια μου!!!! Όσο πιο σύντομα και ανώδυνα γίνεται! Θα περιμένουμε νέα σας! Πήγα και εγώ για ακόμα ένα ντοπλερ όλα μια χαρά! Πολύ χαμηλά η μικρή! Αύριο nst και κολπική εξέταση!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Μα είδες;;; Θα είναι σαν δίδυμα τα αγοράκια μας! 

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Μαζί κορίτσι μου?!??? Άντε με το καλό τα νινακια μας κ με ένα πόνο!!!!

:wub:

Με το καλό κοριτσαρες μου!!!Η Παναγία από πάνω σας!!!!καλή αντάμωση με τα παλικάρια σας!!!Σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!τα καλύτερα εύχομαι,ένα τσουυυυππππ κ να ξεπροβάλλουν τα βλαστάρια σας!

Just now, silverstar είπε:

Κοριτσια γεννησα σημερα με καισαρικη το δευτερο αντρακι μου, 3550. Βαρυτερος απο τον μεγαλο που ειχε γεννηθει δυο βδομαδες αργοτερα. Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες τις επομενες!

Να σου ζήσει ο λεβέντης σου κορίτσι μου!Μια όμορφη λοχεία και καλή ανατροφή εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Παντως με την Αναστασια έχει πολλη πλάκα γιατί κι εμενα με λένε Αναστασια και παρα πολλές φορές που έγραφε κάποια πράγματα θα μπορούσα να τα έχω γράψει κι εγώ κι έτρωγα φλασια. Ε το αποκορύφωμα είναι τώρα που γεννάμε και μαζί! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, LadyP είπε:

 

Με το καλό κορίτσια μου!!!! Όσο πιο σύντομα και ανώδυνα γίνεται! Θα περιμένουμε νέα σας! Πήγα και εγώ για ακόμα ένα ντοπλερ όλα μια χαρά! Πολύ χαμηλά η μικρή! Αύριο nst και κολπική εξέταση!

Με το καλό και σε σένα λεντι μας!!!!:x

Αύριο θα ξέρεις πως θα πορευτείτε!Εύχομαι την καλύτερη εκδοχή!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σα να έχω δυο λογαριασμούς ενα πράγμα! :-)

Just now, silverstar είπε:

Κοριτσια γεννησα σημερα με καισαρικη το δευτερο αντρακι μου, 3550. Βαρυτερος απο τον μεγαλο που ειχε γεννηθει δυο βδομαδες αργοτερα. Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες τις επομενες!

Μπράβο κορίτσι μου! Να σου ζήσει!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, silverstar είπε:

Κοριτσια γεννησα σημερα με καισαρικη το δευτερο αντρακι μου, 3550. Βαρυτερος απο τον μεγαλο που ειχε γεννηθει δυο βδομαδες αργοτερα. Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες τις επομενες!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! :wub: καλή λοχεία!!

Just now, P.L.L. είπε:

Παντως με την Αναστασια έχει πολλη πλάκα γιατί κι εμενα με λένε Αναστασια και παρα πολλές φορές που έγραφε κάποια πράγματα θα μπορούσα να τα έχω γράψει κι εγώ κι έτρωγα φλασια. Ε το αποκορύφωμα είναι τώρα που γεννάμε και μαζί! 

Και θα έχουν κ τα βλαστάρια μας ιδια μερα γενέθλια!:wub:

  • Μου αρέσει 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...