Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Λειτουργείτε όμως με προσωπικό ασφαλείας ε;

 

Εμάς μας είπε έως έναν σύνοδο που να μην ανήκει στις ευπαθείς ομάδες κ φυσικά όχι παιδάκι...

Ωραία καλά αποτελέσματα τώρα! Και εμένα μου της έστειλε σήμερα το μικροβιολογικό με μέιλ κ τις έστειλε κ στον γιατρό. Ευτυχώς όλα καλά, tsh 1,83 (δεν ανέβηκε καθόλου αυτή την φορά, δεν το περίμενα) και σάκχαρο 101...

Είναι περίπλοκο με μας..Μην το ψάχνετε κορίτσια...Στεναχωρήθηκα κ αγχωθηκα αλλά στη δουλεια δυστυχώς πηγαινω...μπορει όχι κάθε μέρα αλλά πηγαίνω ....Το θέμα ήταν να μη βγω από το σπιτι...Παιδευτηκα πάρα πολύ μέχρι να μείνω έγκυος βρε κοριτσια..δε θέλω να το διακινδυνεψω για ΤΙΠΟΤΑ και για ΚΑΝΕΝΑΝ!!

  • Μου αρέσει 2

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Papakι είπε:

Εγώ έκανα δύο εξετάσεις χοριακης και τώρα Μ είπε να πάω για υπέρηχο στις 30 του μήνα π θα είμαι έξι εβδομάδες και κάτι...Έχω μεγάλη αγωνία...Πώς σου φάνηκε η πρώτη επίσκεψη;;;Το είδατε;Τι ακούσατε;Τι σας είπε ο γιατρός;

Είδαμε τον σάκο,μέσα το σπορακι(μην φανταστείς ότι φαίνονται λεπτομέρειες) και ακούσαμε καρδούλα.κι εσύ λογικά 6 και κάτι αν πας,θα ακούσεις! Αλλά κ να μην ακούσεις,δεν είναι ακόμα κάτι ανησυχητικό να ξέρεις..μπορεί εσύ να δεις κ δύο σακους:wink:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

κορίτσια έχει τύχει σε καμία σας να πάρει σε μια μέρα διπλή δόση  φύλλίκο οξύ?σήμερα το πήρα 2 φορές :(

ελπίζω να μην επηρεάζει αχ είδατε το ανγχος τι κάνει..

Διάβασε τις οδηγίες...Αν δε βγάλεις άκρη,μιλησε με το γιατρό σου!Μπορεί να αγχώνεσαι τζάμπα...μια ερώτηση δεν είναι καλή! Επιβαλλεται!

  • Ευχαριστώ 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Είναι περίπλοκο με μας..Μην το ψάχνετε κορίτσια...Στεναχωρήθηκα κ αγχωθηκα αλλά στη δουλεια δυστυχώς πηγαινω...μπορει όχι κάθε μέρα αλλά πηγαίνω ....Το θέμα ήταν να μη βγω από το σπιτι...Παιδευτηκα πάρα πολύ μέχρι να μείνω έγκυος βρε κοριτσια..δε θέλω να το διακινδυνεψω για ΤΙΠΟΤΑ και για ΚΑΝΕΝΑΝ!!

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι,προσπάθησε να είσαι ηρεμη για το μωράκι σου!σε καταλαβαίνω πραγματικά αλλά προσπάθησε να σκεφτείς πόσες ακόμα γυναίκες δουλεύουν! Το μπεμπακι σου ήρθε κ θα μείνει! Να το πιστέψεις!

Just now, Despoina Mar είπε:

Εγώ έχω τώρα 2 Απριλίου πάλι και θ είμαι στην 9η εβδομάδα τοτε

Την άλλη εβδομάδα λοιπόν ε;9 εβδομάδων θα δεις κ περισσοτερα:x άντε να περάσει γρήγορα ο καιρος

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Εγώ έχω τώρα 2 Απριλίου πάλι και θ είμαι στην 9η εβδομάδα τοτε

Αυριο κορίτσια μου θα πάω εγώ είμαι στην 8η περιμένω πως κ πως μέσα στο άγχος είμαι

Περιμένουμε να ακούσουμε καρδιά με τους κανονικούς χτύπους πια γιατί έχουν περάσει μέρες
20 ώρες πρίν, Papakι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε;;Πώς είστε;;;Είμαι πολύ αγχωμενη...Πρέπει να πάω για δουλειά αύριο...δε θέλω να βγω καθόλου από το σπίτι...φοβάμαι πολύ!!!Δουλεύει καμία άλλη αύριο;;;

Καλύτερα λόγω της κατάστασης σου κοπέλα μου επειδή εμείς τώρα ανήκουμε στις ευπαθείς να το πεις και να μη πηγαίνεις

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, KarMar84 είπε:

@Evitheodorou μην ανησυχείς καθόλου! Δεν είναι τπτ, απλή βιταμίνη, πάρε κανονικά κ αύριο :) εγώ φαντάσου παίρνω έφ όρου ζωής.

Κι εγώ παίρνω εφ όρου ζωής.εσυ γιατί;εμένα κάτι μου είχαν βρει ότι είμαι ετεροζυγη κάπου,δεν θυμάμαι κ δεν έχω μπροστά τις εξετασεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Αυριο κορίτσια μου θα πάω εγώ είμαι στην 8η περιμένω πως κ πως μέσα στο άγχος είμαι

Περιμένουμε να ακούσουμε καρδιά με τους κανονικούς χτύπους πια γιατί έχουν περάσει μέρες

Καλύτερα λόγω της κατάστασης σου κοπέλα μου επειδή εμείς τώρα ανήκουμε στις ευπαθείς να το πεις και να μη πηγαίνεις

Άντε ρε Γωγώ,τέλεια!! Να την ακούσεις πεντακάθαρα κοπέλα μου σου εύχομαι! Όλα καλά..τι ώρα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι said:

Είναι περίπλοκο με μας..Μην το ψάχνετε κορίτσια...Στεναχωρήθηκα κ αγχωθηκα αλλά στη δουλεια δυστυχώς πηγαινω...μπορει όχι κάθε μέρα αλλά πηγαίνω ....Το θέμα ήταν να μη βγω από το σπιτι...Παιδευτηκα πάρα πολύ μέχρι να μείνω έγκυος βρε κοριτσια..δε θέλω να το διακινδυνεψω για ΤΙΠΟΤΑ και για ΚΑΝΕΝΑΝ!!

Δεν μπορείς να πάρεις ουτε την κανονική σου άδεια ή να σου γράψει κάποιοςμια αναρρωτική?

Αν τίποτα από τα παραπάνω δεν είναι εφικτό  τότε  θα πάρεις ολα τα μέτρα προφύλαξης που μπορείς και θα είσαι μια χαρά κορίτσι μου.

Σε νιώθω, κι εγω ταλαιπωρηθηκα πάρα πολύ.

 

33 minutes ago, MumMaria said:

Όχι κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι,δεν κάνει κακό,βιταμινουλα ειναι;-)

Οι υπόλοιπες πότε έχετε υπερήχους;για θυμιστε μου..:-D

Εγώ, πρώτα ο Θεός,  θα πάω στις 30/3 Πού θα ειμαι 8 εβδομάδων κι έπειτα στις 15/4 πάλι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κι εγώ παίρνω εφ όρου ζωής.εσυ γιατί;εμένα κάτι μου είχαν βρει ότι είμαι ετεροζυγη κάπου,δεν θυμάμαι κ δεν έχω μπροστά τις εξετασεις

Άντε ρε Γωγώ,τέλεια!! Να την ακούσεις πεντακάθαρα κοπέλα μου σου εύχομαι! Όλα καλά..τι ώρα;

11:30 

Θα είναι πολύ σημαντικό για εμένα.απλα το σκέφτομαι από απόψε

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 44 λεπτά , MumMaria είπε:

Είδαμε τον σάκο,μέσα το σπορακι(μην φανταστείς ότι φαίνονται λεπτομέρειες) και ακούσαμε καρδούλα.κι εσύ λογικά 6 και κάτι αν πας,θα ακούσεις! Αλλά κ να μην ακούσεις,δεν είναι ακόμα κάτι ανησυχητικό να ξέρεις..μπορεί εσύ να δεις κ δύο σακους:wink:

Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά...θέλω συνέχεια κάποιος να μου επιβεβαιώνει συνεχώς ότι είμαι έγκυος...Έχω τόση αγάπη να δώσω κι γω και ο άντρας μου!!!!:x

  • Μου αρέσει 4

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι said:

Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά...θέλω συνέχεια κάποιος να μου επιβεβαιώνει συνεχώς ότι είμαι έγκυος...Έχω τόση αγάπη να δώσω κι γω και ο άντρας μου!!!!:x

Χαχαχ! Κι εμείς το ίδιο έχουμε πάθει! Κι εγώ θέλω να το επιβεβαιώνω συνέχεια! Μακάρι να μπορούσα να κανω υπέρηχο καθε μέρα!

Εγώ εχω κάνει 4 εμβρυομεταφορες. Εσύ?

 

Κορίτσια,  μήπως ξέρετε να μου απαντήσετε? Είναι 2 μέρες τώρα που δυσκολεύομαι να φάω,  αναγουλιαζω, αλλά όλες τις ώρες,  όχι μόνο το πρωί.  Δεν έχω κανει εμετό ακόμα.

Αυτό θεωρείται φυσιολογικό?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...