Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

πρίν από 52 λεπτά , MumMaria είπε:

Όλα καλά θα είναι γλυκιά μου,θα δεις..ξέρω κ γνωστή μου που έμαθε την εγκυμοσύνη της τρίτο μήνα που δεν είχε ίχνος συμπτώματος κ δεν το ψυλιαστηκε λόγω πολυκυστικων..οπότε όλα σχετικά ειναι;-)ποτε έχεις το άλλο ραντεβού σου τώρα;

Αργεί Μαρία μου, σε 2 εβδομάδες, 07/04... Υπομονή τι άλλο να κάνουμε...

Ναι @Evitheodorou μην ανησυχείς είσαι καλυμμένη από το θέμα της απογορευσης απλά φόρα μάσκα κ γάντια, καλά αποτελέσματα!

Ευτυχώς ούτε και εγώ πηγαίνω δουλειά, έχουμε κλείσει!

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Καλύτερα λόγω της κατάστασης σου κοπέλα μου επειδή εμείς τώρα ανήκουμε στις ευπαθείς να το πεις και να μη πηγαίνεις

Δυστυχώς αν διαβάσεις το ΦΕΚ δεν ανήκουμε στις ευπαθείς ομάδες..είμαστε μια κατηγορία από μόνες μας ..επίσης εγώ ανήκω στις ένοπλες δυνάμεις,οπότε πρέπει να πάω κανονικά στη δουλειά!!

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Όχι κοπέλα μου,εγώ σταμάτησα αναγκαστικά..προσοχή αύριο,μάσκα γάντια κ υπομονή..επίσης ντύσου καλά γιατί εδώ εμάς μας βρέχει πολύ κ θα πέσει κ η θερμοκρασία..όλα καλά θα πανε

Χμμμμ...το ακούσατε αυτό για την απαγόρευση κυκλοφορίας έτσι;;βγήκε διάγγελμα από τον Κούλη κ λέει να μπαίνεις σε μια πλατφόρμα κ να παίρνεις άδεια για να βγεις έξω,τύπου σούπερ,φαρμακείο,δουλειά αλλιώς παίζει πρόστιμο 150 ευρω:?

Καλημέρα...τελικά πήρα μια μέρα άδεια και θα πάω αύριο για δουλειά..Αθήνα είμαι εγώ κι έχει καλό καιρό..χωρίς ήλιο βέβαια..εσύ π βρίσκεσαι κι έχει βροχές;


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Papakι είπε:

Δυστυχώς αν διαβάσεις το ΦΕΚ δεν ανήκουμε στις ευπαθείς ομάδες..είμαστε μια κατηγορία από μόνες μας ..επίσης εγώ ανήκω στις ένοπλες δυνάμεις,οπότε πρέπει να πάω κανονικά στη δουλειά!!

Καλήμερααα,ένοπλες δυνάμεις ε;;;τέλειο μπράβο και καλή υπομονή..Κ εγώ εδώ στη καβαλα βρεχειιιι

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια με προσοχή μάσκα γάντια οινόπνευμα κτλ τα κατάφερα τις εκάνα τις εξετάσεις τώρα ευτυχώς θα μου σταλθούν όλες με μειλ οπότε δεν θα κάνω άσκοπες μετακινήσεις..απλά τώρα μια αγωνία μέχρι να βγουν την έχω να μην λέω ψέμματα.να δούμε..κάποιες θα πάνε με μειλ κατευθείαν  κ στον γιατρό απ το μικροβιολογικο κ καποιες θα του τις στείλω εγώ  πάλι καλά που υπάρχει κ αυτή η δυνατότητα τώρα..31 είναι το 2ο ραντεβού μου εκτός απροοπτου.

  • Μου αρέσει 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Papakι είπε:

Καλημέρα...τελικά πήρα μια μέρα άδεια και θα πάω αύριο για δουλειά..Αθήνα είμαι εγώ κι έχει καλό καιρό..χωρίς ήλιο βέβαια..εσύ π βρίσκεσαι κι έχει βροχές;

Ουαου!! Ειδικές δυνάμεις!:o

Εγώ Θεσσαλονίκη κοπέλα μου! Μας βρέχει από χθες:sad:

Κοριτσάκια μου καλημέρα! Εγώ πήρα σήμερα τον γιατρό μου για να κανονίσουμε το επόμενο ραντεβού κ με έβαλε την Παρασκευή στις 11 που θα είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς!άντε να δούμε..:-P μου είπε πως από δω κ μπρος μόνο εγώ θα πηγαίνω κ όχι ο άντρας μου λόγω του ιού,κ για σας το ίδιο ισχύει;καλά εμένα ούτως ή άλλως δεν θα ερχόταν γιατί θα κρατήσει το μωρό μιας κ οι γονείς μου κ πεθερικά ειναι μακριά..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Despoina Mar είπε:

Καλήμερααα,ένοπλες δυνάμεις ε;;;τέλειο μπράβο και καλή υπομονή..Κ εγώ εδώ στη καβαλα βρεχειιιι

Τελικά και εδώ στην Αθήνα βροχερός είναι ο καιρός!!!

Just now, MumMaria είπε:

Ουαου!! Ειδικές δυνάμεις!:o

Εγώ Θεσσαλονίκη κοπέλα μου! Μας βρέχει από χθες:sad:

Κοριτσάκια μου καλημέρα! Εγώ πήρα σήμερα τον γιατρό μου για να κανονίσουμε το επόμενο ραντεβού κ με έβαλε την Παρασκευή στις 11 που θα είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς!άντε να δούμε..:-P μου είπε πως από δω κ μπρος μόνο εγώ θα πηγαίνω κ όχι ο άντρας μου λόγω του ιού,κ για σας το ίδιο ισχύει;καλά εμένα ούτως ή άλλως δεν θα ερχόταν γιατί θα κρατήσει το μωρό μιας κ οι γονείς μου κ πεθερικά ειναι μακριά..

Ένοπλες δυναμεις..οχι ειδικές!!!Κι εδώ στην Αθήνα τελικά βροχερος είναι ο καιρός...Πρώτο σου ραντεβού θα είναι αυτό;


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Τελικά και εδώ στην Αθήνα βροχερός είναι ο καιρός!!!

Ένοπλες δυναμεις..οχι ειδικές!!!Κι εδώ στην Αθήνα τελικά βροχερος είναι ο καιρός...Πρώτο σου ραντεβού θα είναι αυτό;

Ουπς! Σορυ:( όχι δεύτερο ραντεβού,στο προηγούμενο ακούσαμε καρδούλα αλλά τον επρηξα να με βάλει τώρα την Παρασκευή μιας κ η 8 η εβδομάδα είναι η εβδομάδα με το περισσότερο άγχος για μένα(είχα δύο παλινδρομες στην 8η πριν τον γιο μου κ μου χει μείνει) αλλά σκέφτομαι θετικά ότι θα είναι εκεί το σπορακι μου κ θα χτυπάει δυνατά η καρδούλα του:x 

Εσύ πότε έχεις ραντεβού;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Papakι είπε:

Δυστυχώς αν διαβάσεις το ΦΕΚ δεν ανήκουμε στις ευπαθείς ομάδες..είμαστε μια κατηγορία από μόνες μας ..επίσης εγώ ανήκω στις ένοπλες δυνάμεις,οπότε πρέπει να πάω κανονικά στη δουλειά!!

Λειτουργείτε όμως με προσωπικό ασφαλείας ε;

 

Just now, MumMaria είπε:

Ουαου!! Ειδικές δυνάμεις!:o

Εγώ Θεσσαλονίκη κοπέλα μου! Μας βρέχει από χθες:sad:

Κοριτσάκια μου καλημέρα! Εγώ πήρα σήμερα τον γιατρό μου για να κανονίσουμε το επόμενο ραντεβού κ με έβαλε την Παρασκευή στις 11 που θα είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς!άντε να δούμε..:-P μου είπε πως από δω κ μπρος μόνο εγώ θα πηγαίνω κ όχι ο άντρας μου λόγω του ιού,κ για σας το ίδιο ισχύει;καλά εμένα ούτως ή άλλως δεν θα ερχόταν γιατί θα κρατήσει το μωρό μιας κ οι γονείς μου κ πεθερικά ειναι μακριά..

Εμάς μας είπε έως έναν σύνοδο που να μην ανήκει στις ευπαθείς ομάδες κ φυσικά όχι παιδάκι...

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια με προσοχή μάσκα γάντια οινόπνευμα κτλ τα κατάφερα τις εκάνα τις εξετάσεις τώρα ευτυχώς θα μου σταλθούν όλες με μειλ οπότε δεν θα κάνω άσκοπες μετακινήσεις..απλά τώρα μια αγωνία μέχρι να βγουν την έχω να μην λέω ψέμματα.να δούμε..κάποιες θα πάνε με μειλ κατευθείαν  κ στον γιατρό απ το μικροβιολογικο κ καποιες θα του τις στείλω εγώ  πάλι καλά που υπάρχει κ αυτή η δυνατότητα τώρα..31 είναι το 2ο ραντεβού μου εκτός απροοπτου.

Ωραία καλά αποτελέσματα τώρα! Και εμένα μου της έστειλε σήμερα το μικροβιολογικό με μέιλ κ τις έστειλε κ στον γιατρό. Ευτυχώς όλα καλά, tsh 1,83 (δεν ανέβηκε καθόλου αυτή την φορά, δεν το περίμενα) και σάκχαρο 101...

  • Μου αρέσει 2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou είπε:

κορίτσια έχει τύχει σε καμία σας να πάρει σε μια μέρα διπλή δόση  φύλλίκο οξύ?σήμερα το πήρα 2 φορές :(

ελπίζω να μην επηρεάζει αχ είδατε το ανγχος τι κάνει..

Δεν νομίζω να έγινε κάτι,μην ανχωνεσαιι!!!μπορείς ν μην πάρεις αύριο πχ;;;ας μας πουν οι πιο έμπειρες :P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

κορίτσια έχει τύχει σε καμία σας να πάρει σε μια μέρα διπλή δόση  φύλλίκο οξύ?σήμερα το πήρα 2 φορές :(

ελπίζω να μην επηρεάζει αχ είδατε το ανγχος τι κάνει..

Όχι κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι,δεν κάνει κακό,βιταμινουλα ειναι;-)

Οι υπόλοιπες πότε έχετε υπερήχους;για θυμιστε μου..:-D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Ουπς! Σορυ:( όχι δεύτερο ραντεβού,στο προηγούμενο ακούσαμε καρδούλα αλλά τον επρηξα να με βάλει τώρα την Παρασκευή μιας κ η 8 η εβδομάδα είναι η εβδομάδα με το περισσότερο άγχος για μένα(είχα δύο παλινδρομες στην 8η πριν τον γιο μου κ μου χει μείνει) αλλά σκέφτομαι θετικά ότι θα είναι εκεί το σπορακι μου κ θα χτυπάει δυνατά η καρδούλα του:x 

Εσύ πότε έχεις ραντεβού;

Εγώ έκανα δύο εξετάσεις χοριακης και τώρα Μ είπε να πάω για υπέρηχο στις 30 του μήνα π θα είμαι έξι εβδομάδες και κάτι...Έχω μεγάλη αγωνία...Πώς σου φάνηκε η πρώτη επίσκεψη;;;Το είδατε;Τι ακούσατε;Τι σας είπε ο γιατρός;


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Όχι κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι,δεν κάνει κακό,βιταμινουλα ειναι;-)

Οι υπόλοιπες πότε έχετε υπερήχους;για θυμιστε μου..:-D

Εγώ έχω τώρα 2 Απριλίου πάλι και θ είμαι στην 9η εβδομάδα τοτε


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...