Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , Alkyoni είπε:

Θα μένετε Χανια; Έχω παρα πολλά μέρη να σας προτείνω!!! Είναι πολύ όμορφος ο νόμος, έχει αρκετά μέρη για εξορμήσεις! Εμένα για μονοήμερη μου αρέσει πολύ στα Φαλάσαρνα, Ελαφονήσι τώρα που δεν έχει ακόμα πολύ κόσμο βέβαια γιατί μετά γίνεται χαμός, ο Μπάλος αλλά δεν ξέρω αν θα σου το συνιστούσα λόγω εγκυμοσύνης μιας κ για να πας πρέπει ή να περπατήσεις αρκετά ή να πάρεις καραβάκι. Για διήμερο μας αρέσει να πηγαίνουμε Παλαιόχωρα ή Λουτρό/Μάρμαρα/ Γλυκά Νερά 

Ελα εσυ κ ξοια μου εμένα!!! Έτσι λένε εδώ!!! Απλή μετάφραση «έλα εσυ κ θα τα κανονίσουμε όλα!!!»

Μένουμε κοντά στα δικαστήρια. 

Όχι στο Ηράκλειο θα μένουμε.. Μπαλο ας πούμε δεν είχαμε πάει.. ούτε στ Φαλασαρνα..τα υπόλοιπα είναι στα Χανια;;;;


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar said:

Όχι στο Ηράκλειο θα μένουμε.. Μπαλο ας πούμε δεν είχαμε πάει.. ούτε στ Φαλασαρνα..τα υπόλοιπα είναι στα Χανια;;;;

Όλα αυτά που σου είπα είναι στα Χανια. Κ στο Ηράκλειο έχει όμως ωραία μέρη στο νότιο μέρος πχ Ματαλα 

  • Ευχαριστώ 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσιααα έλιωσα στο γέλιο με τον δικό μου. Μου λέει πριν όταν πάμε στο γιατρό θα του πεις πρώτα γιατρέ μπορώ ν α κάνω σεξ με τον άντρα μου τώρα και μετά μου λέει θα του πεις καλημέρα. Σας το γράφω κ ακόμα γελάω 

Χαχαχα κ εμένα μ τ έλεγε αυτο ...απίστευτοι οι γλυκουληδες

  • Χαχα 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα από την παντρεμένη  χαχα..ευχαριστω πολύ κορίτσια μ για τις ευχές σας...ήταν όλα τέλεια.εται όπως τ είχα σκεφτεί κ παραπάνω.. πολύ όμορφη στιγμή γ μια σχέση μεταξύ δύο ανθρώπων...περάσαμε τέλεια χορέψαμε όλα πήγαν καλά...Αύριο έχω ραντεβού στο γυναικολόγο μ γ υπέρηχο κ θ πάω κ γτ β επιπέδου.. εσείς τ κανετε;;;;Τ ίντερνετ ακόμα να έρθει ελπίζω να την παλέψω με τ μβ

Να ζήσετε !!!σας ευχομαι κάθε ευτυχία και υγεία !!καλα αποτελέσματα να έχεις !!!

5 ώρες πρίν, χρύσα μόνο είπε:

Καλημέρα εγώ είμαι στην 13 εβδομάδα και έχω αρκετό άγχος για να παν όλα καλά!! είμουν άλλες δύο φορές έγκυος αλλά το έχασα!!! Η μία ήταν στον τρίτο μήνα και η δεύτερη στον πέμπτο.

Επειδή είμαι παθούσα ,,,θα μάθεις σιγά σιγά να το διαχειρίζεσαι !!πρπεει να καταλάβουμε ότι αυτή τη φορά θα πανε ολα καλα !!!ευχομαι καλη κ τελειομηνη κυηση !!

4 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μου!!! Ο γάμος μας ήταν καταπληκτικός σαν παραμύθι πραγματικά και όλα πήγαν καλύτερα από ότι θα μπορούσαμε να φανταστούμε! Κέφι, χορός, συγκίνηση, ο χώρος ειδυλλιακός, ο καιρός πιο τέλειος δεν γινόταν, όλα στο φουλ!! Φύγαμε 6 το πρωί από τις 19:30 που ξεκίνησε ο γάμος και αφήσαμε και κάτι φίλους πίσω να συνεχίζουν γιατί πέφταμε κάτω από την κουραση χάχαχα!! 

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και τη θετική σας ενέργεια!!! @Despoina Mar να ζήσετε κορίτσι μου, χαίρομαι που περάσατε και εσείς τόσο όμορφα, όλα να μας πάνε όπως τα θέλουμε από δω και πέρα και οι ζωές μας να είναι τόσο όμορφες όσο αυτή η μέρα που ζήσαμε!!! 

Κορίτσια δεν ξέρω τι λένε άλλοι για τους γάμους τους γιατί πολλά έχω ακούσει πχ "αν ξαναπαντρευομουν θα έκανα πολιτικό ή κάτι με 10 άτομα", "είναι τόσο αγχωτικό που μετά δε θυμάσαι τίποτα γιατί δεν έχεις προλάβει να χαρείς" κλπ κλπ κλπ Εμείς προσωπικά δεν πρόκειται να ξεχάσουμε ποτέ αυτή τη μέρα και θα το έκανα άλλες 100 φορές ακριβώς με τον ίδιο τρόπο!!! Ήταν η Χαρά μας και η αγάπη μας πάνω από όλα που έκανε αυτή τη μέρα τόσο υπέροχη αλλα δόξα το Θεό ακόμα και αυτά που δεν προβλέπονται ήταν όλα με το μέρος μας από την αρχή ως το τέλος!! Ααχ από χθες όλο σκέφτομαι σκηνικά της βραδιάς και έχω ένα μόνιμο χαμόγελο.. 

 

Να ζήσετε !!!ειναι πολύ όμορφο που το ευχαριστήθηκες !!αυτο σημαίνει ότι εσυ έλαμπες κ έλαμπαν κ ολα γύρω σου !!!καθε ευτυχία να έχετε κοπέλα μου !!

4 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια...να ζησετε οι νυφουλες...κ εγω με τον υπνο εχω μεγαλο θεμα..δεν μπορω να σηκωθω με τπτ...κατα τα αλλα εβλεπα στον υπνο μου οτι ηρθε η ωρα της γεννας κ φωναζα παρτε το με καισαρικη δεν μπορω να ποναω...

Να σας ρωτησω, σε ποια εβδομαδα κανατε η θα κανετε β επιπεδου;

Κ εγώ αυτό φώναζα στην πρώτη μου γεννά ,,,κ ο γιατρός μου μου έκανε χαβαλέ κ μου έλεγε για μένα παιχνίδι η καισαρική εάν θελεις !!!χαχχαχα

στη 22η εβ εκανα τη β επιπέδου κ εγώ !

3 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Να μαι και εγωω. Καλή βδομαδουκα σε όλες. 

Νυφουλες μας ομορφες να ζήσετε. Να έχετε μια υπέροχη ζωή να είστε αγαπημένοι όλες σας οι μέρες να είναι φωτεινες με χαμόγελα κ με τα παιδάκια σας να τρέχουν γύρω γύρω @Despoina Mar

@Φραουλίνο

Χαίρομαι που το χαρηκατε. Συμφωνώ ότι δεν κουράζεσαι γιατί όλα είναι τόσο τέλεια κ εγώ πάλι θα διάλεγα τον ίδιο τρόπο να γιορτάσω με όλους. Δε ξεχνιέται κατι τέτοιο... Η χαρά που μοιράζεστε με φίλους κ συγγενείς που είναι εκεί γιατί σας αγαπάνε. Να ξεκουραστείτε τώρα γιατί υπάρχει υπερένταση κ μετά από 4-5 μερούλες βγαίνει λίγη κούραση αλλά εσείς έχετε τα μωράκια σας κ τώρα δε θα σας νοιάζει τίποτα. 

Εγώ κορίτσια μου ετοιμάζω εκπληξουλα στον αντρουλη μου γιατί σε 2 μερούλες κλείνει ένα χρόνο το μαγαζί μας και πήγα κ του παρειγγηλα τουρτιτσαααα

Κατά τα άλλα περιμένω πως και πως το Σάββατο ελπίζω να έχω ένα όμορφο ραντεβού με το γιο μου 

 

Πολύ όμορφη έκπληξη !καλες δουλειές να έχετε πάντοτε !!και να κανετε εκπλήξεις συνεχεια ο ένας στον άλλον !!το Σάββατο θα έχεις τέλειο ραντεβού !!!

2 ώρες πρίν, Alkyoni είπε:

Καλή εβδομάδα να έχουμε κορίτσια μου!!!!

Εμεις χθες πήγαμε στα Φαλάσαρνα. Είναι μια παραλία στα Χανια. Ισως κάποιες από εσάς να την έχουν επισκεφτεί αν έχετε έρθει Κρήτη. Ηρέμησε το μυαλό μου με το τόσο μπλε που χόρτασε το μάτι μου!!!

 

δεν την γνωριζω αλλα φανταζομαι την ομορφιά !!να το ξανακάνετε με την πρώτη ευκαιρία !!

1 hour ago, Geo81 είπε:

Καλησπέρα , σήμερα δεν σας προλαβαίνω κορίτσια μου!!! Καλώς ήρθατε φρέσκο παντρεμένα κορίτσια !!! Βίον ανθόσπαρτον και με το καλό τα μωράκια σας!!!!

Ειπατε για Χανιά και παραλίες και ξεσηκώθηκααα!!!! Πρώτα ο θεός και του χρόνου θα είμαστε κ εμεις εκεί!!!

και εγώ για β επιπέδου έχω κλείσει 21+5 θα είμαι! Στις 24/7!

κοριτσια και εγώ υποφέρω από αϋπνίες , σηκώνομαι κ πολύ νωρίς για την δουλειά και μετά το βράδυ μέχρι να κοιμηθεί ο μικρός να μαγειρέψω κλπ είμαι πτώμα ... θυμάμαι πριν τρία χρόνια τέτοιο καιρό που ήμουν έγκυος στο γιο μου δεν σηκωνόμουν από το κρεβάτι!!! Τώρα απλά το αναπολώ 

Ζήλεψα κ εγώ !!!!!ο άντρας μ έχει σόι στην κρητη ,,,κ συνεχεια μας λένε να κατέβουμε !!!τελικα δίκιο είχε η Γωγω μας ,,,θα πιούμε κοκτέιλ στην πανεμορφη κρητη !!!χαχχαχα

@Υβόννη ΤΕΛΕΙΟ ΠΛΑΝΟ ΧΑΧΑΧΧΑ αλλα ναι συμπεθέρα μου @MumMaria μην ξεχνα με και τα μπουζούκια μας να το κάψουμε λίγο !!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Να ζήσετε !!!σας ευχομαι κάθε ευτυχία και υγεία !!καλα αποτελέσματα να έχεις !!!

Επειδή είμαι παθούσα ,,,θα μάθεις σιγά σιγά να το διαχειρίζεσαι !!πρπεει να καταλάβουμε ότι αυτή τη φορά θα πανε ολα καλα !!!ευχομαι καλη κ τελειομηνη κυηση !!

Να ζήσετε !!!ειναι πολύ όμορφο που το ευχαριστήθηκες !!αυτο σημαίνει ότι εσυ έλαμπες κ έλαμπαν κ ολα γύρω σου !!!καθε ευτυχία να έχετε κοπέλα μου !!

Κ εγώ αυτό φώναζα στην πρώτη μου γεννά ,,,κ ο γιατρός μου μου έκανε χαβαλέ κ μου έλεγε για μένα παιχνίδι η καισαρική εάν θελεις !!!χαχχαχα

στη 22η εβ εκανα τη β επιπέδου κ εγώ !

Πολύ όμορφη έκπληξη !καλες δουλειές να έχετε πάντοτε !!και να κανετε εκπλήξεις συνεχεια ο ένας στον άλλον !!το Σάββατο θα έχεις τέλειο ραντεβού !!!

δεν την γνωριζω αλλα φανταζομαι την ομορφιά !!να το ξανακάνετε με την πρώτη ευκαιρία !!

Ζήλεψα κ εγώ !!!!!ο άντρας μ έχει σόι στην κρητη ,,,κ συνεχεια μας λένε να κατέβουμε !!!τελικα δίκιο είχε η Γωγω μας ,,,θα πιούμε κοκτέιλ στην πανεμορφη κρητη !!!χαχχαχα

@Υβόννη ΤΕΛΕΙΟ ΠΛΑΝΟ ΧΑΧΑΧΧΑ αλλα ναι συμπεθέρα μου @MumMaria μην ξεχνα με και τα μπουζούκια μας να το κάψουμε λίγο !!

Κοριτσια μου δεν ξεχναμε τα μπουζουκια εννοειται! Ειτε οταν ειμαστε Θεσσαλονικη ειτε πριν παμε στις Κυκλαδες, εκει που λεω μικρη σταση Αθηνα, χωραει ενα μπουζουκι εννοειται!!! Χαχαχαχαχαχαχαχα


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου δεν ξεχναμε τα μπουζουκια εννοειται! Ειτε οταν ειμαστε Θεσσαλονικη ειτε πριν παμε στις Κυκλαδες, εκει που λεω μικρη σταση Αθηνα, χωραει ενα μπουζουκι εννοειται!!! Χαχαχαχαχαχαχαχα

Και ένα κουτουκακι με πενιές ,με φαγητό καλα θα ήτανε !!χαχχαχα Γτ ακόμα θα έχουμε όρεξη !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια θα θελα να παμε κ σε παραδοσιακο κρητικο μαγαζι με ερωτοκριτο κ τετοια τραγουδια κ φυσικα ολες τις λιχουδιες της Κρητης...απ'την αρχη της εγκυμοσυνης μου ειχε κολησει να φαω αντικριστο αλλα εδω στα Γιαννενα δεν υπαρχει...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Και ένα κουτουκακι με πενιές ,με φαγητό καλα θα ήτανε !!χαχχαχα Γτ ακόμα θα έχουμε όρεξη !!

Αχ ναιιιιιιιιι!!!!!!!! Κουτουκακι!!! Τελεια ιδεα!!!!!

Just now, Depykal said:

Εγω κοριτσια θα θελα να παμε κ σε παραδοσιακο κρητικο μαγαζι με ερωτοκριτο κ τετοια τραγουδια κ φυσικα ολες τις λιχουδιες της Κρητης...απ'την αρχη της εγκυμοσυνης μου ειχε κολησει να φαω αντικριστο αλλα εδω στα Γιαννενα δεν υπαρχει...

Εμενα παλι γαμοπιλαφο!!!! Αχ βρε κοριτσι μου δεν εχει κανενα Κρητικο μαγαζι εκει ε; Δεν ξερω και οως φτιαχνεται ακριβως να σου εδινα καμια συνταγη...


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ ναιιιιιιιιι!!!!!!!! Κουτουκακι!!! Τελεια ιδεα!!!!!

Εμενα παλι γαμοπιλαφο!!!! Αχ βρε κοριτσι μου δεν εχει κανενα Κρητικο μαγαζι εκει ε; Δεν ξερω και οως φτιαχνεται ακριβως να σου εδινα καμια συνταγη...

Κοριτσια μου  στο τουρ μας, στο διαλεμμα για αθηνα χαχα θα παμε σε κρητικο μαγαζι ονειρο!!κ με ζωντανη μουσικη κ τελειο φαγητο!!

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΕΥΑ! said:

Κοριτσια μου  στο τουρ μας, στο διαλεμμα για αθηνα χαχα θα παμε σε κρητικο μαγαζι ονειρο!!κ με ζωντανη μουσικη κ τελειο φαγητο!!

Τελεια!!!!! Θα θηλαζουμε κιολας και πρεπει να τρωμε καλα χαχαχα! Σημειωνε Ευακι μαγαζια Αθηναικα!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Αχ ναιιιιιιιιι!!!!!!!! Κουτουκακι!!! Τελεια ιδεα!!!!!

Εμενα παλι γαμοπιλαφο!!!! Αχ βρε κοριτσι μου δεν εχει κανενα Κρητικο μαγαζι εκει ε; Δεν ξερω και οως φτιαχνεται ακριβως να σου εδινα καμια συνταγη...

Κορίτσια μου το αντικριστό έχει μια δυσκολία όμως το γαμοπίλαφο είναι παιχνιδάκι για να το φτιάξετε! Στέλνω συνταγή σε οποία θέλει. 
Κανετε όμως υπομονή κ θα το φάμε εδώ όταν έρθετε με το καλό! 
Κόρες πρέπει να νοικιάσουμε κ ένα λεωφορείο για τις μετακινήσεις μας!!! Πλάκα θα έχουμε!!! 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ ναιιιιιιιιι!!!!!!!! Κουτουκακι!!! Τελεια ιδεα!!!!!

Εμενα παλι γαμοπιλαφο!!!! Αχ βρε κοριτσι μου δεν εχει κανενα Κρητικο μαγαζι εκει ε; Δεν ξερω και οως φτιαχνεται ακριβως να σου εδινα καμια συνταγη...

Υβοννη μουυυ το μόνο που μου είχε μυρίσει κανονικά ήταν γαμοπιλαφο. Το είχα φτιάξει την επόμενη μέρα χάχα θυμάσαι που είναι παραδοσιακός ο γιος μου. 

Just now, Depykal είπε:

Εγω κοριτσια θα θελα να παμε κ σε παραδοσιακο κρητικο μαγαζι με ερωτοκριτο κ τετοια τραγουδια κ φυσικα ολες τις λιχουδιες της Κρητης...απ'την αρχη της εγκυμοσυνης μου ειχε κολησει να φαω αντικριστο αλλα εδω στα Γιαννενα δεν υπαρχει...

Εχωω έρθει Γιάννενα λοιπόν εχετε ωραία φαγητά και εσείς αλλά αυτό που με ξετρέλανε ήταν κάτι που φτιάχνετε με φέτα και γιαούρτι αλλά δε θυμάμαι πως το λένε. Εγώ που λατρεύω τη φέτα το αγάπησα 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...