Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Ellizza είπε:

Μια από τα ιδια! Εν τω μεταξύ έχω παρατηρήσει ότι από τότε που δε σκύβω όλα μου πέφτουν κάτω! Τα αφήνω εκεί και μετά περνάει ο άντρας μου και τα μαζεύει! Χαχα

Κ μένα ολα μου πέφτουν κ φωνάζω τον μικρό κ τα μαζεύει !!!δ πειράζει ας κάνουν οι άλλοι κάτι χαχαχά

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου μαντέψτε τιιι έγινε χθες. Χαχαχα σωστά πήγε το μυαλό σας. Τουλάχιστον μια προσπάθεια υπενθύμισης έγινε. Εμείς πήραμε τώρα ένα καφεδάκι από το μαγαζί μας και θα ετοιμαστούμε για το τραπέζι της ορκομωσιας μιας φίλης μου και της μελλοντικής νονας του μπεμπη 

Καλημέρα Γωγω μ!!ετσι χαρούμενοι θα πάτε στο τραπέζι !!καλα να περάσετε !!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, demifilol είπε:

Κ μένα ολα μου πέφτουν κ φωνάζω τον μικρό κ τα μαζεύει !!!δ πειράζει ας κάνουν οι άλλοι κάτι χαχαχά

Έτσι ακριβώς! Σκούπα και σφουγγάρισμα άγνωστες λέξεις ποια χαχα

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χθες βράδυ μάλλον κόλλησε το Ίντερνετ και μου εμφανίστηκαν τα πάντα σήμερα... Ο άντρας μου πήρε καφέδες και τους πινουμε στο μπαλκόνι... Λείπει όλη η γειτονιά σήμερα.. Όσο για το μπανάκι στη θάλασσα που δεν θα κάνω, χαλάλι πραγματικά. Θα τα κάνω δίπλα του χρόνου με το γιο μου.

@Gogo1994 περάσατε καλά λοιπόν χθες;; Χαχαχαχαχα φαντάζομαι χαρά ο άντρας σου. Να έχετε μια όμορφη μέρα και να χαρείτε το τραπέζι σήμερα!!

  • Μου αρέσει 6

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...καλα να περασετε ολες οτι κ να κανετε...εγω χτες εφαγα λιγοοο παγωτακι κ τελικα ολα καλα...ειπα να μην φαω βεβαια περισσοτερο κ με πιασουν οι καουρες...

Χτες το βραδυ ημουν λιγο στις κακες μου,εριξα κ ενα κλαμα ξεσπασα...κ σημερα που ξυπνησα με ποναει λιγο η κοιλια ..ειχε 3-4 μερες να νιωσω πονακια...

  • Μου αρέσει 3
  • Λυπημένη/-ος 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου, μια υπεροχη και ευλογημενη Κυριακη σε ολες σας!!!! Εγω νομιζω εχω αρχισει και χανω το μυαλο μου! Σας εξηγω ευθυς αμεσως τι εγινε χτες βραδυ, για δευτερη φορα στην εγκυμοσυνη! Ξυπναω γυρω στις 3 γιατι κατουριομουν. Ανοιγω πορτατιφ και λεω "πού πηγε ο Αγγελος"? Σηκωνομαι αλαφιασμενη, παω στο σαλονι τιποτα. Παω στο γραφειο του τιποτα, παω στο μπανιο κανεις. Επιστρεφω στο δωματιο, παιρνω το κινητο μου και τον παιρνω τηλεφωνο. Ακουω να δονειται. Σηκωνεται ο αντρας μου που ηταν στο κρεβατι ολη αυτη την ωρα και μου λεει "αγαπη μου ολα καλα;". Ο ανθρωπος ηταν στο κρεβατι κοριτσια και δεν τον ειχα δει!!!!!!!!!

Just now, Petalouditsaa12 said:

4η μερα καθυστερησης και εχθες κατα το απογευμα ειδα παλι ροζ στο σκουπισμα.. Δεν ξερω τι να κανω..

Κοριτσακι μου καλημερα. Εγω λεω κανεν ενα τεστακι, γιατι αν εισαι εγκυουλα χρειαζεσαι αμεσα φροντιδα απο το γιατρο σου και για σενα και για το μωρακι σου! Ευχομαι καλη καλη επιτυχια!!!!!

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα κορίτσια μου!καλή Κυριακή να έχουμε!εδώ η ζέστη πάλι καλά κρατεί,αλλά δεν πτοουμαστε!τώρα θα βγούμε βολτουλα όλοι μαζί,θα πάμε να βρούμε για καφέ ένα φιλικό ζευγάρι που φεύγει εναν μήνα διακοπές Κύπρο(!) να τους χαιρετήσουμε!! Και αύριο περιμένω πως κ πως το πρώτο μας οικογενειακό μπάνιο το απογευματάκι!είπαμε να πάμε καθημερινή να μην βρούμε κίνηση προς κ από Χαλκιδική κ ταλαιπωρηθεί ο μικρός!έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα κάνει!!!

Συμπεθερουλα μου τελεια να περασετε!!! Αυριο θα ειναι φανταστικα, ανυπομονω να μας πεις τα νεα!!!!!!!!!! Θα γινει χαμος πιστευω! Εκανες λιστα με το τι να εχεις μαζι; Χιχιχιχιχιχι! Αν ναι τη θελω για του χρονου, μην την πεταξεις!!! Να περνατε τελεια!

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου μαντέψτε τιιι έγινε χθες. Χαχαχα σωστά πήγε το μυαλό σας. Τουλάχιστον μια προσπάθεια υπενθύμισης έγινε. Εμείς πήραμε τώρα ένα καφεδάκι από το μαγαζί μας και θα ετοιμαστούμε για το τραπέζι της ορκομωσιας μιας φίλης μου και της μελλοντικής νονας του μπεμπη 

Καλημερα Γωγουλα μου!!!!!!!! Μπραβο παιδια μου, πολυ καλα κανατε!!! Ο αντρουλης σημερα καπως ανανεωμενος να το πω, καπως με ενα χαμογελο να το πω; Χιχιχιχχιχχι! Να περασετε τελεια με τη νονα σας και συγχαρητηρια για την ορκομωσια της!!!!

Just now, Geo81 said:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; 
τρομερή ζέστη στην Αθήνα και σήμερα... και πολύ πονοκέφαλο εγώ! Είπατε πολλά και εχτές δεν σας διάβασα καθόλου! Εύχομαι μια όμορφη Κυριακή! Καλές βόλτες, καλά μπάνια, καλές ξάπλες, καλές διακοπές ! 
Εμείς σήμερα με το Γιώργο σπίτι , φουσκωτή πισινούλα και βόλτα τον Σπάικ  όταν δροσίσει! 

Καλως το το κοριτσακι μας!!! Περαστικα γλυκια μου με τον πονοκεφαλο και ευχομαι να περασετε τελεια με την πισινουλα σας και τον Σπαικ! Θα μπει και αυτος στην πισινα αραγε; Εσυ κοριτσι μου ομορφο ξεκουραστηκες λιγο το σκ; Ελπιζω ναι!!!

Just now, demifilol said:

Κ μένα ολα μου πέφτουν κ φωνάζω τον μικρό κ τα μαζεύει !!!δ πειράζει ας κάνουν οι άλλοι κάτι χαχαχά

Καλημέρα Γωγω μ!!ετσι χαρούμενοι θα πάτε στο τραπέζι !!καλα να περάσετε !!!

Σωστη σε βρισκω Δημητρουλα!!!! Δεν παθαινουν κατι να μας βοηθησουν και λιγακι χιχιχιχιχιχ!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ellizza είπε:

Καλημέρα! Πιστεύω ότι δε κουράστηκες οπότε χρειάζεται να κοιτάμε και λίγο την ψυχολογία μας είναι πολύ σημαντική. Να σε ρωτήσω εσένα ο γιατρός σου σου είπε μόνο ξάπλα; Γιατί εμένα μου είπε όχι βάρος ξεκούραση αλλά δε μου είπε να κόψω τελείως το περπάτημα αλλά δε μου είπε και πόσο να περπατάω με τράχηλο 27mm. Και με το ξάπλα όλη μέρα έρχονται τα κόκαλα μου και πιάνονται όλα μαζί :( τωρα την τρίτη έχουμε β επιπέδου να δούμε πώς προχωράμε :)

Κορίτσι μου τώρα το είδα :)..

Κι εμένα ακριβώς τα ίδια μου έχει πει.. Ξεκούραση, καθόλου δουλειές και λίγο περπάτημα. Ξάπλα όλη μέρα είναι δύσκολη άσε που μετά πονάνε όλα. Εγώ η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό μετά τη β επιπέδου δεν έχω βγει πολύ απ  το σπίτι.. Μέχρι τη μαμά μου και την πεθερά μου που πάμε με αυτοκίνητο και λίγο χθες για καφέ. Όλα καλά θα πάνε την Τρίτη.. Μπορεί και να μεγάλωσε ο τράχηλος σου.

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!!! :) σας διαβάζω καθημερινά! Περνάω τις φασουλες μου εδώ με τις υπογλυκαιμιες μου... Με έβαλε ο γιατρός για 10 μέρες να μετράω το ζάχαρο μετά από κάθε γεύμα και κουράστηκα βαρέθηκα κι έχω απογοητευτεί λίγο αύριο θα του στείλω τα αποτελέσματα οοολων των εξετάσεων που με έβαλε να κάνω και όλα τα ζάχαρα που έχω καταγράψει 15 σελίδες (αν τρως 7 φορές την ημέρα γεμίζει η σελίδα) μου πέφτει πολύ και δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Σε άλλα νέα σήμερα έκανα το πρώτο μου μπάνιο. Με αρκετό άγχος μπορώ να πω αλλά ειμαι περήφανη που τα κατάφερα. Όσο να το κάνεις μια ταλαιπωρία να βγεις μεσστον ήλιο να βρεις μέρος να μπεις να κάνεις ντουζ να αλλάξεις μαγιό κλπ εεε μου βγάζω το καπέλο! Χάχα! Όσο για τα πράγματα που πέφτουν ναι ανήκω κι εγώ στο κλαμπ. Αν και τώρα εδώ κι ένα μήνα έχω αρχίσει και κάνω κανονικά δουλειές γιατί έχω πήξει μέσα στο σπίτι βαριέμαι. Όσο για το απαγορευμένο σεξ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ντρέπομαι λίγο... Αλλά να σας πω όχι ότι δεν το ξέρετε αλλά... Υπάρχουν πάρα πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις για να... περάσεις καλά. .. Και εγώ μετά από 9 χρόνια σχέσης τα ανακαλύπτω τώρα σε βάθος! Χάχα. Έχει πλάκα. Και νομίζω ότι η ικανοποίηση αυτή την περίοδο της εγκυμοσύνης είναι πιο μεγάλη... Εκτός αν είναι από την στέρηση! Αυτά τα νεακια μου! Γενικά πάντως @Υβόννηαυτά τα επεισόδια τα παθαίνω κι εγώ. Δεν χάνεις κανένα μυαλό. Νταξει τι να κάνουμε υπάρχει στρες αυτή τη περίοδο. Κι πριν λίγο καιρό ξυπναγα και για λίγη ώρα δεν εβρισκα την κοιλιά μου, τον Σπύρο, τι ώρα της μέρας είναι.

@Petalouditsaa12 εγώ έκανα τεστ στην 29η μέρα με κύκλο συνήθως 30 μέρες βράδυ και δεν είχα πάει για πιπί 2 ώρες μόνο. Και βγήκε θετικότατο! Κάντο και ο, τι κι αν βγει πάρε τον γιατρό σου. Εμένα ο δικός μου. Από το θετικό τεστ με έβαλε να κάνω 1 εβδομάδα μετά χοριακή. 

ΈΤΟΙΜΟ ΤΟ ΣΕΝΤΌΝΙ ΜΟΥ! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Argyroula είπε:

Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!!! :) σας διαβάζω καθημερινά! Περνάω τις φασουλες μου εδώ με τις υπογλυκαιμιες μου... Με έβαλε ο γιατρός για 10 μέρες να μετράω το ζάχαρο μετά από κάθε γεύμα και κουράστηκα βαρέθηκα κι έχω απογοητευτεί λίγο αύριο θα του στείλω τα αποτελέσματα οοολων των εξετάσεων που με έβαλε να κάνω και όλα τα ζάχαρα που έχω καταγράψει 15 σελίδες (αν τρως 7 φορές την ημέρα γεμίζει η σελίδα) μου πέφτει πολύ και δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Σε άλλα νέα σήμερα έκανα το πρώτο μου μπάνιο. Με αρκετό άγχος μπορώ να πω αλλά ειμαι περήφανη που τα κατάφερα. Όσο να το κάνεις μια ταλαιπωρία να βγεις μεσστον ήλιο να βρεις μέρος να μπεις να κάνεις ντουζ να αλλάξεις μαγιό κλπ εεε μου βγάζω το καπέλο! Χάχα! Όσο για τα πράγματα που πέφτουν ναι ανήκω κι εγώ στο κλαμπ. Αν και τώρα εδώ κι ένα μήνα έχω αρχίσει και κάνω κανονικά δουλειές γιατί έχω πήξει μέσα στο σπίτι βαριέμαι. Όσο για το απαγορευμένο σεξ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ντρέπομαι λίγο... Αλλά να σας πω όχι ότι δεν το ξέρετε αλλά... Υπάρχουν πάρα πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις για να... περάσεις καλά. .. Και εγώ μετά από 9 χρόνια σχέσης τα ανακαλύπτω τώρα σε βάθος! Χάχα. Έχει πλάκα. Και νομίζω ότι η ικανοποίηση αυτή την περίοδο της εγκυμοσύνης είναι πιο μεγάλη... Εκτός αν είναι από την στέρηση! Αυτά τα νεακια μου! Γενικά πάντως @Υβόννηαυτά τα επεισόδια τα παθαίνω κι εγώ. Δεν χάνεις κανένα μυαλό. Νταξει τι να κάνουμε υπάρχει στρες αυτή τη περίοδο. Κι πριν λίγο καιρό ξυπναγα και για λίγη ώρα δεν εβρισκα την κοιλιά μου, τον Σπύρο, τι ώρα της μέρας είναι.

@Petalouditsaa12 εγώ έκανα τεστ στην 29η μέρα με κύκλο συνήθως 30 μέρες βράδυ και δεν είχα πάει για πιπί 2 ώρες μόνο. Και βγήκε θετικότατο! Κάντο και ο, τι κι αν βγει πάρε τον γιατρό σου. Εμένα ο δικός μου. Από το θετικό τεστ με έβαλε να κάνω 1 εβδομάδα μετά χοριακή. 

ΈΤΟΙΜΟ ΤΟ ΣΕΝΤΌΝΙ ΜΟΥ! 

Α ρε Αργυρώ,με έκανες κ γέλασα με το μπάνιο!ωραία τα περιγράφεις!αχαχααχαχα!συγχαρητήρια,τα κατάφερες,εγώ αύριο που θα πάω,μάλλον με κόβω να κάθομαι στην σκιά στην ξαπλώστρα γιατί μόνο που το περιέγραψες όλο αυτό,κουράστηκα κιόλας!θα έχω που θα έχω να αλλάζω του μικρού τα μαγιω,μέχρι να κουνηθώ κ για μένα,άστα βραστα! 

Για το ζάχαρο σορυ αλλά δεν κατάλαβα τι εννοείς,μετριέσαι μετά από κάθε ώρα,οκ αυτό το κατάλαβα,κι εγώ έτσι το έκανα πέρσι αλλά οι μετρήσεις σου όλες είναι πολύ χαμηλές;έχεις υπογλυκαιμία;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Argyroula said:

Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!!! :) σας διαβάζω καθημερινά! Περνάω τις φασουλες μου εδώ με τις υπογλυκαιμιες μου... Με έβαλε ο γιατρός για 10 μέρες να μετράω το ζάχαρο μετά από κάθε γεύμα και κουράστηκα βαρέθηκα κι έχω απογοητευτεί λίγο αύριο θα του στείλω τα αποτελέσματα οοολων των εξετάσεων που με έβαλε να κάνω και όλα τα ζάχαρα που έχω καταγράψει 15 σελίδες (αν τρως 7 φορές την ημέρα γεμίζει η σελίδα) μου πέφτει πολύ και δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. Σε άλλα νέα σήμερα έκανα το πρώτο μου μπάνιο. Με αρκετό άγχος μπορώ να πω αλλά ειμαι περήφανη που τα κατάφερα. Όσο να το κάνεις μια ταλαιπωρία να βγεις μεσστον ήλιο να βρεις μέρος να μπεις να κάνεις ντουζ να αλλάξεις μαγιό κλπ εεε μου βγάζω το καπέλο! Χάχα! Όσο για τα πράγματα που πέφτουν ναι ανήκω κι εγώ στο κλαμπ. Αν και τώρα εδώ κι ένα μήνα έχω αρχίσει και κάνω κανονικά δουλειές γιατί έχω πήξει μέσα στο σπίτι βαριέμαι. Όσο για το απαγορευμένο σεξ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ντρέπομαι λίγο... Αλλά να σας πω όχι ότι δεν το ξέρετε αλλά... Υπάρχουν πάρα πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις για να... περάσεις καλά. .. Και εγώ μετά από 9 χρόνια σχέσης τα ανακαλύπτω τώρα σε βάθος! Χάχα. Έχει πλάκα. Και νομίζω ότι η ικανοποίηση αυτή την περίοδο της εγκυμοσύνης είναι πιο μεγάλη... Εκτός αν είναι από την στέρηση! Αυτά τα νεακια μου! Γενικά πάντως @Υβόννηαυτά τα επεισόδια τα παθαίνω κι εγώ. Δεν χάνεις κανένα μυαλό. Νταξει τι να κάνουμε υπάρχει στρες αυτή τη περίοδο. Κι πριν λίγο καιρό ξυπναγα και για λίγη ώρα δεν εβρισκα την κοιλιά μου, τον Σπύρο, τι ώρα της μέρας είναι.

@Petalouditsaa12 εγώ έκανα τεστ στην 29η μέρα με κύκλο συνήθως 30 μέρες βράδυ και δεν είχα πάει για πιπί 2 ώρες μόνο. Και βγήκε θετικότατο! Κάντο και ο, τι κι αν βγει πάρε τον γιατρό σου. Εμένα ο δικός μου. Από το θετικό τεστ με έβαλε να κάνω 1 εβδομάδα μετά χοριακή. 

ΈΤΟΙΜΟ ΤΟ ΣΕΝΤΌΝΙ ΜΟΥ! 

Καλως το κοριτσι μας!!! Αργυρουλα μου πολυ χαρηκα εγω που πηγατε στη θαλασσιτσα σημερα!!! Σιγουρα εχει μια ταλαιπωρια εξτρα αλλα σε σχεση με του χρονου, που θα κουβαλαμε κουβαδακια, αντιηλιακα, σνακακια και δεν ξερω τι αλλο, μια χαρα ειμαστε χιχιχχιχι! Ηταν ομορφη η θαλασσα; Σε χαλαρωσε το κολυμπι; Ελπιζω ναι!

Οσο για το απαγορευμενο σεξ, ναι ειναι αληθεια οτι και τα γυρω γυρω μια χαρα ειναι! Νομιζω κανει καλο και στην ψυχολογια μας λιγο αγκαλιτσες και χαδακια με τον αντρουλη! Ναι ξερω δνε ειναι ακριβως αγκαλιτσες και χαδακια αλλα ειναι πολυ ομορφη φαση και αυτη!!! Φαντασια και ορεξη να υπαρχει και ολα γινονται!

Κοριτσι μου καλα εκανες και γραφεις καθε μετρηση, αφου ετσι σου ειπε. Πιστευω οτι θα δει τωρα ο γιατρος τις μετρησεις σου καθ θα σε καθοδηγησει. Δεν ξερω καθολου τι κανεις στην υπογλυκαιμια, γιατι βλεπω τρως και συχνα γενικα, που νομιζω βοηθαει. Θα σου πει ομως ο γιατρος, μην ανησυχεις καθολου εσυ!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Α ρε Αργυρώ,με έκανες κ γέλασα με το μπάνιο!ωραία τα περιγράφεις!αχαχααχαχα!συγχαρητήρια,τα κατάφερες,εγώ αύριο που θα πάω,μάλλον με κόβω να κάθομαι στην σκιά στην ξαπλώστρα γιατί μόνο που το περιέγραψες όλο αυτό,κουράστηκα κιόλας!θα έχω που θα έχω να αλλάζω του μικρού τα μαγιω,μέχρι να κουνηθώ κ για μένα,άστα βραστα! 

Για το ζάχαρο σορυ αλλά δεν κατάλαβα τι εννοείς,μετριέσαι μετά από κάθε ώρα,οκ αυτό το κατάλαβα,κι εγώ έτσι το έκανα πέρσι αλλά οι μετρήσεις σου όλες είναι πολύ χαμηλές;έχεις υπογλυκαιμία;;

Καλημέρα Μαράκι μου! Έχω κάποιες μετρήσεις αρκετα χαμηλές στην μια ωρα ναι. Τύπου 75 μετά από φαγητό. Και μετά ίσως ανεβαίνει απότομα και πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να πέσει κι άλλο. Ακόμα στο ψάξιμο είμαστε. Αλλά μου είπε ότι πρέπει να το ρυθμίζω. Εγώ τρώω κάθε 1.5 ώρα μεριπου αλλά κι αυτό είναι πολύ κουραστικό. Δηλαδή τρώω μα@@@ες γιατι αν έτρωγα κανονικά κάθε μιάμιση ώρα...παει χαθήκαμε. Αύριο πιστεύω να έχω απαντήσεις. Τώρα πάω για άνω κοιλιάς να δούμε ότι όλα τα όργανα κι εκεί λειτουργούν κανονικά. Λέτε Άμα του πω του κυρίου κατέβα πιο κάτω να δούμε τον μπεμπη θα μου το κάνει τζάμπα?? Χάχα 

8 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Καλως το κοριτσι μας!!! Αργυρουλα μου πολυ χαρηκα εγω που πηγατε στη θαλασσιτσα σημερα!!! Σιγουρα εχει μια ταλαιπωρια εξτρα αλλα σε σχεση με του χρονου, που θα κουβαλαμε κουβαδακια, αντιηλιακα, σνακακια και δεν ξερω τι αλλο, μια χαρα ειμαστε χιχιχχιχι! Ηταν ομορφη η θαλασσα; Σε χαλαρωσε το κολυμπι; Ελπιζω ναι!

Οσο για το απαγορευμενο σεξ, ναι ειναι αληθεια οτι και τα γυρω γυρω μια χαρα ειναι! Νομιζω κανει καλο και στην ψυχολογια μας λιγο αγκαλιτσες και χαδακια με τον αντρουλη! Ναι ξερω δνε ειναι ακριβως αγκαλιτσες και χαδακια αλλα ειναι πολυ ομορφη φαση και αυτη!!! Φαντασια και ορεξη να υπαρχει και ολα γινονται!

Κοριτσι μου καλα εκανες και γραφεις καθε μετρηση, αφου ετσι σου ειπε. Πιστευω οτι θα δει τωρα ο γιατρος τις μετρησεις σου καθ θα σε καθοδηγησει. Δεν ξερω καθολου τι κανεις στην υπογλυκαιμια, γιατι βλεπω τρως και συχνα γενικα, που νομιζω βοηθαει. Θα σου πει ομως ο γιατρος, μην ανησυχεις καθολου εσυ!

Κορίτσι μου γλυκό καλημέρα!! Δεν θα σου πω ψέματα δεν με χαλάρωσε ακριβώς γιατί κρύωνα πάρα πολύ και φοβόμουν μην του κάνω κακό. Χάχα Αλλά δεν του έκανα τελικά! Μια χαρά είναι χορεύει τώρα που γράφω!! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή εβδομάδα!!! @Argyroula Κορίτσι μου είναι τόσο ζεστός στο αμνιακό σου υγρό έχει σταθερή θερμοκρασία και δεν επηρεάζεται καθόλου ο μπεμπάκος σου!!! Εσυ πρέπει να μπαίνεις αργά αργά να συνηθίζεις γιατί και με την έντονη κυκλοφορία του αίματος το σώμα επηρεάζεται ! Αχ καλε ναιιι! Πες του να πάει πιο κάτω λίγο να δείτε κ το μωροοοο!!!! Με την υπογλυκαιμία θα σου πει και η ενδοκρινολόγος , αλλά όλα φτιάχνονται !!!

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ομορφα, καλημερα!!!! Καλη βδομαδα να εχουμε, καλα μπανακια σε οσες πανε σημερα, καλη ξεκουραση σε οσες ειναι σπιτι, καλη δουλιτσα σε οσες δουλευουν! 

Εγω κοριτσια μου οηρα τη γιατρο, 89 ζαχαρο νηστειας, οποτε ειπε ειναι οκ. Βεβαια πρεπει να μετριεμαι γενικως το πρωι και να εχω το νου μου με το βραδινο γευμα γιατι ανεβαινει καποιες φορες.

@Alkyoni μου το πετυχα νομιζω σημερα για τον υπερηχο!! Με το καλο να δεις τη μπεμπα σου!

@Argyroula να ειναι ολα τελεια σημερα και απλα να θελει μια μικρη ρυθμιση με διατροφη!

Απειρα φιλακια σε ολες, εγω ανεβαινω στο πανεπιστημιο σημερα για λιγο και ελπιζω να μη σκασω απο τη ζεστη! 

 

Just now, Geo81 said:

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή εβδομάδα!!! @Argyroula Κορίτσι μου είναι τόσο ζεστός στο αμνιακό σου υγρό έχει σταθερή θερμοκρασία και δεν επηρεάζεται καθόλου ο μπεμπάκος σου!!! Εσυ πρέπει να μπαίνεις αργά αργά να συνηθίζεις γιατί και με την έντονη κυκλοφορία του αίματος το σώμα επηρεάζεται ! Αχ καλε ναιιι! Πες του να πάει πιο κάτω λίγο να δείτε κ το μωροοοο!!!! Με την υπογλυκαιμία θα σου πει και η ενδοκρινολόγος , αλλά όλα φτιάχνονται !!!

Καλημερα κοριτσι μου!!! Πως ηταν η πισινα χτες; Χαμος;

Τί μου θυμησες τωρα με αυτη την αναλυση για το αμνιακο υγρο και τη θερμοκρασια του μωρου! Λοιπον, εγω τις προαλλες ηπια κρυο νερο, το οποιο αρεσει πολυ στο μπεμπη και καθε φορα κουνιεται! Το λεω στη μαμα μου και τί μου λεει; Λες να κρυωνει το παιδι; Να πινεις ζεστο νερο! Χαχχααχχ αφου δεν μου ειπε να του βαλω και ζακετα παλι.καλα!

  • Χαχα 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα, καλημερα!!!! Καλη βδομαδα να εχουμε, καλα μπανακια σε οσες πανε σημερα, καλη ξεκουραση σε οσες ειναι σπιτι, καλη δουλιτσα σε οσες δουλευουν! 

Εγω κοριτσια μου οηρα τη γιατρο, 89 ζαχαρο νηστειας, οποτε ειπε ειναι οκ. Βεβαια πρεπει να μετριεμαι γενικως το πρωι και να εχω το νου μου με το βραδινο γευμα γιατι ανεβαινει καποιες φορες.

@Alkyoni μου το πετυχα νομιζω σημερα για τον υπερηχο!! Με το καλο να δεις τη μπεμπα σου!

@Argyroula να ειναι ολα τελεια σημερα και απλα να θελει μια μικρη ρυθμιση με διατροφη!

Απειρα φιλακια σε ολες, εγω ανεβαινω στο πανεπιστημιο σημερα για λιγο και ελπιζω να μη σκασω απο τη ζεστη! 

 

Καλημερα κοριτσι μου!!! Πως ηταν η πισινα χτες; Χαμος;

Τί μου θυμησες τωρα με αυτη την αναλυση για το αμνιακο υγρο και τη θερμοκρασια του μωρου! Λοιπον, εγω τις προαλλες ηπια κρυο νερο, το οποιο αρεσει πολυ στο μπεμπη και καθε φορα κουνιεται! Το λεω στη μαμα μου και τί μου λεει; Λες να κρυωνει το παιδι; Να πινεις ζεστο νερο! Χαχχααχχ αφου δεν μου ειπε να του βαλω και ζακετα παλι.καλα!

Χαχαχα μια ζακετουλα θα ήταν χρήσιμη. Εμένα η μαμά μου όποτε της ελεγα να κοίτα τη κοιλιά κουνιέται κρυβόταν ρε κορίτσια. Ε κ της λέω μήπως θέλει ν ατού τάξεις κανένα παιχνίδι? Καλέ κ άρχισε αμέσως... Χαχαχα

  • Χαχα 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Χαχαχα μια ζακετουλα θα ήταν χρήσιμη. Εμένα η μαμά μου όποτε της ελεγα να κοίτα τη κοιλιά κουνιέται κρυβόταν ρε κορίτσια. Ε κ της λέω μήπως θέλει ν ατού τάξεις κανένα παιχνίδι? Καλέ κ άρχισε αμέσως... Χαχαχα

Απο τωρα τη χειριζεται τη γιαγια ο μικρος!!! Καταλαβες ποια θα του παρει οτι κονσολα για ηλεκτρονικα κυκλοφορει!!! Με ενα χαμογελο του μπεμπη η γιαγια θα κανει τα παντα χαχαχαχα!!!

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλημέρα Μαράκι μου! Έχω κάποιες μετρήσεις αρκετα χαμηλές στην μια ωρα ναι. Τύπου 75 μετά από φαγητό. Και μετά ίσως ανεβαίνει απότομα και πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να πέσει κι άλλο. Ακόμα στο ψάξιμο είμαστε. Αλλά μου είπε ότι πρέπει να το ρυθμίζω. Εγώ τρώω κάθε 1.5 ώρα μεριπου αλλά κι αυτό είναι πολύ κουραστικό. Δηλαδή τρώω μα@@@ες γιατι αν έτρωγα κανονικά κάθε μιάμιση ώρα...παει χαθήκαμε. Αύριο πιστεύω να έχω απαντήσεις. Τώρα πάω για άνω κοιλιάς να δούμε ότι όλα τα όργανα κι εκεί λειτουργούν κανονικά. Λέτε Άμα του πω του κυρίου κατέβα πιο κάτω να δούμε τον μπεμπη θα μου το κάνει τζάμπα?? Χάχα 

Κορίτσι μου γλυκό καλημέρα!! Δεν θα σου πω ψέματα δεν με χαλάρωσε ακριβώς γιατί κρύωνα πάρα πολύ και φοβόμουν μην του κάνω κακό. Χάχα Αλλά δεν του έκανα τελικά! Μια χαρά είναι χορεύει τώρα που γράφω!! 

Αργυρώ κι εγώ αυτό είχα,ειδικά το πρωινό κυμαινόταν από 65 μέχρι 75 στον Βασίλη.θα την βρεις την άκρη.παντως εμένα κ ο ενδοκρινολόγος κ ο γυναικολόγος μου είπαν ότι οι υπογλυκαιμίες δεν είναι επικίνδυνες για το μωρό.καλο είναι να τις ρυθμίσεις για σένα,αλλά για το μπεμπεδακι δεν υπάρχει πρόβλημα.στο λεω γιατί το είχα ρωτήσει πέρσι.

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια.κ σήμερα που λεγαμε για μπανακι,χαααααλια ο καιρός!!!για να δούμε μέχρι το απόγευμα μήπως φτιάξει,αλλιώς άλλη μέρα,τι να κάνουμε;;:evil:εβγαλα κ τα κουβαδάκια εγώ από χθες παναθεμα με!χαχααχα

 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...