Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα κορίτσια!

Χαίρομαι που είστε καλά! 

anastasia χαρά στο κουράγιο σου με τον μικρουλη! Είναι σε ζορικη ηλικία! Σε θαυμάζω. 

Νομίζω είναι νωρίς για γραμμή κοιλιάς. Μετά τον έκτο αν θυμάμαι καλά! Είχα κάνει μια ολόισια μέχρι κάτω απ' το στήθος. Είμαι καστανοξανθη κ ανοιχτόχρωμη.

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ είμαι καταμελαχροινη , στην κοιλιά δεν έχω τπτ , θηλές έχουν μεγαλώσει λίγο αλλά.λογικο έτσι όπως έχει πρηστεί το στήθος, τώρα χρώμα δεν βλέπω αλλαγή...

Νομίζω για την γραμμή στην κοιλιά νωρίς είναι...

Κ έλεγα δεν θα το πει καμία;;;μόνο εγώ έχω γίνει μαϊμού;;;που έχεις κορίτσι μου;;έχω βλέπω στο πρόσωπο γιατί γενικά στα άλλα σημεία κάνω Lazer οπότε είναι πιο λεπτές 

Χαχαχαχαχαχ εδώ παιδί μου βρηκες τον άνθρωπο σου χρόνια παλεύω με τρίχες .... εγώ πάλι κάνω λέιζερ στο πρόσωπο, μου το επιτρέπει κ ο γυναικολόγος, αν κ μου είπε ότι τζάμπα λεφτά χαλάω έχω τόσες ορμόνες που θα βγαίνουν συνέχεια :(
στα χέρια ευτυχώς ποτέ δεν είχα τρίχες αλλά στην κοιλιά εκεί που είχα απλό χνούδι τώρα  σκούρυναν κ Νομίζω ότι είναι περισσότερες... επίσης το δέρμα στο πρόσωπο μου έχει γίνει πιο άγριο κ θαμπό! Μας παραμύθιαζαν για τη λάμψη κ την ομορφιά στην εγκυμοσυνη... μπούρδες!!!

επισης δε νομίζω ότι έχει σχέση το χρωμα μας κ οι 2 κουμπάρες μου ξανθές με γαλανά μάτια η μια στο γιο δεν έκανε γραμμή κ η άλλη έγκυος στη βαφτιστηρα μου η γραμμή κατάμαυρη!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Ax re koritsia ti wraia pou eimaste oles edw kai rwtame i mia tin alli.Anakoufistika twra giati nomiza stithos/thili k grammi vgainoun pio nwris.:tongue:

Όχι κ εμένα γραμμουλα δεν υπάρχει,είμαι κ εγώ σαν τη @Jasmine@ έχω κάστανα μαλλιά κτλ αλλά δέρμα λευκό οπότε δε ξέρω.. η θηλή μου όμως έχει μεγαλώσει εμένα ,αισθητά κιόλας κ έχω βγάλει κ φλέβες γύρω γύρω από το στήθος..τώρα για τριχοφυΐα δε ξέρω γτ κ έχω λέιζερ κάνω κ ήδη έχουν βγει σε μπικίνι κ πόδια που έχω 3 μήνες να πάω κ έχω φρικαρει :-/

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Χαίρομαι που είστε καλά! 

anastasia χαρά στο κουράγιο σου με τον μικρουλη! Είναι σε ζορικη ηλικία! Σε θαυμάζω. 

Νομίζω είναι νωρίς για γραμμή κοιλιάς. Μετά τον έκτο αν θυμάμαι καλά! Είχα κάνει μια ολόισια μέχρι κάτω απ' το στήθος. Είμαι καστανοξανθη κ ανοιχτόχρωμη.

Μέχρι κάτω από το στήθος ε? Εγώ νόμιζα ότι γίνεται από τον αφαλό κ κάτω..ααααα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχαχαχ εδώ παιδί μου βρηκες τον άνθρωπο σου χρόνια παλεύω με τρίχες .... εγώ πάλι κάνω λέιζερ στο πρόσωπο, μου το επιτρέπει κ ο γυναικολόγος, αν κ μου είπε ότι τζάμπα λεφτά χαλάω έχω τόσες ορμόνες που θα βγαίνουν συνέχεια :(
στα χέρια ευτυχώς ποτέ δεν είχα τρίχες αλλά στην κοιλιά εκεί που είχα απλό χνούδι τώρα  σκούρυναν κ Νομίζω ότι είναι περισσότερες... επίσης το δέρμα στο πρόσωπο μου έχει γίνει πιο άγριο κ θαμπό! Μας παραμύθιαζαν για τη λάμψη κ την ομορφιά στην εγκυμοσυνη... μπούρδες!!!

επισης δε νομίζω ότι έχει σχέση το χρωμα μας κ οι 2 κουμπάρες μου ξανθές με γαλανά μάτια η μια στο γιο δεν έκανε γραμμή κ η άλλη έγκυος στη βαφτιστηρα μου η γραμμή κατάμαυρη!

Αχ επιτέλους ρε παιδιά , κ λέω τι στο καλο μόνο εγώ ρε φίλε έχω γίνει σαν ανάποδο γαμωτο;;;:mrgreen: στην κοιλιά κάνω lazer οπότε δεν βλέπω διαφορά στο πρόσωπο δεν κάνω γιατι μου είπαν το ίδιο που σου είπε ο γιατρός ότι δεν πρόκειται να τελειώσω ποτέ..τώρα έχουν γίνει πιο έντονες στο πρόσωπο, η μούρη μου κάθε μέρα βγάζει από ένα σπυράκι κ αυτό που λες με την θαμπαθα...κατά τα άλλα σου λένε λάμψη της εγκυμοσύνης!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Χαίρομαι που είστε καλά! 

anastasia χαρά στο κουράγιο σου με τον μικρουλη! Είναι σε ζορικη ηλικία! Σε θαυμάζω. 

Νομίζω είναι νωρίς για γραμμή κοιλιάς. Μετά τον έκτο αν θυμάμαι καλά! Είχα κάνει μια ολόισια μέχρι κάτω απ' το στήθος. Είμαι καστανοξανθη κ ανοιχτόχρωμη.

Μέχρι κάτω από το στήθος ε? Εγώ νόμιζα ότι γίνεται από τον αφαλό κ κάτω..αααα

Just now, EugenJen είπε:

Αχ επιτέλους ρε παιδιά , κ λέω τι στο καλο μόνο εγώ ρε φίλε έχω γίνει σαν ανάποδο γαμωτο;;;:mrgreen: στην κοιλιά κάνω lazer οπότε δεν βλέπω διαφορά στο πρόσωπο δεν κάνω γιατι μου είπαν το ίδιο που σου είπε ο γιατρός ότι δεν πρόκειται να τελειώσω ποτέ..τώρα έχουν γίνει πιο έντονες στο πρόσωπο, η μούρη μου κάθε μέρα βγάζει από ένα σπυράκι κ αυτό που λες με την θαμπαθα...κατά τα άλλα σου λένε λάμψη της εγκυμοσύνης!!

Ααααα σπυράκια κ εγώ ξεφυτρωνω κ σκεφτείτε ποτέ δεν είχα ιστορικό με τα σκασμενα!! Τώρα έχουν ερωτευτεί το πιγουνι μου!!:evil: α! Κ έχω φουλ ξηροδερμια,είχα βέβαια προδιάθεση πάντα αλλά τώρα είναι το αποκορύφωμα κ συνήθως είχα χειμώνα όχι τέτοια εποχή! Οι πατούσες μου να δείτε,τις κάνω με τη ρασπα πριν 4-5 μέρες είναι βελούδο κ 2 μέρες μετά κατά ξερές!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μέχρι κάτω από το στήθος ε? Εγώ νόμιζα ότι γίνεται από τον αφαλό κ κάτω..αααα

Ααααα σπυράκια κ εγώ ξεφυτρωνω κ σκεφτείτε ποτέ δεν είχα ιστορικό με τα σκασμενα!! Τώρα έχουν ερωτευτεί το πιγουνι μου!!:evil: α! Κ έχω φουλ ξηροδερμια,είχα βέβαια προδιάθεση πάντα αλλά τώρα είναι το αποκορύφωμα κ συνήθως είχα χειμώνα όχι τέτοια εποχή! Οι πατούσες μου να δείτε,τις κάνω με τη ρασπα πριν 4-5 μέρες είναι βελούδο κ 2 μέρες μετά κατά ξερές!!

 

Just now, EugenJen είπε:

Αχ επιτέλους ρε παιδιά , κ λέω τι στο καλο μόνο εγώ ρε φίλε έχω γίνει σαν ανάποδο γαμωτο;;;:mrgreen: στην κοιλιά κάνω lazer οπότε δεν βλέπω διαφορά στο πρόσωπο δεν κάνω γιατι μου είπαν το ίδιο που σου είπε ο γιατρός ότι δεν πρόκειται να τελειώσω ποτέ..τώρα έχουν γίνει πιο έντονες στο πρόσωπο, η μούρη μου κάθε μέρα βγάζει από ένα σπυράκι κ αυτό που λες με την θαμπαθα...κατά τα άλλα σου λένε λάμψη της εγκυμοσύνης!!

Αχχχχ αστα δε μπορώ να κάνω κ τις μάσκες μου να βάλω τις κρέμες μου στο πρόσωπο να στρώσει.. ξαφνικά όλο κ κάποιο σπυράκι πεταγεται. κ εγώ ήμουν λιπαρή ενώ τώρα εμφανίζω ξηροδερμία!!!! @EugenJen Λένε ότι αν κυοφορείς κορίτσι ασχημαίνεις κλέβει λέει την ομορφιά της μαμάς! Αν ισχύει εγώ που έχω κ 2 μετά θα πάω για αναστήλωση...

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Αχχχχ αστα δε μπορώ να κάνω κ τις μάσκες μου να βάλω τις κρέμες μου στο πρόσωπο να στρώσει.. ξαφνικά όλο κ κάποιο σπυράκι πεταγεται. κ εγώ ήμουν λιπαρή ενώ τώρα εμφανίζω ξηροδερμία!!!! @EugenJen Λένε ότι αν κυοφορείς κορίτσι ασχημαίνεις κλέβει λέει την ομορφιά της μαμάς! Αν ισχύει εγώ που έχω κ 2 μετά θα πάω για αναστήλωση...

Χαχαχαχα :-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Αχχχχ αστα δε μπορώ να κάνω κ τις μάσκες μου να βάλω τις κρέμες μου στο πρόσωπο να στρώσει.. ξαφνικά όλο κ κάποιο σπυράκι πεταγεται. κ εγώ ήμουν λιπαρή ενώ τώρα εμφανίζω ξηροδερμία!!!! @EugenJen Λένε ότι αν κυοφορείς κορίτσι ασχημαίνεις κλέβει λέει την ομορφιά της μαμάς! Αν ισχύει εγώ που έχω κ 2 μετά θα πάω για αναστήλωση...

Δεν ξέρω που θα πρωτοπαω όταν βγούμε!! Οδοντίατρο;;;για καθαρισμό μουρής;;για αποτρίχωση;; Για νύχια;;καλά για τα φρύδια μου που έχω κ μπόλικο δεν σας μιλήσω καν!!

Αν ισχύει αυτό τότε η κόρη μου θα βγει καρακουκλαρα γιατί εγώ έχω καταλήξει Κουασιμόδος!!!!

@Renez φτέρνες κάθε βράδυ nivea μπλε κ πάλι την άλλη μέρα είναι ξηρές ...

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Αχχχχ αστα δε μπορώ να κάνω κ τις μάσκες μου να βάλω τις κρέμες μου στο πρόσωπο να στρώσει.. ξαφνικά όλο κ κάποιο σπυράκι πεταγεται. κ εγώ ήμουν λιπαρή ενώ τώρα εμφανίζω ξηροδερμία!!!! @EugenJen Λένε ότι αν κυοφορείς κορίτσι ασχημαίνεις κλέβει λέει την ομορφιά της μαμάς! Αν ισχύει εγώ που έχω κ 2 μετά θα πάω για αναστήλωση...

Hahahah thea

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Δεν ξέρω που θα πρωτοπαω όταν βγούμε!! Οδοντίατρο;;;για καθαρισμό μουρής;;για αποτρίχωση;; Για νύχια;;καλά για τα φρύδια μου που έχω κ μπόλικο δεν σας μιλήσω καν!!

Αν ισχύει αυτό τότε η κόρη μου θα βγει καρακουκλαρα γιατί εγώ έχω καταλήξει Κουασιμόδος!!!!

@Renez φτέρνες κάθε βράδυ nivea μπλε κ πάλι την άλλη μέρα είναι ξηρές ...

Τι φάση ρε φίλε? Τι παραπληροφόρηση αυτή για την εγκυμοσύνη και όλα μέλι γάλα?!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τι φάση ρε φίλε? Τι παραπληροφόρηση αυτή για την εγκυμοσύνη και όλα μέλι γάλα?!

Εγώ τα χώνω στην αδερφή μου κάθε μέρα...της λέω γιατί δεν μου λες πάρτο απόφαση μέχρι να γεννήσεις θα ζεις κάθε μέρα μια ταλαιπωρία?? Γιατί με αφήνεις στο σκοτάδι?? Μου λέει δεν στα λέω γιατί θα παθεις κατάθλιψη :D να τα μαθαίνεις σιγά σιγά!!

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κ εγω εχω παρατηρησει αυτο με τα σπυρακια.... εν τω μεταξύ αρχές Ιανουαρίου εβγαλα ένα σπυρακι στο πρόσωπο το οποίο ήταν τόσο έντονο..... δεν το είχα πειράξει.....εφευγε σιγα σιγα αλλά όχι τελειώς..... ακομα το έχω..... λέω μαλλον αυτό ηταν το σημάδι του παιδιούυυυ!!!!!!δεν φευγει ειναι εκει!!!!και βγάζω κ αλλα!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

κοριτσια κ εγω εχω παρατηρησει αυτο με τα σπυρακια.... εν τω μεταξύ αρχές Ιανουαρίου εβγαλα ένα σπυρακι στο πρόσωπο το οποίο ήταν τόσο έντονο..... δεν το είχα πειράξει.....εφευγε σιγα σιγα αλλά όχι τελειώς..... ακομα το έχω..... λέω μαλλον αυτό ηταν το σημάδι του παιδιούυυυ!!!!!!δεν φευγει ειναι εκει!!!!και βγάζω κ αλλα!!!!!!

Ρε συ εγώ βγάζω αυτά της περιόδου που είναι εσωτερικά, και πονάνε...τι στο καλό μας συμβαίνει;

  • Λυπημένη/-ος 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...