Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      2 minutes ago, Eflenew said:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Αυτά το δεν παίρνω τους γιατρούς μου ανάβουν τα λαμπάκια!!!!!!! Αυτοί το 1000€ Ρίκο να το παίρνουν όμως στη γέννα!!!!!

Αυτό είναι δικό μου κόλλημα! Ο καημένος είναι γλυκούλης, δεν δείχνει να ενοχλείται, απεναντίας! 

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εγώ φοράω αυτά τα μικρά σερβιετακια λόγο προγεστερονης.... πιστεύω να σταματήσουμε να βάζουμε αυτό το μήνα! Κ εγώ φίλη δισταζω να τους παίρνω τηλέφωνο...

 

Τα σερβιετακια νομίζω κάνουν εύκολα μύκητες! Εγώ δεν παίρνω σίδηρο κ δεν ξέρω ποτέ κ εάν θα πάρω είχα πολύ ψηλό! 
καταλαβες ότι δεν θα μας μείνει το στήθος;;;;

Δικιά μου είσαι κ εσύ φιλενάδα! Να μην νιώθω μόνη!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Αυτό με τους γιατρούς κ εγώ το έχω. Διστάζω... Καλά να είμαστε κ αχρειαστοι να είναι! 

Εμένα το στήθος μεγάλωσε ένα νούμερο στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Ήταν μεγάλο κ έγινε ακόμα πιο μεγάλο. Με το θηλασμό έπεσε κιόλας και ήταν σαν άδειο σακί. Παρ όλα αυτά δεν επανήλθε ποτέ στο παλιό νούμερο... 


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

κ εγω το έχω το θέμα με τους γιατρούς αν και δεν μ εχει χρειαστεί κάτι μέχρι τωρα για να τον πάρω..... αλλά όντως έχει δίκιο η @Renez ότι καλά ξερουν να τα παίρνουν..... αλλά εμένα η αλήθεια μου είπε ότι χρειαστώ ότι ώρα και να είναι να τον πάρω τηλ. αλλά εγω δεν έχω πάρει....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Jasmine@ είπε:

Μαζευτήκατε βλέπω όλες! Καλημέρα λοιπόν... 

εγω δε ξέρω μετά από αυτό που έπαθα με το μουσακά κανα κριθαράκι σουπα με βλέπω σήμερα. Να ναι καλά τα ξινόμηλα μου σταμάτησαν την καούρα χθες.. εγώ είμαι μελαχροινή στα μαλλιά αλλά το δέρμα μου είναι κάτασπρο, όχι απλά άσπρη κάτασπρη! Δεν έχω ακόμα καμία γραμμή στην κοιλιά απλά παρατηρώ ότι έχω αναπτύξει τριχοφυΐα.... 

Αχ αυτό κι εγώ το έχω! Έχω βγάλει μαύρες τρίχες στη κοιλιά γύρω από τον ομφαλό. Σαν νταλικερης νιώθω!! :sad: απίστευτο πράγμα! Εύχομαι μονο να πέσουν γρήγορα γιατί δε με βλέπω να ξαναβγαινω στη παραλία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eval είπε:

Αχ αυτό κι εγώ το έχω! Έχω βγάλει μαύρες τρίχες στη κοιλιά γύρω από τον ομφαλό. Σαν νταλικερης νιώθω!! :sad: απίστευτο πράγμα! Εύχομαι μονο να πέσουν γρήγορα γιατί δε με βλέπω να ξαναβγαινω στη παραλία!

Εγώ την ξεχνάω την παραλία για φέτος.... θα έχω κοιλιά τεράστια! Κ δε νομίζω ότι κάνει κιολας. Δε ξέρω.... αχ τι έπαθα είπα αφού είχε ωραία μέρα να βγάλω μαζί με τον άντρα μου το σκύλο βόλτα! Μη φανταστείτε μακριά εδώ γύρω γύρω.... λαχάνιασα από τα πρώτα 100μετρα, σερνόμουν ξωπισω τους σαν αδέσποτο! Κάθομαι τόσο καιρο σπίτι έχω το θυρεοειδή έχω κ την εγκυμοσύνη, γολγοθας ήταν! Εσείς φουσκώνετε στο περπατημα;

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κορίτσια..... αυτό με την παραλία ήθελα να ρωτήσω πολύ καιρό τώρα...... τι γνωρίζετε? τι σας έχουν πεί???? θα κάνουμε κανένα μπάνιο φέτος?λόγω της εγκυμοσύνης ρωτάω αν επιτρέπεται.... δεν τον εχω ρώτησει τον δικό μου ακομα....λογικά δεν θα με αφήσει αλλά ήθελα να ξέρω τι περίπου γίνεται....

 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αν είναι κάτι ανησυχητικό να παίρνουμε πχ καφέ υγρά κλπ. Έχω μια φίλη που είναι κ αυτή έγκυος κ μου έλεγε πριν λίγο καιρό ότι εβηξε κ ένιωσε πόνο χαμηλά και πήρε το γιατρό να τον ρωτήσει αν είναι όλα οκ! Αν και νομίζω οι γιατροί έχουν ακούσει τόσα πολλά που πλέον έχουν πάθει ανοσία!

Νομίζω πως επιτρέπεται αν είναι καθαρή η θάλασσα... Τόσες διάσημες τις βλέπουμε να κάνουν μπάνιο με κοιλιά! 

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Annou είπε:

Ax re koritsia ti wraia pou eimaste oles edw kai rwtame i mia tin alli.Anakoufistika twra giati nomiza stithos/thili k grammi vgainoun pio nwris.:tongue:

Η γραμμουλα αργεί ακόμη! Δε βγάζουν όλες! Εγώ έκανα γύρω στον 7ο αν θυμάμαι καλα! Μια άχνη που έφυγε σιγα σιγα!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ την ξεχνάω την παραλία για φέτος.... θα έχω κοιλιά τεράστια! Κ δε νομίζω ότι κάνει κιολας. Δε ξέρω.... αχ τι έπαθα είπα αφού είχε ωραία μέρα να βγάλω μαζί με τον άντρα μου το σκύλο βόλτα! Μη φανταστείτε μακριά εδώ γύρω γύρω.... λαχάνιασα από τα πρώτα 100μετρα, σερνόμουν ξωπισω τους σαν αδέσποτο! Κάθομαι τόσο καιρο σπίτι έχω το θυρεοειδή έχω κ την εγκυμοσύνη, γολγοθας ήταν! Εσείς φουσκώνετε στο περπατημα;

Κι εγώ κουράζομαι πολύ ευκολότερα. Ειδικά όταν ανεβαίνω σκάλες. Σαν γιαγιακα νιώθω! Άραγε έτσι θα είμαστε στα 80 μας;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Αυτό είναι δικό μου κόλλημα! Ο καημένος είναι γλυκούλης, δεν δείχνει να ενοχλείται, απεναντίας! 

Δικιά μου είσαι κ εσύ φιλενάδα! Να μην νιώθω μόνη!! 

Να πάρεις τον γιατρό αμέσως!! Κ να ξαπλώσεις λιγάκι άστα τα μπαλκόνια!!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ την ξεχνάω την παραλία για φέτος.... θα έχω κοιλιά τεράστια! Κ δε νομίζω ότι κάνει κιολας. Δε ξέρω.... αχ τι έπαθα είπα αφού είχε ωραία μέρα να βγάλω μαζί με τον άντρα μου το σκύλο βόλτα! Μη φανταστείτε μακριά εδώ γύρω γύρω.... λαχάνιασα από τα πρώτα 100μετρα, σερνόμουν ξωπισω τους σαν αδέσποτο! Κάθομαι τόσο καιρο σπίτι έχω το θυρεοειδή έχω κ την εγκυμοσύνη, γολγοθας ήταν! Εσείς φουσκώνετε στο περπατημα;

Εγώ δεν βγαίνω ρε κορίτσια καθόλου ,μόνο στον γιατρό άμα πάω...δεν πάω ούτε για περπάτημα...δεν έχω καθόλου όρεξη, ενέργεια τπτ!! Δεν ξέρω αν μου φταίει η Κλεισούρα αλλά δεν!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

αχ κορίτσια..... αυτό με την παραλία ήθελα να ρωτήσω πολύ καιρό τώρα...... τι γνωρίζετε? τι σας έχουν πεί???? θα κάνουμε κανένα μπάνιο φέτος?λόγω της εγκυμοσύνης ρωτάω αν επιτρέπεται.... δεν τον εχω ρώτησει τον δικό μου ακομα....λογικά δεν θα με αφήσει αλλά ήθελα να ξέρω τι περίπου γίνεται....

 

Εγώ έκανα μπανάκι ωραιότατα έγκυος η καλύτερη γυμναστική.. δεν έκανα πατήτες και μακροβουτια βέβαια! Και πάντα σε καθαρή παραλία!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

αχ κορίτσια..... αυτό με την παραλία ήθελα να ρωτήσω πολύ καιρό τώρα...... τι γνωρίζετε? τι σας έχουν πεί???? θα κάνουμε κανένα μπάνιο φέτος?λόγω της εγκυμοσύνης ρωτάω αν επιτρέπεται.... δεν τον εχω ρώτησει τον δικό μου ακομα....λογικά δεν θα με αφήσει αλλά ήθελα να ξέρω τι περίπου γίνεται....

 

Γιατί καλέ να μην κάνουμε;;;αρκεί να είναι καθαρή η θάλασσα!! Έδω ο άντρας μου μέχρι πριν την καραντίνα με ρωτάνε που θα πάμε διακοπές!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ δεν βγαίνω ρε κορίτσια καθόλου ,μόνο στον γιατρό άμα πάω...δεν πάω ούτε για περπάτημα...δεν έχω καθόλου όρεξη, ενέργεια τπτ!! Δεν ξέρω αν μου φταίει η Κλεισούρα αλλά δεν!!

Κι εγώ μόνο σε γιατρούς(πάω σε αρκετούς) αλλά θα βγω σουκου!:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ δεν βγαίνω ρε κορίτσια καθόλου ,μόνο στον γιατρό άμα πάω...δεν πάω ούτε για περπάτημα...δεν έχω καθόλου όρεξη, ενέργεια τπτ!! Δεν ξέρω αν μου φταίει η Κλεισούρα αλλά δεν!!

Ούτε εγώ μέχρι το γιατρό πήγαινα εκτός από σήμερα, έχει τόσο ωραία μέρα κ είπα να φύγω να το παίξω fit mama τρομάρα μου

Just now, Eval είπε:

Κι εγώ κουράζομαι πολύ ευκολότερα. Ειδικά όταν ανεβαίνω σκάλες. Σαν γιαγιακα νιώθω! Άραγε έτσι θα είμαστε στα 80 μας;

Κ εγώ σα γιαγιάκα που καπνίζει 2 πακέτα!

 

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...