Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου,ήθελα να σας ρωτήσω κάτι..εσείς βγαίνετε καθόλου έξω για να πάρετε αέρα;δεν ξέρω βέβαια κ που μένετε αλλά εμείς εδώ έχουμε ανοιχτωσια κ πρασιά κ ο μικρός ειδικά από το μεσημέρι κ μετά έχει γκρίνια,τον είχα μάθει κι εγώ στην βόλτα κάθε μέρα από τότε που γεννήθηκε κ τώρα του κακοφαινεται.τον βγάζω βέβαια μπαλκόνι αλλά πάλι με στραβοκοιταει:? θεωρείτε είναι επίφοβο να τον βγάλω κάνα μισαωρακι μέρα παρά μέρα ώρες που δεν έχει κόσμο;εσείς τι κάνετε;θα θελα να μου πει και η KarMar αλλά και οι υπόλοιπες μανουλες και μη..

Μαρία μου εγώ την βγάζω κάθε μέρα στην βεράντα και στην αυλή και ξεσκαει λιγάκι. Σήμερα πρώτη φορά την πήγα και μια βόλτα με το καρότσι γτ είχα δουλειές αλλά με αγχωσε λίγο όλο αυτό κ είπα από εδώ κ πέρα καλύτερα μόνο βεράντα και αυλή....

  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου,ήθελα να σας ρωτήσω κάτι..εσείς βγαίνετε καθόλου έξω για να πάρετε αέρα;δεν ξέρω βέβαια κ που μένετε αλλά εμείς εδώ έχουμε ανοιχτωσια κ πρασιά κ ο μικρός ειδικά από το μεσημέρι κ μετά έχει γκρίνια,τον είχα μάθει κι εγώ στην βόλτα κάθε μέρα από τότε που γεννήθηκε κ τώρα του κακοφαινεται.τον βγάζω βέβαια μπαλκόνι αλλά πάλι με στραβοκοιταει:? θεωρείτε είναι επίφοβο να τον βγάλω κάνα μισαωρακι μέρα παρά μέρα ώρες που δεν έχει κόσμο;εσείς τι κάνετε;θα θελα να μου πει και η KarMar αλλά και οι υπόλοιπες μανουλες και μη..

Έμενα ήταν αρκετά αυστηρή η γυναικολόγος μαζί μου να μη βγαίνω επειδή είμαι πρώτο τρίμηνο

Just now, Gogo1994 είπε:

Έμενα ήταν αρκετά αυστηρή η γυναικολόγος μαζί μου να μη βγαίνω επειδή είμαι πρώτο τρίμηνο

Οπότε γλυκιά μου καλύτερα κ για εσένα να κάνεις λίγη υπομονή κ να απασχολείς το μικρό σου στο σπίτι

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KarMar84 είπε:

Μαρία μου εγώ την βγάζω κάθε μέρα στην βεράντα και στην αυλή και ξεσκαει λιγάκι. Σήμερα πρώτη φορά την πήγα και μια βόλτα με το καρότσι γτ είχα δουλειές αλλά με αγχωσε λίγο όλο αυτό κ είπα από εδώ κ πέρα καλύτερα μόνο βεράντα και αυλή....

Αχ εσύ έχεις και αυλή ε;;τυχερη:-P εμεις μπαλκονακι αλλά έστω έχουμε κι αυτο:-D ε για μπαλκόνι με κόβω κι εμένα,είμαι αρκετά φοβιτσο:-?

Just now, Gogo1994 είπε:

Έμενα ήταν αρκετά αυστηρή η γυναικολόγος μαζί μου να μη βγαίνω επειδή είμαι πρώτο τρίμηνο

Οπότε γλυκιά μου καλύτερα κ για εσένα να κάνεις λίγη υπομονή κ να απασχολείς το μικρό σου στο σπίτι

Ναι ρε συ,δίκιο έχεις...υπομονή...ελπίζω μόνο μην φτάσει Ιούνης..:?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ κορίτσια έχω εγκλοβιστει Αθήνα με τους δικούς μου κ την αδερφή μου και ο άντρας μου στο νησί που μένουμε..δράμα η κατάσταση αλλά το παλεύουμε υπομονή να περάσει όλο αυτό πρώτα..είμαι για εξετάσεις εδώ κ δεν πολύ μετάκινούμαί..

όλες οι ατυχές μαζί εμένα..αλλά τι να κάνω θετική σκέψη είπαμε..

ατυχιες*

βέβαια βγαινω στην αυλή στην ταράτσα εδώ πάνω κάτω χαχα..:-P

  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια είμαι από Καβαλα αλλά μένουμε σε χωριό κοντά.. έχω σπίτι με αυλή αλλά προχτές πήγα μ τ άντρα μ μια βόλτα στ βουνό.. Δεν έχω άλλο παιδί αλλά νομίζω καλύτερα θ ήταν να προσέχετε κ ν βγαινεται στο μπαλκόνι σας καλύτερα!!τα πράγματα χειροτερεύουν από τι βλέπω!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

εγώ κορίτσια έχω εγκλοβιστει Αθήνα με τους δικούς μου κ την αδερφή μου και ο άντρας μου στο νησί που μένουμε..δράμα η κατάσταση αλλά το παλεύουμε υπομονή να περάσει όλο αυτό πρώτα..είμαι για εξετάσεις εδώ κ δεν πολύ μετάκινούμαί..

όλες οι ατυχές μαζί εμένα..αλλά τι να κάνω θετική σκέψη είπαμε..

ατυχιες*

βέβαια βγαινω στην αυλή στην ταράτσα εδώ πάνω κάτω χαχα..:-P

Ωχ μωρέ!τυχερουλα κι εσυ:-? υπομονή σε όλες μας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! 

Εύχομαι σε όλες μια ευχάριστη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Είμαι καινούργια εδώ  ειμαι 6 εβδομαδων,  πρώτη μου εγκυμοσύνη. Είμαι αγχωμένη και τρισευτυχισμενη!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΑnnaT είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Εύχομαι σε όλες μια ευχάριστη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Είμαι καινούργια εδώ  ειμαι 6 εβδομαδων,  πρώτη μου εγκυμοσύνη. Είμαι αγχωμένη και τρισευτυχισμενη!

Καλήμερααα,όλα θ πάνε καλά!!!πήγες καθόλου στ γιατρο;;;


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΑnnaT είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Εύχομαι σε όλες μια ευχάριστη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Είμαι καινούργια εδώ  ειμαι 6 εβδομαδων,  πρώτη μου εγκυμοσύνη. Είμαι αγχωμένη και τρισευτυχισμενη!

Καλώς ήρθες κοριτσάκι μου! Με το καλό,να έχεις μια εύκολη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΑnnaT είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Εύχομαι σε όλες μια ευχάριστη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Είμαι καινούργια εδώ  ειμαι 6 εβδομαδων,  πρώτη μου εγκυμοσύνη. Είμαι αγχωμένη και τρισευτυχισμενη!

Καλημερααα.ετσι ακριβώς νιώθω και εγώ μάλλον επειδή είναι και η πρώτη μας εγκυμοσύνη .το έχω πάρει απόφαση δε φεύγει το άγχος τουλάχιστον μέχρι το πρώτο τριμηνοο 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στην εγκυμοσύνη μία αρνητική εξέταση Coombs’ είναι καθησυχαστική διότι σημαίνει ότι η εγκυμονούσα δεν έχει ευαισθητοποιηθεί στον θετικό παράγοντα ρέζους του εμβρύου συνεπώς δεν παράγει αντισώματα.(δεν το γνωρίζω απλά το βρήκα)

  • Μου αρέσει 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...