Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Καλή τύχη! 1
      • Ευχή 5
      • Δύναμη! 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα κοριτσουδια!!! Σήμερα ξύπνησα με διάθεση να κάνω δουλίτσες τσουκου αν με αφήσει η κόρη κ δεν με τρέχει στην τουαλέτα κάθε τρεις κ λίγο!! 

@Jasmine@ ,το άκουσα κ εγώ αυτό αλλά είπα μήπως τα σχολεία τα τραβήξουν περισσότερο από τα άλλα μέτρα λόγω των παιδίων που μεταδίδουν πιο εύκολα τον ιό...

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Hliolousti είπε:

Κορίτσια στα συμπτώματα που λέτε να σας πω ακόμα ένα!Καλε τα χείλια μου έχουν καταξεραθειιιι!!!!ξεφλουδίζουν!!!!!!όλη μέρα βάζω αμυγδαλελαιο Κορρέ αλλά τίποτα!!!!!

Μήπως έπαθες αφιδατωση; Πινε πολύ νερό. Τουλάχιστον 8 ποτήρια την ημέρα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα Σάββατο Λαζάρου... Υπό κανονικές συνθήκες θα είχαμε ξεχυθεί για καφε και στα μαγαζιά και για ψώνια στα βαφτηστηρια μας... Τώρα η κάθε μέρα μας είναι ίδια με την προηγούμενη. Πάντως χτες στις ειδήσεις είδα στην Αθήνα παρασύρθηκαν από τον καλό καιρό και βγήκαν βολτιτσες σε πάρκα και πλατείες. Μ' αυτά κ μ'αυτα βλέπω λήξη καραντίνας σε κάνα χρόνο...

Τα σχολεία τέλος για φέτος, δεν θα ανοίξουν (αν ανοίξουν θα είναι από Ιούνιο μόνο για τη γ λυκείου)

  • Λυπημένη/-ος 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κοριτσουδια!!! Σήμερα ξύπνησα με διάθεση να κάνω δουλίτσες τσουκου αν με αφήσει η κόρη κ δεν με τρέχει στην τουαλέτα κάθε τρεις κ λίγο!! 

@Jasmine@ ,το άκουσα κ εγώ αυτό αλλά είπα μήπως τα σχολεία τα τραβήξουν περισσότερο από τα άλλα μέτρα λόγω των παιδίων που μεταδίδουν πιο εύκολα τον ιό...

Σχολεία μέχρι 10 μαϊου είπανε εχθές 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα Σάββατο Λαζάρου... Υπό κανονικές συνθήκες θα είχαμε ξεχυθεί για καφε και στα μαγαζιά και για ψώνια στα βαφτηστηρια μας... Τώρα η κάθε μέρα μας είναι ίδια με την προηγούμενη. Πάντως χτες στις ειδήσεις είδα στην Αθήνα παρασύρθηκαν από τον καλό καιρό και βγήκαν βολτιτσες σε πάρκα και πλατείες. Μ' αυτά κ μ'αυτα βλέπω λήξη καραντίνας σε κάνα χρόνο...

Τα σχολεία τέλος για φέτος, δεν θα ανοίξουν (αν ανοίξουν θα είναι από Ιούνιο μόνο για τη γ λυκείου)

Αχ άστα το πρώτο Πάσχα της βαφτιστηρας μου που είναι βάφτισμενη κ της στείλαμε λαμπάδα κ δώρο με courier, κ μιλάμε με βιντεοκλήση, ο βαφτιστηρας μου από την άλλη που ζει στο εξωτερικό κ περιμέναμε πως κ πως να έρθει Πάσχα να τον δούμε ούτε δώρο δεν του έστειλα αφού δεν ξέρω καν αν θα φτάσει...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eval είπε:

Μήπως έπαθες αφιδατωση; Πινε πολύ νερό. Τουλάχιστον 8 ποτήρια την ημέρα!!!

Πίνω πολύ νερό!!!Μου αρέσει το νερό...μάλλον είναι ορμονικό τί να πω...θα δείξει....:huh:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!!!

Εγώ σήμερα ξύπνησα ευδιάθετη,έφαγα πρωιναρα και ξεκίνησα δουλειές!!!!

Αρχικά συμμαζευω τα μπαλκόνια γιατί αύριο μας κόβω να τρώμε τα ψαράκια μας στο μπαλκόνι...

Ε και τα βασικά ,μια μπουγάδα,μια ηλεκτρική κλπ....

Σήμερα θα μου φέρει φαγητό η μανούλα μου οπότε μαγείρεμα γιοκκκ!!!!:x

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Πίνω πολύ νερό!!!Μου αρέσει το νερό...μάλλον είναι ορμονικό τί να πω...θα δείξει....:huh:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!!!

Εγώ σήμερα ξύπνησα ευδιάθετη,έφαγα πρωιναρα και ξεκίνησα δουλειές!!!!

Αρχικά συμμαζευω τα μπαλκόνια γιατί αύριο μας κόβω να τρώμε τα ψαράκια μας στο μπαλκόνι...

Ε και τα βασικά ,μια μπουγάδα,μια ηλεκτρική κλπ....

Σήμερα θα μου φέρει φαγητό η μανούλα μου οπότε μαγείρεμα γιοκκκ!!!!:x

Ημέρα φασινας σήμερα για όλες μας βλέπω!!! 

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Πίνω πολύ νερό!!!Μου αρέσει το νερό...μάλλον είναι ορμονικό τί να πω...θα δείξει....:huh:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!!!

Εγώ σήμερα ξύπνησα ευδιάθετη,έφαγα πρωιναρα και ξεκίνησα δουλειές!!!!

Αρχικά συμμαζευω τα μπαλκόνια γιατί αύριο μας κόβω να τρώμε τα ψαράκια μας στο μπαλκόνι...

Ε και τα βασικά ,μια μπουγάδα,μια ηλεκτρική κλπ....

Σήμερα θα μου φέρει φαγητό η μανούλα μου οπότε μαγείρεμα γιοκκκ!!!!:x

Ζωαρα μαναρακι μου ειδικά το αυριανό στο μπαλκόνι το ζηλεύω!! Εμάς αυτό το σπίτι έχει πολύ μικρό μπαλκόνι ίσα ένα τραπεζάκι για ένα καφέ να πιούμε αλλά για φαγητό δύσκολο..του χρόνου με το καλό περιμένω πως κ πως να μετακομίσουμε να πάμενστο σπίτι μας με μπαλκόνι ανθρώπινο!!

Καλημέρα αγαπούλες κ από εμένα!! Εγώ σήμερα από δουλίτσες μόνο πλυντήριο κ μαγείρεμα (κοτόσουπα αν κ με τη ζέστη..) ευτυχώς πήγαμε τα σκυλάκια μας ένα 20λεπτι έξω κ λιαστικα!! Το είχα ανάγκη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι απο μένα!! Πολύ χαίρομαι που σας βρήκα... 11+6 εγώ, κι εμένα το πρώτο μου :)

Έφτιαξε ο καιρός, έχουν ψιλοφύγει τα δικά μου συμπτώματα, άλλος άνθρωπος!

 

Τρίτη του Πάσχα έχω αυχενική κι ανυπομονώ!

 

  • Μου αρέσει 7

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Καλημέρα κι απο μένα!! Πολύ χαίρομαι που σας βρήκα... 11+6 εγώ, κι εμένα το πρώτο μου :)

Έφτιαξε ο καιρός, έχουν ψιλοφύγει τα δικά μου συμπτώματα, άλλος άνθρωπος!

 

Τρίτη του Πάσχα έχω αυχενική κι ανυπομονώ!

 

 

Kalws irthes!!!K egw Triti exw!!Mas euxomai ta kalutera!!Na doume ta mwrakia mas na iremisoume!!:)Eimaste polu konta stis imerominies.K egw proxtes bika stin 12i.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Καλημέρα κι απο μένα!! Πολύ χαίρομαι που σας βρήκα... 11+6 εγώ, κι εμένα το πρώτο μου :)

Έφτιαξε ο καιρός, έχουν ψιλοφύγει τα δικά μου συμπτώματα, άλλος άνθρωπος!

 

Τρίτη του Πάσχα έχω αυχενική κι ανυπομονώ!

 

 

Γεια σου νεα μανούλα!!

Πες μας λίγα πράγματα για σένα !! Είναι το πρώτο σου παιδάκι;;

Πες μας και Πητ κ μαιευτήριο για να σε βάλει η @Renez στο πινακακι μας!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Καλημέρα κι απο μένα!! Πολύ χαίρομαι που σας βρήκα... 11+6 εγώ, κι εμένα το πρώτο μου :)

Έφτιαξε ο καιρός, έχουν ψιλοφύγει τα δικά μου συμπτώματα, άλλος άνθρωπος!

 

Τρίτη του Πάσχα έχω αυχενική κι ανυπομονώ!

 

 

Καλώς την! Δεν είχα δει ότι ήρθες και σου απάντησα σε αυτό οι άνοιξες να έρθεις εδώ! Κι εγώ την Τρίτη έχω ραντεβου! Χαμός την Τρίτη! 

Ένιωθα καλυτερα και είπα να πιω καφέ και τώρα είμαι με ένα στομαχι χάλια..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα octobermom!!! Με το καλό το μωράκι σου! Και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

PLL τι καφέ πίνεις; Επιτρέπεται; Θελω τόσο πολύ να πιω έναν νες με γάλα... Τα υπόλοιπα κορίτσια πίνετε;


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...