Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Petalouditsaa12 είπε:

4η μερα καθυστερησης και εχθες κατα το απογευμα ειδα παλι ροζ στο σκουπισμα.. Δεν ξερω τι να κανω..

Καλημέρα κορίτσι μου κανε ένα τεστακι σήμερα να σου φύγει η αγωνια τα τεστ πρωιμης ανίχνευσης δειχνουν


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Petalouditsaa12 είπε:

4η μερα καθυστερησης και εχθες κατα το απογευμα ειδα παλι ροζ στο σκουπισμα.. Δεν ξερω τι να κανω..

Καλημερα!παρε ενα τεστακι οπως σου εγραψε κ η Γωγω.καλυτερα να το κανεις πρωι νομιζω ειναι πιο αξιοπιστο το αποτελεσμα


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Petalouditsaa12 είπε:

4η μερα καθυστερησης και εχθες κατα το απογευμα ειδα παλι ροζ στο σκουπισμα.. Δεν ξερω τι να κανω..

Καλημέρα.γενικα έχεις σταθερό κυκλο;σου έχει ξανακάνει κάτι ανάλογο;εγώ θα έκανα ένα τεστακι κ σε περίπτωση που δείξει θετικό,τηλέφωνο στον γιατρό,προγεστερόνη κ ξάπλα.μπορει να είναι προεορτια περιόδου,μπορεί να είναι κ αρχές εγκυμοσύνης,είναι πολύ συχνό το ελάχιστο αίμα στης αρχές.σου εύχομαι να είναι το δεύτερο;)

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα!παρε ενα τεστακι οπως σου εγραψε κ η Γωγω.καλυτερα να το κανεις πρωι νομιζω ειναι πιο αξιοπιστο το αποτελεσμα

Ή αν δεν μπορείς να περιμένεις μέχρι αύριο πρωί,προσπάθησε να είναι αρκετή η συγκέντρωση ούρων.δηλαδη να έχει κάποιες ώρες να πας τουαλέτα.

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Γεια σας κορίτσια μ καλό ΣΚ σε όλες.. Σας χαιρετώ από Κάρπαθο χαχα.. Χθες αποφασίσαμε ν έρθουμε γ ένα βράδυ γτ ειναι σχετικά κοντά κ γτ δεν νομίζω ν ξανά είχαμε την ευκαιρία.. Το κερασάκι στη τουρτα ειναι οτι γ όσες ειναι κ από Κρήτη κ ίσως ξέρουν τ πελαγος εδώ έχει πολυ αέρα.. Ήρθαμε με ταχύπλοο από Σητεία με 6 μποφόρ.. Τα νερά πεφταν στα τζάμια φανταστείτε.. Σοκ μ έπιασε κρυος ιδρώτας φοβήθηκα κ φυσικά τ έβγαλα 4 φορές.. Τώρα είμαι καλά ευτυχώς και θ γυρίσουμε αυριο με φέρυ μποουτ.. Κ τ αλλά πολυ όμορφα μέρη.. Σας διαβάζω όλες.. @Υβόννη μεγεια τ μαλλάκι λίγο ανανέωση τ χρειαζόμαστε κ εγώ τ Σεπτέμβριο μετά τ γάμο της κουμπαρας μ θα τ κάνω καρε γτ τώρα τ έχω σχεδόν μέχρι τ κωλο:P

@MumMaria  δεν ξέρεις ποσο μ αρεσει π βγαίνετε γ βολτουλες κ καφεδακι έχοντας ήδη ένα μωρό.. Να το συνεχίσετε όσο μπορείτε ειναι όμορφες στιγμές γ μια οικογένεια.. 

@ΕΥΑ! να τ χαίρεσαι τ παιδακι σ κάθε υπέρηχος να ειναι τοσο όμορφος!! 

@MinakiG   η ώρα η καλή τ περασα προσφατα κ ειναι η πολυ ομορφη εμπειρία να τ ευχαριατηθειτε!! 

@Depykal το παγωτο μόκα ειναι τ αγαπημένο μ μου τρεξανε τ σαλια:-P

@Geo81 καλη ξεκουραση κοπέλα μ ευχομαι την επόμενη φορά να ειναι ολα τέλεια!! 

Να περνατε υπέροχα κ οι ατυχές στιγμές να ξεχαστούν !!!

16 ώρες πρίν, Eirini1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!

Εύχομαι ολες να είστε καλά και να περνάτε όμορφα.. Εγω σήμερα πήγα με τον άντρα μου για έναν καφέ στην καφετέρια που είναι λίγο κάτω απ το σπίτι μας.. Είπαμε να τονώσουμε λόγο την ψυχολογία μας και η αλήθεια είναι ότι ήταν πολύ ωραία. Βέβαια μετά γέμισα τύψεις μήπως δεν έπρεπε..

@MumMaria τη ζήλεψα τη βόλτα σας... Πολύ ωραιο παρκάκι και πήγαινα εκεί από παιδί..

@ΕΥΑ! χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στη β επιπέδου!!! Με το καλό όλα..

@Geo81 Χαμουλη έκανε η μπεμπουλα σου.. Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε τέλεια!
@MinakiG η ώρα η καλή!!!!

@Υβόννη μεγεια το μαλλί!!! Κι εγώ χρειάζομαι επειγόντως κούρεμα και κμ ανταύγεια... Θα ρωτήσω το γιατρό μου την Πέμπτη που θα πάω αν μπορώ να πάω κομμωτήριο αλλιώς θα ψάξω κοπέλα να ρθει σπίτι.

Εάν δεν περπατάς μεγάλες αποστάσεις μην νιώθεις άσχημα κ να το ξανακάνεις με την ίδια προσοχή !!

9 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Θα συμφωνήσω με το ειρηνακι για hm αλλιώς δες ιντερνετικά απο asos για το κάτω μέρος;)

Ειρηνακι μου μην στεναχωριέσαι,του χρόνου μαζί με τον γιο σου θα ευχαριστηθεις μπανάκια!!λίγη υπομονή κοπέλα μου!:x

Καούρες κι εσύ ε;;;υπομονή κοπέλα μου,φάε όμως λίγο παγωτακι για το καλό αλλά όχι βράδυ να μην σου πέσει βαρύ..το μπεμπέ σου θα γεννηθεί με μαλλουρα για να έχεις από τώρα καουρες;)

Άντε άντε το καλά κοντευετε!!!με γεια κ το μαλλί,μεγάλη ανανέωση μετά από 5 μήνες φαντάζομαι..:grin:

Κοντό καρέ σαν μια ωραία γαλλιδουλα συμπεθέρα μου!!!είναι κ της μοδος τώρα!!αλλά κ να μην σου αρέσει,θα μακρυνει,μέχρι να γεννηθεί ο γιος σου θα σε δει με το μαλλί που θες:P

Έχεις στα υπόψη σου κανένα νόστιμο παγωτακι με στέβια;;εσύ που τα έχεις ψάξει αυτά..

Άσε συμπεθέρα σήμερα με την ζέστη τα είδαμε όλα...αλλά ο γαμπρός σου κύριος!!!μέσα στα χαμόγελα,έκανε 'γεια σου,γεια σου' με το χεράκι του σε όλους τους περαστικούς (κοινωνικός σαν την μαμά του) κ μόλις κάτσαμε για καφέ,έγειρε πίσω κ έριξε κάτι υπνους...!!

Στα καλύτερα θα την πηγαίνει την κοράκλα σου γιατί την κόβω κ για σουρτουκο!χαχαχα

Πω πω κοριτσάκι μου ζόρι το ανακάτεμα..αλλά κάνατε την βολτουλα σας κ είδατε κ την Κάρπαθο!!!σκέψου αυτες τις διακοπές θα τις θυμάστε πάντα τόσο γλυκά,με εσένα εγκυουλα, τελευταίο καλοκαίρι τα δύο σας.ελπιζω να συνηλθες τώρα κ καλό γυρισμό να έχεις!!

Θα κάνετε κι εσείς τις βόλτες σας με την κορούλα σας!!στο χέρι σας είναι!εγώ κάθε μέρα τον έβγαζα από ημερών ..τι με κρύο τι με βροχή..έξω εμείς..σαν τους τρελούς!!για αυτό κ η καραντίνα μας κόστισε διπλά..

Συμπεθέρα μ είσαι πολύ πολύ τυχερή που έχεις ένα τέτοιο πλάσμα !!!σε άφησε κ ν πιεις καφεδάκι !!κυριος με τα ολα του !!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Να περνατε υπέροχα κ οι ατυχές στιγμές να ξεχαστούν !!!

Εάν δεν περπατάς μεγάλες αποστάσεις μην νιώθεις άσχημα κ να το ξανακάνεις με την ίδια προσοχή !!

Συμπεθέρα μ είσαι πολύ πολύ τυχερή που έχεις ένα τέτοιο πλάσμα !!!σε άφησε κ ν πιεις καφεδάκι !!κυριος με τα ολα του !!!

Για να δεις τι γαμπρό σου δίνω!χααχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!καλή Κυριακή να έχουμε!εδώ η ζέστη πάλι καλά κρατεί,αλλά δεν πτοουμαστε!τώρα θα βγούμε βολτουλα όλοι μαζί,θα πάμε να βρούμε για καφέ ένα φιλικό ζευγάρι που φεύγει εναν μήνα διακοπές Κύπρο(!) να τους χαιρετήσουμε!! Και αύριο περιμένω πως κ πως το πρώτο μας οικογενειακό μπάνιο το απογευματάκι!είπαμε να πάμε καθημερινή να μην βρούμε κίνηση προς κ από Χαλκιδική κ ταλαιπωρηθεί ο μικρός!έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα κάνει!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα.γενικα έχεις σταθερό κυκλο;σου έχει ξανακάνει κάτι ανάλογο;εγώ θα έκανα ένα τεστακι κ σε περίπτωση που δείξει θετικό,τηλέφωνο στον γιατρό,προγεστερόνη κ ξάπλα.μπορει να είναι προεορτια περιόδου,μπορεί να είναι κ αρχές εγκυμοσύνης,είναι πολύ συχνό το ελάχιστο αίμα στης αρχές.σου εύχομαι να είναι το δεύτερο;)

Ή αν δεν μπορείς να περιμένεις μέχρι αύριο πρωί,προσπάθησε να είναι αρκετή η συγκέντρωση ούρων.δηλαδη να έχει κάποιες ώρες να πας τουαλέτα.

Ναι εχω σταθερο κυκλο 26-29 ημερες.. Εγω αγχωθει πολυ δενξερω τι να πιστεψω πια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellizza είπε:

Καλημέρα! Πιστεύω ότι δε κουράστηκες οπότε χρειάζεται να κοιτάμε και λίγο την ψυχολογία μας είναι πολύ σημαντική. Να σε ρωτήσω εσένα ο γιατρός σου σου είπε μόνο ξάπλα; Γιατί εμένα μου είπε όχι βάρος ξεκούραση αλλά δε μου είπε να κόψω τελείως το περπάτημα αλλά δε μου είπε και πόσο να περπατάω με τράχηλο 27mm. Και με το ξάπλα όλη μέρα έρχονται τα κόκαλα μου και πιάνονται όλα μαζί :( τωρα την τρίτη έχουμε β επιπέδου να δούμε πώς προχωράμε :)

Καλημέρα σου !Κ εμένα μου είπε να περπατάω λίγο !καλα αποτελέσματα στη β επιπ !εφτασε η ώρα ,,ολα θα ναι καλα !!

Just now, Petalouditsaa12 είπε:

Ναι εχω σταθερο κυκλο 26-29 ημερες.. Εγω αγχωθει πολυ δενξερω τι να πιστεψω πια

Υπάρχει το τεστ που δείχνει από νωρίς !νομιζω ότι πρέπει να το κανεις για να ηρεμήσεις !!

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!καλή Κυριακή να έχουμε!εδώ η ζέστη πάλι καλά κρατεί,αλλά δεν πτοουμαστε!τώρα θα βγούμε βολτουλα όλοι μαζί,θα πάμε να βρούμε για καφέ ένα φιλικό ζευγάρι που φεύγει εναν μήνα διακοπές Κύπρο(!) να τους χαιρετήσουμε!! Και αύριο περιμένω πως κ πως το πρώτο μας οικογενειακό μπάνιο το απογευματάκι!είπαμε να πάμε καθημερινή να μην βρούμε κίνηση προς κ από Χαλκιδική κ ταλαιπωρηθεί ο μικρός!έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα κάνει!!!

Καλημεραααα!!!!!!τελεια Κυριακή θα έχετε !!!και ακόμα καλύτερη Δευτέρα !!!!θα ξετρελαθεί ο γλυκούλης σας αύριο !!!καλα να περάσετε κοπέλα μου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα σου !Κ εμένα μου είπε να περπατάω λίγο !καλα αποτελέσματα στη β επιπ !εφτασε η ώρα ,,ολα θα ναι καλα !!

Ευχαριστώ πολύ! Ότι καλύτερο εύχομαι!! Σου είπε αν έχει σημασία να κάθεσαι ή να ξαπλώνεις;  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellizza είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ότι καλύτερο εύχομαι!! Σου είπε αν έχει σημασία να κάθεσαι ή να ξαπλώνεις;  

Να σαι καλα !με τη βαρύτητα Δ επηρεάζεται μου έχει πει η γιατρός !δ πρέπει όμως να κουράζεσαι !δλδ εγώ κ κάθομαι κ ξαπλώνω κ περπατάω λίγο !αλλα δεν κάνω καμία δουλειά ,ούτε σηκώνω κάτι ,ούτε σκύβω !

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; 
τρομερή ζέστη στην Αθήνα και σήμερα... και πολύ πονοκέφαλο εγώ! Είπατε πολλά και εχτές δεν σας διάβασα καθόλου! Εύχομαι μια όμορφη Κυριακή! Καλές βόλτες, καλά μπάνια, καλές ξάπλες, καλές διακοπές ! 
Εμείς σήμερα με το Γιώργο σπίτι , φουσκωτή πισινούλα και βόλτα τον Σπάικ  όταν δροσίσει! 

  • Μου αρέσει 4

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; 
τρομερή ζέστη στην Αθήνα και σήμερα... και πολύ πονοκέφαλο εγώ! Είπατε πολλά και εχτές δεν σας διάβασα καθόλου! Εύχομαι μια όμορφη Κυριακή! Καλές βόλτες, καλά μπάνια, καλές ξάπλες, καλές διακοπές ! 
Εμείς σήμερα με το Γιώργο σπίτι , φουσκωτή πισινούλα και βόλτα τον Σπάικ  όταν δροσίσει! 

Καλημέρα Geo ,,ελπιζω να ξεκουραστηκες λίγο !να δροσιστείς κ εσυ με την πισινουλα !!αν κ είμαι σίγουρη ότι θα γίνεις λούτσα από τον Γιωργακη !

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου μαντέψτε τιιι έγινε χθες. Χαχαχα σωστά πήγε το μυαλό σας. Τουλάχιστον μια προσπάθεια υπενθύμισης έγινε. Εμείς πήραμε τώρα ένα καφεδάκι από το μαγαζί μας και θα ετοιμαστούμε για το τραπέζι της ορκομωσιας μιας φίλης μου και της μελλοντικής νονας του μπεμπη 

  • Μου αρέσει 6

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Να σαι καλα !με τη βαρύτητα Δ επηρεάζεται μου έχει πει η γιατρός !δ πρέπει όμως να κουράζεσαι !δλδ εγώ κ κάθομαι κ ξαπλώνω κ περπατάω λίγο !αλλα δεν κάνω καμία δουλειά ,ούτε σηκώνω κάτι ,ούτε σκύβω !

Μια από τα ιδια! Εν τω μεταξύ έχω παρατηρήσει ότι από τότε που δε σκύβω όλα μου πέφτουν κάτω! Τα αφήνω εκεί και μετά περνάει ο άντρας μου και τα μαζεύει! Χαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...