Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Annou είπε:

K egw eixa pollous emetous.Xekinisan apo tin 5i evdomada k twra edw k kamia evdomada xalarwsan.

K egw olo Prasina mila,anana kai fraoules ithela na trww.

To kalo me tous emetous einai oti lene oti deixnoun kali kuisi.Makari koritsia k steilte mou oles k tin thetiki sas energeia giati ton Noemvrio perasa mia apovoli.Den eixa subtwmata tpt.

Twra exw autin tin evdomada auxeniki kai agxwnomai toooso polu an tha nai ola kala!!! :roll:

 

Ποια μέρα έχεις αυχενική? Να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου και να δεις το νινακι σου να πάρεις δύναμη!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι στην πιο γουρλίδικη ομάδα είπαμε! Ανανά ε;;;; Θα πάρω να δω

αχχχχ Κορίτσια με έχει φαει ο μουσακάς δε μπορώ να ηρεμήσω!

:grin::)

Just now, Anastasia05 είπε:

Ποια μέρα έχεις αυχενική? Να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου και να δεις το νινακι σου να πάρεις δύναμη!

Makaaaari!!!Euxaristw poluuuuu!!!Tin Megali Triti exw.Tha sas steilw :rolleyes:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

:grin::)

Makaaaari!!!Euxaristw poluuuuu!!!Tin Megali Triti exw.Tha sas steilw :rolleyes:

Θα κάνεις το πιο υπέροχο Πάσχα της ζωής σου γιατί θα έχεις δει το υγιέστατο μωράκι σου και θα είσαι ξέγνοιαστη!:x

Όλα θα πάνε υπέροχα!

Just now, Jasmine@ είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι στην πιο γουρλίδικη ομάδα είπαμε! Ανανά ε;;;; Θα πάρω να δω

αχχχχ Κορίτσια με έχει φαει ο μουσακάς δε μπορώ να ηρεμήσω!

Πιες νερό!!!!!εγώ όσο πιο πολύ νερό πίνω τόσο πιο πολύ ανακουφίζονται από χώνεψη,αναγουλα και καούρα!

Αν δε το έχεις δοκιμάσει δοκίμασε το


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Θα κάνεις το πιο υπέροχο Πάσχα της ζωής σου γιατί θα έχεις δει το υγιέστατο μωράκι σου και θα είσαι ξέγνοιαστη!:x

Όλα θα πάνε υπέροχα!

Πιες νερό!!!!!εγώ όσο πιο πολύ νερό πίνω τόσο πιο πολύ ανακουφίζονται από χώνεψη,αναγουλα και καούρα!

Αν δε το έχεις δοκιμάσει δοκίμασε το

Naiiiii!!!Makariii :-P:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

:grin::)

Makaaaari!!!Euxaristw poluuuuu!!!Tin Megali Triti exw.Tha sas steilw :rolleyes:

Θα περιμένουμε! :)

Just now, Jasmine@ είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι στην πιο γουρλίδικη ομάδα είπαμε! Ανανά ε;;;; Θα πάρω να δω

αχχχχ Κορίτσια με έχει φαει ο μουσακάς δε μπορώ να ηρεμήσω!

Στα μεγάλα ζόρια βάζω μισό κουταλάκι μαγειρικής σόδας σε λίγο νεράκι και το πίνω(με λίγο ζόρι) . Βοηθάει αρκετα


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annou είπε:

K egw eixa pollous emetous.Xekinisan apo tin 5i evdomada k twra edw k kamia evdomada xalarwsan.

K egw olo Prasina mila,anana kai fraoules ithela na trww.

To kalo me tous emetous einai oti lene oti deixnoun kali kuisi.Makari koritsia k steilte mou oles k tin thetiki sas energeia giati ton Noemvrio perasa mia apovoli.Den eixa subtwmata tpt.

Twra exw autin tin evdomada auxeniki kai agxwnomai toooso polu an tha nai ola kala!!! :roll:

 

Ακριβώς δτα ίδια είμαστε. Κι εγώ τον Νοέμβριο (τελος, χειρουργήθηκα Δεκέμβρη) πέρασα μια αποβολη χωρίς ενδείξεις και τώρα είμαι έγκυος. Κι εσυ αμέσως έμεινες μετά ε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Θα κάνεις το πιο υπέροχο Πάσχα της ζωής σου γιατί θα έχεις δει το υγιέστατο μωράκι σου και θα είσαι ξέγνοιαστη!:x

Όλα θα πάνε υπέροχα!

Πιες νερό!!!!!εγώ όσο πιο πολύ νερό πίνω τόσο πιο πολύ ανακουφίζονται από χώνεψη,αναγουλα και καούρα!

Αν δε το έχεις δοκιμάσει δοκίμασε το

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Θα περιμένουμε! :)

Στα μεγάλα ζόρια βάζω μισό κουταλάκι μαγειρικής σόδας σε λίγο νεράκι και το πίνω(με λίγο ζόρι) . Βοηθάει αρκετα

Προς το παρόν τρώω ένα ξινομηλο! Εν τω μεταξύ μη φανταστείτε ότι έφαγα πολύ, ένα μικρό κομματάκι! Αχ αυτό με τη σόδα σιχαμερό μου φαίνεται....


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

K egw eixa pollous emetous.Xekinisan apo tin 5i evdomada k twra edw k kamia evdomada xalarwsan.

K egw olo Prasina mila,anana kai fraoules ithela na trww.

To kalo me tous emetous einai oti lene oti deixnoun kali kuisi.Makari koritsia k steilte mou oles k tin thetiki sas energeia giati ton Noemvrio perasa mia apovoli.Den eixa subtwmata tpt.

Twra exw autin tin evdomada auxeniki kai agxwnomai toooso polu an tha nai ola kala!!! :roll:

 

Να μην ανησυχείς θα πάμε όλα τέλεια!! είμαστε γουρλοομαδα!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Ακριβώς δτα ίδια είμαστε. Κι εγώ τον Νοέμβριο (τελος, χειρουργήθηκα Δεκέμβρη) πέρασα μια αποβολη χωρίς ενδείξεις και τώρα είμαι έγκυος. Κι εσυ αμέσως έμεινες μετά ε; 

Τι εννοείς χωρίς ενδείξεις;;;; Κ εγώ έχω περάσει! Είπαμε τώρα πάνε όλα καλά μην τα σκέφτεσαι 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Hope89 είπε:

Χαχα! Μην αγχώνεσαι κ μαζί θα είμαστε εμείς! Οι φωτεινές εξαιρέσεις!!! Εγώ ήδη γουρουνιαζω κ εχω τσιμπήσει το κιλακι μου! Άσε που με έχει πιάσει ο μαγειρικος μου οίστρος κ του δίνω κ καταλαβαίνει! 

Οι πίτες κ ειδικά το φυλλο είναι που πειράζει κορίτσια, είναι βαρύ! Τα όσπρια κ εμένα με ζορισαν πολύ όσες φορές έφαγα. Βέβαια, αυτές τις μέρες είμαι καλά οπότε πιστεύω ότι δεν θα έχω θέμα πια.. 

@Hliolousti όλα είναι τέλεια!!! Όλες μας τα ψειριζουμε κ αγχωνόμαστε με το παραμικρό, αλλά αν υπήρχε έστω κ η παραμικρή υπόνοια θα σου το ελεγαν! 

@Jasmine@μουσακα ε;;; Πω πω! Μου έδωσες ιδεα... Καλοφαγωτος! Ελπίζω να τον τσακίσεις!! 

Μπράβο ρε Hope μου δώσε πόνο μαζί μου :-)

3 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Θεααααα!!

 

εμένα αντίθετα μου λέει να μην ξεμυαλιζομαι κ αρχίσω να ψωνίζω από τώρα γιατί είναι νωρίς κ πολλά συμβαίνουν..βέβαια όταν του δείχνω καροτσάκια μια χαρά τα κοιτάει κ σχολιάζει!!!

Παιδιά εμένα η κόρη μου είναι μερακλου...τις σπανακόπιτες τις τσακίζω, μου έστειλε η μαμά μου λαχανοντολμάδες κ τους εξαφανίσα!! Αντίθετα έφαγα μακαρόνια με κοκκινη σάλτσα κ έτρεχα να προλάβω την ρουκέτα!!!

Πφφφφφ εμένα όταν του δείχνω διάφορα μωρουδιακα είναι σε φάση "μά αφού ότι κ να πω το δικό σου θα πάρεις τι με πρίζεις??" Κ το κακο είναι ότι...έχει δίκιο φυσικά χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Ακριβώς δτα ίδια είμαστε. Κι εγώ τον Νοέμβριο (τελος, χειρουργήθηκα Δεκέμβρη) πέρασα μια αποβολη χωρίς ενδείξεις και τώρα είμαι έγκυος. Κι εσυ αμέσως έμεινες μετά ε; 

Egw 18 noemvriou ekana tin apoxesi meta tin apovoli.Palindromos kuisi itan.K mena xwris endeixeis.Meta perasa 2 periodous k me to pou prospathisame pali irthe kateutheian.

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Τι εννοείς χωρίς ενδείξεις;;;; Κ εγώ έχω περάσει! Είπαμε τώρα πάνε όλα καλά μην τα σκέφτεσαι 

Egw den eixa oyte subtwmata,zalades emetous ktl opws twra alla oute meta aimorragies.Htan apla palindromi kuisi.Den proxwrise.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι στην πιο γουρλίδικη ομάδα είπαμε! Ανανά ε;;;; Θα πάρω να δω

αχχχχ Κορίτσια με έχει φαει ο μουσακάς δε μπορώ να ηρεμήσω!

Κ έλεγα "άσε να τον φάμε εμείς αγάπη μου!!"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Τι εννοείς χωρίς ενδείξεις;;;; Κ εγώ έχω περάσει! Είπαμε τώρα πάνε όλα καλά μην τα σκέφτεσαι 

Είχα για τρεις εβδομαδες νεκρό το έμβρυο μέσα μου και δεν είχα καμία ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά. Έτσι και την πρώτη φορά που απεβαλα. 

Συμβαίνει μωρε το ξέρω. Είπαμε, όπως τα λες, τώρα πάμε καλά! Την Τρίτη εκλεισα ραντεβου για να δω πως είναι καλά το μωράκι μου μετά τον τροφοβλαστη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Είχα για τρεις εβδομαδες νεκρό το έμβρυο μέσα μου και δεν είχα καμία ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά. Έτσι και την πρώτη φορά που απεβαλα. 

Συμβαίνει μωρε το ξέρω. Είπαμε, όπως τα λες, τώρα πάμε καλά! Την Τρίτη εκλεισα ραντεβου για να δω πως είναι καλά το μωράκι μου μετά τον τροφοβλαστη!

Να πας αγαπούλα μου,να το δεις κ εσύ να κάνει τις τούμπες του!! :-) άρα είμαστε 3-4 που θα εχουμε ξανά νεακια τη Μ.Εβδομαδα τέλεια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...