Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ πόνο στο στηθος,ύπνηλια,πονοκέφαλο κάποιες φορές κ πόνο δεξιά χαμηλά στην κοιλιά ..κ εμενα μου είχε ξεκινήσει δυσκοιλιοτητα αλλά μετά είχα διαρόια.ο γιατρός μου είπε όλα φυσιολογικά.ΑΑΑ και συχνοουρια αυτά κυρίως μέχρι στιγμής.


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μ μόλις γύρισα!!Τελικά είμαι 6w 5d...Και ακούσαμε κ καρδούλα τώρα στ αρχη 120 χτύποι.. Είχα λίγο αιματακι κ μ εδωσε ultrogestan.κ θ ξαναπάω σε 15 μέρες ν μ δει πάλι....αυταα:x

  • Μου αρέσει 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια μ μόλις γύρισα!!Τελικά είμαι 6w 5d...Και ακούσαμε κ καρδούλα τώρα στ αρχη 120 χτύποι.. Είχα λίγο αιματακι κ μ εδωσε ultrogestan.κ θ ξαναπάω σε 15 μέρες ν μ δει πάλι....αυταα:x

Τέλεια τα νέα σου!!! Καλή συνέχεια να έχεις! :)

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , MumMaria είπε:

Χαχαχα παλιά δεν με λες με 7 μηνών μωρο:P τα έχω όμως φρέσκα όλα τα στάδια της εγκυμοσυνης:-D

Εγώ μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα δούλευα αλλά επειδή ασχολούμαι με παιδακια με ειδικές ανάγκες κ τώρα με τον ιό τα παιδιά ανήκουν στους φορείς που μεταδίδουν εύκολα τον ιό,σταμάτησα.

Πωπω....χαμός στο σπίτι σας σε λίγους μήνες!!!Τι χαρά και ευλογία Θεέ μου με δύο μωράκια!!!!

2 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Σμρ είναι 2ο ραντεβουυυ

Πώς πήγε κορίτσι μου;;;τι σου είπε;;;τι έγινε;;;

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Πωπω....χαμός στο σπίτι σας σε λίγους μήνες!!!Τι χαρά και ευλογία Θεέ μου με δύο μωράκια!!!!

Πώς πήγε κορίτσι μου;;;τι σου είπε;;;τι έγινε;;;

Κορίτσια μ μόλις γύρισα!!Τελικά είμαι 6w 5d...Και ακούσαμε κ καρδούλα τώρα στ αρχη 120 χτύποι.. Είχα λίγο αιματακι κ μ εδωσε ultrogestan.κ θ ξαναπάω σε 15 μέρες ν μ δει πάλι....αυταα:x

  •  
  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια μ μόλις γύρισα!!Τελικά είμαι 6w 5d...Και ακούσαμε κ καρδούλα τώρα στ αρχη 120 χτύποι.. Είχα λίγο αιματακι κ μ εδωσε ultrogestan.κ θ ξαναπάω σε 15 μέρες ν μ δει πάλι....αυταα:x

  •  

Τελειαααααα! Στο είχα πει ότι θα ήσουν παραπάνω εβδομάδων με τέτοια χοριακη:wink:καλη συνέχεια κοπέλα μου!!

Just now, Papakι είπε:

Πωπω....χαμός στο σπίτι σας σε λίγους μήνες!!!Τι χαρά και ευλογία Θεέ μου με δύο μωράκια!!!!

Πώς πήγε κορίτσι μου;;;τι σου είπε;;;τι έγινε;;;

Αχ από το στόμα σου κ στου θεου το αυτί! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Despoina Mar είπε:

Κορίτσια μ μόλις γύρισα!!Τελικά είμαι 6w 5d...Και ακούσαμε κ καρδούλα τώρα στ αρχη 120 χτύποι.. Είχα λίγο αιματακι κ μ εδωσε ultrogestan.κ θ ξαναπάω σε 15 μέρες ν μ δει πάλι....αυταα:x

Φανταστικά κορίτσι μου.συγχαρητηρια μπράβο.Και εγώ πίνω 4 utrogestan τη μέρα επειδή είχα πονακια μπροστά κ στη μέση.

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Φανταστικά κορίτσι μου.συγχαρητηρια μπράβο.Και εγώ πίνω 4 utrogestan τη μέρα επειδή είχα πονακια μπροστά κ στη μέση.

Εμένα μ έδωσε 1 πριν τ υπνοοοο


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια μ μόλις γύρισα!!Τελικά είμαι 6w 5d...Και ακούσαμε κ καρδούλα τώρα στ αρχη 120 χτύποι.. Είχα λίγο αιματακι κ μ εδωσε ultrogestan.κ θ ξαναπάω σε 15 μέρες ν μ δει πάλι....αυταα:x

Ακούσατε καρδούλα;;;Αχ,τι ωραία..Είναι μαγικό όλο αυτό!Τι σ είπε ο γιατρός γενικά;Τι οδηγίες σου έδωσε;

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Papakι είπε:

Ακούσατε καρδούλα;;;Αχ,τι ωραία..Είναι μαγικό όλο αυτό!Τι σ είπε ο γιατρός γενικά;Τι οδηγίες σου έδωσε;

Μ ειπε οτι τους πρώτους 3 μήνες το μωρό δεν τρέφεται από αυτά π τρώμε εμείς γ αυτο συνήθως μηδέν βάζουμε κιλά,όπως κ τ άλλη φορά καλό πλύσιμο φρούτα κ σαλάτες,Όχι κονσέρβες,Όχι οστρακοειδη π δεν ξέρουμε αν είναι καλά μαγειρεμένα Όχι βάρος τ πολύ μέχρι 4 κιλά.. Καλό πλύσιμο χεριών κ απολύμανση τηλεκοντρόλ,πόμολα,καζανάκι,διακόπτες,κινητά...Όχι αλκοόλ κ κάπνισμα εννοείται.. Δεν ξέρω αν ξεχνάω κατι

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια εμένα στα κιλά μου είπε το πρώτο τρίμηνο 2 το δεύτερο τρίμηνο 4 και το τρίτο τρίμηνο 6.από φαγητά έκανε κάποιες συστάσεις τι όχι κτλ..εμένα αυτό που με ανχωνει είναι ο θυροειδης που δεν έχω κάνει εξέταση ακόμα έχω χασιμοτο περνώ και χαπι υψηλότερη δόση μου ειπε η ενδοκρινολογος τηλεφωνικά ενημέρωσα κ τον γυναικολογο δεν ξέρω ακόμα αν πίνω το σωστό χαπι κ τις αίματος θα τις κάνω την άλλη βδομάδα αλλά αν έχω αργήσει?


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Μ ειπε οτι τους πρώτους 3 μήνες το μωρό δεν τρέφεται από αυτά π τρώμε εμείς γ αυτο συνήθως μηδέν βάζουμε κιλά,όπως κ τ άλλη φορά καλό πλύσιμο φρούτα κ σαλάτες,Όχι κονσέρβες,Όχι οστρακοειδη π δεν ξέρουμε αν είναι καλά μαγειρεμένα Όχι βάρος τ πολύ μέχρι 4 κιλά.. Καλό πλύσιμο χεριών κ απολύμανση τηλεκοντρόλ,πόμολα,καζανάκι,διακόπτες,κινητά...Όχι αλκοόλ κ κάπνισμα εννοείται.. Δεν ξέρω αν ξεχνάω κατι

Για μαλλιά και νύχια σου είπε κάτι;


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια εμένα στα κιλά μου είπε το πρώτο τρίμηνο 2 το δεύτερο τρίμηνο 4 και το τρίτο τρίμηνο 6.από φαγητά έκανε κάποιες συστάσεις τι όχι κτλ..εμένα αυτό που με ανχωνει είναι ο θυροειδης που δεν έχω κάνει εξέταση ακόμα έχω χασιμοτο περνώ και χαπι υψηλότερη δόση μου ειπε η ενδοκρινολογος τηλεφωνικά ενημέρωσα κ τον γυναικολογο δεν ξέρω ακόμα αν πίνω το σωστό χαπι κ τις αίματος θα τις κάνω την άλλη βδομάδα αλλά αν έχω αργήσει?

Καλημέρα !μην αγχώνεσαι τόσο ολα καλα θα πανε !η αδερφή μ είχε Χασιμότο κ το κατάλαβα παρα πολύ αργά και ευτυχως ολα πήγαν καλα !περιμενε και θα δεις την άλλη εβδομάδα και ολα θα είναι καλα !

Γεια σας κορίτσια !!ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας !μαλλον Θα είμαι μανούλα Οκτωβρίου αν κ έχω πητ 4/11 αλλα σας παρακολουθώ κ εσάς !ειμαι 7 εβδ και 2 ημερών ,έχω πολλές αναγούλες όλη μέρα αλλα υπομονη σε όλες μας !!δεν έχω ακούσει καρδούλα ,περιμενουμε την άλλη εβδομάδα μαζί με τις εξετάσεις !

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...