Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα κοριτσια!υβοννη μου για αυτο τοτε χαχα!! για αγορες που λεμε εχω δει κ ενα σαιτ που εχει πανεμορφα νυχτικα μοντερνα για το μαιευτηριο,καμια σχεση με τα κλασικα.εχει πραγματακια κ για το μωρο.φωλιτσες κ τετοια. moromou λεγεται ριξτε μια ματια εγω ξετρελαθηκα.

Θα το κοιτάξω,γιατί είχα πάρει άθλια νυχτικά στον μικρό..μήπως βρω κάτι λίγο πιο μη γιαγιαδεξ!αχαχααααχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ ακόμα δεν έχω ψωνίσει τίποτα κορίτσια μόνο εδω από το ίντερνετ έχω δει..κουνια λέω κ εγω απ την αρχη αρκεί να με χωρέσει στο δωμάτιο..και να έχει επίπεδα για να μπορώ πιο ψηλά στην αρχή..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Καλημέρα κορίτσια...Όλο κάτι κάνω και δεν προλαβαίνω να σας απαντήσω και να σχολιάσω..Τι ωραία και ενθαρρυντικά όλα σας τα νεα..Σας διαβάζω καθημερινά όταν πέφτω για ύπνο..Σας έχω κατατάξει κι εσάς στη βραδινή μου ρουτινα!!! χιχιχι

Αν θυμάστε λόγω άγχους είχα συμφωνήσει με το γιατρό μου να με βλέπει κάθε δύο εβδομάδες.Χτες,λοιπόν,είχαμε ραντεβού να δούμε τη μπεμπουλα μας ..Κοιμόταν αρχικά κορίτσια..με τα χεράκια δίπλα στο κεφαλάκι της..Την ξύπνησε όμως ο γιατρός κ κουνούσε χέρια-ποδια η φουσκιτσα μας!!!Τη νευρίασε μάλλον ο γιατρός π την ξυπνήσε..Πάντως όλα πάνε καλά..πλακούντας ,τράχηλος όλα στη θέση τους...μου έκοψε και τη vasclor!!!!Τώρα ξανά σε δύο εβδομάδες έχω τη Β'επιπεδου και φυσικά ανυπομονώ..Μέχρι τότε θα ανέβω λιγάκι στο χωριό μου να δω γονείς,αδερφή,σόι και να χαλαρωσω από τη βαβούρα της Αθήνας!!

Επίσης προχτές πήγα και στην ενδοκρινολόγο για επανεξέταση..Όλα καλά μου είπε,ο θυρεοειδής μου έχει ρυθμιστεί με το χάπι!

Έκανα κι εξετάσεις αίματος και ούρων!Κι εκεί όλα καλά!

Όσο για τα κιλά έχω πάρει έξι από την αρχή της εγκυμοσυνης.Εχω ύψος 1,72 κ ξεκίνησα 67 κιλα,άρα τώρα είμαι 73!Να τα χαίρομαι!!!Σίγουρα όμως τα μισά και παραπάνω είναι στο βυζί!!!χαχαχχαχαχαχχαχαχαχχ

Μπράβο κοπελίτσα μου,με το μπεμπακι!!!ψυχούλα μου!την ξύπνησαν την τσουπρα σου ε;;;δεν πειράζει βρε,την είδατε να κουνιέται κ περα δωθε:x

2 βδομάδες ε;θα περάσουν κ θα την δείτε κ πεντακάθαρα στην β επιπέδου,θα την χαρείς για τα καλά!

Καλά να περάσεις στους γονείς σου,να ξεκουραστεις!!;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! Διαβαζω τα νεα σας και χαιρομαι που ειναι ολα καλα! Ηθελα να σας ρωτησω γιατι με προβληματιζει κατι σε σχεση με τον τραχηλο.. πριν 2 εβδομαδες που εκανα υπερηχο η μετρηση τραχηλου ηταν 27 mm στην 20η εβδομαδα ημουν. Εσεις σε ποια εβδομαδα ειστε και τι μηκος εχει ο τραχηλος σας; 

Επειδη εδω και 3 μερες εχω μερικα πονακια χαμηλα στον τραχηλο εψαξα και διαβασα οτι το φυσιολογικο μηκος ειναι πανω απο 30 χιλιοστα και ανησυχησα λιγο. Βεβαια εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι ολα φυσιολογικα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι ζέστη πάλι σήμερα... Να είναι καλά το κλιματιστικό!!! Εμένα η μαμά μου βρήκε τα δικά μου μωρουδιακά και μου τα έφερε να δω αν θα χρειαστώ κάτι... Απίστευτο να βλέπεις τι φορούσες και να συνειδητοποιείς το μέγεθος που είχες κάποτε... Η αλήθεια βέβαια είναι ότι δεν κράτησα κάτι. Όλα μου τα ρουχαλάκια είναι τόσο 80s.. Πολύ ρετρό για τον γιο μου :razz:. Κατά τα αλλά κορίτσια ξεκινήσαμε μια μικρή έρευνα για καροτσι αλλά πολύ χαλαρά. Τώρα με τις εκπτώσεις λέω να βγω και να πάρω και μερικά φορμάκια να ανεβεί η διάθεση..

@Papakι χαίρομαι πολύ που όλα είναι καλά!! Εύχομαι να περάσεις τέλεια στο χωριό. Τελικά διαβάζοντας όλα τα σχόλια βλέπω πως μόνο ο δικός μου ενδοκρινολόγος είναι τόσο αυστηρός με τα κιλά... Χαχαχαχαχα

Καλά ο άντρας μου πιστευω κλαίει κρυφά τα βραδιά.. Μια το ένα μια το άλλο έχει να δει κοκο  μήνες τώρα.. Αλλά καταλαβαίνει ο καημένος.Ας είναι όλα καλά και θα τον αποζημιώσω όταν θα μπορώ.. Χαχαχαχαχαχα

Αχ τι συγκινητικό μωρέ!εμένα μου έδωσε το φορμακι που με έβγαλε από την κλινική!!!ένα πράσινο κυπαρισσι παρακαλώ,γιατί ο πατέρας μου μέχρι τελευταία στιγμή περίμενε μπας κ γεννηθω αγόρι(μην χ*σω)

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλέεε δε σας προλαβαίνω κ είναι ακόμα πρωι. Κορίτσια έπαθα φουλ αϋπνία χθες ξημερώματα κοιμήθηκα από τη ζέστη πονούσε κ το στομάχι μου λίγο δε βολευόμουν κ ο μικρός ήταν ξύπνιος συνέχεια από πριν ξαπλώσω είχε αρχίσει έντονα χτυπηματα. Μετααα αυτό το λιγο που κοιμήθηκα τον είδα όνειρο ρε κορίτσια τα χεράκια του τα ποδαράκια του. Αφήστε μαγεία ήταν το όνειρο 

Και πάμε τώρα να σας πω τη πρωινή λαχτάρα μου. Λοιπόν δεν σας έλεγα χθες ότι δεν έχει μπαταρία η ζυγαριά μου?  Ε ήθελα να ζυγίσω σήμερα που έβαλα. Κορίτσια σοκ. 64 κιλά στις 17 Ιούνη ήμουν στη γιατρό. Παίζει ρε κορίτσια να πάρω σε 15 μέρες 6 κιλά?  70 με εδειξε. Ε κ δε φαίνομαι για να έχω πάρει τόσα κιλά καλέ από τότε. 

Να σας πω ότι χθες έφαγα αργά βέβαια είχαμε βγει λέτε να είναι πρήξιμο να τα έχει παίξει η ζυγαριά η όντως λέει αλήθεια? 

Τουαλέτα πηγές;καλά μην αγχωθεις τώρα για αυτό,μπορεί να έφαγες παραπάνω,να τα έπαιξε κ λίγο η ζυγαριά,αλλά κ να τα πήρες,στο εγγυώμαι Γωγουλα με το που θα βγάλεις τον παιδαρα σου,θα τα χάσεις χώρος να τα καταλαβαίνεις!!!:grin: 

Just now, Υβόννη είπε:

Μαρακι μου εγω νιωθω ντροπη να ζητησω τι θελω! Με ρωτανε ομως! Αντε πες η μαμα μου και η γιαγια, αλλα πεθερικα ντρεπομαι να πω ναι παρτε μας αυτο! Καλα, περνα καλα τωρα στα υπεροχα Γιαννενα (σημερα εχετε καφεδακι τα δυο σας με τον αντρουλη! Ραντεβουδακιιιιιιι) κα οταν γυρισεςι θα μας τα πεις ΟΛΑ!!!! Ερχονται τα παιδακια μας!!! Και ελπιζω να εχουμε παρει κανενα φορμακι ως τοτε, γιατι τον βλεπω τον δικο μου γυμνισμο απο κουνια! Και ειναι και λογοδοσμενος χαχαχα!

Έτσι μπράβο μην ξεχνιόμαστε,λογοδοσμενος είπαμε!!!

Εγώ λέω να μην ντραπεις,απλά θα μπορούσες γιατί δεν ξέρεις κ το μπάτζετ του καθενός,να προτείνεις 3-4 εναλλακτικές κ ας διαλέξουν αυτοί τι θέλουν πχ ένα καρότσι τάδε ή ένα ριλαξ τάδε ή ένα καθίσματακι αυτοκινήτου ή κάποια από τα προικιά του,μπουρνουζακια σε τάδε χρώματα.εγω τα έλεγα όλα,δεν ντρεπόμουν,κ σε φίλους δηλαδη!νομίζω ίσα ίσα τους διευκολύνεις αλλά είσαι κ εσύ ευχαριστημένη κ αυτοί που θα τα χρησιμοποιήσει το παιδί!

Είμαστε ήδη για καφεδάκι,δεν μας βρέχει αλλά έχει αφόρητη ζέστη κορίτσια μου.στελνω ανά 5 λεπτό για να μην του κακοφανει ότι τον γράφω!αχααχα

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα...εγώ μόλις έκανα παραγγελία τ πρώτα ψώνια γτ μικρή μ..ψιλολογία αλλά πανέμορφα.. Από το up up and away kavala..μπορεί ν τ ξέρετε είναι γνωστό ηλεκτρονικό κατάστημα.. τέλη Ιουλίου θ πάω γ κρεβάτι κ καρότσι κ θ μ πάρει μια μικρή προίκα κ η μαμά μ..καρότσι έχω αποφασίσει το inglesina trilogy ..αυτααα:x

Καλό καρότσι,μου αρέσει!!

Πες λεπτομερεις τι πήρες!!ψοφαω για αυτά!!!με γεια σας!!!!:x

Just now, Gogo1994 είπε:

Λίκνο λέω κ εγώ κορίτσια για δίπλα μου. Αχ θέλω τόσο να αρχίσω να παίρνω αλλά ακόμα φοβάμαι για να καταλάβετε 

Και μπορείτε να καταλάβετε ότι με έχει πιάσει αγωνία για αύριο χωρίς να το θέλω 

Γωγουλα μου όλα θα πάνε καλά θα δεις!!το νιώθω!θα δεις σε τέλεια πόζες τον μικρό σου!να τον χαρείτε με τον άντρα σου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Eirini1988 είπε:

Κορίτσια μου μόλις μπήκα σπίτι...Περάσαμε απ την πεθερά μου μετά το γιατρό.

Ο τράχηλος συνεχίζει να είναι στα 24m το θετικό βέβαια είναι ότι ακόμα και με άσκηση πίεσης δεν δείχνει να μειώνεται το μήκος. Τλχστον είναι γέρος απ ότι φαίνεται.. Συνεχίζουμε με utrogestan και μου απαγόρευσε μπάνιο στη θάλασσα, σεξ( νομίζω ο άντρας μου έκλαψε λίγο)  και έντονες κινήσεις. Ανάπαυση και συνεχίζουμε. Ελπίζουμε απλά να μην μειωθεί άλλο και κάθε δεύτερη βδομάδα θα παν να το βλέπουμε.. Στα όμορφα της ημέρας, ο μπέμπης έφτασε 510γρ και κουνιόταν συνεχώς... Επίσης ο γυναικολόγος μου ειπε ότι τα κιλά μου είναι τέλεια για το στάδιο που είμαστε.. Τσάμπα η σύγχυση κοριτσια...

@Evitheodorou κορίτσι μου χαίρομαι πολύ που όλα πήγαν τέλεια!!

@demifilol κρατά τον άντρα σου γερά... Αυτές τις τσούπρες που τους γυροφέρνουν να ταν σκοπός να τους βγάλω το μαλλί τρίχα τρίχα.. 

Καλημέρα !!!πολυ όμορφα τα νέα !!σημασια έχει ότι είναι ανθεκτικός κ Δ μειώνεται !με την ξεκουραση,τα χαπάκια κ τη συχνή παρακολούθηση θα πανε ολα καλα !!

Ας γεννησω με το καλό ,,κ θα με δει απέναντι της πεντάμορφη !!!αχχαχα

απο την ομορφιά μου δεν θα μπορεί να αρθρώσει λέξη !!χιχιιζ

@Geo81 περαστικα σας !ξερω την λαχτάρα που πήρες αλλα σκεψου τα θετικά :έγινε ευτυχως στο σπίτι σας κ όχι σε κανενα  νησί χωρις νοσοκομείο και καταλάβατε ότι δεν είναι αλλεργικός !!εγω παρακαλούσα να τον τσιμπήσει κ τον τσίμπησε στα 6 του χρόνια !

12 ώρες πρίν, Sousamaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσιαααα!!

τι κάνετε;;;

εγω σήμερα πήγα σε καταστήματα με βρεφικά κ ξεκίνησα την αναζήτησή καροτσιου!!!

εχει κάποια άλλη ανάλογες αναζητήσεις ;;να συζητήσουμε τι έχετε δει εσείς,τι είδα εγώ; Να βγάλουμε μια άκρη..

ενω μου αρέσουν τα ογκώδη καρότσια ,λόγω του θέματος που έχω με τη μέση (έχω κάνει μικροδισκεκτομη) ψαχνω κ κάτι πανάλαφρο..

Ισως οι πιο νέες μαμάδες να σε βοηθήσουν ,,όπως είδα η Μαρία σου πρότεινε κάτι !εμενα ολα είναι justbaby κ είμαι πολύ ευχαριστημένη !σκεψου μετά από 7χρ κ είναι ολα σαν καινούργια !καλη έρευνα αγοράς να έχεις !κ να μην στεναχωριέσαι για τη δουλειά !!απολαυσε την εγκυμοσύνη σου !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancy Zaf είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Διαβαζω τα νεα σας και χαιρομαι που ειναι ολα καλα! Ηθελα να σας ρωτησω γιατι με προβληματιζει κατι σε σχεση με τον τραχηλο.. πριν 2 εβδομαδες που εκανα υπερηχο η μετρηση τραχηλου ηταν 27 mm στην 20η εβδομαδα ημουν. Εσεις σε ποια εβδομαδα ειστε και τι μηκος εχει ο τραχηλος σας; 

Επειδη εδω και 3 μερες εχω μερικα πονακια χαμηλα στον τραχηλο εψαξα και διαβασα οτι το φυσιολογικο μηκος ειναι πανω απο 30 χιλιοστα και ανησυχησα λιγο. Βεβαια εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι ολα φυσιολογικα.

Λοιπόν ξέρω ότι σημασία έχει πόσο μειώθηκε.κ όχι τόσο πόσο είναι.πχ αν από το 3 ,πήγε 20η εβδομάδα 2,7 είσαι οκ.επισης να σου πω ότι εγώ είχα άλλη μέτρηση στην β επιπέδου κοιλιακά κ άλλη κολπικά(την δεύτερη κρατάμε) .εσένα κολπικά σε είδε;μην αγχώνεσαι δίχως λόγο,αν ο γιατρός σου έβλεπε κάτι ανησυχητικο,θα σου ελεγε κατι.λογικα θα το παρακολουθείτε,όπως όλες μας άλλωστε.προσπαθησε ναην διαβάζεις στο ίντερνετ κ αν έχεις προβληματισμούς,πάρε τον γιατρό σου να σε καθησυχάσει,να μην ντρεπεσαι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Καλημέρα κορίτσια...Όλο κάτι κάνω και δεν προλαβαίνω να σας απαντήσω και να σχολιάσω..Τι ωραία και ενθαρρυντικά όλα σας τα νεα..Σας διαβάζω καθημερινά όταν πέφτω για ύπνο..Σας έχω κατατάξει κι εσάς στη βραδινή μου ρουτινα!!! χιχιχι

Αν θυμάστε λόγω άγχους είχα συμφωνήσει με το γιατρό μου να με βλέπει κάθε δύο εβδομάδες.Χτες,λοιπόν,είχαμε ραντεβού να δούμε τη μπεμπουλα μας ..Κοιμόταν αρχικά κορίτσια..με τα χεράκια δίπλα στο κεφαλάκι της..Την ξύπνησε όμως ο γιατρός κ κουνούσε χέρια-ποδια η φουσκιτσα μας!!!Τη νευρίασε μάλλον ο γιατρός π την ξυπνήσε..Πάντως όλα πάνε καλά..πλακούντας ,τράχηλος όλα στη θέση τους...μου έκοψε και τη vasclor!!!!Τώρα ξανά σε δύο εβδομάδες έχω τη Β'επιπεδου και φυσικά ανυπομονώ..Μέχρι τότε θα ανέβω λιγάκι στο χωριό μου να δω γονείς,αδερφή,σόι και να χαλαρωσω από τη βαβούρα της Αθήνας!!

Επίσης προχτές πήγα και στην ενδοκρινολόγο για επανεξέταση..Όλα καλά μου είπε,ο θυρεοειδής μου έχει ρυθμιστεί με το χάπι!

Έκανα κι εξετάσεις αίματος και ούρων!Κι εκεί όλα καλά!

Όσο για τα κιλά έχω πάρει έξι από την αρχή της εγκυμοσυνης.Εχω ύψος 1,72 κ ξεκίνησα 67 κιλα,άρα τώρα είμαι 73!Να τα χαίρομαι!!!Σίγουρα όμως τα μισά και παραπάνω είναι στο βυζί!!!χαχαχχαχαχαχχαχαχαχχ

Πολύ όμορφα και τα δικά σου νέα !!!φτου φτου όλες τέτοια νέα να έχουμε !!να χαίρεσαι την ήσυχη μπεμπουλα σου !!

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλέεε δε σας προλαβαίνω κ είναι ακόμα πρωι. Κορίτσια έπαθα φουλ αϋπνία χθες ξημερώματα κοιμήθηκα από τη ζέστη πονούσε κ το στομάχι μου λίγο δε βολευόμουν κ ο μικρός ήταν ξύπνιος συνέχεια από πριν ξαπλώσω είχε αρχίσει έντονα χτυπηματα. Μετααα αυτό το λιγο που κοιμήθηκα τον είδα όνειρο ρε κορίτσια τα χεράκια του τα ποδαράκια του. Αφήστε μαγεία ήταν το όνειρο 

Και πάμε τώρα να σας πω τη πρωινή λαχτάρα μου. Λοιπόν δεν σας έλεγα χθες ότι δεν έχει μπαταρία η ζυγαριά μου?  Ε ήθελα να ζυγίσω σήμερα που έβαλα. Κορίτσια σοκ. 64 κιλά στις 17 Ιούνη ήμουν στη γιατρό. Παίζει ρε κορίτσια να πάρω σε 15 μέρες 6 κιλά?  70 με εδειξε. Ε κ δε φαίνομαι για να έχω πάρει τόσα κιλά καλέ από τότε. 

Να σας πω ότι χθες έφαγα αργά βέβαια είχαμε βγει λέτε να είναι πρήξιμο να τα έχει παίξει η ζυγαριά η όντως λέει αλήθεια? 

Καλημέρα Γωγω μ !!!στην ίδια ζυγαριά θα ζυγίζεσαι κοπέλα μου ,Δ παίζει να έβαλες τοσα κιλά !!

Just now, Mts_dreamer είπε:

Όχι ,δεν έκανα ακόμη β επιπέδου κοριτσάκι μου. Αγωνιώ για όλα και ειδικότερα να νιώσω το μωράκι μου.Πότεεεεε;;;;;; χιχι

Ποτέ με το καλό εχεις β επ ;;;υπομονη και θα έρθει σύντομα !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα νιοπαντρο κοριτσακι!!! Αχ ξεκινησες!!!!!! Καλοριζικααααααααααα!!!!! Συγκινηθηκα που εκανες τα πρωτα ψωνια...Ποτε λεγαμε "ακουσα καρδουλα" ποτε παιρνουμε καροτσια!

Κρεβατι θα παρεις κουνια ή λικνο Δεσποινακι μου;

Άσε πως περνάει εται ο καιρός κάλε!!! Κρεβατάκι θ πάρω γτ έχω χώρο κ επειδή όλοι μ λένε γτ λίκνο ότι είναι μέχρι 6 μηνών!!!


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancy Zaf είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Διαβαζω τα νεα σας και χαιρομαι που ειναι ολα καλα! Ηθελα να σας ρωτησω γιατι με προβληματιζει κατι σε σχεση με τον τραχηλο.. πριν 2 εβδομαδες που εκανα υπερηχο η μετρηση τραχηλου ηταν 27 mm στην 20η εβδομαδα ημουν. Εσεις σε ποια εβδομαδα ειστε και τι μηκος εχει ο τραχηλος σας; 

Επειδη εδω και 3 μερες εχω μερικα πονακια χαμηλα στον τραχηλο εψαξα και διαβασα οτι το φυσιολογικο μηκος ειναι πανω απο 30 χιλιοστα και ανησυχησα λιγο. Βεβαια εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι ολα φυσιολογικα.

Καλημέρα ολα είναι πολύ καλα !!δ θέλω να αγχώνεστε για τον τράχηλο !ο γιατρός ξέρει !!κατω από 2,5 είναι κάπως πιο επικίνδυνο !!αλλες έχουν 4 κ άλλες 3 !δ έχει σημασια αυτό !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Αχ τι συγκινητικό μωρέ!εμένα μου έδωσε το φορμακι που με έβγαλε από την κλινική!!!ένα πράσινο κυπαρισσι παρακαλώ,γιατί ο πατέρας μου μέχρι τελευταία στιγμή περίμενε μπας κ γεννηθω αγόρι(μην χ*σω)

Τουαλέτα πηγές;καλά μην αγχωθεις τώρα για αυτό,μπορεί να έφαγες παραπάνω,να τα έπαιξε κ λίγο η ζυγαριά,αλλά κ να τα πήρες,στο εγγυώμαι Γωγουλα με το που θα βγάλεις τον παιδαρα σου,θα τα χάσεις χώρος να τα καταλαβαίνεις!!!:grin: 

Έτσι μπράβο μην ξεχνιόμαστε,λογοδοσμενος είπαμε!!!

Εγώ λέω να μην ντραπεις,απλά θα μπορούσες γιατί δεν ξέρεις κ το μπάτζετ του καθενός,να προτείνεις 3-4 εναλλακτικές κ ας διαλέξουν αυτοί τι θέλουν πχ ένα καρότσι τάδε ή ένα ριλαξ τάδε ή ένα καθίσματακι αυτοκινήτου ή κάποια από τα προικιά του,μπουρνουζακια σε τάδε χρώματα.εγω τα έλεγα όλα,δεν ντρεπόμουν,κ σε φίλους δηλαδη!νομίζω ίσα ίσα τους διευκολύνεις αλλά είσαι κ εσύ ευχαριστημένη κ αυτοί που θα τα χρησιμοποιήσει το παιδί!

Είμαστε ήδη για καφεδάκι,δεν μας βρέχει αλλά έχει αφόρητη ζέστη κορίτσια μου.στελνω ανά 5 λεπτό για να μην του κακοφανει ότι τον γράφω!αχααχα

Καλό καρότσι,μου αρέσει!!

Πες λεπτομερεις τι πήρες!!ψοφαω για αυτά!!!με γεια σας!!!!:x

Γωγουλα μου όλα θα πάνε καλά θα δεις!!το νιώθω!θα δεις σε τέλεια πόζες τον μικρό σου!να τον χαρείτε με τον άντρα σου!!!

Πήρα 3 πάνες αγκαλιάς,μια κουβερτούλα,ένα θερμόμετρο μπάνιου χαχα, μια κούκλα αγκαλιάς, μια σφαλιάρα σιλικόνης,κ ένα παιχνιδάκι με θόρυβο.. τρελή χαχα

  • Μου αρέσει 4

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria τι όμορφα περάσατε !!κ σήμερα ευχομαι ακόμα καλύτερα !!κοιμηθηκε καλα το βράδυ ;

Just now, Despoina Mar είπε:

Πήρα 3 πάνες αγκαλιάς,μια κουβερτούλα,ένα θερμόμετρο μπάνιου χαχα, μια κούκλα αγκαλιάς, μια σφαλιάρα σιλικόνης,κ ένα παιχνιδάκι με θόρυβο.. τρελή χαχα

Τι ωραιαααααα!!!ζηλεψα πολύ !!!με γεια σου κοπέλα μου !!!

Κορίτσια μου δεν σας προλαβαίνω !!!σιγουρα Δ απαντησα σε όλες κ ζήτω συγγνώμη !!ειδα όμως ότι έχετε απαντησεις από αλλα κορίτσια !!!ΤΙ ΟΜΑΔΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ !!!!Να περάσετε όμορφα σήμερα!!

υγ εγώ θα αργήσω πολύ να πάρω πραγματάκια αλλα Δ πειράζει !!να ναι καλα το Ίντερνετ !Ειχα λίκνο κ μετά κούνια !οπως βολεύει την καθεμία!!Φανταζομαι μετά τη β επιπέδου θα μπορέσετε να πάρετε πραγματάκια !μην τα αφήσετε ολα για το τελος !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι έτοιμη να κλάψω από το πόνο. Πάλι το παλιό έντερο. Για αυτό κ τα κιλά σήμερα. Τωρα κατάλαβα. Πάλι πόνος πήγα λίγο τουαλέτα αλλά κ με το  που έκανα λίγο πάλι αφόρητος πόνος δε μπορούσα να σηκωθώ. Ήπια δύο ντεπον κ περιμένω να με πάρει να μου πει μηπως κανω κάτι αλλο. Σίγουρα πάντως δε θα πιω σίδηρο 

Φοβάμαι πολύ κ τρόμαξα κ πολύ με αυτόν τον πόνο. Εμένα κ όταν με πιάνει πόνος έντονος γενικά λυποθυμαω κ τωρα με τη τρομάρα μου έτοιμη είμαι. Ήδη ζαλίζομαι σας γράφω αμέσως  για να απασχολούμαι να μη πέσω κάτω. 

  • Λυπημένη/-ος 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια είμαι έτοιμη να κλάψω από το πόνο. Πάλι το παλιό έντερο. Για αυτό κ τα κιλά σήμερα. Τωρα κατάλαβα. Πάλι πόνος πήγα λίγο τουαλέτα αλλά κ με το  που έκανα λίγο πάλι αφόρητος πόνος δε μπορούσα να σηκωθώ. Ήπια δύο ντεπον κ περιμένω να με πάρει να μου πει μηπως κανω κάτι αλλο. Σίγουρα πάντως δε θα πιω σίδηρο 

Φοβάμαι πολύ κ τρόμαξα κ πολύ με αυτόν τον πόνο. Εμένα κ όταν με πιάνει πόνος έντονος γενικά λυποθυμαω κ τωρα με τη τρομάρα μου έτοιμη είμαι. Ήδη ζαλίζομαι σας γράφω αμέσως  για να απασχολούμαι να μη πέσω κάτω. 

Ισως να έβαζες ένα υπόθετο η να επινες duphalac !ρωτησε τον μόλις σε πάρει !αχ κοπέλα μ υπομονη !!!μηπως να επινες ένα ζεστό γαλα η κεφιρ εάν έχεις ;;


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου εγω κανω βιντεο για το τελευταιο μαθημα και κανω ενα μικρο διαλειμμα κα αντι να παω να φαω κατι, μπηκα να δω τι λετε χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!

@Eirini1988συγκινηθηκα με τα φορμακια σου τα παιδικα....Ευτυχως ομως πριν ριξω δακρυ και ρεζιλευτω στα βιντεο (ειπαμε αγαπω τα μαθηματικα αλλα δεν κλαιω κιολας) δισαβασα τη @MumMariaμε το πρασινο φορμακι μπας και βγει κανενα τσουτσουνι χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!

@demifilolειδα κα τη δικη σου μαρκα στο ιντερνετ που λες!! Θα κοιταξω και αυτη!

ΧΑΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Ψαχνουμε μωρουδιακα!!!!! Καλα @Despoina Marεσυ πηρες και παιχνιδακια! Το ειχα ξεχασει αυτο!!!!

Επιστρεφω στα βιντεος χιχιχιχιχι!!!!

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια είμαι έτοιμη να κλάψω από το πόνο. Πάλι το παλιό έντερο. Για αυτό κ τα κιλά σήμερα. Τωρα κατάλαβα. Πάλι πόνος πήγα λίγο τουαλέτα αλλά κ με το  που έκανα λίγο πάλι αφόρητος πόνος δε μπορούσα να σηκωθώ. Ήπια δύο ντεπον κ περιμένω να με πάρει να μου πει μηπως κανω κάτι αλλο. Σίγουρα πάντως δε θα πιω σίδηρο 

Φοβάμαι πολύ κ τρόμαξα κ πολύ με αυτόν τον πόνο. Εμένα κ όταν με πιάνει πόνος έντονος γενικά λυποθυμαω κ τωρα με τη τρομάρα μου έτοιμη είμαι. Ήδη ζαλίζομαι σας γράφω αμέσως  για να απασχολούμαι να μη πέσω κάτω. 

Αχ Γωγουλα μου περαστικα....Λοιπον το εντερο θελει ηρεμια, στο λεω εγω η παθουσα. Πιες λιγο νερακι και σιγα σιγα χαλαρωσε το σωματακι σου. Εχε παρα πολλα φυτικα βοηθηματα να σε οηθησει να πας τουαλετα να ηρεμησεις χωρις να σφιγγεσαι. Θυμασαι τι εφαγες χτες; Μηπως σε πειραζει κατι συγκεκριμενο; Τα εχω περασει και ξερω αλλα μη φοβασαι. Ατιμο εντερο ποναει μεν πολυ αλλα δεν ειναι επικινδυνο. Ειναι κανεις στο σπιτι τωρα;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...