Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

12 hours ago, Despoina Mar said:

Καλήμερααα,όλα θ πάνε καλά!!!πήγες καθόλου στ γιατρο;;;

Πήγα! Είμαι από εμβρυομεταφορα. Πριν μια εβδομάδα το άκουσα.  Έπειτα πήγα στον γυναικολόγο μου  που μου έδωσε το παραπεμπτικό για τις εξετάσεις που πρέπει να κάνω, τις έκανα και τώρα περιμένω τα αποτελέσματα.  Στις 30/3 θα παω πάλι για υπέρηχο. Μεχρι τότε κλωσσαω! Μακάρι να μπορούσα να το ακούω κάθε μέρα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 20/3/2020 at 8:26 ΜΜ, Gogo1994 είπε:

Έμενα ήταν αρκετά αυστηρή η γυναικολόγος μαζί μου να μη βγαίνω επειδή είμαι πρώτο τρίμηνο

Οπότε γλυκιά μου καλύτερα κ για εσένα να κάνεις λίγη υπομονή κ να απασχολείς το μικρό σου στο σπίτι

Εμενα ο δικός μου ο γιατρός ειπε ένα χαλαρό περπάτημα το απογευμα μπορείς να το κανεις!Και κάθε απογευμα περπατάμε με την αδερφή κανένα 30.Ολα καλα να πάνε σε όλες ✌️

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε??Να καλωσορίσω τα νέα μέλη μας καταρχάς,και να πω Χρόνια Πολλά με Υγεία,της σταυροπροσκυνησεως σήμερα,μεγάλη γιορτή της ορθοδοξίας,να μας φυλάει ο τίμιος σταυρός!!

Έπειτα να ρωτήσω,έχει κάποια σοβαρό πρόβλημα με την μέση της??Εύχομαι όχι,απλά ρωτάω γιατί εγώ έχω,και τώρα με την εγκυμοσύνη απο τότε που είχα καθυστέρηση μέχρι σήμερα με έχει τρελάνει σε πιάσιμο και πόνο!Υπάρχει άραγε κάτι που επιτρέπεται να περνούμε για να σταθούμε χωρίς πρόβλημα για το μωρό?Βέβαια σε δέκα μέρες που θα ξαναπάω στο γιατρό θα ρωτήσω,έλεγα μήπως ξέρει κάποιο κορίτσι??

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΟΣ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε??Να καλωσορίσω τα νέα μέλη μας καταρχάς,και να πω Χρόνια Πολλά με Υγεία,της σταυροπροσκυνησεως σήμερα,μεγάλη γιορτή της ορθοδοξίας,να μας φυλάει ο τίμιος σταυρός!!

Έπειτα να ρωτήσω,έχει κάποια σοβαρό πρόβλημα με την μέση της??Εύχομαι όχι,απλά ρωτάω γιατί εγώ έχω,και τώρα με την εγκυμοσύνη απο τότε που είχα καθυστέρηση μέχρι σήμερα με έχει τρελάνει σε πιάσιμο και πόνο!Υπάρχει άραγε κάτι που επιτρέπεται να περνούμε για να σταθούμε χωρίς πρόβλημα για το μωρό?Βέβαια σε δέκα μέρες που θα ξαναπάω στο γιατρό θα ρωτήσω,έλεγα μήπως ξέρει κάποιο κορίτσι??

Γεια σου Ελένη,μήπως να πας στο φαρμακείο κ να ζητήσεις καμία φυτική αλοιφή που να επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη;νομίζω υπάρχουν,ρωτά κ τον γιατρό σου βέβαια

Εγώ πρόβλημα με μέση δεν έχω,αλλά με έχουν τσακίσει οι εμετοι,δεν μπορώ να φάω τίποτα ρε κορίτσια..κατευθείαν το βγάζω ακόμα κ το νερο:-(

 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Γεια σου Ελένη,μήπως να πας στο φαρμακείο κ να ζητήσεις καμία φυτική αλοιφή που να επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη;νομίζω υπάρχουν,ρωτά κ τον γιατρό σου βέβαια

Εγώ πρόβλημα με μέση δεν έχω,αλλά με έχουν τσακίσει οι εμετοι,δεν μπορώ να φάω τίποτα ρε κορίτσια..κατευθείαν το βγάζω ακόμα κ το νερο:-(

 

Γεια σας..Κ εγώ μια μέρα είμαι καλά σχεδόν κ τ άλλη δεν μπορώ ν φάω τπτ από τις αναγούλες όλη μέρα!!!υπομονηηη:)

  • Λυπημένη/-ος 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΟΣ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε??Να καλωσορίσω τα νέα μέλη μας καταρχάς,και να πω Χρόνια Πολλά με Υγεία,της σταυροπροσκυνησεως σήμερα,μεγάλη γιορτή της ορθοδοξίας,να μας φυλάει ο τίμιος σταυρός!!

Έπειτα να ρωτήσω,έχει κάποια σοβαρό πρόβλημα με την μέση της??Εύχομαι όχι,απλά ρωτάω γιατί εγώ έχω,και τώρα με την εγκυμοσύνη απο τότε που είχα καθυστέρηση μέχρι σήμερα με έχει τρελάνει σε πιάσιμο και πόνο!Υπάρχει άραγε κάτι που επιτρέπεται να περνούμε για να σταθούμε χωρίς πρόβλημα για το μωρό?Βέβαια σε δέκα μέρες που θα ξαναπάω στο γιατρό θα ρωτήσω,έλεγα μήπως ξέρει κάποιο κορίτσι??

Κορίτσι μου αρχικά πρέπει να εντοπίσεις αν η μέση σε πονάει όπως πριν κ είναι μυϊκός πόνος η είναι κάτι διαφορετικό.Γιατι εμένα μου είπε αν νιώθω μπροστά πονακια η στη μέση έντονο πονο να αρχίσω τα utrogestan που ειναι φυσική προγεστερόνη


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Γεια σου Ελένη,μήπως να πας στο φαρμακείο κ να ζητήσεις καμία φυτική αλοιφή που να επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη;νομίζω υπάρχουν,ρωτά κ τον γιατρό σου βέβαια

Εγώ πρόβλημα με μέση δεν έχω,αλλά με έχουν τσακίσει οι εμετοι,δεν μπορώ να φάω τίποτα ρε κορίτσια..κατευθείαν το βγάζω ακόμα κ το νερο:-(

 

Τελικά όλες οι μελλοντικές μανούλες κάτι έχουν για να μας έχουν στην πίεση τα μικρουλακια μας!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Εγώ είμαι λίγο στην τσίτα γτ αν εξαιρεσετε ελάχιστες αναγουλες και ένα μικρό βάρος χαμηλά στην κοιλιά δεν νιώθω τπτ άλλο... Δεν μπορώ να θυμηθώ και πως ήμουν σε αυτή την φάση στην προηγούμενη εγκυμοσύνη... Μακάρι όλα να είναι καλά :)

  • Μου αρέσει 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε;;Πώς είστε;;;Είμαι πολύ αγχωμενη...Πρέπει να πάω για δουλειά αύριο...δε θέλω να βγω καθόλου από το σπίτι...φοβάμαι πολύ!!!Δουλεύει καμία άλλη αύριο;;;

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε;;Πώς είστε;;;Είμαι πολύ αγχωμενη...Πρέπει να πάω για δουλειά αύριο...δε θέλω να βγω καθόλου από το σπίτι...φοβάμαι πολύ!!!Δουλεύει καμία άλλη αύριο;;;

Καλύτερα λόγω της κατάστασης σου κοπέλα μου επειδή εμείς τώρα ανήκουμε στις ευπαθείς να το πεις και να μη πηγαίνεις


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , KarMar84 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Εγώ είμαι λίγο στην τσίτα γτ αν εξαιρεσετε ελάχιστες αναγουλες και ένα μικρό βάρος χαμηλά στην κοιλιά δεν νιώθω τπτ άλλο... Δεν μπορώ να θυμηθώ και πως ήμουν σε αυτή την φάση στην προηγούμενη εγκυμοσύνη... Μακάρι όλα να είναι καλά :)

Όλα καλά θα είναι γλυκιά μου,θα δεις..ξέρω κ γνωστή μου που έμαθε την εγκυμοσύνη της τρίτο μήνα που δεν είχε ίχνος συμπτώματος κ δεν το ψυλιαστηκε λόγω πολυκυστικων..οπότε όλα σχετικά ειναι;-)ποτε έχεις το άλλο ραντεβού σου τώρα;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ κορίτσια αύριο βγαινω αναγκαστικά για κάποιες εξετάσεις που έχω κλείσει..ούτε εγώ θέλω καθόλου αλλά απ τη μια έχω ανχωθει που δεν τις έχω κάνει και απ την άλλη που θα βγω..

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε;;Πώς είστε;;;Είμαι πολύ αγχωμενη...Πρέπει να πάω για δουλειά αύριο...δε θέλω να βγω καθόλου από το σπίτι...φοβάμαι πολύ!!!Δουλεύει καμία άλλη αύριο;;;

Όχι κοπέλα μου,εγώ σταμάτησα αναγκαστικά..προσοχή αύριο,μάσκα γάντια κ υπομονή..επίσης ντύσου καλά γιατί εδώ εμάς μας βρέχει πολύ κ θα πέσει κ η θερμοκρασία..όλα καλά θα πανε

Just now, Evitheodorou είπε:

εγώ κορίτσια αύριο βγαινω αναγκαστικά για κάποιες εξετάσεις που έχω κλείσει..ούτε εγώ θέλω καθόλου αλλά απ τη μια έχω ανχωθει που δεν τις έχω κάνει και απ την άλλη που θα βγω..

Χμμμμ...το ακούσατε αυτό για την απαγόρευση κυκλοφορίας έτσι;;βγήκε διάγγελμα από τον Κούλη κ λέει να μπαίνεις σε μια πλατφόρμα κ να παίρνεις άδεια για να βγεις έξω,τύπου σούπερ,φαρμακείο,δουλειά αλλιώς παίζει πρόστιμο 150 ευρω:?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ναι σε γιατρό πάω ειναι στο βήμα στέλνεις και SMS αντε να δούμε..ας με σταματήσουν θα εξηγήσω τι να κάνω αφού πρέπει να γίνουν οι εξετάσεις.

στο β1 στη πλατφόρμα εννοω*

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

ναι σε γιατρό πάω ειναι στο βήμα στέλνεις και SMS αντε να δούμε..ας με σταματήσουν θα εξηγήσω τι να κάνω αφού πρέπει να γίνουν οι εξετάσεις.

στο β1 στη πλατφόρμα εννοω*

Καλά ναι, εννοείται,τι να κάνεις;;άντε όλα καλά με τις εξετάσεις αύριο..καλά αποτελέσματα:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...