Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Από συμπτώματα πως μου είστε φίλες μου? Εγώ έχω τρελαθεί στο πιπι κ πάω κ είναι δύο ατάκες!! Επίσης έχω ένα φούσκωμα στο στομάχι λες κ έφαγα μια γαβαθα γίγαντες!!

Egw pros to paron sikwnomai to vrady 2-3 fores akoma gia pipi.

K egw fouskwmeni aisthanomai ligo alla ok..To kalo einai oti exoun stamatisei oi emetoi.Bika xtes stin 12i evdomada!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Από συμπτώματα πως μου είστε φίλες μου? Εγώ έχω τρελαθεί στο πιπι κ πάω κ είναι δύο ατάκες!! Επίσης έχω ένα φούσκωμα στο στομάχι λες κ έφαγα μια γαβαθα γίγαντες!!

Καλημέρα! Εγώ ευτυχώς είμαι καλά! Νομίζω πως ηρεμησε το στομάχι μου,καμία σχέση με τις προηγούμενες εβδομαδες.

Κανένα παράπονο,από το πρωί κυνηγάω τον μικρό, προσπαθώ λίγο να μαζεψω και το σπίτι αλλά δεεεεν!! :)

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

Μωρέ @Renez πόσο σε χαιρομαι βρε πουλάκι μου με την ζωντάνια σου..

Στα χαλιά μαύρα έχει ξεκινήσει η μέρα.. κάθομαι να δουλέψω κ θέλω απλά να κοιμηθώ πάνω στο πλήκτρολογιο κ σήμερα την κόρη την χάλασε κ το γάλα , οπότε ψάξω καινούργια επιλογή για πρωινό!!!

  • Λυπημένη/-ος 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Μωρέ @Renez πόσο σε χαιρομαι βρε πουλάκι μου με την ζωντάνια σου..

Στα χαλιά μαύρα έχει ξεκινήσει η μέρα.. κάθομαι να δουλέψω κ θέλω απλά να κοιμηθώ πάνω στο πλήκτρολογιο κ σήμερα την κόρη την χάλασε κ το γάλα , οπότε ψάξω καινούργια επιλογή για πρωινό!!!

Μια είναι η λύση!! Μακαρονια με κιμά!! :D

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλημέρα! Εγώ ευτυχώς είμαι καλά! Νομίζω πως ηρεμησε το στομάχι μου,καμία σχέση με τις προηγούμενες εβδομαδες.

Κανένα παράπονο,από το πρωί κυνηγάω τον μικρό, προσπαθώ λίγο να μαζεψω και το σπίτι αλλά δεεεεν!! :)

 

Τουλάχιστον με τον μικρό δε βαριέσαι μες τη μέρα!! Πόσο είναι?

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ κλασικά 4-6.30 είμαι ξύπνια!!!! Έχει τελεια μέρα σήμερα! Έχω ανοίξει όλο το σπίτι να μπει καθαρός αέρας... τι καλό φτιάχνεις;

Γίγαντες τους είχα από χθες στο νερό αλλιώς δε θα το έκανα με το φούσκωμα που νιώθω..ελπίζω μέχρι το μεσημέρι με τη βοήθεια της σόδας να ισιωσω!! 

Εσύ τι καλό σήμερα?

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μια είναι η λύση!! Μακαρονια με κιμά!! :D

Έτσι όπως μου τα απορρίπτει ένα ένα εκεί με βλέπω να καταλήγω!!! 

Αχ μπράβο ρε κορίτσια που χαλαρώνετε από τους εμετούς , εγώ το παίρνω απόφαση σιγά σιγά έτσι θα γεννήσω με μια λεκάνη αγκαλιά...είπαμε τουλάχιστον θα έχω κοντρόλ στα κιλά!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annou είπε:

Egw pros to paron sikwnomai to vrady 2-3 fores akoma gia pipi.

K egw fouskwmeni aisthanomai ligo alla ok..To kalo einai oti exoun stamatisei oi emetoi.Bika xtes stin 12i evdomada!!!

Γλυκάκι μου είσαι η πιο μικρό μάνα από εμάς ε? Μια χαρά θα γεννησουμε πρώτες λογικά με το καλό κ θα έχεις κ τις εμπειρίες μας :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Έτσι όπως μου τα απορρίπτει ένα ένα εκεί με βλέπω να καταλήγω!!! 

Αχ μπράβο ρε κορίτσια που χαλαρώνετε από τους εμετούς , εγώ το παίρνω απόφαση σιγά σιγά έτσι θα γεννήσω με μια λεκάνη αγκαλιά...είπαμε τουλάχιστον θα έχω κοντρόλ στα κιλά!!

Υπομονή! Συνήθως σταματάνε μετά το πρώτο τρίμηνο! Δυσκολη κατάσταση..

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Γλυκάκι μου είσαι η πιο μικρό μάνα από εμάς ε? Μια χαρά θα γεννησουμε πρώτες λογικά με το καλό κ θα έχεις κ τις εμπειρίες μας :-)

:wub: etsi fainetai heehhe.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μια είναι η λύση!! Μακαρονια με κιμά!! :D

Τουλάχιστον με τον μικρό δε βαριέσαι μες τη μέρα!! Πόσο είναι?

Γίγαντες τους είχα από χθες στο νερό αλλιώς δε θα το έκανα με το φούσκωμα που νιώθω..ελπίζω μέχρι το μεσημέρι με τη βοήθεια της σόδας να ισιωσω!! 

Εσύ τι καλό σήμερα?

Δεν βαριέμαι! Δεν κοιμάμαι! Δεν ξεκουράζομαι!!:P

Είναι 18 μηνών το καμάρι μου! Πάνω στην τρέλα του!!! :x

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Na sas rwtisw vre koritsia,opws eipa egw bika stin 12i evdomada xtes.

Einai akoma nwris gia tin grammi stin koilia e?Episis i kolliti mou bike vevaia ston 6o alla exei mavrisei tooooso polu i thili tis.Emena einai ok akoma,oyte grammi stin koilia exw oyte exoun megalwsei kai toso polu stithos/thili

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!!!!! όντως η μέρα τέλεια σήμερα!!!!! κ εγω πήγα σουπερ σαν δικαιολόγία..... για να βγω κ λίγο εξω και απο το πρωί μαζι με τηλεργασια μαζεύω και το σπίτι......είναι τέλεια η μέρα!!!!!!! τα παιδακια μας θέλουν να ειμαστε χαρουμενες..... τα νιώθουν όλα πιστευω...... !!!!

 

Just now, Annou είπε:

Na sas rwtisw vre koritsia,opws eipa egw bika stin 12i evdomada xtes.

Einai akoma nwris gia tin grammi stin koilia e?Episis i kolliti mou bike vevaia ston 6o alla exei mavrisei tooooso polu i thili tis.Emena einai ok akoma,oyte grammi stin koilia exw oyte exoun megalwsei kai toso polu stithos/thili

ε οχι νομίζω για τη γραμμή είναι νωρίς ακόμα.... εμένα η θηλή έχει μεγαλώσει και το στήθος αλλα λίγο μην φανταστείς μεγάλη διαφορά.... νομίζω μόνο εγω την καταλαβαίνω.... αλλα γραμμη στην κοιλια σιγουρα δεν εχω κανει.... οπότε μην αγχώνεσαι... μάλλον είναι νωρίς ακόμη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλημέρα!!!!!!!! όντως η μέρα τέλεια σήμερα!!!!! κ εγω πήγα σουπερ σαν δικαιολόγία..... για να βγω κ λίγο εξω και απο το πρωί μαζι με τηλεργασια μαζεύω και το σπίτι......είναι τέλεια η μέρα!!!!!!! τα παιδακια μας θέλουν να ειμαστε χαρουμενες..... τα νιώθουν όλα πιστευω...... !!!!

 

ε οχι νομίζω για τη γραμμή είναι νωρίς ακόμα.... εμένα η θηλή έχει μεγαλώσει και το στήθος αλλα λίγο μην φανταστείς μεγάλη διαφορά.... νομίζω μόνο εγω την καταλαβαίνω.... αλλα γραμμη στην κοιλια σιγουρα δεν εχω κανει.... οπότε μην αγχώνεσαι... μάλλον είναι νωρίς ακόμη...

Akousa oti exei na kanei k me to poso melaxroini eisai gia tin grammi.Oti kanoun pio entoni oi melaxroines..Egw pantws eimai anoixti..Kastanoxanthi:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Έτσι όπως μου τα απορρίπτει ένα ένα εκεί με βλέπω να καταλήγω!!! 

Αχ μπράβο ρε κορίτσια που χαλαρώνετε από τους εμετούς , εγώ το παίρνω απόφαση σιγά σιγά έτσι θα γεννήσω με μια λεκάνη αγκαλιά...είπαμε τουλάχιστον θα έχω κοντρόλ στα κιλά!!

όχι μην αγχώνεσαι.... Νομίζω σε λίγες μέρες θα λές και εσύ τα ίδια με τις υπόλοιπες και θα τρώς ότι θέλεις......υπομονήηηη!!!!!

Just now, Annou είπε:

Akousa oti exei na kanei k me to poso melaxroini eisai gia tin grammi.Oti kanoun pio entoni oi melaxroines..Egw pantws eimai anoixti..Kastanoxanthi:)

κ εγω οπότε ίσως γι αυτό....... ας μας πουν κ οι υπόλοιπεςςςςς και νομίζω ότι όταν θα είναι η ώρα της θα εμφανιστεί.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μαζευτήκατε βλέπω όλες! Καλημέρα λοιπόν... 

εγω δε ξέρω μετά από αυτό που έπαθα με το μουσακά κανα κριθαράκι σουπα με βλέπω σήμερα. Να ναι καλά τα ξινόμηλα μου σταμάτησαν την καούρα χθες.. εγώ είμαι μελαχροινή στα μαλλιά αλλά το δέρμα μου είναι κάτασπρο, όχι απλά άσπρη κάτασπρη! Δεν έχω ακόμα καμία γραμμή στην κοιλιά απλά παρατηρώ ότι έχω αναπτύξει τριχοφυΐα.... 

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Akousa oti exei na kanei k me to poso melaxroini eisai gia tin grammi.Oti kanoun pio entoni oi melaxroines..Egw pantws eimai anoixti..Kastanoxanthi:)

Εγώ είμαι καταμελαχροινη , στην κοιλιά δεν έχω τπτ , θηλές έχουν μεγαλώσει λίγο αλλά.λογικο έτσι όπως έχει πρηστεί το στήθος, τώρα χρώμα δεν βλέπω αλλαγή...

Νομίζω για την γραμμή στην κοιλιά νωρίς είναι...

Just now, Jasmine@ είπε:

Μαζευτήκατε βλέπω όλες! Καλημέρα λοιπόν... 

εγω δε ξέρω μετά από αυτό που έπαθα με το μουσακά κανα κριθαράκι σουπα με βλέπω σήμερα. Να ναι καλά τα ξινόμηλα μου σταμάτησαν την καούρα χθες.. εγώ είμαι μελαχροινή στα μαλλιά αλλά το δέρμα μου είναι κάτασπρο, όχι απλά άσπρη κάτασπρη! Δεν έχω ακόμα καμία γραμμή στην κοιλιά απλά παρατηρώ ότι έχω αναπτύξει τριχοφυΐα.... 

Κ έλεγα δεν θα το πει καμία;;;μόνο εγώ έχω γίνει μαϊμού;;;που έχεις κορίτσι μου;;έχω βλέπω στο πρόσωπο γιατί γενικά στα άλλα σημεία κάνω Lazer οπότε είναι πιο λεπτές 

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...