Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!Να έχουμε όλες ένα ήρεμο κ ξέγνοιαστο Σαββατοκύριακο..Το δικό μου update είναι ότι τα πονακια που σας έλεγα κράτησαν δύο μερουλες αλλά με τη συζήτηση που κάναμε ένιωθα καλύτερα!Επίσης μια μέρα μέσα στην εβδομάδα π μας πέρασε ένιωθα ζαλάδα και αδυναμία όλη την ημέρα..ο γιατρός μου είπε να πίνω περισσότερα υγρά κι έτσι έκανε!Τη μπέμπα μου πλέον τη νιώθω κι όταν είμαι καθιστή!!!Σήμερα μπήκα στον 6ο κ ειμ;ο τρισευτυχισμενη!Σε αλλά νέα είμαι ακόμη στο πατρικό μου και ανυπομονώ να γυρίσω στην Αθήνα..στον αντρουλη μου και το σπιτάκι μου!!!

  • Μου αρέσει 7

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!! Εγω σημερα κοιμηθηκα και το χαρηκα, γιατι ολη τη βδομαδα δεν κοιμομουν καλα. Ελπιζω να περασετε ολες τελεια και να ξεκουραστειτε! Εγω σε μια ωρα εχω κομμωτηριο χιχιχιχιχι!!!!!

@Alkyoni και @Geo1981δοκιμασα χτες πριν κοιμηθω να φαω ενα σνακ (γιαουρτι σογιας) και ζαχαρο 91 σημερα! Παλι ειναι οριακο αλλα χτες ειχα φαει υδατανθρακες στο βραδινο! Χιλια ευχαριστω κοριτσακια μου, νομιζω χαρη σε εσας βρηκα ενα κολπακι να το.ελεγχω. Θα δω τι θα πει και η γιατρος αλλα θα καθιερωσω ενα σνακακι ελαφρυ πριν τον υπνο! 

Κούκλα μου νομίζω ότι κάνεις λάθος το όνομα που παραθέτεις και βγαίνει το δικό μου... Δες το λίγο γιατί εγώ δεν έχω παιδί και δεν συμμετέχω στην όμορφη κουβέντα σας! Σ'ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo1981 said:

Κούκλα μου νομίζω ότι κάνεις λάθος το όνομα που παραθέτεις και βγαίνει το δικό μου... Δες το λίγο γιατί εγώ δεν έχω παιδί και δεν συμμετέχω στην όμορφη κουβέντα σας! Σ'ευχαριστώ 

Συγγνωμη γλυκεια μου! Εκανα λαθος με το 1981...Χιλια συγγνωμη και παλι!

Just now, Papakι said:

Καλημέρα κορίτσια!!!Να έχουμε όλες ένα ήρεμο κ ξέγνοιαστο Σαββατοκύριακο..Το δικό μου update είναι ότι τα πονακια που σας έλεγα κράτησαν δύο μερουλες αλλά με τη συζήτηση που κάναμε ένιωθα καλύτερα!Επίσης μια μέρα μέσα στην εβδομάδα π μας πέρασε ένιωθα ζαλάδα και αδυναμία όλη την ημέρα..ο γιατρός μου είπε να πίνω περισσότερα υγρά κι έτσι έκανε!Τη μπέμπα μου πλέον τη νιώθω κι όταν είμαι καθιστή!!!Σήμερα μπήκα στον 6ο κ ειμ;ο τρισευτυχισμενη!Σε αλλά νέα είμαι ακόμη στο πατρικό μου και ανυπομονώ να γυρίσω στην Αθήνα..στον αντρουλη μου και το σπιτάκι μου!!!

Καλως το το παπακι μας!!! Οπως ειδες αυτο τον καιρο ειμαστε ολες με πονακια καπου! Μεγαλωνουν οι κοιλιτσες μας!!! Νερακι θα σου κανει καλο νομιζω και με τη ζεστη!

Τί καλα που νιωθεις τη μπεμπουλα σου και καθιστη! Μα τι δραστηριο κοριτσι ειναι αυτο!!!! Με το καλο ο 6ος μηνας και με το καλο να ερθει και ο 9ος κοριτσακι μου!!! Καλα να περνατε στο πατρικο σου και συντομα θα πας και στο σπιτακι σου με τον αντρουλη σου!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες !!!! Τι κάνετε; Εμείς είμαστε στην τελική ευθεία για το γάμο!! Προχθές έκανα την τελική πρόβα, σήμερα πήρε ο άντρας μου το κουστούμι και εγώ έβαψα μαλλάκι μετά από 4-5 μήνες..... 

  • Μου αρέσει 9

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Καλησπερα κοριτσια μου...ολα καλα απ οτι βλεπω...κερδισα 1 κιλο παγωτο απο διαγωνισμο στο instagram κ ειμαι να σκασω..το παγωτο μου προκαλει καουρες...:?

Παντα τοσο τυχερη κοριτσακι μου!!!!!!!!!!! Αχ δεν πειραζει...Μηπως να το φαει ο αντρουλης; Ουτε λιγο δε μπορεις ε; Ατιμες καουρες...

Just now, MinakiG said:

Καλησπέρα σε όλες !!!! Τι κάνετε; Εμείς είμαστε στην τελική ευθεία για το γάμο!! Προχθές έκανα την τελική πρόβα, σήμερα πήρε ο άντρας μου το κουστούμι και εγώ έβαψα μαλλάκι μετά από 4-5 μήνες..... 

Η ωρα η καλη!!!!!!!!!! Με γεια το μαλλακι κοριτσακι μου!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Παντα τοσο τυχερη κοριτσακι μου!!!!!!!!!!! Αχ δεν πειραζει...Μηπως να το φαει ο αντρουλης; Ουτε λιγο δε μπορεις ε; Ατιμες καουρες...

Η ωρα η καλη!!!!!!!!!! Με γεια το μαλλακι κοριτσακι μου!

Η αληθεια ειναι οτι θα δοκιμασω να φαω λιγο μοκα που μαρεσει κ βλεπουμε...γενικα οτι εχει γαλα η γιαουρτι μου κανει καουρες...ρο υπολοιπο ο αντρουλης...

Εσυ τα εκανες τα μαλλακια σου;;δεν μπορουμε να στελνουμε κ φωτο να μας τα εδειχνες...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Η αληθεια ειναι οτι θα δοκιμασω να φαω λιγο μοκα που μαρεσει κ βλεπουμε...γενικα οτι εχει γαλα η γιαουρτι μου κανει καουρες...ρο υπολοιπο ο αντρουλης...

Εσυ τα εκανες τα μαλλακια σου;;δεν μπορουμε να στελνουμε κ φωτο να μας τα εδειχνες...

Εχει η Ben and Jerry's vegan παγωτο, που δεν καταλαβαινεις οτι δεν εχει γαλα! Θεικο!!!!! Τετοιο ετρωγα εγω μια φορα τις δυο βδομαδες που εκανα την ατασθαλεια μου. Τωρα θα το κοψω μεχρι να δω τι παιζει με το ζαχαρο, αλλα στο λεω σαν επιλογη μηπως θες να δοκιμασεις!

Ναι εκανα τα μαλλακια! Ειναι τελειο το χρωμα αλλα το κουρεμα δεν με τρελανε τοσο. Νομιζω τα εκανε λιγο πιο κοντα απ'οσο θα ηθελα! Μικρο το κακο ομως, θα μακρυνουν, μαλλια ειναι! Περιμενω να στεγνωσουν να δω πώς φαινεται η μπουκλα!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Κοριτσια μου μολις φυγαμε απο τον γιατρο!ολα τελεια πολυ συνεργασιμος ο μπεμπης δεν παιδεψε καθολου τον γιατρο.εχω κ μερικες ωραιες ποζες.εχω τρελαθει χαχα! Ειναι 550 γραμμαρια. Ε τωρα παμε μια βολτιτσα να το γιορτασουμε,μακαρι να μπορουσα ενα κοκτειλακι χαχα.το φυλαω για του χρονου.ειδα γραψατε αρκετα,θα διαβασω μετα τα νεα σας.

 ιδανικός υπέρηχος !!!τελεια αποτελέσματα κ τέλειες πόζες !!!να τον χαρείς !!!κ το κοκτέιλ χωρίς αλκοόλ είναι μια χαρά !!

12 ώρες πρίν, Geo81 είπε:

Τι όμορφα νέα είναι αυτά!!!! Ποσό τέλειος ο μπεμπακος σου και μεγάλος!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Αξίζει να το γιορτασεις!!! 
 

κορίτσια  τελειώσαμε ανέλπιστα νωρίς σήμερα !!! Η Μπέμπα μια χαρά το ταλιμπανακι μου, λεπτό δεν καθόταν !!! 390 γρμ είναι !!!! Πιπιλούσε το δάχτυλο της!!! 
Μου βρήκε όμως ο γιατρός λίγο κάτι σαν λάσπη λέει στο τράχηλο που υποδηλώνει φλεγμονή... :( ευτυχώς δεν έχει κοντύνει καθόλου με εξέτασε κ κολπικά , αλλα κάνω πολλές συσπάσεις που δεν τις θελουμε , μου έδωσε αντιβίωση για 15 μέρες και ένα άλλο φάρμακο για τις συσπάσεις nifedipin κάπως έτσι που σταματα τις συσπάσεις. Αυτά ... μαζί με ξεκούραση ... 

Ταλιμπανακι κ η δίκη σου Μπέμπα !!!αχ αχ  Να την χαίρεσαι την τσουπρα !!

αφου Δ κόντυνε ,μην σε ανησυχεί ,με την αντιβίωση θα αντιμετωπιστεί !όσον αφορά τις συσπάσεις ,,ξεκουραση κ όχι αγχος κ ολα θα είναι καλα !,,,ακόλουθα τις οδηγίες του γιατρού σου 

Just now, MinakiG είπε:

Καλησπέρα σε όλες !!!! Τι κάνετε; Εμείς είμαστε στην τελική ευθεία για το γάμο!! Προχθές έκανα την τελική πρόβα, σήμερα πήρε ο άντρας μου το κουστούμι και εγώ έβαψα μαλλάκι μετά από 4-5 μήνες..... 

Η ώρα η καλη !!να το ζήσετε !!κ του χρόνου στην επέτειο σας θα έχετε κ ενα ζουζουνι αγκαλιά !!

Just now, Υβόννη είπε:

Εχει η Ben and Jerry's vegan παγωτο, που δεν καταλαβαινεις οτι δεν εχει γαλα! Θεικο!!!!! Τετοιο ετρωγα εγω μια φορα τις δυο βδομαδες που εκανα την ατασθαλεια μου. Τωρα θα το κοψω μεχρι να δω τι παιζει με το ζαχαρο, αλλα στο λεω σαν επιλογη μηπως θες να δοκιμασεις!

Ναι εκανα τα μαλλακια! Ειναι τελειο το χρωμα αλλα το κουρεμα δεν με τρελανε τοσο. Νομιζω τα εκανε λιγο πιο κοντα απ'οσο θα ηθελα! Μικρο το κακο ομως, θα μακρυνουν, μαλλια ειναι! Περιμενω να στεγνωσουν να δω πώς φαινεται η μπουκλα!

Μια κούκλα θα έγινες !!!η Μπούκλα επίσης θα είναι τέλεια !!με γεια κορίτσι μου !!

Just now, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...ολα καλα απ οτι βλεπω...κερδισα 1 κιλο παγωτο απο διαγωνισμο στο instagram κ ειμαι να σκασω..το παγωτο μου προκαλει καουρες...:?

Γεια σου κορίτσι μου !!!ειναι ωραίο να κερδίζεις !!εγω πάντως θα έτρωγα λίγο !!

Just now, Papakι είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Να έχουμε όλες ένα ήρεμο κ ξέγνοιαστο Σαββατοκύριακο..Το δικό μου update είναι ότι τα πονακια που σας έλεγα κράτησαν δύο μερουλες αλλά με τη συζήτηση που κάναμε ένιωθα καλύτερα!Επίσης μια μέρα μέσα στην εβδομάδα π μας πέρασε ένιωθα ζαλάδα και αδυναμία όλη την ημέρα..ο γιατρός μου είπε να πίνω περισσότερα υγρά κι έτσι έκανε!Τη μπέμπα μου πλέον τη νιώθω κι όταν είμαι καθιστή!!!Σήμερα μπήκα στον 6ο κ ειμ;ο τρισευτυχισμενη!Σε αλλά νέα είμαι ακόμη στο πατρικό μου και ανυπομονώ να γυρίσω στην Αθήνα..στον αντρουλη μου και το σπιτάκι μου!!!

Γεια σου παπάκι !!να είσαι παντα καλα κ ευτυχισμένη !!!χαιρομαι που ηρεμησες κ απολαμβάνεις αυτό το θαύμα !!

πρίν από 48 λεπτά , MumMaria είπε:

Αχ αυτά τα κορίτσια!!!!ησυχία δεν έχουν!!!χααχαχα!χαίρομαι που την είδατε κ είναι καλά κορίτσι μου!αυτό είναι το σημαντικό!το άλλο με τον τράχηλο,θα πάρεις την αντιβίωση κ θα στρώσει κ αυτό,περαστικό να είναι σου εύχομαι!!

Α ναιιιιι!κομμωτήριο σημερα!! κανε τις ανταύγειες σου κ το κούρεμα σου συμπεθέρα μου κ βγάλε πολλές φωτό με κοιλιτσα κ νέο μαλλί στις διακοπουλες στην λίμνη!!μετά από καιρό θα τις κοιτάς κ θα συγκινεισαι:x

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!καλό Σουκου να έχουμε!!!μόλις τάισα τον μικρό κ βγαίνουμε βολτουλα τώρα,θα πάμε για έναν καφέ να τον δει η θεία του άντρα μου που ήρθε Θεσσαλονίκη για κάτι εξετάσεις.κ θα πάμε απέναντι από την ΕΡΤ(όσες ξέρετε από θεσνικη,νομίζω καταλάβατε που εννοώ) που έχει εναν υπέροχο κήπο κ σκιά κ λιμνούλα με πάπιες,είναι πολύ όμορφα κ ένα τεταρτακι από το σπίτι μας με τα πόδια!:-D 

Καλη σου μέρα συμπεθερουλα μου !!!υπεροχη βόλτα εκανες !!!να μαθαίνει τα ωραία μέρη ο γαμπρουλης μ για να κυκλοφορεί την κορακλα μου!!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια μ καλό ΣΚ σε όλες.. Σας χαιρετώ από Κάρπαθο χαχα.. Χθες αποφασίσαμε ν έρθουμε γ ένα βράδυ γτ ειναι σχετικά κοντά κ γτ δεν νομίζω ν ξανά είχαμε την ευκαιρία.. Το κερασάκι στη τουρτα ειναι οτι γ όσες ειναι κ από Κρήτη κ ίσως ξέρουν τ πελαγος εδώ έχει πολυ αέρα.. Ήρθαμε με ταχύπλοο από Σητεία με 6 μποφόρ.. Τα νερά πεφταν στα τζάμια φανταστείτε.. Σοκ μ έπιασε κρυος ιδρώτας φοβήθηκα κ φυσικά τ έβγαλα 4 φορές.. Τώρα είμαι καλά ευτυχώς και θ γυρίσουμε αυριο με φέρυ μποουτ.. Κ τ αλλά πολυ όμορφα μέρη.. Σας διαβάζω όλες.. @Υβόννη μεγεια τ μαλλάκι λίγο ανανέωση τ χρειαζόμαστε κ εγώ τ Σεπτέμβριο μετά τ γάμο της κουμπαρας μ θα τ κάνω καρε γτ τώρα τ έχω σχεδόν μέχρι τ κωλο:P

@MumMaria  δεν ξέρεις ποσο μ αρεσει π βγαίνετε γ βολτουλες κ καφεδακι έχοντας ήδη ένα μωρό.. Να το συνεχίσετε όσο μπορείτε ειναι όμορφες στιγμές γ μια οικογένεια.. 

@ΕΥΑ! να τ χαίρεσαι τ παιδακι σ κάθε υπέρηχος να ειναι τοσο όμορφος!! 

@MinakiG   η ώρα η καλή τ περασα προσφατα κ ειναι η πολυ ομορφη εμπειρία να τ ευχαριατηθειτε!! 

@Depykal το παγωτο μόκα ειναι τ αγαπημένο μ μου τρεξανε τ σαλια:-P

@Geo81 καλη ξεκουραση κοπέλα μ ευχομαι την επόμενη φορά να ειναι ολα τέλεια!! 

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo1981 είπε:

Κούκλα μου νομίζω ότι κάνεις λάθος το όνομα που παραθέτεις και βγαίνει το δικό μου... Δες το λίγο γιατί εγώ δεν έχω παιδί και δεν συμμετέχω στην όμορφη κουβέντα σας! Σ'ευχαριστώ 

Εμένα εννοούσε κορίτσι μου απλά μοιάζουν τα ονόματα μας :) ! 

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Εύχομαι ολες να είστε καλά και να περνάτε όμορφα.. Εγω σήμερα πήγα με τον άντρα μου για έναν καφέ στην καφετέρια που είναι λίγο κάτω απ το σπίτι μας.. Είπαμε να τονώσουμε λόγο την ψυχολογία μας και η αλήθεια είναι ότι ήταν πολύ ωραία. Βέβαια μετά γέμισα τύψεις μήπως δεν έπρεπε..

@MumMaria τη ζήλεψα τη βόλτα σας... Πολύ ωραιο παρκάκι και πήγαινα εκεί από παιδί..

@ΕΥΑ! χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στη β επιπέδου!!! Με το καλό όλα..

@Geo81 Χαμουλη έκανε η μπεμπουλα σου.. Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε τέλεια!
@MinakiG η ώρα η καλή!!!!

@Υβόννη μεγεια το μαλλί!!! Κι εγώ χρειάζομαι επειγόντως κούρεμα και κμ ανταύγεια... Θα ρωτήσω το γιατρό μου την Πέμπτη που θα πάω αν μπορώ να πάω κομμωτήριο αλλιώς θα ψάξω κοπέλα να ρθει σπίτι.

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , MinakiG είπε:

Καλησπέρα σε όλες !!!! Τι κάνετε; Εμείς είμαστε στην τελική ευθεία για το γάμο!! Προχθές έκανα την τελική πρόβα, σήμερα πήρε ο άντρας μου το κουστούμι και εγώ έβαψα μαλλάκι μετά από 4-5 μήνες..... 

Η ώρα η καλή να το ζήσετε όπως θέλετε!!!μεγεια το μαλλί!!!

  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου έχουν βγει τα μάτια στο ιντερνέτ από το πρωί...Ψάχνω μαγιό για την κατασταση μου (χιχιχι) γιατί μάλλον θα πάμε σε δύο εβδομάδες διακοπές στην Κύθνο!!!Βασικά το από κάτω με ενδιαφέρει ..από πάνω πήρα δύο ωραιότατα από ένα κινέζικο μαγαζί!!!Έχετε κάποιο μαγαζί κατά νου;

  • Μου αρέσει 1

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...