Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα κανε και ενα πειραμα! Το εκανα εγω και εχει πολυ γελιο! Ζυγισου μια κανονικα και μετα βαλε τον αντρουλη να κραταει το στηθος σου οσο ξαναζυγιζεσαι! Εγω ειμαι 3μισι κιλα λιγοτερη χαχαχαχαχα!!!! Ειναι και το βυζι κοριτσια, μη το προσπερναμε καθολου!

Και τωρα μου ηρθε ενα προβλημα για την δευτερα Δημοτικου "Η εγκυος Μαρια ζυγιζει 65 κιλα και οταν ξαναζυγιστηκε με τον αντρα της να κραταει το στηθος της ηταν 62.  Ποσα κιλα ειναι το στηθος της Μαριας;" Το ονομα Μαρια το εβαλα επειδη ολο αυτο βαζουν στα προβληματα @MumMaria! Δεν υπονοοω τιποτα για το δικο σου βυζι χαχαχα!!!!

Αλήθεια έλιωσαααα το καλύτερο σου μήνυμα... Από που να το πιάσω?  Ότι το έκανα εικόνα μόλις ξυπνήσει να του το πω η το πρόβλημα με τη δύσκολη γενικά λύση? 

Άμα είναι τέτοιες ασκήσεις μαθηματικών βάζε μου μ αρέσουν κ ξεχνιέμαι κ σίγουρα 

  • Χαχα 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 said:

Αλήθεια έλιωσαααα το καλύτερο σου μήνυμα... Από που να το πιάσω?  Ότι το έκανα εικόνα μόλις ξυπνήσει να του το πω η το πρόβλημα με τη δύσκολη γενικά λύση? 

Άμα είναι τέτοιες ασκήσεις μαθηματικών βάζε μου μ αρέσουν κ ξεχνιέμαι κ σίγουρα 

Χαχαχχαα αληθεια εγω το εκανα! Ηθελα να δω απο περιεργεια τι γινεται με το στηθος! Κανε απλα εικονα μια εγκυο με το βρακι πανω στη ζυγαρια και τον αντρα να κραταει τα βυζια χαχαχαχχαχ!!!! Εμεις ειμαστε αυτοι! Αν το δοκιμασετε περιμενω νεα, αλλα.κλεισε μπατζουρια και κουρτινες μην ξεφτυλιστουμε!! Χχχαχαα

Σοβαρα τωρα, να τρωμε καλα και θρεπτικα για τα μωρακια μας πρεπει, καμια χαζομαρουλα αν δεν εχουμε θεμα με ζαχαρο.κτλ που και που γιατι φτιαχνει την ψυχολογια και απο κει και περα το σωμα ξερει. Αν παιρνουμε κιλα εξτρα χωρις να τρωμε απειρα, τα χρειαζεται για καποιο λογο.

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις σας,μπορω να πω οτι ξεμπλοκαρα λιγο το μυαλο μου.αυτο που λες Υβοννη,δεν φαινονται.Σε αλλα νεα μεθαυριο παμε στο νησι για 2 εβδομαδες,θα γυρισουμε για το επομενο ραντεβου με τον γιατρο κ μετα βλεποντας κ κανοντας.Ωραιες κ χρησιμες πληροφοριες Μαρια για τα ζιπουνακια/φορμακια.

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα κανε και ενα πειραμα! Το εκανα εγω και εχει πολυ γελιο! Ζυγισου μια κανονικα και μετα βαλε τον αντρουλη να κραταει το στηθος σου οσο ξαναζυγιζεσαι! Εγω ειμαι 3μισι κιλα λιγοτερη χαχαχαχαχα!!!! Ειναι και το βυζι κοριτσια, μη το προσπερναμε καθολου!

Και τωρα μου ηρθε ενα προβλημα για την δευτερα Δημοτικου "Η εγκυος Μαρια ζυγιζει 65 κιλα και οταν ξαναζυγιστηκε με τον αντρα της να κραταει το στηθος της ηταν 62.  Ποσα κιλα ειναι το στηθος της Μαριας;" Το ονομα Μαρια το εβαλα επειδη ολο αυτο βαζουν στα προβληματα @MumMaria! Δεν υπονοοω τιποτα για το δικο σου βυζι χαχαχα!!!!

Υπονοεις δεν υπονοεις συμπεθερα,πάνω από 3 κιλό έχει φτάσει το στήθος!!!άσε ασε

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Σας ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις σας,μπορω να πω οτι ξεμπλοκαρα λιγο το μυαλο μου.αυτο που λες Υβοννη,δεν φαινονται.Σε αλλα νεα μεθαυριο παμε στο νησι για 2 εβδομαδες,θα γυρισουμε για το επομενο ραντεβου με τον γιατρο κ μετα βλεποντας κ κανοντας.Ωραιες κ χρησιμες πληροφοριες Μαρια για τα ζιπουνακια/φορμακια.

Αχ τι καλά!!!!!!να κάνετε πολλά μπανάκια,βολτουλες,να ξεκουραστείς κ να γεμίσεις μπαταρίες!το φθινόπωρο που μας έρχεται θα είναι μοναδικό!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...χαθηκα σημερα,παρολα αυτα σας διαβασα ολες...

Εμας ηρθε ενας ξαδερφος του αντρα μου απο Θεσσαλονικη κ τον φιλοξενουμε...

Εγω κοριτσια εχω παρει 5 κιλα, τα οποια απ οτι βλεπω ειναι ολα στον πωπω...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα αγαπημένα μου κορίτσια!!! Έτρεχα σήμερα όλη μέρα κ δεν πρόλαβα να σας γράψω. Μόλις γυρισαμε σπίτι από τον γιατρό! Δεν ξέρω τι να σας πρωτοπώ!
Στην αρχή η κορούλα μας είχε τα χεράκια στο πρόσωπακι της. Σκεφτόμουν ή θα μας βγει ντροπαλή ή μοιάζει του μπαμπά της κ κρύβεται γιατί δεν θέλει να με στενοχωρησει! Οντως κορίτσια μου μόλις έβγαλε τα χεράκια της από το προσωπάκι σκάει η ατάκα από τον γιατρό « το παιδάκι σας μοιάζει στον μπαμπά του». Βέβαια εδώ θέλω να σας πω ότι πραγματικά χαίρομαι που θα μοιάσει στον μπαμπά της. Ας ελπίσουμε όμως να μην πάρει από τα μαλλιά του! Χαχα.         Η κοκονα μας η όμορφη είναι 350 γρμ κ μου είπε με βάση τα στατιστικά θα γεννηθεί γύρω στα 3200. Ο πλακούντας είναι οκ όποτε μας έδωσε το πράσινο φως κ για σεξ. Ευλόγησον ( κ που να ήξερε)                                                          Έχω πάρει τρία κιλά από την αρχή της εγκυμοσύνης κ η πίεση είναι καλή. Μου είπε να κάνω καμπύλη αρχές Αυγούστου κ μου έδωσε διατροφή για τρεις μέρες πριν την λήψη. 
Κοριτσια μου πήραμε μεγάλη χαρά σήμερα! Κάθε φορά που πάμε στο γιατρό βλέπουμε τις διάφορες στο μωράκι μας από την προηγούμενη φορά. Είναι θαύμα αυτό που μας συμβαίνει. Η Παναγίτσα να μας προστατεύει όλες 

  • Μου αρέσει 10

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα αγαπημένα μου κορίτσια!!! Έτρεχα σήμερα όλη μέρα κ δεν πρόλαβα να σας γράψω. Μόλις γυρισαμε σπίτι από τον γιατρό! Δεν ξέρω τι να σας πρωτοπώ!
Στην αρχή η κορούλα μας είχε τα χεράκια στο πρόσωπακι της. Σκεφτόμουν ή θα μας βγει ντροπαλή ή μοιάζει του μπαμπά της κ κρύβεται γιατί δεν θέλει να με στενοχωρησει! Οντως κορίτσια μου μόλις έβγαλε τα χεράκια της από το προσωπάκι σκάει η ατάκα από τον γιατρό « το παιδάκι σας μοιάζει στον μπαμπά του». Βέβαια εδώ θέλω να σας πω ότι πραγματικά χαίρομαι που θα μοιάσει στον μπαμπά της. Ας ελπίσουμε όμως να μην πάρει από τα μαλλιά του! Χαχα.         Η κοκονα μας η όμορφη είναι 350 γρμ κ μου είπε με βάση τα στατιστικά θα γεννηθεί γύρω στα 3200. Ο πλακούντας είναι οκ όποτε μας έδωσε το πράσινο φως κ για σεξ. Ευλόγησον ( κ που να ήξερε)                                                          Έχω πάρει τρία κιλά από την αρχή της εγκυμοσύνης κ η πίεση είναι καλή. Μου είπε να κάνω καμπύλη αρχές Αυγούστου κ μου έδωσε διατροφή για τρεις μέρες πριν την λήψη. 
Κοριτσια μου πήραμε μεγάλη χαρά σήμερα! Κάθε φορά που πάμε στο γιατρό βλέπουμε τις διάφορες στο μωράκι μας από την προηγούμενη φορά. Είναι θαύμα αυτό που μας συμβαίνει. Η Παναγίτσα να μας προστατεύει όλες 

Τι ομορφα νεα!!μεγαλωνει η μπεμπα σας!!ειναι φοβερο συναισθημα οντως καθε φορα κ οσο περνανε οι εβδομαδες φαινονται κ καθαροτερα τα φατσακια τους!!


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ΕΥΑ! said:

Σας ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις σας,μπορω να πω οτι ξεμπλοκαρα λιγο το μυαλο μου.αυτο που λες Υβοννη,δεν φαινονται.Σε αλλα νεα μεθαυριο παμε στο νησι για 2 εβδομαδες,θα γυρισουμε για το επομενο ραντεβου με τον γιατρο κ μετα βλεποντας κ κανοντας.Ωραιες κ χρησιμες πληροφοριες Μαρια για τα ζιπουνακια/φορμακια.

Ευακι μου με το καλο να πατε στο νησακι σας!!! Θα πω λιγο οτι ζηλευω αλλα θα μας λες τα νεακια σας και θα ταξιδευουμε νοερα κι εμεις στο νηαο των ανεμων!!!

Just now, Alkyoni said:

Καλησπέρα αγαπημένα μου κορίτσια!!! Έτρεχα σήμερα όλη μέρα κ δεν πρόλαβα να σας γράψω. Μόλις γυρισαμε σπίτι από τον γιατρό! Δεν ξέρω τι να σας πρωτοπώ!
Στην αρχή η κορούλα μας είχε τα χεράκια στο πρόσωπακι της. Σκεφτόμουν ή θα μας βγει ντροπαλή ή μοιάζει του μπαμπά της κ κρύβεται γιατί δεν θέλει να με στενοχωρησει! Οντως κορίτσια μου μόλις έβγαλε τα χεράκια της από το προσωπάκι σκάει η ατάκα από τον γιατρό « το παιδάκι σας μοιάζει στον μπαμπά του». Βέβαια εδώ θέλω να σας πω ότι πραγματικά χαίρομαι που θα μοιάσει στον μπαμπά της. Ας ελπίσουμε όμως να μην πάρει από τα μαλλιά του! Χαχα.         Η κοκονα μας η όμορφη είναι 350 γρμ κ μου είπε με βάση τα στατιστικά θα γεννηθεί γύρω στα 3200. Ο πλακούντας είναι οκ όποτε μας έδωσε το πράσινο φως κ για σεξ. Ευλόγησον ( κ που να ήξερε)                                                          Έχω πάρει τρία κιλά από την αρχή της εγκυμοσύνης κ η πίεση είναι καλή. Μου είπε να κάνω καμπύλη αρχές Αυγούστου κ μου έδωσε διατροφή για τρεις μέρες πριν την λήψη. 
Κοριτσια μου πήραμε μεγάλη χαρά σήμερα! Κάθε φορά που πάμε στο γιατρό βλέπουμε τις διάφορες στο μωράκι μας από την προηγούμενη φορά. Είναι θαύμα αυτό που μας συμβαίνει. Η Παναγίτσα να μας προστατεύει όλες 

Γλυκουλα μας, τι ομορφα νεα!!!!!! Καταρχην μπραβο με τον πλακουντα! Να φυγει και σαν εγνοια απο το μυαλουδακι σου!!!! Η μπεμπουλα σου ποσο γλυκουλα μωρε!!!!! Ειχε και τα χερακια της στο προσωπο το κουτσουνι!!! Ιδια ο μπαμπας ε; Αχ αχ θα εχεις και τις δυο σου αγαπες με ιδιο προσωπακι! Φανταζομαι γενικα τη χαρα σας!!!

Για σεξ σας εδωσε το οκ, για καλαμαρακια δεν μας ειπες ομως χαχαχχαα!!!! Να σου πω, αν τα βαλω σε μια ζυγαρια, στην παρουσα φαση πιο σημαντικα θεωρω τα καλαμαρακια χαχαχχαα!!! Δε τα λεμε αυτα στους αντρες μας βεβαια!!!!

Πολυ χαρηκα με τα νεα σας!!!

 

Just now, Depykal said:

Καλησπερα κοριτσια μου...χαθηκα σημερα,παρολα αυτα σας διαβασα ολες...

Εμας ηρθε ενας ξαδερφος του αντρα μου απο Θεσσαλονικη κ τον φιλοξενουμε...

Εγω κοριτσια εχω παρει 5 κιλα, τα οποια απ οτι βλεπω ειναι ολα στον πωπω...

Αχ τι καλα εχετε παρεουλα!!!!! Να περνατε καλα!!!!Κοριτσι μιυ εσυ τωρα εισαι και ξαπλα, οποτε μια χαρα ειναι τα κιλακια σου! Επισης ο μεγαλος πωπος, λογω Καρντασιαν ειναι πλεον της μοδας μαθαινω! Οποτε απολαυσε τον!!!! Χιχιχιχιχι!!!! Εμενα ηταν ανεκαθεν μεγαλος! Μα ποσο μπροστα ημουν πια! Χιχιχιχιχι

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα αγαπημένα μου κορίτσια!!! Έτρεχα σήμερα όλη μέρα κ δεν πρόλαβα να σας γράψω. Μόλις γυρισαμε σπίτι από τον γιατρό! Δεν ξέρω τι να σας πρωτοπώ!
Στην αρχή η κορούλα μας είχε τα χεράκια στο πρόσωπακι της. Σκεφτόμουν ή θα μας βγει ντροπαλή ή μοιάζει του μπαμπά της κ κρύβεται γιατί δεν θέλει να με στενοχωρησει! Οντως κορίτσια μου μόλις έβγαλε τα χεράκια της από το προσωπάκι σκάει η ατάκα από τον γιατρό « το παιδάκι σας μοιάζει στον μπαμπά του». Βέβαια εδώ θέλω να σας πω ότι πραγματικά χαίρομαι που θα μοιάσει στον μπαμπά της. Ας ελπίσουμε όμως να μην πάρει από τα μαλλιά του! Χαχα.         Η κοκονα μας η όμορφη είναι 350 γρμ κ μου είπε με βάση τα στατιστικά θα γεννηθεί γύρω στα 3200. Ο πλακούντας είναι οκ όποτε μας έδωσε το πράσινο φως κ για σεξ. Ευλόγησον ( κ που να ήξερε)                                                          Έχω πάρει τρία κιλά από την αρχή της εγκυμοσύνης κ η πίεση είναι καλή. Μου είπε να κάνω καμπύλη αρχές Αυγούστου κ μου έδωσε διατροφή για τρεις μέρες πριν την λήψη. 
Κοριτσια μου πήραμε μεγάλη χαρά σήμερα! Κάθε φορά που πάμε στο γιατρό βλέπουμε τις διάφορες στο μωράκι μας από την προηγούμενη φορά. Είναι θαύμα αυτό που μας συμβαίνει. Η Παναγίτσα να μας προστατεύει όλες 

Μπράβο αλκυονη μου τέλεια τα νέα και με το πλάκουντα είναι ανακούφιση αλήθεια. Η ντροπαλή σας ή κουκλίτσα μωρέ θα κάνει παρέα με τον δικό μου που είχε κ αυτός χεράκι μπροστά κ μας χάρισε μόνο μισή φώτο 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Εύα μου μάλλον είχες κ το περιθώριο να πάρεις τώρα,έτσι;τι εννοώ;άλλο μια κοπέλα που τα έχει ήδη τα κολακεία της,ε αυτή δυστυχώς πρέπει να προσέχει περισσότερο κ άλλο μια κοπέλα που ξεκινάει από τα 50 κιλά.δεν μου φαίνεται ανησυχητικό.παντως αν εσύ δεν νιώθεις καλά,μπορείς να πας μια επίσκεψη σε διατροφολόγος,δεν το θεωρώ κακο.μαλλον επειδή θυμάμαι ότι έλεγες ότι είσαι γυμνασμενη,έπαθε λίγο σοκ ο μεταβολισμός σου,αλλά θα συνέλθει.

Για τα χειμωνιατικα μωράκια ένα εσώρουχακι από μέσα κ ένα μακρυμάνικο απεξω;) εγώ θα έλεγα φορμακια newborn ελάχιστα γιατί αν κάνουμε κ μεγάλα μωράκια δεν θα τα φορέσουν ποτε.εμενα ο γιος μου πχ 0 νούμερο δεν φόρεσε ποτέ.πηγαμε κατευθείαν στο 0-3 θα έλεγα μια δεκάρα από αυτα(αν δεν θες να πλένεις συνεχεια,) και μια δεκάρα από 3-6μηνων.εχει πολύ καλές προσφορές σε όλα τα μωρουδιακα σε ζιπουνακια 2+1 δωρο ή 1+1 κτλ.για να συμφερουν κ οικονομικά.newborn αν θες,βαριά 5 θα έλεγα κ θα δείξει κ στην Doppler που θα κάνουμε ,αν είναι ψηλό μωρό κ χοντρουυσικο ή μινιον.

Τέλεια! Σευχαριστω πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, demifilol είπε:

Ευχομαι Αργυρούλα να το ρυθμίσετε σύντομα κ να χαλαρώσεις λίγο !ο υπέρηχος ελπιζω να ήταν καλός !!

Συμπεθερουλα μου καλη δεν πειράζει αν δεν πάτε σήμερα !θα ξανά ανεβεί η θερμοκρασία σύντομα !!

@Υβόννηαλλο ένα καλό νέο ,,,με λιγη προσοχή κ ολα θα είναι περίφημα !

Καλησπερα κοπέλα μου !Ξερω ότι θα είναι δύσκολα για σένα αλλα θα είσαι τόσο χαρούμενη με την Μπέμπα κ δεν θα το σκέφτεσαι καθόλου !!Με το σωστό συντονισμό κ προγραμμα ,,,θα τα καταφέρεις πολύ καλα !!εσυ να είσαι καλα κορίτσι μου κ να χαρείς τα παιδάκια σου !!

Κάτι έδειξε και ο υπέρηχος στον θηροειδη. Θα δούμε ο γιατρός δεν το σηκώσε σήμερα! Αύριο πάλι! Σ ευχαριστώ πολύ!! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Κάτι έδειξε και ο υπέρηχος στον θηροειδη. Θα δούμε ο γιατρός δεν το σηκώσε σήμερα! Αύριο πάλι! Σ ευχαριστώ πολύ!! 

Τουλάχιστον τα ψάχνεις ,μην αγχώνεσαι με αυτά που ρυθμίζονται !να είσαι θετική κ χαλαρή !

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα αγαπημένα μου κορίτσια!!! Έτρεχα σήμερα όλη μέρα κ δεν πρόλαβα να σας γράψω. Μόλις γυρισαμε σπίτι από τον γιατρό! Δεν ξέρω τι να σας πρωτοπώ!
Στην αρχή η κορούλα μας είχε τα χεράκια στο πρόσωπακι της. Σκεφτόμουν ή θα μας βγει ντροπαλή ή μοιάζει του μπαμπά της κ κρύβεται γιατί δεν θέλει να με στενοχωρησει! Οντως κορίτσια μου μόλις έβγαλε τα χεράκια της από το προσωπάκι σκάει η ατάκα από τον γιατρό « το παιδάκι σας μοιάζει στον μπαμπά του». Βέβαια εδώ θέλω να σας πω ότι πραγματικά χαίρομαι που θα μοιάσει στον μπαμπά της. Ας ελπίσουμε όμως να μην πάρει από τα μαλλιά του! Χαχα.         Η κοκονα μας η όμορφη είναι 350 γρμ κ μου είπε με βάση τα στατιστικά θα γεννηθεί γύρω στα 3200. Ο πλακούντας είναι οκ όποτε μας έδωσε το πράσινο φως κ για σεξ. Ευλόγησον ( κ που να ήξερε)                                                          Έχω πάρει τρία κιλά από την αρχή της εγκυμοσύνης κ η πίεση είναι καλή. Μου είπε να κάνω καμπύλη αρχές Αυγούστου κ μου έδωσε διατροφή για τρεις μέρες πριν την λήψη. 
Κοριτσια μου πήραμε μεγάλη χαρά σήμερα! Κάθε φορά που πάμε στο γιατρό βλέπουμε τις διάφορες στο μωράκι μας από την προηγούμενη φορά. Είναι θαύμα αυτό που μας συμβαίνει. Η Παναγίτσα να μας προστατεύει όλες 

Ευχομαι Αυτη η χαρά να διπλασιαστεί το φθινόπωρο !!να χαίρεστε την τσουπρα σας !!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Καλησπέρα αγαπημένα μου κορίτσια!!! Έτρεχα σήμερα όλη μέρα κ δεν πρόλαβα να σας γράψω. Μόλις γυρισαμε σπίτι από τον γιατρό! Δεν ξέρω τι να σας πρωτοπώ!
Στην αρχή η κορούλα μας είχε τα χεράκια στο πρόσωπακι της. Σκεφτόμουν ή θα μας βγει ντροπαλή ή μοιάζει του μπαμπά της κ κρύβεται γιατί δεν θέλει να με στενοχωρησει! Οντως κορίτσια μου μόλις έβγαλε τα χεράκια της από το προσωπάκι σκάει η ατάκα από τον γιατρό « το παιδάκι σας μοιάζει στον μπαμπά του». Βέβαια εδώ θέλω να σας πω ότι πραγματικά χαίρομαι που θα μοιάσει στον μπαμπά της. Ας ελπίσουμε όμως να μην πάρει από τα μαλλιά του! Χαχα.         Η κοκονα μας η όμορφη είναι 350 γρμ κ μου είπε με βάση τα στατιστικά θα γεννηθεί γύρω στα 3200. Ο πλακούντας είναι οκ όποτε μας έδωσε το πράσινο φως κ για σεξ. Ευλόγησον ( κ που να ήξερε)                                                          Έχω πάρει τρία κιλά από την αρχή της εγκυμοσύνης κ η πίεση είναι καλή. Μου είπε να κάνω καμπύλη αρχές Αυγούστου κ μου έδωσε διατροφή για τρεις μέρες πριν την λήψη. 
Κοριτσια μου πήραμε μεγάλη χαρά σήμερα! Κάθε φορά που πάμε στο γιατρό βλέπουμε τις διάφορες στο μωράκι μας από την προηγούμενη φορά. Είναι θαύμα αυτό που μας συμβαίνει. Η Παναγίτσα να μας προστατεύει όλες 

Άντε ρε Αλκυόνη!!!!!αγωνιούμε εδώ!!!!

Τι καλά που είδατε πεντακάθαρα την μπέμπα σας ρε συ!κ που μοιάζει στον μπαμπά!θα την βλέπεις κ θα λιώνεις διπλά!!:x

Άντε τώρα το σεξακι κ με τις ευλογίες του γυναικολογου:P

Τι διατροφή σου έδωσε δηλαδή για την καμπύλη;εμένα τίποτα δεν μου είχε πει..λες να έφαγα όλα τα λάθος πράγματα;;

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνακι μου καλαμαράκια γιόκ. Γενικά μου είπε να αποφεύγω όσο μπορώ οστρακοειδή κ μαλακια. Να τρώω φρέσκο ψαράκι μόνο.  
Με γλύκανε όμως αφού επέτρεψε τουλάχιστον το σεξ

Μαρακι μου δεν είμαι σπίτι να σου πω αυτή τη στιγμή τι γράφει ακριβώς. Θυμάμαι μόνο ότι γράφει ότι η διατροφή πρέπει να είναι πλούσια για υδατάνθρακες τουλάχιστον για τρεις μερες. Ο γιατρος επίσης μου είπε το προηγούμενο βράδυ να φάω κάτι στις 9:00 αν η πρώτη λήψη είναι στις 7:00 
 

Κοριτσια ήρθαμε για βολτούλα στο παλιό λιμάνι. Κάτσαμε να φάμε κατιτις 

  • Μου αρέσει 1

DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ειρηνακι μου καλαμαράκια γιόκ. Γενικά μου είπε να αποφεύγω όσο μπορώ οστρακοειδή κ μαλακια. Να τρώω φρέσκο ψαράκι μόνο.  
Με γλύκανε όμως αφού επέτρεψε τουλάχιστον το σεξ

Μαρακι μου δεν είμαι σπίτι να σου πω αυτή τη στιγμή τι γράφει ακριβώς. Θυμάμαι μόνο ότι γράφει ότι η διατροφή πρέπει να είναι πλούσια για υδατάνθρακες τουλάχιστον για τρεις μερες. Ο γιατρος επίσης μου είπε το προηγούμενο βράδυ να φάω κάτι στις 9:00 αν η πρώτη λήψη είναι στις 7:00 
 

Κοριτσια ήρθαμε για βολτούλα στο παλιό λιμάνι. Κάτσαμε να φάμε κατιτις 

Κοριτσαραααααα μουυυυ!!! Τι υπέροχα νέα με την Μπέμπα σας!!!!! Χαίρομαι τόσο πολύ , όλα καλά & ας μοιάζει στο μπαμπάκα!! Αχαχαχαχ μεταξύ μας και εγώ θέλω η κόρη μου να μοιάζει στον όμορφο μπαμπά της!!! Μπράβο λοιπόν βουρ στο σεξ ;) !!! 

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...